Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elvankent sen
    gölbaşı bende

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    havalar düzeldi gibi artık motoru çıkartma vakti geldi haftasonu 3 aydır yatan motorumu uyandırmayı düşünüyorum garajda iyice tozlanmış yıkatıp yağını değiştirip zinciri yağlayıp yollara düşücem bir ara toplanalım şöyle hyo resmi geçidi yapalım
    burakragaa bunu beğendi.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gölbaşı bende
    ankara il grubunun etkinliklerine katılıyormusun?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Oz@n-RCR200S sen nerede oturuyorsun?

hacı yakınmış bende elvankent sincan tarafındayım banka bloklarının orada bana ankarada benim motora binip kendininkiyle kıyaslayıp senin şu bozuk şu kötü yada sorunsuz diyecek birisi lazım :D

Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gölbaşı bende
    cumartesi gölbaşıncan geçicem oğulbey köyünün o tarafa geçeceğim :D motorla aran iyimi :D usta gibiysen bi benim motora bi binsen :D baksan hacı genel durumuna

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı yakınmış bende elvankent sincan tarafındayım banka bloklarının orada bana ankarada benim motora binip kendininkiyle kıyaslayıp senin şu bozuk şu kötü yada sorunsuz diyecek birisi lazım :D

cumartesi gölbaşıncan geçicem oğulbey köyünün o tarafa geçeceğim :D motorla aran iyimi :D usta gibiysen bi benim motora bi binsen :D baksan hacı genel durumuna
    ben banka bloklarında oturuyorum.

ya bir şey diyecem sen acayip taktın ses var tıkırtı var ben bu haftasonu ulusana gitmeyi düşünüyorum işin yoksa getir baktıralım ordakiler benim tanıdık en azından bir şeyi varmı söylerler bildiğim kadarıylada yetkili servis onlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Zıpkıncı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    White34, aşağıda bir harley kullanıcısının yazdıkları var.

Göstergesi buhu yapıyormuş, nikelajlar paslanıyormuş, titreşimden elleri ayakları uyuşuyormuş.

Sen gt250r için konuşuyorsun ya, ben hayatımda sorunsuz makine görmedim. Mercedes bile sorun çıkarır.

Bu motorlarda sorun çıkarır ama kronik sorunu yoktur. Verilen parada atla deve değildir diğer motorlara göre ve hakkını da verir.

Süper motormu? Değil ama zaten süper olmadığını bilerek aldık. Süper isteseydik gider Ducati alırdık, Yamaha alırdık, Suzuki alırdık. Onlar arıza yapmayacak mı? Yapacak. Bak gaz kolu takıldı şampiyonumuz bacağını kırdı. Ben 1 yıldır kullanıyorum motorumu ve çok memnumum. Hiç sorunum yok ama adam gibi kullanıyorum. Motoru kötüleyip durma artık rica edicem.

güzel örnek verdinde güzel kardeşim acaba o motor kaç model sahibi hangi tarz motordan ona geçti veya ondan önce kullandığı motorlar neydi..sen bana bir tane harleyci örneği veriyorsun.. peki bu hyodan ağzı yananlar kaç tanedir.genel olarak bakalım olaya

zaten kronik sorunundan (kronik sayılabilecek şeyleri de var)çok beklenmedik sorunlar çıkarması..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 Model var o zaman ? onların hepsi enjeksiyonlu oluyor ? doğru mudur ?
    2008 de st kanuni olanlar enjeksiyonlu hyosung olanlar karbüratörlü kardeşim o sene distiributör sorunu oldu.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    ben banka bloklarında oturuyorum.

ya bir şey diyecem sen acayip taktın ses var tıkırtı var ben bu haftasonu ulusana gitmeyi düşünüyorum işin yoksa getir baktıralım ordakiler benim tanıdık en azından bir şeyi varmı söylerler bildiğim kadarıylada yetkili servis onlar...
    hacı çıkta gezelim :D call me ozaman yada no ver beraber gidelim ama yaptırmam ustam var benim :D seninkine bakarlar bizde otururuz olmazsa benim masrafı çok gibime geliyor

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    hacı çıkta gezelim :D call me ozaman yada no ver beraber gidelim ama yaptırmam ustam var benim :D seninkine bakarlar bizde otururuz olmazsa benim masrafı çok gibime geliyor
    Yarin bir isin yoksa bulusalim ozelden cepleri yazalim arasiriz.

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Yarin bir isin yoksa bulusalim ozelden cepleri yazalim arasiriz.
    ne özeli :D 544 729 88 59 akşam 7 gibi geliyorum işten akşam turluyorum arada ayaş yoluna felan çıkıyorum hafta sonuda ankara turu yapıyorum güzel oluyor erinmesen bi optimum yapıp gelsek bowling atarız olmazsa

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    ne özeli :D 544 729 88 59 akşam 7 gibi geliyorum işten akşam turluyorum arada ayaş yoluna felan çıkıyorum hafta sonuda ankara turu yapıyorum güzel oluyor
    Yarin bir isim cikmaz ise ararim seni cikarsada haftasonu kesin gorusuruz

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Yarin bir isim cikmaz ise ararim seni cikarsada haftasonu kesin gorusuruz
    tamamdır dedimya erinmesen bi optimum yapar gelirdik :D

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    tamamdır dedimya erinmesen bi optimum yapar gelirdik :D
    Erinmiyorum benim motor annemin evinde bodrumda ha cok uzak degil adliyenin arkasi ama simdi git cikar getir geri koy ustune degis falan filan

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Erinmiyorum benim motor annemin evinde bodrumda ha cok uzak degil adliyenin arkasi ama simdi git cikar getir geri koy ustune degis falan filan
    :D ya ne üstü ben direk atlıyorum çapulcu gibi :D mesafe sıkıntı olursa ara ben alır seni götürürüm 300-500 mt yol bişey olmaz

sen acemimiydin :D başkasımıydı o

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    :D ya ne üstü ben direk atlıyorum çapulcu gibi :D mesafe sıkıntı olursa ara ben alır seni götürürüm 300-500 mt yol bişey olmaz

sen acemimiydin :D başkasımıydı o
    Araba var o sorun degil evet biraz acemiyim ama yarin aksam kesin bulasalim gaza geldim ha

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    cevap için sağol kardeşim, o zaman 2009 ve sonrası bütün Hyosung yazanlar Enjeksiyonlu. Peki beyaz kadran olan 2010'lar ile siyah kadran olan 2009 lar arasında yada s&t kanuni enjeksiyonlular arasında ne gibi farklar var ?
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Araba var o sorun degil evet biraz acemiyim ama yarin aksam kesin bulasalim gaza geldim ha
    ahaha sen acemi ben dengesiz acemi birbirimize göçürüp düşmeyelim :D acemilik süreklü yol yaparak atlatılır az buuz :D haberleşelim sen bi telefon et gün içinde bana gazlarız

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    ahaha sen acemi ben dengesiz acemi birbirimize göçürüp düşmeyelim :D acemilik süreklü yol yaparak atlatılır az buuz :D haberleşelim sen bi telefon et gün içinde bana gazlarız
    Tamam yarin ararim gorusuruz adin neydi ozcanmi birde yas kac

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Tamam yarin ararim gorusuruz adin neydi ozcanmi birde yas kac
    OZAN 28.2 yaşındayım

ozkancan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R + 206 RC
    Yarın akşam avcılar tarafındaki ark.lar bizde turlasak şöyle olmaz mı, hem anlayan bi arkadaşda benim motora bi bakıverir
    Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermessen; gün gelir en sağlam yerinden kopar,canın yanar !

Motosikleti
    Honda
    tekhancer motorun güzelmiş 7 bin tl param olsa atlar gelirdim sakaryaya alırdım motoru 2010 kasa bide ne güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler