Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, Tekerin düz bassın. Ne kadar mal oldu size?
    hocam valla 6250'de anlastık en son izmirden bır bankacı arkadastan aldım saolsun cok yardımcı oldu motorada cok ıyı bakmıs ızmırde gordugum en ıyı GT250R'lardan biriydi bende kacırmak ıstemedım aldım... Resımlerıde en kısa zamanda eklıcem...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar ben motorun garanti bakım kartını kaybettim rodajim bitmek üzere 1000 bakıma gideceğim o kagidi kaybettigim icin bir sorun olur mu?

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Amerikadan getirttigim Bmc hava filitremi ve temizleme sivisini satiyorum.motosikletimi uzun yol aracina ceviricem .daha fiyat belirlemedim.ilgilenen arkadaslarla gorusebiliriz. Son hiza cikmaniz cok daha seri oluyor.bu filitre ile ninja cok rahat arkamda kaliyordu. Egsoz orj. Bide egsozu duzgun bise yaparsaniz varya makina ucar. Hatta bence ondisliyi de buyutup son hizi yukarilara cekebilirsiniz.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla koyuyorum derken daha koymadım hocam aldım yanide daha kapağı açıp benzini bile koyamadım desem yeridir, drag motoru tarzı yapmak istediğim için dişlilerle oynadım bugün iyide kalkıyor, alt devirler ölüyor derken ?
    Yanlış hatırlamıyorsam senin motor rodajda 185 filan da yapıyordu dediğine göre..Öldürmeye niyetlisin motoru anlaşılan hayırlısı
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler persormans yukseltmek ıcın muthıs bır fıkrım var.600cc motosikletler yapmıslar,makinalar manyak gıdıyor hemde orjinal haliyle.
    Demem o ki eger 250cc kategorisinde yarıslara katılmayacaksan bu motora ne kadar para yatırırsan yatır, yıne hyosung
    -unnamed-, Non-Quattro ve ogi bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    merhaba arkadaşlar elimde 2007 model bi gt250r var 10 gündür motorsiklete 2 manifolt bulamadım ama bu (yırtık manifoltlu yarım çekik cigle) haliyle de 4. viteste 160 165 civarı gidiyor 5. vitese atabileceğim kadar düz yol yok bulunduğum yerde bi de virajlarda arka attı atacak diye ödüm kopuyor bana önerilerde bulunursanız sevinirim teşekkürler

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    motorun sınırları belli daha fazla performans istiyorsanız gidin 600 lük alın yazık motorları haşata çevirip sonra elden çıkartmaya çalışıyorsunuz. 150 km bana yetiyorda artıyor araba ile bile okadar hızlı gidemiyorum abartmayalım arkadaşlar motorları zorlarsanız fazla geçmeden direksiyorunu ele alırsınız haberiniz olsun
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sınırları belli daha fazla performans istiyorsanız gidin 600 lük alın yazık motorları haşata çevirip sonra elden çıkartmaya çalışıyorsunuz. 150 km bana yetiyorda artıyor araba ile bile okadar hızlı gidemiyorum abartmayalım arkadaşlar motorları zorlarsanız fazla geçmeden direksiyorunu ele alırsınız haberiniz olsun
    o kadar sürat delisi değilim ama yeni aldım ve sınırını test etmek en doğal hakkım diye düşünüyorum benim asıl sorum motorsiklet hakkındaki önerilerdi teşekkürler

Motosikleti
    hyosung gt250r

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Birileri bir şeyler yazsaydı iyiydi ya lastik konusunda

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar arkadaşlar.
    670km.'den sonra motorun kendi orjinal lastiğini değiştirmeye karar verdim.
    Yardımınızı bekliyorum. Hangi markadan şaşma dersiniz ?
    hocam sen bize paradan haber ver yoksa neye göre öneri de bulunabiliriz ki sana değil mi ?
    gokocan92 bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    beyler bu fren hidroligine gelince , kendi servisim dısında baska bi servise ugramıstık arkadasın motor için . Ordaki ustayla biraz muhabbet ettik benim gt250 r ı fln gosterdim. bana fren hidroliklerinin lower yazısının birazcık ustunde olması gerektigini soledi. bende dokundurtmadım haliyle , zaten yeni baktırmıstım. ama kafama takıldı , dolu mu olması gerekir yoksa lower yazısının biraz ustunde mi olması gerekir? bilgilendirirseniz cok memnun olurum.

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hyosung yine hyosung ne yaparsan yap diyen arakdaşlar veya bu 250lik bir motor orjinalliğini bozma diyen arkadaşlar için şunu söylemek istiyorum bu motor benim motorum 250lik drag yarışlarına katılmayı düşünüyoruz grupça ve bu yüzden performans yükseltmek istiyoruz.
    Undocab hocam kaça vericeksin hava filtreni ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:07 ----------

Alıntı Nibble adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu fren hidroligine gelince , kendi servisim dısında baska bi servise ugramıstık arkadasın motor için . Ordaki ustayla biraz muhabbet ettik benim gt250 r ı fln gosterdim. bana fren hidroliklerinin lower yazısının birazcık ustunde olması gerektigini soledi. bende dokundurtmadım haliyle , zaten yeni baktırmıstım. ama kafama takıldı , dolu mu olması gerekir yoksa lower yazısının biraz ustunde mi olması gerekir? bilgilendirirseniz cok memnun olurum.
    normalde hidroluk kutusunun orta seviyelerinde olması yeterli ağzına kadar doldurmak birşey ifade etmez, lowerın altında olmasıda birşey ifade etmez zaten o yağ bitmez balataların bitmediği sürece
    2013 Kırmızı Siyah

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ucuz yollu dersen pirelli sport demon özellikle yagışlı bölgelerde çok işe yarıyor.su kanalları fazla.param var dersen tabikide michellin pilot power veya pilot power 2 ct dahada çıkarım dersem dunlop da roadsmart diye bir lastik varki çok harikadır.ortası sert hamur kenarlar yumuşak. böylee uzar gider.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı Nibble adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet lowerin biraz üstünde olması lazım.fren balataları eridikçe seviyede düşer.
    gokocan92 bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    arkadaşlar,
    Face de gt250r cıların linkini bana bir igönderirimi kabul edeyim.
    selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Motosikleti
    GT250R
    Herkese selamlar arkadaşlar.
    670km.'den sonra motorun kendi orjinal lastiğini değiştirmeye karar verdim.
    Yardımınızı bekliyorum. Hangi markadan şaşma dersiniz ?
    17bin km boyunca shinkolar ile dolaştim cok lanet bir lastik şimdi 0 km Michelin Power Pure - 2CT motorsiklet lastiklerini aldim yaklaşık binliraya ciftini aldim şuan çok memlunum virajlardayken gaz çevirebiliyorum daha bir keyif almaya başladim kesinlikle değişmelisiniz imkanınız varsa değişin şiddetle öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı Arethnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler motorun performansını arttırmak için neler yapmak gerekli bilgisi olan varmı şimdi 95 yakıtın üstüne birazda benzin katkısı koyuyorum extradan tiger karbon egzoz aldım türkiyede bu motorun bmc yada k&n hava filtresini satan bir yer varmı, iridyum buji fazla bir işe yaramıyor sanırım deneyip performans alanınız varmı yada arttırmak için daha farklı birşey yapanınız mesela benim aklıma ön dişli 14ten 13e düşültmek var motoru serileştirmek daha çabuk hızlandırmak için bunun dışında ek birşeyler yapanınız varmı ?
    eksoz tüpünü deiştiysen pek bir yararı olmaz bogazdan komple değişmişsindir umarim lastikleri değiştirmen ivmelenmeni etkileyecektir yeri daha iyi tutugu için lastik sarmicak ve yol alcaktir ivmelenmesi artcak kontrol kolayligi sagliyacaktir onun dışında chip taktırabilirsin turbo taktirabilirsin nosda deniyebilirsin dişlilerle oynarsin birazda tabi bunun yaninda krnakida eline alabilirsin ama onun yerine bir 600cc motor alsan aynı kapıya çıkar daha saglıklı olur sonra
    gokocan92 bunu beğendi.

arkadaşlar ilk kazamı yaptım. full korumasız çıkmayın. ben herzaman eldiven, motosiklet pantolunu, bot, sırt koruma, mont, kask, dizlik full gezerim . bugün bileğimin kırılmasını ve ciddi hasarlanmamı engelledi. viraja girdim, yatmaya başladım. birden bir logar ve çukur. girdim çukura ön teker kaydı ve hop yerdeyim. ayagım motorun altında kaldı. ama sonra kurtuldum. tek aklımdan geçen arkadan gelen arabanın üzerimden geçmemes idi. allahtan durdu hemen. geldiler 3-4 kişi kaldırdı beni. danise botun ucu yırtıldı ama ayak sağlam. dizlik vardı ama dizim sıyrıldı biraz. ayak bileğim agrıyor. motorun sol ayna sinyal gitti ve sol grenajında hasar var. ayrıca vites pedalı kırıldı. 15 km 1. viteste evimin ordaki servise geldim. allah korudu. ucuz atlattım. üzüldüğüm konu satlıga cıkarmıstım cizik yok diye. oldumu sana sol tarafta çizikler.

Motosikleti
    Lastik konusunda herkese verdiği cevaplar için teşekkürler. Michelin Pilot Power'da karar kıldım inşallah 2 haftaya kadar satın alıcam.

İyi forumlar

bende de pilot power var. besiktas buz motordan taktırdım. cok basarılı . ebatlarıda bir boy büyüttüm. cok yakıstı. yol tutuşu arttı. michelin tavsiye ederm. bir boy büyük pilot power 2ct yoktu, yada pilot road 2ct. ben bir boy büyütmek istediğimden mecburen pilot power aldım. 2 ct öneririm. büyütmek istemezsen piot road 2 ct tam bizim aletlere göre. ama benim gibi büyütücem dersen pilot power al rahat edersin. ben shinkolardan kurtulduguma sevınıyorum. shinko olsaydı bugunku kazadan önce en az 3 defa daha yatırmıstım motoru. ah ah logarlar.

Motosikleti
    snicker316, Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ama büyütmeyi pek düşünmüyorum lastikleri. Geçmiş olsun bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler