Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    @izzet.
    geçmiş olsun kardeşim ucuz atlatmışsın,motorunun değişmesi gereken parçaları hayati önem taşıdığı için tamir vermezler bence expere göre değişir ama bence yenisiyle değiştirmeleri çok büyük bir ihtimal.bu parçalar tamirle hiçbir zaman fabrikasyon ürün gibi olamaz.bu arada st kanuni ve hyosung parçalrı aynıdır sipariş verebilirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    geçmiş olsun...
    arkadaşlar aman dikkat edin....

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun hocam

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun kardeş.
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakıt tüketim değeri mi düzeltiyorum. Depoda tahminimce 2litre kalır demiştim fakat şimdi depomu fulledikten sonra şaşırdım, 4litre benzin varmış daha
    200km si rodaj 150km si rodaj sonrası olan dolu bir depodaki yakıt tüketimim 350km de 13litre.
    Buda 100km de 3,7 litre yapıyor.
    Motor 2012 GT250R
    Kullanım stili rodaj aşamasında sakin max. 90km hız (uzun yol)
    Rodaj sonrası tamamen şehir için trafik (işe git gel)
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tüketim değeri mi düzeltiyorum. Depoda tahminimce 2litre kalır demiştim fakat şimdi depomu fulledikten sonra şaşırdım, 4litre benzin varmış daha
    200km si rodaj 150km si rodaj sonrası olan dolu bir depodaki yakıt tüketimim 350km de 13litre.
    Buda 100km de 3,7 litre yapıyor.
    Motor 2012 GT250R
    Kullanım stili rodaj aşamasında sakin max. 90km hız (uzun yol)
    Rodaj sonrası tamamen şehir için trafik (işe git gel)
    O kadar hesap yapmana ne gerek vardı ali yav ben motoru aldığım gün 50 liralık atmıştım 8 çubuk gösteriyordu 10 gündür geziyorum 1 çubuk eksildi geriye 7 çubuk kaldı bu hesaba göre ben 70 gün daha gezerim
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar hesap yapmana ne gerek vardı ali yav ben motoru aldığım gün 50 liralık atmıştım 8 çubuk gösteriyordu 10 gündür geziyorum 1 çubuk eksildi geriye 7 çubuk kaldı bu hesaba göre ben 70 gün daha gezerim
    Yok hacı detaycıyım ben tam net miktarı öğrenmem lazım Sen ehliyeti alana kadar o depo bitmez onun için şuanda en ekonomik seninki

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hacı detaycıyım ben tam net miktarı öğrenmem lazım Sen ehliyeti alana kadar o depo bitmez onun için şuanda en ekonomik seninki
    Aynen öyle kimse motorum az yakıyor demesin Şaka bir yana da eve dönerken bir de yağmura yakalandım sırılsıklam oldum zaten giderken baya korkmuştum dönüşte yağmura da yakalanınca baya heyecan yaşadım ama zevkli oluyormuş yav sevdim bu motor işini ben
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    hyosung gt 650 comet
    herkeze kazasız günler kaza yapanlarada geçmiş olsun ... arkadaşlar 2006 2007 model bı gt250r almak ısıorum fakat bulamıorum!!!!!!!! istanbul içi satılık temiz bi motor bileniniz varmı ????

Motosikleti
    GT250R

GT250R ön sele nasıl çıkarılıyor?

Arkadaşlar merhaba, 2012 model GT250R aldım. Ön sele nasıl çıkarılıyor merak ediyorum. Boyum 1.63 olduğundan iki ayak ile beraber basamıyorum, ön selenin altındaki kauçuk takozlarını çıkarmayı düşünüyorum, belki birkaç cm alçalır sele yüksekliği.

Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle kimse motorum az yakıyor demesin Şaka bir yana da eve dönerken bir de yağmura yakalandım sırılsıklam oldum zaten giderken baya korkmuştum dönüşte yağmura da yakalanınca baya heyecan yaşadım ama zevkli oluyormuş yav sevdim bu motor işini ben
    Aynen ya bende yakalandım yağmura sırılsıklam oldum eve gidiyosan sorun değilde ıslakken bi yere girmek kötü oluyor

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı cachasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, 2012 model GT250R aldım. Ön sele nasıl çıkarılıyor merak ediyorum. Boyum 1.63 olduğundan iki ayak ile beraber basamıyorum, ön selenin altındaki kauçuk takozlarını çıkarmayı düşünüyorum, belki birkaç cm alçalır sele yüksekliği.
    ön selenin depo ile buluştuğu yerde kuyruk grenajlarının iki yanda alyan ile gevşetmen gereken vidaları var vidaları gevşetiyorsun
    ön sele ile arka sele arasında 10luk anahtara ihtiyacın olacağı iki vida var onları söküyorsun.
    somunları söktüğün yerdeki plastikleri biraz kendine doğru çekiyorsun sele geliyor.

Ama kauçuklar vs ile bi alçaltma yapabileceğini sanmıyorum oradaki benim sana "dil" diyeceğim plastikler motosiklet üzerindeki demirin içine giriyor böylece koltuk sabitleniyor.

"motobot +6" marka bot alman. gizli topuk ile seni 6cm uzatır. Normal ayakkabıda bu 3cm falan
    tavsiyem arka amortisörün oraya takılan alçaltma kitleri var onlar ile motosikleti alçaltman.
    Bunun çeşili fiyatlarda olanları var. Ebay üzerinde alabilirsin. Gerekirse yardımcı olmaya çalışırız.

link 1
    link 2
    link 3

ilk iki link sabit bi mesafe kısaltıyor. 3. linkde ayarlama yaparak yüksekliği seçebiliyorsun ama ona göre de fiyatı tuzlu

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

Gezmelerden bi fotoğraf ekleyelim

Pain bunu beğendi.

Arkadaşlar merhaba herkese bir kaç sorum olacak zamanım fazla olmadığından eski sayfalarada bakamıyorum hyosung gt250r almayı düşünüyorum 2.el fakat bu motorların enjeksiyonlu ve devır kesıcılı olan versıyonlarını almayı ıstıyorum bu ozellıkler hangı model yılından baslıyor ? Cevaplar ıcın tesekkurler

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Challenger1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba herkese bir kaç sorum olacak zamanım fazla olmadığından eski sayfalarada bakamıyorum hyosung gt250r almayı düşünüyorum 2.el fakat bu motorların enjeksiyonlu ve devır kesıcılı olan versıyonlarını almayı ıstıyorum bu ozellıkler hangı model yılından baslıyor ? Cevaplar ıcın tesekkurler
    St kanuni olanların hepsi enjeksiyonlu ve devir kesicilidir. Hyosung olanlar karbüratörlü.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Bugünkü kareler iyiydi

Pain, Zippo's, EsEs026 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    vay vay motorlar yakıyor depo tankpadler çok iyi olmuş.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i

Ali Fotoğraflar çok güzel, ilk fotoğrafı kim çektiyse ellerine sağlık.
    Açı, ışık, arka plan, komposizyon vs. 10 numara, utanmasam poster olarak odama asacam
    zenon bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    kafa grenajının kenarındaki beyaz çizgiler orjinalde var mıydı kardeş yoksa siz mi yaptınız çok güzel duruyorda:D

HeLLOuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inş. Hyosung GT250 R :)
    Şimdi bişe sorucam arkadaşlar. Belki biraz abes kaçabilir ama maru görün.
    hyosung ile s&t kanuni arasındaki motorların farkı varmı? ikisi de 250GTR olarak geçiyor sonuçta?

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bana 2012 model gt250r için ön basamak sol bağlantı sacı lazım ama delikli olan versiyonununda olmayacak http://www.stkanuni.com.tr/modeller/gt250r/foto/01.jpg şu basamaktan olucak satan bir yer bileniniz varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler