Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yanlış hesap yüzünden 2-3 saat mahsur kaldık yolda . insanlar iyice vijdansız olmuş özelliklede batı bölgelerde saatlerce otostop cekdık 1 allahın kulu durmadı ,halbukı motorda yanımızda belliki yolda kalmışız bi aksilik var . özellikle batı karadeniz bölgesinde insanların biraz duyarsız oluşuna birkaç kez şahitlik ettim malesef.ankaranın istediğiniz yerinde yolda kalın yada otostop çekin geçen 5 kişiden biri durur hatta siz istemeden bile dururlar yapabileceğimiz birşey varmı diye
    sadece batı değil karadenizin giresundan sonra hemen hemen her yeri aynı
    iklim malesef orada yaşayan insanları etkiliyor
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni 150c
    merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir şey var gt250r da daewoo beyin ile delphi arasaında ciddi farklar war mı.internetten de araştırdım forumdan da baktım delphi yeni teknoloji kendini yüksek hızlarda belli ediyor falan gibi şeyler söyleyen de var ben de kullanıcılarına sormak istedim.2011 gt250r almayı düşünüyorum da kısmetse şimdiden teşekkürler..

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı mehmetcimcik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar merak ettiğim bir şey var gt250r da daewoo beyin ile delphi arasaında ciddi farklar war mı.internetten de araştırdım forumdan da baktım delphi yeni teknoloji kendini yüksek hızlarda belli ediyor falan gibi şeyler söyleyen de var ben de kullanıcılarına sormak istedim.2011 gt250r almayı düşünüyorum da kısmetse şimdiden teşekkürler..
    2011 lerin ilk party lerinde daewoo marka beyin kullandılar sonra bişeylerden memlun olmadılar heralde sonraki partylerde delphi beyin kullanılmaya başlandı şuan en son kullanılan beyin delphi
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor enjeksiyonlu 2012 zaten daha 2200 kmde bir ateşleme sorunundan dolayı servise bırakmıştım parça siparişi verildi 3 gün önce değiştiler olmadı meğerse koltuğun altında bir kablo çıkmış :S ben de bujidendir diye düşünüyorum ama ne alaka bu kmde buji o yüzden sordum görüşlerinizi yarın bir kontrol yapayım o zaman inş bujidendir diyeyim görüşleriniz için teşekkürler
    çoğh yetkili servis müdahalesi sebebi ile buji piposu veya kablosu çıkma ihtimali çok fazla
    bak ilginç bir ihtimal. Bujileri iridyum ile değiştirdiysen ve motoru yana devirdiysen iridyum bujinin kesilme ihtimali var
    sekohtc bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Acaba şu ilandaki motorla bir irtibat kuran oldumu ne düşünüyorsunuz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01732496/detay

motorla ilgili bir şey diyemem ben motorun model ve fiyatına bakarım sonra motora bakarım.belkide sahibi aramızdan birisidir b.r şe diyemem tekrar söylüyorum motorla ilgili şöyledir böyledir demiyorum ama 2009 model için fiyat cok 7000-7500 yeni kada 2011 model satan arkadaşlar var tabi talep meselesi para sizin karar sizin.ama bana göre yeni kasaya kıyasla fıyat yüksek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-cok-temiz-kullanilmis-uzmeyecek-gt250r-114712355/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-kaza-yok..boya-yok..cizik-yok...orjinal....daha-ne-olsun-113346763/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-agutos2011-cikisli-yeni-nesil-beyin-nake-takas-olur-101663905/detay

yani şimdi 6800 para veren adam 300-500 daha fazla verir belkide daha garantisi bitmemiş motor alır tabi bu nacizane fikrim....

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çoğh yetkili servis müdahalesi sebebi ile buji piposu veya kablosu çıkma ihtimali çok fazla
    bak ilginç bir ihtimal. Bujileri iridyum ile değiştirdiysen ve motoru yana devirdiysen iridyum bujinin kesilme ihtimali var
    yok dün motorda hiç bir problem olmadan yol yaptım devrilme yok çok şükür bir arkadaşın yanında durdum gürültü çoktu diye 1 2 dakikalığına kontağı kapattım geri çalıştırdığımda oldu bu problem
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Sadece hyosung için değil bir çok motosiklet servisi becerisizlikte sınır tanımıyor.Artık bakımlarımdan başlayarak motorumla ilgili yapılacakları elimden geldiğince kendim yapmaya çalışıyorum.Allah servislere adamı muhtaç etmesin.Kawasaki kullanırken usta denen bir mahluk,boşta bıraktığı bir soket yüzünden motosikleti çalıştıramadı uyanmasam bunu için motor bloğunu açacaktı.Hey gidi hey.
    izmirian bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    kanuni 150c
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05272041/detay
    sizce bu nasıl arkadaşlar fiyat model olarak taksitle almayı düşünüyorum satıcıyla daha görüşmedim

Motosikleti
    sizce bu nasıl arkadaşlar fiyat model olarak taksitle almayı düşünüyorum satıcıyla daha görüşmedim
    bizim bi arkadaşındı bu motor cok acil para lazımdı nişan felan için 7000tl galeriye sattı 1.250tl kar koymuş
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    hyosung gt250r
    15 kasımdan bu yana 23 küsur bin kere görüntülenmiş motor ve hala duruyor ayrıca fiyat fazla 2011in hangi ayında alınmış bir sor derim 2013teyiz dış görünüşe bakıp bişey demek yanlış olur

Motosikleti
    kanuni 150c
    evet fiyat bence de biraz fazla olmadı en son 2-3 bine bakmayıp sıfırını alacam bu yazı gt250r la geçiricem inş. kafam rahat olsun

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    beyler,

kusura bakmayında 5900 km de 2011 model bir motorun kaç para olmasını bekliyorsunuz bedava mı? 2000 lira fazladan verip sıfır alabiliyorsanız alın o zaman...
    zenon bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1600GTL Exclusive
    İlandaki motor 8 bine alınır, sonuçta sıfır ayarında ve sıfırından 2.5 bin tl ucuz.

Motosikleti
    kanuni 150c
    yok arkadaşlar motor zaten güzel görünüyor mekaniğinde de sıkıntı yoksa ki 6000 km de daha benim için 7.500 civarı uygundur ha 8000 versek çok mu zarar ederiz sanki değil tabi ki de aldığın mal temiz olduktan sonra..

Motosikleti
    hyosung gt250r
    SLM ARKADAŞLAR BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM DİKKAT ÇEKMEK İÇİN;

Az önce facebooktan altın elbiseli adamın paylaşımını gördüm tüm 250lik motorların karşılaştırmasını yapacaklarmış, bilindiği üzere hyosungun tek çekiminde talihsiz bir motor yüzünden tam olarak kendini gösteremedi gt250r bu yüzden müsait olan ve motorunda sorun olmayan biri gidebilirse süper olur. Saygılar. facedeki paylaşım şöyle

Uzun süredir vatandaşın 250cc karşılaştırma sorularına cevap vermek için bir karşılaştırma çekeceğiz.

Inazuma 250, CBR 250, 250 Ninja, Daelim Roadwin 250'yi bulduk.

Motosikletinizi çekime getirmeyi düşünüyorsanız, renklerinin ve hemen her tarafının orijinal ve en az 2011 model olmasıdır.

İhtiyacımız olanlar:

KTM Duke 200,

Hyosung GTR 250,

Bumoto Calibre 250 (bunun için mesaj yağıyor),

Megelli 250,

Sym Wolf 250,

Çekim günü hava durumuna göre ya 23 (Cumartesi) veya 24 Şubat (Pazar) olacak.

Çekim sabahın erken saatlerinden akşama kadar sürebilir.

Eğer haftasonu programınız varsa uymayacaktır.

İletişim için
    Facebook'taki Altın Elbiseli Adam sayfasından mesaj atınız.

Hemen, "filanca motoru da ekleyin" nidaları yükselmeden uyaralım, sadece bu motorları çekeceğiz.
    slmlr;
    Brkn

Motosikleti
    yok arkadaşlar motor zaten güzel görünüyor mekaniğinde de sıkıntı yoksa ki 6000 km de daha benim için 7.500 civarı uygundur ha 8000 versek çok mu zarar ederiz sanki değil tabi ki de aldığın mal temiz olduktan sonra..
    benim aletim 16 binde ama motor bloğu çoğu 5000km den temizdir ama gelde anlat :D
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM ARKADAŞLAR BÜYÜK HARFLERLE YAZIYORUM DİKKAT ÇEKMEK İÇİN;

Az önce facebooktan altın elbiseli adamın paylaşımını gördüm tüm 250lik motorların karşılaştırmasını yapacaklarmış, bilindiği üzere hyosungun tek çekiminde talihsiz bir motor yüzünden tam olarak kendini gösteremedi gt250r bu yüzden müsait olan ve motorunda sorun olmayan biri gidebilirse süper olur. Saygılar. facedeki paylaşım şöyle

Uzun süredir vatandaşın 250cc karşılaştırma sorularına cevap vermek için bir karşılaştırma çekeceğiz.

Inazuma 250, CBR 250, 250 Ninja, Daelim Roadwin 250'yi bulduk.

Motosikletinizi çekime getirmeyi düşünüyorsanız, renklerinin ve hemen her tarafının orijinal ve en az 2011 model olmasıdır.

İhtiyacımız olanlar:

KTM Duke 200,

Hyosung GTR 250,

Bumoto Calibre 250 (bunun için mesaj yağıyor),

Megelli 250,

Sym Wolf 250,

Çekim günü hava durumuna göre ya 23 (Cumartesi) veya 24 Şubat (Pazar) olacak.

Çekim sabahın erken saatlerinden akşama kadar sürebilir.

Eğer haftasonu programınız varsa uymayacaktır.

İletişim için
    Facebook'taki Altın Elbiseli Adam sayfasından mesaj atınız.

Hemen, "filanca motoru da ekleyin" nidaları yükselmeden uyaralım, sadece bu motorları çekeceğiz.
    slmlr;
    Brkn
    O NA BENİM MOTORLA KATILIYORUZ ARKADAŞIM BARKIN ABİYLE KONUŞTUM YARIN BULUŞUCAZ
    zenon bunu beğendi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim aletim 16 binde ama motor bloğu çoğu 5000km den temizdir ama gelde anlat :D
    O NA BENİM MOTORLA KATILIYORUZ ARKADAŞIM BARKIN ABİYLE KONUŞTUM YARIN BULUŞUCAZ
    Çekim olacak diye sakın fiyatı yükseltme
    HONDA

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekim olacak diye sakın fiyatı yükseltme
    çekim videosunu kırpıp ilana koycam ünlü motoru die faiş fiyatla satıcam tüm gayem bu :D zaten 8.000deviri geçme die tembiğliycem yüreğim kaldırmıyor üstünü :D

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekim videosunu kırpıp ilana koycam ünlü motoru die faiş fiyatla satıcam tüm gayem bu :D zaten 8.000deviri geçme die tembiğliycem yüreğim kaldırmıyor üstünü :D
    motorun yüzünü ağartın da 15000den koyun ilana mühim değil :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

alper senin motorun bi foto atsana şuraya bakalım adamımızı bilelim

Motosikleti
    böle bişey hocam

Uploaded with ImageShack.us
    sekohtc bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler