Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT 250R
    Herkese ii Akşamlar.. Rodajımın Bitmesine Az KaLdı Şu An 966 km'de.. Yağ ve FiLtre Değişimi Yapacağım.. Nasıl Bir Yağ Tercih EtmeLiyim.. Sizce Uygun Olanlar Hangileridir?
    Bugün Bir Kaç Yere Sordum 15W 50 MotuLun Litresine 50TL Fiyat Verdiler.. Bide Mobil 15W 50 Litre Fiyatı 22 TL..
    10W 40 mı Yoksa 15W 50 mi Yağ Koymalıyım.. Bide Yarım Sentetik ve Tam Sentetik OLanı Var.. Rica Etsem KuLLanan ArkadaşLarın YorumLarını ALabiLirmiyim.. Bu Arada Servisim FiLtre Almana Gerek Yok Ben Onu TemizLerim Dedi ama Ben Değiştirmek İstiyorum.. İLk Değişimde BöyLe Birşey Mümkünmü Herhangi Bir Zararı Olurmu?
    Şimdiden Teşekkür Ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MeLiH YıLmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese ii Akşamlar.. Rodajımın Bitmesine Az KaLdı Şu An 966 km'de.. Yağ ve FiLtre Değişimi Yapacağım.. Nasıl Bir Yağ Tercih EtmeLiyim.. Sizce Uygun Olanlar Hangileridir?
    Bugün Bir Kaç Yere Sordum 15W 50 MotuLun Litresine 50TL Fiyat Verdiler.. Bide Mobil 15W 50 Litre Fiyatı 22 TL..
    10W 40 mı Yoksa 15W 50 mi Yağ Koymalıyım.. Bide Yarım Sentetik ve Tam Sentetik OLanı Var.. Rica Etsem KuLLanan ArkadaşLarın YorumLarını ALabiLirmiyim.. Bu Arada Servisim FiLtre Almana Gerek Yok Ben Onu TemizLerim Dedi ama Ben Değiştirmek İstiyorum.. İLk Değişimde BöyLe Birşey Mümkünmü Herhangi Bir Zararı Olurmu?
    10W 40 Motul herzaman iyidir pahalıdır ama kaliteli yağdır, hava filtresi değiştirmek ? temizlemek ? dağda bayırdamı gezdinki 1000kmde hava filtreni temizleyeceksin 3.000 4.000 olsun temizlersin hava ile değiştirmen birşeyi değiştirmez boşuna para verirsin.
    2013 Kırmızı Siyah

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    benim hava filtresi bile 6 aylık motor olmasına rahmen tertemiz geçen çıkarıp baktım hiç hava filtresini elleme temizlenmesine bile gerek yok 1000km nedirki duruma göre min-12.000km gidersin bi hava filtresi ile[COLOR="Silver"]
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın size birkaç foto daha forum canlansın, şenlensin Bugün kü gezimden balık tutmaya gittim ama eli boş döndüm Bu arada bugün Konya da fena rüzgarlıydı Temmuzda üşüdüm yani
    Altınapa Barajı
    http://img835.imageshack.us/img835/7411/535kopya.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img84.imageshack.us/img84/8701/539kopya.jpg

http://img96.imageshack.us/img96/1456/544kopya.jpg

http://img100.imageshack.us/img100/6271/548kopya.jpg

Akyokuş - Konya üstten görünüş
    http://img38.imageshack.us/img38/2514/552kopya.jpg

Eküründe sattı motoru gitti amerikalara yalnız kaldın tabi değil mi Mustafa :D Gel seni bu tarafa ic güvey alalım :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hava filtresi bile 6 aylık motor olmasına rahmen tertemiz geçen çıkarıp baktım hiç hava filtresini elleme temizlenmesine bile gerek yok 1000km nedirki duruma göre min-12.000km gidersin bi hava filtresi ile[COLOR="Silver"]
    Alper zaten hava filtresi 20bin kmde olsa bile dışardan bakınca cillop gibi gözükür Benim garajda eski motordan kalan bir sürü filtre var hepsi sıfır gibi duruyo
    ama o bin kmyi çölde kum içerisinde yapmadıysanız değişmek çok gereksiz olur, 7500 bakımında değişiliyor hava filtresi zaten
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eküründe sattı motoru gitti amerikalara yalnız kaldın tabi değil mi Mustafa :D Gel seni bu tarafa ic güvey alalım :D
    Ne yapalım abi şimdilik tek :D Oralarda bana ters, sizin gezilere katılmayı da çok isterim ama bu yaz olmayacak.Çok km, çok para, viraj tecrübesizliklerini de katarsak zor. Bi de bu tarz uzun yollara da bizimkilerden izin çıkmıyor daha yeni başladık malum seneye bakacaz artık
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper zaten hava filtresi 20bin kmde olsa bile dışardan bakınca cillop gibi gözükür Benim garajda eski motordan kalan bir sürü filtre var hepsi sıfır gibi duruyo
    ama o bin kmyi çölde kum içerisinde yapmadıysanız değişmek çok gereksiz olur, 7500 bakımında değişiliyor hava filtresi zaten
    Hava filtresi 11500 bakımında değişiyor 7500 bakımında kompresorle bir hava tutuluyor temizleniyor aklı sıra kabası ;)

Motosikleti
    GT 250R
    Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10W 40 Motul herzaman iyidir pahalıdır ama kaliteli yağdır, hava filtresi değiştirmek ? temizlemek ? dağda bayırdamı gezdinki 1000kmde hava filtreni temizleyeceksin 3.000 4.000 olsun temizlersin hava ile değiştirmen birşeyi değiştirmez boşuna para verirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım Yanlış AnLaşıLdı.. Hava DeğiL Yağ FiLtresinden Bahsetmiştim Ben.. Motor Yağ FiLtresinin Temizlenebileceğini Söyledi Servisim.. İLk 1000 km Bakımında BöyLe Birşey Mümkünmü? Değiştirilmesi Gerekmezmi..?

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapalım abi şimdilik tek :D Oralarda bana ters, sizin gezilere katılmayı da çok isterim ama bu yaz olmayacak.Çok km, çok para, viraj tecrübesizliklerini de katarsak zor. Bi de bu tarz uzun yollara da bizimkilerden izin çıkmıyor daha yeni başladık malum seneye bakacaz artık
    Bu yıl kı benim geziler Patates olcak gibi Mustafa ama Celal ler falan giderler aslidna katılabilirsin en azından antalya uzerinden fethiye yapacaklar bir kacamak yapıp antalyada yakala fethiyeye git ordan konyaya geri donersin benim fikrim ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Sanırım Yanlış AnLaşıLdı.. Hava DeğiL Yağ FiLtresinden Bahsetmiştim Ben.. Motor Yağ FiLtresinin Temizlenebileceğini Söyledi Servisim.. İLk 1000 km Bakımında BöyLe Birşey Mümkünmü? Değiştirilmesi Gerekmezmi..?
    Yağ filtresi ozelikle rodaj sonrası capak falan olaylarında dolmuş olabilir 5 tl zaten riske etmeye değmez değiş gitsin icin rahat eder ;)
    MeLiH YıLmaz bunu beğendi.

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkatli ol ikarus sendromuna yaptığın km ve durumun çok müsait.
    Bu 2000km'yi çok dikkatli geçir.Benden uyarması
    Farkındayım uyarın için teşekkür ederim zaten bu yüzden motorumla arama mesafe koydum bir süre otoparkta dinlense iyi olacak kullanırken de gazı tam açarken sakin ol erkan diyorum sonra normale dönüyorum
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O nasıl bir serviski rodajdan çıkan motorun yağ filtresini yıkamayı öneriyor.Orada lastiklerine hava bile basma bence yokmu başka yetkili servis yakınlarda
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    MeLiH YıLmaz ve Zippo's bunu beğendiler.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    s.a cümleten motora manifolt buldum sonunda geliyodur herhalde şu an yardım edenlere ( zonta-erhan abi- ve ali feyizoğluna ) sonsuz teşekkürler hyosungun parça sıkıntısı biraz yordu beni her şeyi halloldu ama bi daha tekrarlanırsa yüreğim kaldırmaz o yüzden en az 2008 enjeksiyonlu bi s&t almayı düşünüyorum uygun fiyatlı temiz bi makine göreniniz duyanınız olursa mesajınızı bekliyorum. yazı yarıladım hala binemedim motoruma

Motosikleti
    GT 250R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nasıl bir serviski rodajdan çıkan motorun yağ filtresini yıkamayı öneriyor.Orada lastiklerine hava bile basma bence yokmu başka yetkili servis yakınlarda
    Malesef BuraLarda Başka Servis Yok.. AsLından Çok İLgiLiLer Her TürLü KoLayLığıda SağlıyorLar ama Neden Böyle Birşey Söyledi Bende Anlamış Değilim.. Belkide Bana Masraf Çıkaracak diye SöyLememiş OlabiLir Diye Düşünüyorum
    Bugün CastroL Power 1 4T 10W 40 Yağın 4Lt sini 65TL ye Aldım.. Normalde Litresi 23 TL İdi Bu Daha Uygun GeLdi Sonuçta DevamLı Lazım Olan Birşey.. Yağ FiLtresine de 10TL verdim.. Kısmetse Yarın Sabah Yağ ve FiLtre Değişimini Yaptıracağım.. İnşaLLah Başka Bir Sorun Çıkmaz.. Bir Kaç Vidası Gevşek Gibi Geldi Onlarada Baktıracağım..
    İlgiLendiğiniz İçin Teşekkür Ederim..

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    bu servisler hep full çekiyor 2 hafta ancak sıra bana geldi oda telefon açarak yer ayırttım 150 tl verdim çıktım ulen ne para yaa ciddi ciddi servis açmayı düşünüyorum. günde 10 kişi gelse 150 tl den 1500 tl paraya bak iyi bir motor ustasına da ver 1500 tl maaş geriye kalan kar valla iyi iş
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a cümleten motora manifolt buldum sonunda geliyodur herhalde şu an yardım edenlere ( zonta-erhan abi- ve ali feyizoğluna ) sonsuz teşekkürler hyosungun parça sıkıntısı biraz yordu beni her şeyi halloldu ama bi daha tekrarlanırsa yüreğim kaldırmaz o yüzden en az 2008 enjeksiyonlu bi s&t almayı düşünüyorum uygun fiyatlı temiz bi makine göreniniz duyanınız olursa mesajınızı bekliyorum. yazı yarıladım hala binemedim motoruma
    nerden ve kac tl ye aldın ılan lınkı varsa koyda ilerde birisine lazım olabılır

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu servisler hep full çekiyor 2 hafta ancak sıra bana geldi oda telefon açarak yer ayırttım 150 tl verdim çıktım ulen ne para yaa ciddi ciddi servis açmayı düşünüyorum. günde 10 kişi gelse 150 tl den 1500 tl paraya bak iyi bir motor ustasına da ver 1500 tl maaş geriye kalan kar valla iyi iş
    Ne yaptırdınki 150 lira aldılar ? sadece işcilik ücreti olarakmı aldılar ?

Arkadaşlar aylardır burayı takip ediyorum. Hyosung GT250R almak istiyorum. 3500-4000 arası nakit parayla 2006-2008 arası hasarlı da olsa calısır durumda bir motor almak istiyorum. Suan İstanbul Bahçelievlerdeyim calısma saatlerim cok yogun. Hafta tatilim dahi yok. Motordan anlayan alıp satan bilgi verebilecek bir arkadaş yardım edebilirse cok sevinirim. Telefon numarasını mesaj olarak atarsa ben onu ararım. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Rüzgarlı_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aylardır burayı takip ediyorum. Hyosung GT250R almak istiyorum. 3500-4000 arası nakit parayla 2006-2008 arası hasarlı da olsa calısır durumda bir motor almak istiyorum. Suan İstanbul Bahçelievlerdeyim calısma saatlerim cok yogun. Hafta tatilim dahi yok. Motordan anlayan alıp satan bilgi verebilecek bir arkadaş yardım edebilirse cok sevinirim. Telefon numarasını mesaj olarak atarsa ben onu ararım. Şimdiden teşekkürler.
    Yanlış anlama ama o fiyata alacağın motosiklet sana masraf ve beladan baska birsey getirmeyecektir ondan sonra forumlara girip Hyosung ile ilgili bir sürü kötü şey yazacaksın çünkü canın yanacak.. Biraz daha para bulabilirsen seni memnun edecek bir motosiklet alabilirsin zaten 4000 tl ye aldığın motora yapacağın masraf da en az 1.5 2000 tl yi bulur
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar şirketin katlı otoparkına motorumu bırakmıştım akşam iş çıkışı gitmek için motorun yanına gittiğimde vites çubuğunun kırılmış olduğunu gördüm. Hangi hayvan evladı kırdıysa muhtemelen vites değiştirme çubuğunu zorladı yada vites çubuğunun üstüne basarak çıktıki kırılmış aşağıdaki resimde yuvarlak içine aldığım yerin arkadasındaki çubuk ucundan kırılmış. bunun fiyatı nedir nerden bulabilirim. birde kendim yapabilirmiyim malum servise gitme imkanı yok

2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler