Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten topuz olduğunda motor ya topuzla direksiyona yada topuzla tekerleklerin yan kısımlarından yere değiyor grenajın kırılmamasının sebebide bu ama dendiği gibi takla atma riski çok yüksek..
    ben yine de çizilmesinden iyidir diyorum
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yine de çizilmesinden iyidir diyorum
    Sen sanırım hayatında motosiklet ile takla atan görmedin ve de ne demek olduğunu bilmiyorsun
    Ben takla riski olduğunu bilseydin heves etmezdim direk vazcaymış durumdayım
    Bu arada bugün motorun aynasını sanayiye götürüp yaptırdım.Üzerine bir de sprey boya attılar.9 liraya hallettim Ayrıca dün Sirkeci'den mobilet sinyali aldım onun da kapağını alıp kırılan yere taktım.Şu anda sorun yok gibi gözüküyor bakalım
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Yok
    biliyom dalga geçtim motor takla açınca zaten kuyruk kesin iptal, kafa grenajı da gidiyor, yan grenajlar da o tarafa düşerse, depo falan ne varsa dağılıyo...
    yani benim yazdığımdan kimse ders almasın
    ama ben ilk başladığımda ağırlığa alışana kadar kesin takcam yoksa motor mobilete benzer
    facebook.com/kaskafa

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sanırım hayatında motosiklet ile takla atan görmedin ve de ne demek olduğunu bilmiyorsun
    Bu arada bugün motorun aynasını sanayiye götürüp yaptırdım.Üzerine bir de sprey boya attılar.9 liraya hallettim Ayrıca dün Sirkeci'den mobilet sinyali aldım onun da kapağını alıp kırılan yere taktım.Şu anda sorun yok gibi gözüküyor bakalım
    hayırlı olsun kardeşim umarım bi daha sorun olmaz
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

ARKADSLAR HYO GT250R LA HYO 250 NAKED ARASINDA TIP FARKINDAN BASKA NE FARKLILIKLAR VAR???yol tutus.performans.hız.serılık vs vs vs

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorlara koruma takozu olmuyor zaten.

Motorun şasesi küçük ve dar olduğu için topuzları sabitleyecek bir yer yok.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Alıntı devran31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADSLAR HYO GT250R LA HYO 250 NAKED ARASINDA TIP FARKINDAN BASKA NE FARKLILIKLAR VAR???yol tutus.performans.hız.serılık vs vs vs
    olmaz mı abi bir süperport motorla naked arasında çok fark var naked biraz daha ağır ama gt250r ye göre daha konforlu 'r' daha hızlı daha kıvrak
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz mı abi bir süperport motorla naked arasında çok fark var naked biraz daha ağır ama gt250r ye göre daha konforlu 'r' daha hızlı daha kıvrak
    Burada yanlışın var işte.R modelinin çok daha ağır olduğunu biliyordum ama tam olarak comet'in ağırlığı için s&t kanuni sitesine baktım.Comet 153, R 171 kg olarak gözüküyor.
    Farklara gelince comette direksiyon açısı daha geniş, üzerine fazla yatmadan kullanıyorsun.Ayrıca R modeli ön çift arka tek disk fren iken comette her ikisi de tek disk.Ayrıca göstergeleri farklı(s&t'lerde cometler de dijital).
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

slmm

şimdi bgn bir motosiklet yarıscısıyla tanıstm kısa bı sohbet gectı dedımkı aklımda hysoung 250gt var baslangıc ıcın nasıl dedım adamın elınden herturlu motor gecmıs

BANA aman UZAK dur dedı çok şaşırdım çunku kullanan cogu kısıden bır şikayet olmadıgını genelde saglam oldunu soyledım ama

onun cevabı hysoung 250cc ler yağ sogutmalı ve bu sogutma işlemı grenajın altında oluyor dedi bu yuzden ozellıkle yazın sıcak gunlerde motoru sogutmadakı zorluklardan vs debn bahsettı yag tasması krank kırılması nedenlerını buna bagladı kendısının kulaandıgından bunu bıldfdıgını ve alıcaksam su sogutmalı modellere yonelme mı tavsıye ettı hysoung un 600cc sınde su sogutmalı sıstem varmıs bu yag sogutmalı oldukca amatorce ve sacma bı sıstemmıs neden boyle yaptıgını hysoungun bılmıyorum dedı

ayrıca 2. el dusunuyorum dedıgımde aman ozaman hepten uzak dur dedı bu yag sogutma sıstemı yuzunden motor kısa zamanda oldukca hasar alıyormus ve bılmedıgım bıkac parcadan bahsettı 1000euro cıvarında zarara yol acar dedı

ben ılk defa duydum ve şok oldum almayı şıddetle dusunuyordum aklıma şüphe dusurdu sımdı ??

honda yamaha ya yonel dedı dedıde para ıste arkdslar adamda 6-*7 motor varmıs para yanı bıtanesını ver dıyemezdım ya

augusto yamaha honda ... bunlar hep su sogutmalıymıs..

bu konu hakkında bılgısı olan benı bıraz rahatlatıcak olan varmı arkdslar ? ?'^+?'
    [B]kabul ediyorum ilginç bir üyelik tarihim var özellikle bekledim bu tarihin oluşması için ;D.....[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşım bu konuda bak 128 sayfa konuşulmuş.Eski yazılanlara bakarsan zaten için rahatlar.Adamda senin de dediğin gibi 6-7 tane marka! motor varmış.Şimdi bu adam hyosung'u beğenmez tabiki de Motoru sınırlarında kullanıp, canını yakmazsan o da seni üzmez.Ama 600cc'ye alışkın bir adama bu motoru verirsen illaki 600'ün performansını arar.Sonuçta krank da yağ da dayanmaz
    Ama diğer söylediği şeye katılıyorum.2. el motor hele de hyosung gt250r alelade birisinden alınmaz.Motorun nasıl kullanıldığını bilmeniz lazım.Ben o konuda Allah'a şükür içim rahat aldım ve de öyle biniyorum.Şimdiye kadar aldığımdan beridir hiç redline'a sokmadım, bu saatten sonra sokmam da.Bu şekilde bile 148-150 gördüm.Amacım da hız değildi ki beni tatmin etti bile.
    Eğerki sen de konuştuğun adam gibi ss hayranı olup hız yapmak istiyorsan zate bu motoru da alma bu topiğe de uğrama zaman kaybın olmasın.Dışarıdan söylenenlere de bakma.Çoğu kimse hyosung için çin malı diyip durur ama üzerine bindiği zaman farkı görüp motora aşık olur.Tabiki bir Honda gibi servis ya da kalite bekleme ama diğer her yönden eminim ki tatmin edecektir.

Bu arada merak eden arkadaşlar için motoru aldığımdan beri 440 +/-10 km yol yapmışım.O kadar motora binmiyorum gibi gelmesine rağmen iyi yol yapmışım Motor hızlı olduğundan km'si de hızlı ilerliyor Harcadığım yakıt 55 ytl.Km'deki miktarı neredeyse 12.5 ykr ki nazar değmesin çok çok iyi bir rakam.Ayrıca buna acemiliğin verdiği çok gaz açma, ara gazı verme, kalkışlarda motoru bağırtma gibi faktörleri de eklersek cidden çok çok iyi

Motosikleti
    Yok
    şu motorun max devirini az daha düşürselerdi keşke...
    şu cb250 hornet var ya 18 000 devire çıkıyor ibrede var ve sesine hayran kaldım
    ek:
    @bergx
    motorun biraz ısınması gerek zaten ayrıca öndeki hava kanalları da direk radyatöre gitmiyor muYani grenajın altında bi kazanda yağ soğumuyor...
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    beyler bu gün bişeler duydum bi kaç kişiden ama ne kadarı doğru bilemem o kadar araştırdığım bi model olmasına rağmen...

biliyorsunuzki 2007de hyolar renk olarak revize edildiler ama bununla beraber krank milleride revize edildi diyen bi kaç kişi duydum bunun hakkında gerçekten bi bilgisi olan varmı?

yarın istanbul motoru arayıp sormayı düşünüyorum :D

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı BERGX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmm

şimdi bgn bir motosiklet yarıscısıyla tanıstm kısa bı sohbet gectı dedımkı aklımda hysoung 250gt var baslangıc ıcın nasıl dedım adamın elınden herturlu motor gecmıs

BANA aman UZAK dur dedı çok şaşırdım çunku kullanan cogu kısıden bır şikayet olmadıgını genelde saglam oldunu soyledım ama

onun cevabı hysoung 250cc ler yağ sogutmalı ve bu sogutma işlemı grenajın altında oluyor dedi bu yuzden ozellıkle yazın sıcak gunlerde motoru sogutmadakı zorluklardan vs debn bahsettı yag tasması krank kırılması nedenlerını buna bagladı kendısının kulaandıgından bunu bıldfdıgını ve alıcaksam su sogutmalı modellere yonelme mı tavsıye ettı hysoung un 600cc sınde su sogutmalı sıstem varmıs bu yag sogutmalı oldukca amatorce ve sacma bı sıstemmıs neden boyle yaptıgını hysoungun bılmıyorum dedı

ayrıca 2. el dusunuyorum dedıgımde aman ozaman hepten uzak dur dedı bu yag sogutma sıstemı yuzunden motor kısa zamanda oldukca hasar alıyormus ve bılmedıgım bıkac parcadan bahsettı 1000euro cıvarında zarara yol acar dedı

ben ılk defa duydum ve şok oldum almayı şıddetle dusunuyordum aklıma şüphe dusurdu sımdı ??

honda yamaha ya yonel dedı dedıde para ıste arkdslar adamda 6-*7 motor varmıs para yanı bıtanesını ver dıyemezdım ya

augusto yamaha honda ... bunlar hep su sogutmalıymıs..

bu konu hakkında bılgısı olan benı bıraz rahatlatıcak olan varmı arkdslar ? ?'^+?'
    Karga, tilkiye sormuş "tavuk sever misin" diye.

O da güldürme beni demiş. (Honda'ya,Yamaha'ya vs. yönel diyenlere)

8 küsür bin ytl'lik makina alacak adam 20 bin ytl'ye yakın makinaya nasıl yönelecek?
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    beyler bu gün bişeler duydum bi kaç kişiden ama ne kadarı doğru bilemem o kadar araştırdığım bi model olmasına rağmen...

biliyorsunuzki 2007de hyolar renk olarak revize edildiler ama bununla beraber krank milleride revize edildi diyen bi kaç kişi duydum bunun hakkında gerçekten bi bilgisi olan varmı?

yarın istanbul motoru arayıp sormayı düşünüyorum :D
    soru halen daha günceldir bi ara bakabilen olursa sevinirim...

önemli bi konu çünkü

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    34 plakayı 35 yapmak için ne masraf gıder yanı ıstanbul plaka ızmır olacak masrafı nedır bılen varmı ?_

http://www.sahibinden.com/acilll_fiy...XQQdisplayitem

buyuk ıhtımal pazartesı corluda olucam bu motor ıcın
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    ikametgah belgesi alıcaksın motorun noterden satış kağıdıyla beraber emniyete gidiceksin ve işlemleri yapıcaklar orada senin için eme bence kendin uğraş demem ver 60 70 kaat muameleci halletsin işini sürünme derim o işler için ,ortalama 350 ytl felan tutar gibi tam masrafı bilmiyorum ama sadece bu civarlarda olduğunu biliyorum...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    34 plakayı 35 yapmak için ne masraf gıder yanı ıstanbul plaka ızmır olacak masrafı nedır bılen varmı ?_

http://www.sahibinden.com/acilll_fiy...XQQdisplayitem

buyuk ıhtımal pazartesı corluda olucam bu motor ıcın
    http://www.motosiklet.net/forum/sikc...a-her-sey.html umarım işine yarar

ikametgah belgesi alıcaksın motorun noterden satış kağıdıyla beraber emniyete gidiceksin ve işlemleri yapıcaklar orada senin için eme bence kendin uğraş demem ver 60 70 kaat muameleci halletsin işini sürünme derim o işler için ,ortalama 350 ytl felan tutar gibi tam masrafı bilmiyorum ama sadece bu civarlarda olduğunu biliyorum...
    off baya tutuyormus ya sadece plaka değişimi eminmisin bu fiyatta? 160 alım satım + 350 de ruhsatmı tutacak

Alıntı matrixkamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tşkler

Motosikleti
    ya açıkçası bu motor pek sağlam olmayabilir diye geliyor aklıma nedenleri ise şunlar

çorlu ve tekirdağ ve o civarda olan motorcular genelde otobana çıkıp sınır zorlayan tipler ve motoru daha yeni almış ve şimdide satıp 600cc'ye geçeceğini belirtiyor arkadaş bu ne hız bu ne celal motoru iyi incele derim ne olur ne olmaz...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off baya tutuyormus ya sadece plaka değişimi eminmisin bu fiyatta? 160 alım satım + 350 de ruhsatmı tutacak
    yok ben toplam masrafını kast etmiştim biraz bu civarda olması gerek

cocuk acık acık 2 kere 12 bın devıre gırdım rampa asagı 1 kere 182 1 kerede 179 duz yolda gordum dedi motoruma her turlu garantı verırırm dıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler