Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı mst250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben de kendime sıfır bir hyo alıcam. mayıs 2013 de almayı planlıyorum. nelere dikkat etmem gerektiği konusunda yardımlarınızı bekliyorum. motorsikleti mayısta alıp kullanmak istiyorum ama gitceğim yer "stoklarımızda yok 1 kaç aya getirtebiliriz" gibisinden birşeyler der mi acaba ?
    Şöyle olur başka ildeki bir bayiden alır sana verir.
    Bekletmesi çok düşük bi ihtimal ama ola ki bekleyeceksin derse farklı ildeki bayiden kendin al. Genelde bayiler kargo ücretini karşılıyorlar.Karşılamayana denk gelirsen de pazarlık yap karşılattır.
    Motosiklet Türkiye stoklarında olduğu sürece beklemezsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anladım çok teşeşkkür ederim bilgi verdiğin için. peki bu bayiler direk ev adresine kargoyla teslimat yaparlar mı ?
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu yenilenen grenajlarla beraber başka şeyler de değişiyor arkadaşlar

Motosikletin beyni,elektirik sistemi Delphi(çok kaliteli) olarak değişmişti zaten. Amortisörler KYB (çok kaliteli), frenler TOKICO veya NISSIN (Japonların çoğunda olan markalar) olacakmış.

Lastikler konusunda birşey yok. Ama Brezilyada pirelli sport deamonlarla çıkıyordu galiba piyasaya. Bunu dünya geneline yayarsalar çok iyi olacak.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    sen sıkma canını Türkiye de kuralkan varken bize hayatta TOKICO veya NISSIN veya pirelli lastik gelmez
    adamlar türkiyeye gelen motosikleti söküp üzerindeki stickerleri ve şanzıman kapağını bile değiştiriyor
    lastikleri değiştirip bayilere satarlar yeminle
    UNdocab bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı [COLOR="Silver" adlı üyeden alıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

[/COLOR]

geçen memlekete gittiğimde arkadaşım cbr 250 almıştı dediğine göre motor seri ve hızlıymış 165 gördüm filan diyor yalnız motora yakından bakınca küçücük çocuk motoru gibi bişey gördüm depo balon gibi duruyodu gt 250r alman o ikisi arasında mantıklı olan olur aralarında fazla yakıt farkı yok buarada bir de bugün inceledim 2013 ninjayı da bekleyebilirsin fiyat biraz tuzlu olur ama görüntü ve kıyaslamalarda önde görünüyor
    mantıklı olan cbr250r almasıdır en azından honda kimle muhatap olucağını biliyosun kabloların mal gibi açıkta gezmiyor

Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar. Bu ara gt250r inceliyorum çok hoşuma gidiyor görünüşü. Birkaç birşey soracağım bu motor 100km de kaç lt yakar. konuda illaki vardır ama 1200 sayfa içerisinden bakmayı göze alamadım açıkçası ayrıca honda cbr250r ile yakışı arasında çok fark varmı. ikisinden birini alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz ? teşekkürler
    aklın fikrin gösterişte ise git hyo al yok mantıklı olanı istiyosan çok geniş büyük bi adam değilsen git cbr250r al
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

peki bişey sormak istiyorum. ben hiç morotsiklet kullanmadım. ama 250cc bi motorsikletle başlamak istiyorum bi arkadaşıma sordum sakın 250 cc ile başlama ağırdır kullanamazsın, viraj dönüşlerinde ya da dönüşlerde düşersin yavaş yavaş kullanıyım desen hararet yapar kullanamzsın falan diye bir sürü şey söyledi.. sizce 250 cc ile başlamak hata mıdır ? Ben HYO250cc yi çok istiyorum onla başlamak istiyorum

Motosikleti
    peki bişey sormak istiyorum. ben hiç morotsiklet kullanmadım. ama 250cc bi motorsikletle başlamak istiyorum bi arkadaşıma sordum sakın 250 cc ile başlama ağırdır kullanamazsın, viraj dönüşlerinde ya da dönüşlerde düşersin yavaş yavaş kullanıyım desen hararet yapar kullanamzsın falan diye bir sürü şey söyledi.. sizce 250 cc ile başlamak hata mıdır ? Ben HYO250cc yi çok istiyorum onla başlamak istiyorum
    bu benim şahsi kanaatimdir aylık gelirin 5000 lira altındaysa
    kesinlikle ve kesinlikle gt 250 r ile başlama
    hem acemilikten motor zarar görecek hemde parçası pahalı grenajlar başına bela olacak
    naçizane tavsiyem naked ve ucuz bir motosikletle başla
    düşüp bi tarafları kırıldığı zaman çok koymaz en azından

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önden bakınca gözüken otobüs gibi kafa görüntüsü ortadan kalkacak ama gözüm mü alışmadı ne sevemedim yeni görüntüyü.
    Canlı bi görmek lazm karar vermek için
    önden yine kötü duruyor gibi ya eski yani şu an kullanmakta olduğumuz modellerde sempatik/sakin bir görüntü var ve bizim aradığımız biraz agresiflikti ama bu yeni tasarıma bakınca agresiflikten daha çok bi somurtkanlık ortaya çıkmış; sonuç eskisinden daha kötü bence
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

honda crf150 falan önerir misin bu konuda en azından 150 cc ..

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2007 hyosungum için bir çift karbüratör manifoltu getirtmiştim türkiyede yoktu ama bir firma 125 tl tanesi demişti ben çiftini kargo aracı şirket komisyonu dahil 135 liraya getirdim 10 gün sürdü korkulan kadar pahalı değil anlayacağın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

geçen memlekete gittiğimde arkadaşım cbr 250 almıştı dediğine göre motor seri ve hızlıymış 165 gördüm filan diyor yalnız motora yakından bakınca küçücük çocuk motoru gibi bişey gördüm depo balon gibi duruyodu gt 250r alman o ikisi arasında mantıklı olan olur aralarında fazla yakıt farkı yok buarada bir de bugün inceledim 2013 ninjayı da bekleyebilirsin fiyat biraz tuzlu olur ama görüntü ve kıyaslamalarda önde görünüyor
    cbr ye 165 gördürülen yolda hyoya da bi 11500devir/185km gördürülür rahat, kawasaki bence de tuzlu olur boyun 1.75 in üzerindeyse ve göbek felan yoksa deponun büyüklüğü seni rahatsız etmez 2011 ve üzeri 2. el temiz bir hyo yakışır ama çok titizsen 3 bin lira fazla verip 0 da alabilirsin... boyun 1.60-1.65 gibiyse cbr al derim daha rahat kullanırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

bisikleti iyi kullanabiliyorsan, denge konusunda problem yaşamadan hyoya da alışırsın, devirmezsin merak etme... yavaş kullansan da kolay kolay hararet yapmaz kafanı yorma o konuda da... yalnız daha önce hiç motorsiklet kullanmadıysan sürücü kursunda da mı kullanmadın? yani debriyaj/vites/gaz yani vitesli araçlardaki "kavrama" olayına alışman lazım çevrende varsa tanıdık manıdık motoru olan biri sana öğretsin ya da gerekirse ücretini ver motorcunun biri öğretir illa ki... ben 2-3 sefer cbf 150 kullandım ehliyet alırken onun haricinde vitesli kullanmamıştım hep bisiklet tepesindeydim, hyoyu ilk gördüğümde bunu nasıl kullanıcam oldu tepkim ama üzerine binip ilk ışıklara kadar 1-2 km gittikten sonra herşey çorap söküğü gibi geldi peşinden
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr ye 165 gördürülen yolda hyoya da bi 11500devir/185km gördürülür rahat, kawasaki bence de tuzlu olur boyun 1.75 in üzerindeyse ve göbek felan yoksa deponun büyüklüğü seni rahatsız etmez 2011 ve üzeri 2. el temiz bir hyo yakışır ama çok titizsen 3 bin lira fazla verip 0 da alabilirsin... boyun 1.60-1.65 gibiyse cbr al derim daha rahat kullanırsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

bisikleti iyi kullanabiliyorsan, denge konusunda problem yaşamadan hyoya da alışırsın, devirmezsin merak etme... yavaş kullansan da kolay kolay hararet yapmaz kafanı yorma o konuda da... yalnız daha önce hiç motorsiklet kullanmadıysan sürücü kursunda da mı kullanmadın? yani debriyaj/vites/gaz yani vitesli araçlardaki "kavrama" olayına alışman lazım çevrende varsa tanıdık manıdık motoru olan biri sana öğretsin ya da gerekirse ücretini ver motorcunun biri öğretir illa ki... ben 2-3 sefer cbf 150 kullandım ehliyet alırken onun haricinde vitesli kullanmamıştım hep bisiklet tepesindeydim, hyoyu ilk gördüğümde bunu nasıl kullanıcam oldu tepkim ama üzerine binip ilk ışıklara kadar 1-2 km gittikten sonra herşey çorap söküğü gibi geldi peşinden
    bisiklet konusunda hiçbir sıkıntı çekmedim bu güne kadar hatta bisikletle uzun yollar bile katettiğim zamanlar oldu hiçbirisinde de sıkıntı yaşamadım. tereddütüm şurdan kaynaklanıyor. ben daha ehliyet almadım. nisan da ehliyet alıcam ve ilk kez kursta motorsiklet kullanıcam. belki kusta kullanıcağım motorsiklet bana çok kolay gelcek bunu da bilmiyorum şu an sadece fikir alışverişindeyim ... kimi 125 le başla diyor kimi 250 yi de sürersin diyor açıkcası ben bir motor kullanmadan bunun cevabını öğrenemiyecek gibiyim

Motosikleti
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samet yanlış anlama ama bence verdiğin bu fikir çok kötü
    en son bir arkadaşım tüm uyarılarımıza rağmen senin gibi bi arkadaş "kardeş bisiklet sürüyosan yeter" dedi
    diye aldığı motorda can verdi böyle bi şey olamaz
    bütün sürücüler bilir ki motosiklet ile bisiklet arasında dağlar kadar fark vardır
    ve bu işi doğru öğretecek adam lazım git bi arkadaşın 1-2 km sana göstersin yeter
    gibi mir mantıkla adamı öldürtürsünüz

bisiklet konusunda hiçbir sıkıntı çekmedim bu güne kadar hatta bisikletle uzun yollar bile katettiğim zamanlar oldu hiçbirisinde de sıkıntı yaşamadım. tereddütüm şurdan kaynaklanıyor. ben daha ehliyet almadım. nisan da ehliyet alıcam ve ilk kez kursta motorsiklet kullanıcam. belki kusta kullanıcağım motorsiklet bana çok kolay gelcek bunu da bilmiyorum şu an sadece fikir alışverişindeyim ... kimi 125 le başla diyor kimi 250 yi de sürersin diyor açıkcası ben bir motor kullanmadan bunun cevabını öğrenemiyecek gibiyim
    sevgili kardeşim motoru sürersin sıkıntı yok binlik motoru nenem bile sürer
    ama mevzu sürmek değil motor zaten kendisi dengeli bir alet gaza bastın mı düz gider
    hiç yarışlarda izlemiyor musun pilot motordan düşüyor ama motor 1 kilometre kendi başına gidiyor
    sorun sürmek değil asıl mesele virajlada veya dönüşlerde ne yapacaksın
    ondanda önemlisi motoru nasıl durduracaksın
    motosikleti doğru düzgün durdurmayı öğrenmek en az 3 ayını veya 10 bin km gibi bir sürüş gerektirir
    yok aga ben gider çok kaliteli eğitim alırım (sürücü kurslarının verdiğinden bahsetmiyorum) ve ondan sonra binerim dersen
    ne ala yok alacam sürecem diyorsan kesinlikle gt250 r dan uzak dur
    sadece bu sene 30 küsür genci asfalttan kazıdım

Bişey sormak istiyorum ... internette araştırdığım kadarıyla Honda CBR250R ın ağırlığı 165 kilo diyor Hyosung GT250 ise sadece 150 kilo .. ama şöle bir durum var .. motorsiklete yeni başlıycaksan honda cbr 250 ile başlamak mantıklı diyen de var fakat hyosung daha hafif.. bence hyosung ile başlamak daha mantıklı değil mi ?

Motosikleti
    hiç kullanmadıysan ikiside mantıklı değil

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç kullanmadıysan ikiside mantıklı değil
    şöyle bir site var orda 250cc ile başlanabilir diyor.. http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/
    burayı bi okuyup tekrar tavsiye versen düşüncen yine aynı mı olurdu kardeşim? bu konuya çok özen gösteriyorum çünkü doğru bir başlangıç yapmak istiyorum.

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    şöyle bir site var orda 250cc ile başlanabilir diyor.. http://www.motosikletmacerasi.com/ba...c-motosikleti/
    burayı bi okuyup tekrar tavsiye versen düşüncen yine aynı mı olurdu kardeşim? bu konuya çok özen gösteriyorum çünkü doğru bir başlangıç yapmak istiyorum.
    Arkadaşım aklın yolu bir'dir ! bugün düzgün motor kullanan hangi motorcuya sorarsan sor (Apaçileri kastetmiyom) sana 100 ve 150 cc motorlardan başlamanı önericektir. Bisikleti cok iyi kullanmak motoruda kullanabilceğin anlamına gelmez bisiklet sadece denge konusunda yardımcı olur kiii kullancam dedıgın motor 170-180 kılo ne kadar bisiklet kullanırsan kullan virajlarda o motorun dengesini saglamak tecrübe gerektiren bir iştir.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bişey sormak istiyorum ... internette araştırdığım kadarıyla Honda CBR250R ın ağırlığı 165 kilo diyor Hyosung GT250 ise sadece 150 kilo .. ama şöle bir durum var .. motorsiklete yeni başlıycaksan honda cbr 250 ile başlamak mantıklı diyen de var fakat hyosung daha hafif.. bence hyosung ile başlamak daha mantıklı değil mi ?
    Hyosung comet Naked 153kg.
    R modeli 173kg

Benim ilk motosikletim gt250. Daha önce hiç motosiklet sürmedim(1km dahi sürmedim).
    Yorucu motosiklet diyorlar. Ben kullanırken hiç yorulmuyorum. Motosikletimi gerçekten çok seviyorum. Şimdiye kadar bana hiç bir sıkıntı çıkarmadı.

Boyum 168. olduğu için ağırlığı dengelemekte çok zorlandım. 4-5 defa olduğu yerde düşürdüm. Ya sinyal camı kırıldı ya da ayna. Bu zımbırtılara iyi para verdim Grenajlarım şansıma hiç çizimledi.
    Direk koruma takozu takamıyorsun illaki özel yaptıracaksın.

Benim görüşüm 100-150cc motosikletler çok tehlikeli. Çünkü sollamaya çıkamıyorsun! Güç, onu kullanmayı bilen için çok yararlıdır. Baktım ki bir kamyonun arkasındayım kum taş atıyor. Gazı açtığım gibi 130 140 ve kamyonun önüne geçip 110 120 ile yoluma sakince devam ediyorum. Bunu 150 ile yapamazsın. İllaki emniyet şeridine girmen gerekecek. ya da o şekilde yola devam edicen.
    Baktım ki düzgün gitmeyen bi adam var, düzgün istiflenmemiş bir kamyon var gazı açtığımda aynada çok geride kalıyorlar ve kendimi tehlikeden uzaklaştırıyorum.

500km tecrübem varken istanbuldan ayvalığa gittim rödajı uzun yolda temiz bir şekilde tamamladım. Hiç bir sorun yaşamadım.
    Motosiklet 2500km deyken Karadeniz turuna gittim yanımda cbf 150 vardı. ortalama 90 110 arası hızlarda gittim. 4800km(tam da ikarus sendromu dedikleri km civarında) de yayladan aşağı inerken 10km hızla tekerlek mıcıra geldi motoru yan yatırdım sol olduğu gibi haşat oldu.Derin olmayan ama boya isteyen dünya kadar çizik. Gezideydik ve 3 kuruşluk plastik için moralimi bozmadım. gezdik karadenizi. Dönüşte safranboluda. Karayollarının allah belasını versin bir ada yapmışlar yuvarlak olan kısmı mıcır atmışlar 20cm kalınlığında! 90la giderken bi anda önüme çıkınca frenledim ama duramayınca en son yaklaşık 25km ye kadar düştüm ama motoru orda yan yatırdım diğer tarafta bir güzel çizildi. Tamam oldu Moralimi yinede bozmadım. Amasrada gezdim dolandım ve istanbula geldik.

Hepsi ufak tefek ama her parçada lokal boya oldu. Yeni gibi olmasını istediğim için Atatürk otosanayide motosiklet boyacısı hasan ustaya 550tl verip boyattırdım. Full boyatsam herhalde 1200tl isterdi :D
    Adam bir boyadı yenisinden farkı yok. Sedefli boyayı herkes yapamaz ama adam çok güzel yaptı.

Eğer motosikletim naked olsaydı. Bu kadar masrafda çıkmazdı. Ben yine de o dönemi şanslı geçirdim. Zaten grenajları artık çok takmıyorum Naked gibi kullanıyorum. 2011 motosiklet 18500km oldu.
    Şimdi güzelce grenajlarını takıcam ve motosikleti satıp gt650 naked almayı düşünüyorum.
    Şimdi sen bu olayları kendine göre yorumla artık ne çıkarırsan ona göre düşün.
    Pain, cyberdanger, berkay8 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    170-180 kg dengelemek önemli degil önemli olan DURMAK ve Viraja en güvenli şekilde girebilmek gerisi hikaye az cok kullanmayı bilen adama ver o da sürer gazı acar vites atar sorun degil. Başlanabilir de başlanmayabilir de. Kısacası bu iş Güvenle ve gaz kolunu actıgında kendini kontrol edebilmenle alakalı bişey. Sana kalmış..
    UNdocab bunu beğendi.
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung comet Naked 153kg.
    R modeli 173kg

Benim ilk motosikletim gt250. Daha önce hiç motosiklet sürmedim(1km dahi sürmedim).
    Yorucu motosiklet diyorlar. Ben kullanırken hiç yorulmuyorum. Motosikletimi gerçekten çok seviyorum. Şimdiye kadar bana hiç bir sıkıntı çıkarmadı.

Boyum 168. olduğu için ağırlığı dengelemekte çok zorlandım. 4-5 defa olduğu yerde düşürdüm. Ya sinyal camı kırıldı ya da ayna. Bu zımbırtılara iyi para verdim Grenajlarım şansıma hiç çizimledi.
    Direk koruma takozu takamıyorsun illaki özel yaptıracaksın.

Benim görüşüm 100-150cc motosikletler çok tehlikeli. Çünkü sollamaya çıkamıyorsun! Güç, onu kullanmayı bilen için çok yararlıdır. Baktım ki bir kamyonun arkasındayım kum taş atıyor. Gazı açtığım gibi 130 140 ve kamyonun önüne geçip 110 120 ile yoluma sakince devam ediyorum. Bunu 150 ile yapamazsın. İllaki emniyet şeridine girmen gerekecek. ya da o şekilde yola devam edicen.
    Baktım ki düzgün gitmeyen bi adam var, düzgün istiflenmemiş bir kamyon var gazı açtığımda aynada çok geride kalıyorlar ve kendimi tehlikeden uzaklaştırıyorum.

500km tecrübem varken istanbuldan ayvalığa gittim rödajı uzun yolda temiz bir şekilde tamamladım. Hiç bir sorun yaşamadım.
    Motosiklet 2500km deyken Karadeniz turuna gittim yanımda cbf 150 vardı. ortalama 90 110 arası hızlarda gittim. 4800km(tam da ikarus sendromu dedikleri km civarında) de yayladan aşağı inerken 10km hızla tekerlek mıcıra geldi motoru yan yatırdım sol olduğu gibi haşat oldu.Derin olmayan ama boya isteyen dünya kadar çizik. Gezideydik ve 3 kuruşluk plastik için moralimi bozmadım. gezdik karadenizi. Dönüşte safranboluda. Karayollarının allah belasını versin bir ada yapmışlar yuvarlak olan kısmı mıcır atmışlar 20cm kalınlığında! 90la giderken bi anda önüme çıkınca frenledim ama duramayınca en son yaklaşık 25km ye kadar düştüm ama motoru orda yan yatırdım diğer tarafta bir güzel çizildi. Tamam oldu Moralimi yinede bozmadım. Amasrada gezdim dolandım ve istanbula geldik.

Hepsi ufak tefek ama her parçada lokal boya oldu. Yeni gibi olmasını istediğim için Atatürk otosanayide motosiklet boyacısı hasan ustaya 550tl verip boyattırdım. Full boyatsam herhalde 1200tl isterdi :D
    Adam bir boyadı yenisinden farkı yok. Sedefli boyayı herkes yapamaz ama adam çok güzel yaptı.

Eğer motosikletim naked olsaydı. Bu kadar masrafda çıkmazdı. Ben yine de o dönemi şanslı geçirdim. Zaten grenajları artık çok takmıyorum Naked gibi kullanıyorum. 2011 motosiklet 18500km oldu.
    Şimdi güzelce grenajlarını takıcam ve motosikleti satıp gt650 naked almayı düşünüyorum.
    Şimdi sen bu olayları kendine göre yorumla artık ne çıkarırsan ona göre düşün.
    abi bende aynı şeyi diyorum r değil de naked al şimdi grenajlar çok daha pahalı
    bence mantıklı olan bu
    ama benim pek te mantıklı bir adam olduğum da söylenmez

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    gt250r sahiplerine bir sorum olacak. gt250r enjeksiyonlu ve karburatorlu motorlarin 100km de kac litre yaktiklarini soyleyebilirmisiniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler