Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Valla çoğunlukla Petrol ofisinden, Bazende BP den alıyorum. Bazen firmanın çim kesme için aldıkları benzini çalıyorum
    Uyduruk firmalardan hiç almadım. düşünmüyorum. Motor benzini çatır çatır yaktığına göre şimdilik sorun yok
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı fikirdeyiz bp ultimate dizel üstüne yokturda 97 oktan benzin bp de gördün mü yada senin bulunduğun yerlerde çevrendeki BP istasyonlarında 97 oktan var mı? ben bakıyorum bulamıyorum shellde var bi oda almıyorum shell gözümde 2. sırada iken motora aldığım bir depo benzini yere döktüm adamlar artık ne kadar su katıyorsa istasyona göre değişiyor oran tabi motor pat pat pat yapıyor böyle tok ağır bir sesle çalışıyor su karışınca fazla su yani :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

motor genel sağlığına kavuştu rodaj yapıyorum arada turluyorum ama eksikleri var dedimya halen ısı sensörü bekliyorum yurtdışından gelemedi bi , birde enjektörleri temizleyecektik kaldı öyle unutuyorum onun dışında sorunsuz motor yapılmasaydı bi çift lastik alacaktık oda yalan oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

2. el hödüklerden alınmaz tabi alper :D ben şahsen senden de almam sanada bişey satmam ,,, ben araştırdım dedimya herkes satacaksan kol çaktır dedi krank alıp taktırdım satıyorum kusursuz satıyorum daha önceki sattığım şahıslarlada görüşüyoruz halen insanın içi temizse başkasına söylenmek söylemek düşmez içine pislik işlemiş adamları görüyoruz burda kendilerini nasılda belli ediyorlar sengörmüyormusun ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

konuda tuhaf davranışlar süregeldi biz anlamadık motoru bozulanı taşlıyorlar hacı :D adam diyorki bozuldu yok olmaz bizde olmuyor diyorlar çat dedi yok olmaz bunlar sağlam :D çut dedi olmaz olmaz :D olanada biraz saygı gösterin insanlık namına alay edişlerinizi herkes okuyor uyarıyorum yapmayın ayıptır tabi ayıp denen kelimenin asıl anlamını sindirmemiş olmak kötü oda var ..
    benden bişey alırsan senin şansına almasan alanın şansına ben senden bişey alırsam benim bahtım kara :D ayıp ettin kırıldım :D------------------bu arada yukardada sölediğim gibi benzin markaları şirketlerinden cok bayilerine dikkat edilmeli 1 bayiden alınan kötü benzin tüm markaya bağlanmamalı ne demişler 10 parmağın 10uda bir değil uyanık zihniyet cıkıp su katabilir ama bunlarda ali nin dediği gibi kuytu köşede bakımsız bayiler olabilir şehirler arası yollarda rastlamak mümkün oluyor ölelerine
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler elimde fren ve debriyaj maneti var...
    orjinal ama...
    isteyen olursa uygun bir fiyata vericem...
    yada dolaylı takasta yapabilirim..
    öne iki tane sinyal lazım, aynada ki sinyallari iptal edip normal sinyal sistemine geçeceğim...
    sinyali veren maneti alır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler elimde fren ve debriyaj maneti var...
    orjinal ama...
    isteyen olursa uygun bir fiyata vericem...
    yada dolaylı takasta yapabilirim..
    öne iki tane sinyal lazım, aynada ki sinyallari iptal edip normal sinyal sistemine geçeceğim...
    sinyali veren maneti alır...
    İkisini neden kullanmıyosun ? Ben aynadaki sinyalleri de kullanıyorum öndekileride.Gerçi sağ aynadaki sinyal bozuldu.Aynaları satarsan haberim olsun

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisini neden kullanmıyosun ? Ben aynadaki sinyalleri de kullanıyorum öndekileride.Gerçi sağ aynadaki sinyal bozuldu.Aynaları satarsan haberim olsun
    hacı önceden de söylemiştim tamponu büyük bir hanım? aynamı kırmıştı...
    sorun orada işte...
    o yüzden yeni aynaları sinyalsiz alacam, normal sinyal takacam...
    sinyal tavsiyesi olan varsa da bu arada sevinirim(:

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende shell den alıyorum shell dışında pek almadım diğer benzinleride de denedim ama sanki shell daha iyi gibi geldi belki psikolojiktir ama motor shelle alaıştığı için değiştirmekte istemiyorum birde bayağı puan birikti evede yakın olduğu için hiçb değiştirmiyorum. full den merak edim almıştım bir kere aman aman bitirene kadar canım çıktı motor gitmiyor gibiydi birde çabuk bitti bir daha fullmu aman dedim.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu yağmur duasına kim çıktıysa yangın hortumuyla sulayacam kendisini
    Dün akşamdan beri hava patlama noktasında gibi, yere tek damla düşmedi.
    Bu akşam eve minibüsle gidicem. motor ile 7 dk minibüs ile şehir turu 45 dk , çekilir mi bu çin işkencesi arkadaşlar
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden bişey alırsan senin şansına almasan alanın şansına ben senden bişey alırsam benim bahtım kara :D ayıp ettin kırıldım :D------------------bu arada yukardada sölediğim gibi benzin markaları şirketlerinden cok bayilerine dikkat edilmeli 1 bayiden alınan kötü benzin tüm markaya bağlanmamalı ne demişler 10 parmağın 10uda bir değil uyanık zihniyet cıkıp su katabilir ama bunlarda ali nin dediği gibi kuytu köşede bakımsız bayiler olabilir şehirler arası yollarda rastlamak mümkün oluyor ölelerine
    göstergenin içinde ampul mü var led mi :D boş yere sökmeyeyim beyaz şerid led takıcam narinmidir yanmasın :D boşver benzini
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Arkadaşlar acaba noterde devir işlemleri ne kadar tutuyor? Motoru satıyorum da alacak olan kişiyle devir işlemleri benden olur diye pazarlık ettik. Ne kadar zarar edeceğimizi bilelim bari

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    aynı fikirdeyiz bp ultimate dizel üstüne yokturda 97 oktan benzin bp de gördün mü yada senin bulunduğun yerlerde çevrendeki BP istasyonlarında 97 oktan var mı? ben bakıyorum bulamıyorum shellde var bi oda almıyorum shell gözümde 2. sırada iken motora aldığım bir depo benzini yere döktüm adamlar artık ne kadar su katıyorsa istasyona göre değişiyor oran tabi motor pat pat pat yapıyor böyle tok ağır bir sesle çalışıyor su karışınca fazla su yani :D[COLOR="Silver"]
    valla ben şimdiye kadar işe giderken yolumun üstünde olduğu için havalimanının ordaki shell den aldım, BP alırkende bu beşyol tarafındakinden almıştım ama 97 varmı diye bakmamıştım. bu depoda fuel save var dediğim gibi bir sonrakinde shell in fuel save ini deneyeceğim bir sonrakinde de bp 97 bakarım yakınımda 3 tane bp var hepsine bakarım sana da haber veririm yolun düşerse sefköy taraflarına sen de alırsın

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler sinyal tavsiyesi varmıdır diye sordum ama?

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sinyal tavsiyesi varmıdır diye sordum ama?
    daha bir sportif görünüm sağlıyor

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar acaba noterde devir işlemleri ne kadar tutuyor? Motoru satıyorum da alacak olan kişiyle devir işlemleri benden olur diye pazarlık ettik. Ne kadar zarar edeceğimizi bilelim bari
    86 TL plaka değişecekse 162 TL tutuyor.

göstergenin içinde ampul mü var led mi :D boş yere sökmeyeyim beyaz şerid led takıcam narinmidir yanmasın :D boşver benzini
    Led var
    -unnamed- ve OZ@N-GT250R bunu beğendiler.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    eyvallah üstadım saolasın..
    Chronix bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar koçtaşta baktığım cırcırlı lokmalar 14 mm ye kadar bana hem yağ değişimi için 17mm lik lokma hemde zincir sıkmak için vidanın boyutunu bilmiyorum bilenler söylerle öyle bir takım lazım önerebileceğiniz bir set varmı

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    SİNYAL ARAYANLARAvalla ben ona benzer hatta aynısı belkide 4 ünü tek fiyatına aldım msn ver sana resım yollayayım begenirsen sana yollayayım.
    yada bu linke bak buzlu cam yada şeffaf cam seçeneği var sarı camda hediye değiştirilebiliyor değişik renkleride var beyaz mavı lambalar falan ben 4 tane aldım bundan

http://motorsikletyedekparcasi.com/i...oduct&pid=6313
    BU ARADA BUGUN JANTLARI BOYAYA VERDİM GEÇEN YAZDIM KİMSE CEVAP YAZMAMIŞ ÖN VE ARKA LASTİĞE FARKLI EBAT TAKAN VARMI BANA RESİM LAZIM ön 120 arka 160 olucak

Motosikleti
    120 160 tam oluyor daha üstüde oluyor fakat en ideali 160 bence çokta güzel duruyor

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar koçtaşta baktığım cırcırlı lokmalar 14 mm ye kadar bana hem yağ değişimi için 17mm lik lokma hemde zincir sıkmak için vidanın boyutunu bilmiyorum bilenler söylerle öyle bir takım lazım önerebileceğiniz bir set varmı
    takım almaya gerek yok lazım olan parçaları tek olarakta alabilirsiniz..eğer cırcırı alırsanız yanında 8-10-12-17-19-22 lokmalarınıda almanız yeterli olacaktır.. yok illa takım diyorsanız bu iyi alternatifyalnız orda 8 mm göremedim onu da ayrıca alabilirsiniz..
    Two Against the World

Motosikleti
    lastik değişimi için buraya bakabilirsiniz beraber playboy_77 ile çok uğraşmıştık bu motor için http://www.motosiklet.net/forum/moto...ye-yaptik.html

@Chronix bende takım almama gerek yok diye biliyordum koçtaştaki görevliye cırcırlı lokma alıcam yanındada 17 mm lik lokma vitası alıcam dedim olmaz dedi aldığın lokma uymaz dedi benimde kafa karıştı herhalde birşeyden anlamıyan birisini koymuşlar yarın gidip alayım bari ek olarak zincir sıkmak için vida kaçlık kaçlık lokma almak lazım

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    lastik değişimi için buraya bakabilirsiniz beraber playboy_77 ile çok uğraşmıştık bu motor için http://www.motosiklet.net/forum/moto...ye-yaptik.html

@Chronix bende takım almama gerek yok diye biliyordum koçtaştaki görevliye cırcırlı lokma alıcam yanındada 17 mm lik lokma vitası alıcam dedim olmaz dedi aldığın lokma uymaz dedi benimde kafa karıştı herhalde birşeyden anlamıyan birisini koymuşlar yarın gidip alayım bari ek olarak zincir sıkmak için vida kaçlık kaçlık lokma almak lazım
    orda ki adamlar prim mi kazanıyor her satışan anlamam ki.. her cırcırın kendine ait standart bir ölçüsü vardır ama bu 2-3 ebattan ibarettir diye düşünüyorum ve ona göre de lokma üretilir..praktiker de parça parça satıldığını görmüştüm..lastiği gevşetmek için solda ki bağımsız somun 22 sağında ki milde yer alan ise 19 sanırım (22 den eminim) zincir gergisini ayarlamak içinse 12 kullanacaksınız..
    Two Against the World

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Hocam mekanın adı ve adresini bilmiyorum ama eminönü-tahtakale civarlarında bi kaç nalbur tarzı yer var, onlarda herşey oluyo ister set halinde ister tek tek....

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey değil ya, 70 tl civarı.Zarar dediğin o olsun yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler