Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    dostum ben hepsi demene takıldım. Allah haram lokma yemeyi farkında olarak veya olmayarak nasip etmesin. O işe tevessül edenleri de Allaha havale ediyorum. Onlar yüzünden arabamın km'sine kimseyi inandıramıyorum. 4 yaşında arabam var dizel. Bir ara satmaya niyetlendim kilometresi az olduğu için kimseyi inandıramadım. Ben erzincan'ın ilçesinde çalışan bir askeri personelim. Arabaya, motora nadiren biniyorum. 7 ay yurt dışına gittim araba yattı filan. Ama bu kilometre düşüren ciğersizler yüzünden insanlar da bize de kuşkuyla bakıyor. Konu budur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

seni çok fena döverim nickimi bi araştır bak nerelere gitmişim
    Sen yetkili bi abiye benziyon

hocam inceledim profilinizi hakkaten çok gezmişsiniz. Bu da karar vermem konusunda çok iyi oldu artık aklımda zerre şüphe yok.

Havalar biraz düzelsin hemde maddi durumu bi ayarlayayım 1 aya falan alırım diye düşünüyorum. Zaten almadan önce sizinle almak istediğim motosikletleri konuşmak, danışmak isterim.

Selametle.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yetkili bi abiye benziyon

hocam inceledim profilinizi hakkaten çok gezmişsiniz. Bu da karar vermem konusunda çok iyi oldu artık aklımda zerre şüphe yok.

Havalar biraz düzelsin hemde maddi durumu bi ayarlayayım 1 aya falan alırım diye düşünüyorum. Zaten almadan önce sizinle almak istediğim motosikletleri konuşmak, danışmak isterim.

Selametle.
    ben o kadar yetkili değilim paranı ayarla acele etme acele edince genelde yanlış motor alınıyor
    (bitarafıma giren bi kaç kazıktan sonra tecrübe oluyor)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06089636/detay

istediginiz anda 170den 0a durdurabilirsiniz sadece istemeniz yeterli :D egsoz öyle öyle bir açıkkı DUKATİ ile aynı sesi alırsınız :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06089636/detay

istediginiz anda 170den 0a durdurabilirsiniz sadece istemeniz yeterli :D egsoz öyle öyle bir açıkkı DUKATİ ile aynı sesi alırsınız :D
    bak bu apache motoru bi hayo :D 6000tl verilmez işte buna alet beni cok yıpratılar die bağırıyor
    CEM. bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sattım gitti
    http://www.youtube.com/watch?v=WkqDzeCVkX0

Şu adamların dilinden anlayıp hangisini beğendiklerini açıklayabilecek biri var mı acaba ?

Sence? Ninja'yı beğeniyor. GT250R'ın malzeme kalitesi yüzünden tavsiye etmiyorum demiş. Boya kalitesi elle boyanmış gibi, yer yer paslanmalar meydana geldi yeni motosiklet olmasına rağmen diyor. 200 pound ucuz olması yetersiz demiş, ninja 3300 gbp, hyo 3100 gbp imiş. Ama hyo 2000 gbp olmalı demiş. Çünkü bir sene kullanımdan sonra dökülecek diyor. Kullanımı çok güzel olan bu motorun kalitesiz oluşu çok kötü demiş.

Kullanım olarak ikisini de beğeniyor. Hyosung için büyük motosiklet gibi kullanılıyor demiş. Lastikleri daha büyük ve yol tutuşu iyi diyor. Virajlarda daha çok güven veriyor demiş. Performans olarak aynı sayılırlar, ama ninja biraz daha hızlı diyor. Ninja'nın tek eksiği olarak lastiklere odun gibi diyor.

İngilizler 2008 senesinde böyle demiş, kabaca çevirdim, satır satır çevirmeye üşendim açıkçası .

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sence? Ninja'yı beğeniyor. GT250R'ın malzeme kalitesi yüzünden tavsiye etmiyorum demiş. Boya kalitesi elle boyanmış gibi, yer yer paslanmalar meydana geldi yeni motosiklet olmasına rağmen diyor. 200 pound ucuz olması yetersiz demiş, ninja 3300 gbp, hyo 3100 gbp imiş. Ama hyo 2000 gbp olmalı demiş. Çünkü bir sene kullanımdan sonra dökülecek diyor. Kullanımı çok güzel olan bu motorun kalitesiz oluşu çok kötü demiş.

Kullanım olarak ikisini de beğeniyor. Hyosung için büyük motosiklet gibi kullanılıyor demiş. Lastikleri daha büyük ve yol tutuşu iyi diyor. Virajlarda daha çok güven veriyor demiş. Performans olarak aynı sayılırlar, ama ninja biraz daha hızlı diyor. Ninja'nın tek eksiği olarak lastiklere odun gibi diyor.

İngilizler 2008 senesinde böyle demiş, kabaca çevirdim, satır satır çevirmeye üşendim açıkçası .
    teşekkürler çeviri için ben kapalı otoparkta koruduğum için karşılaşmadım bi tanıdığımın 2008 model hyosuNU 3 sene dısarda tutTU zincir gergi yerleri küflenmişti başka bi küfü varmıydı göremedim hocam bide hangi aleti dısarda tutarsan küflenme yaşanmazmı barkının videosundaki 2008 ninjada egsozda küflenme mevcuttu ? AMA boya hataları olabiliyor bende gördüm hata 2 motorda depoda boya tortusu bile gördüm o noktada damla şeklini alıp öle kurumuş gerçi depoların hepsi burda st kanuni yazmak için boyanıyor diyolar son partler hariç onları etiketle st kanuni yaptılar
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne motormuş arkadaş bazısı köpeğin makatına sokuyor(böyle yazabildim ban yememek için ) kimisi yere göğe sığdıramıyor.

Ha elin adamları beğenmemiş diye vaz mı geçicem? Hayır

Ben araba işinde de böyleydim ya. Peugeot severdim çoğu insan sevmemesine rağmen. Pug da hyo gibiydi. Binen seviyordu binmeyen köpek+makat parametresindeydi.

Herkesin motoru kendine güzel galiba. Zaten mondial ile başladım daha kötü değildir heralde

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne motormuş arkadaş bazısı köpeğin makatına sokuyor(böyle yazabildim ban yememek için ) kimisi yere göğe sığdıramıyor.

Ha elin adamları beğenmemiş diye vaz mı geçicem? Hayır

Ben araba işinde de böyleydim ya. Peugeot severdim çoğu insan sevmemesine rağmen. Pug da hyo gibiydi. Binen seviyordu binmeyen köpek+makat parametresindeydi.

Herkesin motoru kendine güzel galiba. Zaten mondial ile başladım daha kötü değildir heralde

Dostum ne zaman almayı planlıyorsun motoru sen ?

BLaCK_j.W.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz S600
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik sigortası için önceki sigortamı yaptırdığım acentamı aradım 142tl fiyat verdiler axa sigorta için aynı sigorta şirketiyle önceki sene 42tl ye yaptırmışım yüzde kaç zam yemiş oluyor :D
    Sigortalar aşırı pis zamlanmış bu ne şerefsizlik arkadaş zorunlu diye bu kadar ittirilirmi? Cari açık var galiba nerden sövüşlesek diye kol geziyorlar
    insan kadar kendine guvenen bir aciz gormedim!
    insan kadar nankorunu bahsettiginiz kedilerde bile gormedim!........ Sagopa Kajmer

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ne zaman almayı planlıyorsun motoru sen ?
    Şöyle ki şu an bizde birşeyler satıyoruz. Satıldığında içinden payımı alıp motosiklet alıcam. Hani bugün satılır yarın alırım. 1 ay sonra satılır o zaman alırım.

Kesin tarih veremiyorum. Malum piyasa durgun şu aralar. Sizin motor da mı satılık?

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Beyler merhaba. Tvs Apache mi satıp ya da takasa verip 2012 duruma göre 2013 gtr almaya niyetliyim. Ne dersiniz 0 mi almalı yoksa şubat mart arasında çok temiz bir 2012 model ikinci el mi almalı ??

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.el al yusuf 3 5aylık motorları 7500e veriyolar.sıfır alırsan bu abiler yüzünden kontağı çevirir çevirmez senin sıfır motorda 7500e iniverir üzülürsün sonra..

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Niyetim o gibi nihat abi. Apache yi vereydik. ..

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Bu yağ filtresini değiştirirken, yeni filtreyi elle yağa bandırma işleminin mantığı nedir ? Olmassa olmaz bi işlemmidir ?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Cumayı Cumartesiye Bağlayan gece 00:00 de Ataköy A Plusta Hobbitlere gidecez sinema vizyona giriyor gelmek isteyen varsa bekleriz ;) Detayları alttaki linkte

http://www.facebook.com/events/101256923380718/
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yağ filtresini değiştirirken, yeni filtreyi elle yağa bandırma işleminin mantığı nedir ? Olmassa olmaz bi işlemmidir ?
    dikkat ederseniz bizde 2 türlü yağ ölçüsü vardır filtre değişiminde ayrı normalde ayrı diye tam hatırlamıyorum ama sanırım yanılıyorda olabilirim mesela 1,75 ml idi şimgi filtre değiştirmezsen bu normal değer ama filtre değiştirirsen yeni filtreninde ilk etapda yağ emeceğini düşünürsek bu 1,75 ml az gelecektir anlatabildimmi ??ilk değişimde filtreyi yağa buluyorlarki bu emme olayı olmasın zaten yağlı olan filtrede yağ seviyesinde eksilmeye sebep olmayacaktır.biraz karışık oldu ama sanırım kafamdakini anlatabilmişimdir.
    olmazsa olmazmıdır .... o kişiye göre işini bilen ustalar bunu yapmadan yağ değiştirmiyor kimi ustada direk kuru kuru takıyor üstüne yağ ekliyor ama ben kendim değiştirdiğimde bile yağa bulandırıyorum.ustamda öyle yapıyor
    zenon bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat ederseniz bizde 2 türlü yağ ölçüsü vardır filtre değişiminde ayrı normalde ayrı diye tam hatırlamıyorum ama sanırım yanılıyorda olabilirim mesela 1,75 ml idi şimgi filtre değiştirmezsen bu normal değer ama filtre değiştirirsen yeni filtreninde ilk etapda yağ emeceğini düşünürsek bu 1,75 ml az gelecektir anlatabildimmi ??ilk değişimde filtreyi yağa buluyorlarki bu emme olayı olmasın zaten yağlı olan filtrede yağ seviyesinde eksilmeye sebep olmayacaktır.biraz karışık oldu ama sanırım kafamdakini anlatabilmişimdir.
    olmazsa olmazmıdır .... o kişiye göre işini bilen ustalar bunu yapmadan yağ değiştirmiyor kimi ustada direk kuru kuru takıyor üstüne yağ ekliyor ama ben kendim değiştirdiğimde bile yağa bulandırıyorum.ustamda öyle yapıyor
    Anladım hocam sağolun.Benim eski motorda usta yağlamadan kuru olarak direk takmıştı, youtube taki videolardada yağlayıp takıyolar.. Ondan merak ettim.Şimdi kendim yapıcam gerçi.
    zenon bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    2 -3 aylık motosikletlerini 7500'e verenler baba parası ile motor alanlardır. Yoksa alnı ve bilimum yeri terleyerek para kazananlar bunu yapmaz.

Motosikletimi yeniden satışa koydum km ve bazı yerlerinde lokal boya olduğu için gözümdeki ederi olan 7200tl fiyat biçtim.
    Millet motosikleti biblo olarak kullanıyor galiba KM dediğin böyle olur arkadaş:D 2011 model 23500km. 1,5 yıllık motosiklet. Var mı arttıran

Türkiyenin Doğu-Güneydoğu anadolu hariç her yerini gördü. Çok bilgili bi arkadaştır kendisi ;)

Km hiç birşey değil millet 30binde motor öldü gözü ile bakıyor hayret ediyorum. V-twin motosikletler öyle kolay ölmez ama yağının bakımını geciktirirsen öldürürsün.
    1. vites 10bin devir yaparsan sürekli öldürürsün.

Aklımda temiz bir GT650 comet almak var. Alırsam herhalde torunuma bırakırım bu motosikleti. 2 silindir hayvan gibi torku olan 82hp motor.
    Uzun yolda kullan, şehir içinde trafiğe çok girmeden kullan. Hafif enduro(dl650 kalbi) yap toprak yollarda kullan.
    Kullan babam kullan.

6000 devir 6. viteste 150km hız yapıyor. Bunu hız için söylemiyorum. Motorun az devir çevirerek hayatını devam ettireceği için daha da uzun ömürlü olacağından dolayı söylüyorum.
    genel hayatını 120-130km hız civarında geçireceği için 5000 devir de falan kullanılacak genelde.

250yi satmasaydım 150bin yapma iddeam vardı. Fakat uzun yolda motora 9000 devir yaptırmak istemiyorum bu sebeple yol bitmiyor.
    İnşallah GT650 ile hedefim 250.000Km yol yapmak.
    tekhancer ve zenon bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler