Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sölemek istediğim motorun üzerinde cıbıldak hatun resimleri paylaşılması :D abaza liseliler gibi demek istemiştim lanet olsun sana :D
    Niye öyle diyorsun ki şimdi. Şu güzelim ortamı bozuyorsun

Eski bi viyo buldum bakalım millet beğenecek mi güzel bir ses sistemi ile dinlemenizi tavsiye ederim. bazı sesler arada kaynıyor yoksa
    Selfish bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama bu sanattır abazalık değil.Aradaki fark, bakış açısı
    Bu arada hava filtresi,yağ filtresi,yağ ve bujilerimi km si gelmeden değiştirmek istiyorum bahar bakımı yapayım şöyle bi güzel, sonra 180 180 devam
    Ngk buji (çakma olmaması lazım) nereden alabilirim avcılar ve çevresinde? şimdi 10-20kuruş dolar farkı oldu diye,yedek parçalarada zammı geçirmiştir bizim yurdum insanları....En son bujileri ne kadara aldınız?
    Ben en son tanesini 13emi ne almıştım, ngk.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala bu motordan bendede var ama böle güzel durmuyor :D gerçi hangi motoru dedin sen 2 tane var :D lan ali Liseliler sayfası yaptın burayı :D bu arada kırmızı EFI nın rengide süper buraya gelenler daha açık renk neden :d:d
    kırımız olan motoru söyledim ya hyo değilmi o 250lik
    arka stop ne tatlı duruyo öyle

Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırımız olan motoru söyledim ya hyo değilmi o 250lik
    arka stop ne tatlı duruyo öyle
    stop fetishcisi geldi
    osman_22 ve yashukawa bunu beğendiler.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    diğer motorun markası ne acaba

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer motorun markası ne acaba
    marka: dişi
    model: 90 60 90

bir beygir. 0 dan 100 e bir iki saniye kişiden kişiye değişir hızlandırma oranı
    fiyatı: pahabicilemez
    burakragaa bunu beğendi.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    o zaman motoru dyno sokmak lazım performansı görmek için

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Ali neyaptın yaa resimlere bakakaldım eşim nereye bakıyorsun dedi motora dedim ama yemedi akşam akşam evde facia çıkıyordu
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali neyaptın yaa resimlere bakakaldım eşim nereye bakıyorsun dedi motora dedim ama yemedi akşam akşam evde facia çıkıyordu
    ıyı guldum yaa:D ama sız dogruyu soylemıssınız motora bakmısınız neden kızmıs kı

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvah hocam ama,n benim mesajlara bakarken 2kat dikkat nickimin yanına kırmızı nokta koysun admin

arkadaslar slm ben 36 yasında bır kardesınızım yada abınızım .. hysoung 250r yada comet arıyorum dun ehlıyetımı aldım .. satan yada satmaya nıyetlı arkadası olan varsa lutfen benımle ırtıbata gecsın
    syg lar..

kajmerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Arkadaşlar GT 250 R için komple alternatif far önerisi olan var mı? Kendini usta diye nitelendiren bir vatandaş ( aynı zamanda arkadaşım :(( ) sağolsun içindekinikelajı ve far merceğini kırdı ne yapılabilir far almaya kalksam az para değil hani yada ucuz 2. elini nerede bulabilirim yardım ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler arkadaşlar
    ...Vatan 61 Mekan 34...

ilk önce merhaba motor sever arkadaşlar.. Bir aydır gezmediğim motorcu kalmadı bir türlü karar veremedim kawasaki ninja 250, kanuni gt250r ikiside 2011 ikinci el kawasaki bin lira daha yukarda ama benim için önemli olan üstüne oturduğmdaki şekil hondayı zaten eledim hiç gitmiyor 1.87 boy 100 de ağırlık en iyi gt250r yakışdı ama hiç duymadım bu seneye kadar ismini 25 yaşındayım 11 yıllık motor tecrübem var ama racing makine illkez alıcam napmam gerekir gt250r kullanıcaları olarak bana bir nasihat verebilirmisiniz.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Tarık07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk önce merhaba motor sever arkadaşlar.. Bir aydır gezmediğim motorcu kalmadı bir türlü karar veremedim kawasaki ninja 250, kanuni gt250r ikiside 2011 ikinci el kawasaki bin lira daha yukarda ama benim için önemli olan üstüne oturduğmdaki şekil hondayı zaten eledim hiç gitmiyor 1.87 boy 100 de ağırlık en iyi gt250r yakışdı ama hiç duymadım bu seneye kadar ismini 25 yaşındayım 11 yıllık motor tecrübem var ama racing makine illkez alıcam napmam gerekir gt250r kullanıcaları olarak bana bir nasihat verebilirmisiniz.
    bende 1.88 boy 110 kiloyum 1 hafta önce aldım gt250r yi çok iyi kaçıyor canlı motor aramız iyi tavsiye ederim tabi ama 1000 fazla ver varsa paran ninja al derim tek sevmediğim yanı eski tip göstergeli ama kalitesi tartışılmaz . ama hyo tam oturur vucüduna zaten ynei modellere bakmışsın taze motorlara bi binseydin binmeden ne deseler boş ben anlatılanlara göre aldım bindim başka bir motor

warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaslar,bugn motorumu temizledm birde fotoraflıyım dedim

EsEs026 bunu beğendi.

Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 1.88 boy 110 kiloyum 1 hafta önce aldım gt250r yi çok iyi kaçıyor canlı motor aramız iyi tavsiye ederim tabi ama 1000 fazla ver varsa paran ninja al derim tek sevmediğim yanı eski tip göstergeli ama kalitesi tartışılmaz . ama hyo tam oturur vucüduna zaten ynei modellere bakmışsın taze motorlara bi binseydin binmeden ne deseler boş ben anlatılanlara göre aldım bindim başka bir motor
    hocam 2007 hyosung kullandım arkadaşımın racinge geçmem bundan kaynaklandı ama sorun tanıdğım moturcu arkadaşlar yaklaşma diyo ben makinada kusur bulamadım ama aklına giriyo insanın bir kere kawasaki kullanmadım ama üstüne oturdum tam racing havası vermiyo vucutda iri yapılı bir şekil oldu ama fena değil yeşil olanı gt250r ın yeni kasası güzel eski kasaya göre enjeksynlu devir kesicili iri yapılı kaslı duruyo racing oturuşu sunuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

evet gösterge biraz demode benzin göstergesi bile yok yedek ışığı var hararet göstergesi koymuşlar bu zamanda bu göstergeler olurmu bundanda kısıntıyamı gidilir koskoca kawasaki

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı Tarık07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 2007 hyosung kullandım arkadaşımın racinge geçmem bundan kaynaklandı ama sorun tanıdğım moturcu arkadaşlar yaklaşma diyo ben makinada kusur bulamadım ama aklına giriyo insanın bir kere kawasaki kullanmadım ama üstüne oturdum tam racing havası vermiyo vucutda iri yapılı bir şekil oldu ama fena değil yeşil olanı gt250r ın yeni kasası güzel eski kasaya göre enjeksynlu devir kesicili iri yapılı kaslı duruyo racing oturuşu sunuyo
    milletin ne dediğine önem verme ozaman al koy kapıya her baktığında hayran kalıp mutlu olacaksan ,, kimseyi dinleme motoru aldım sigortacı bile diyor hep kanuni alıyorsun bune :D işte kanuni diye alay edenler var inkar edip hyo diyenler felan bendekinde hiç bişey yazmıyor mesela simsiyah motor güzel ya 1 saat önce buradan Caner Bey abimizle buluştuk onun motoru kırmızı çok güzel turladık az sohbet ettik motorlar ilgi görüyor gençler sordu bi motoru :D benim motora hatta birisi motordan anlamadığı halde yıpranmış dedi , biriside geldi sordu nasıl bunlar felan diye ,, hoşuna gidiyorsa ilgi yoldan geçerken herkesin bakması durunca kafa çevirip sana bakmalar felan al tabi ama ben olsam ninja alırdım kanuni bezdirmesin seni

Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    milletin ne dediğine önem verme ozaman al koy kapıya her baktığında hayran kalıp mutlu olacaksan ,, kimseyi dinleme motoru aldım sigortacı bile diyor hep kanuni alıyorsun bune :D işte kanuni diye alay edenler var inkar edip hyo diyenler felan bendekinde hiç bişey yazmıyor mesela simsiyah motor güzel ya 1 saat önce buradan Caner Bey abimizle buluştuk onun motoru kırmızı çok güzel turladık az sohbet ettik motorlar ilgi görüyor gençler sordu bi motoru :D benim motora hatta birisi motordan anlamadığı halde yıpranmış dedi , biriside geldi sordu nasıl bunlar felan diye ,, hoşuna gidiyorsa ilgi yoldan geçerken herkesin bakması durunca kafa çevirip sana bakmalar felan al tabi ama ben olsam ninja alırdım kanuni bezdirmesin seni
    tabi havası var motorun o başka şey ninjada biraz oturuş farklı oda şekil bezdirmesin derken hocam ?

Motosikleti
    GT250R - MODELİ: 2012 KİLOMETRESİ: 0 - 500 ARASI

çok güzel olmuş maşşallah, tam benim yapmayı düşündüğüm şeyleri yapmışsınız, aynı jant şeridini alıcaktım bu aralar ve bir sorum olacak ön camı o şekilde nasıl yaptınız , piyasada satılan camlar çok koyu siyah bu şekilde bulamadım, bilgilendirirseniz sevinirim,,,
    MOTOR HAYATTIR.HAYATTA MOTOR

Motosikleti
    R25
    bende ikisi arasında kararsızdım ama çok yakında hyo alacağım..duyulmamış bir marka evet fakat bu motor yolun başlangıcı.. bir çok kişi en fazla 1-2 sene sonra gt250r ını satıp 600 lük bir motor düşünecek bence..benim içinde geçerli.
    boyuna ve kilona göre gt250r daha çok yakışır diye düşünüyorum sana.. biraz daha abartı bir racing görünümü var ninjaya göre.. ama ninjanında kalitesi tartışılmaz tabi kawasaki sonuçta.. ben bayağı inceledim hyosung da kaliteden pek ödün vermiyor..üstelik bu devir kesicili modellerini çıkarttığından beri pek sorunla karşılaşmıyor gt250r kullanıcıları.. etrafdan gelen yorumlara pek aldırış etme bence..arkadasındadediği gibi kapının önüne indiğinde ve motorunu gördüğünde heycanlanıcaksan bu yeterli bir sebep.. hemde kalan 1000 lira ile ekipmanını güçlendirirsin fena mı olur.
    tekhancer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler