Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bana söz söyleyene cevabım açık ve nettir.burada fazla zaman geçirmiş olması kimseye posta koyacak anlamına gelemez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman benim motor içiyor...
    70 liraya depoyu fulledim...
    ortalama 140 km hız ile otobandan adapazarına gittim geldim...
    toplam 240 km...
    sonra geldim şehiriçinde yaklaşık 40 km yol yaptım üsküdardan dönerken sol şeritte birden benzinim bitti..
    biterken de 3 diş gösteriyordu
    kardeşim 140km hız ile 280km gitmesi normalmi bilmiyorum normaldir heralde 100-110lada 350 giderdin heralde70km fark edebilirdi tahminim ama o 3 diş tuhafıma gitti nie öle oldu acaba daha önce depo hep dolumuydu aldığından beri yani
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    hacı yok...
    depo alırken de yedekteydi...
    sonra 30-50 lira arasında benzin aldım hep...
    geçen akşam fulledim...
    ada yapıp geldim...
    sonrasın da o üç dişin kurbanı olduk..
    görüştüm ustamla gerçi ya göstergeden yada şamandıradan olabilir dedi..
    garantisi var sıkıntı etme dedi...

Motosikleti
    FZ6
    o 3 çizgi benide yolda bıraktı bi kere ... aynen şamandıra diyo kime söylesem . benim açımdan bir problem yok zaten haftada 30 lira atıp keyfime bakıyorum :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Olabilir sıkıntı çıkar tamir edilir. Mesele ardı arkası bitmeyen sıkıntılar çıkmasın.
    bizim mercedeste yaptı 1-2 defa öyle bir olay napalım şimdi çöpe mi atayım mercedesi
    @white34 aga sen yemiyosun içmiyosun burda hyodan bir sorun çıkmasını mı bekliyorsun hemen damlıyosun :D
    Git gez dolaş dışarıda çok güzel şeyler oluyor valla bak :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir sıkıntı çıkar tamir edilir. Mesele ardı arkası bitmeyen sıkıntılar çıkmasın.
    bizim mercedeste yaptı 1-2 defa öyle bir olay napalım şimdi çöpe mi atayım mercedesi
    @white34 aga sen yemiyosun içmiyosun burda hyodan bir sorun çıkmasını mı bekliyorsun hemen damlıyosun :D
    Git gez dolaş dışarıda çok güzel şeyler oluyor valla bak :D
    yok güzel kardeşim ben geziyorum da yemeğimide yiyorum her türlü faaliyetide yapıyorum,yalnız bu saatlerde evimde olmak zorundayım kusura bakma..

ben hep buralardayım hyo sorun çıkartınca yazı yazmıyorum bakarsan.klasik hyo sorunları neyi inkar ediyorsunuz bende onu anlamıyorum.

Motosikleti
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok güzel kardeşim ben geziyorum da yemeğimide yiyorum her türlü faaliyetide yapıyorum,yalnız bu saatlerde evimde olmak zorundayım kusura bakma..

ben hep buralardayım hyo sorun çıkartınca yazı yazmıyorum bakarsan.klasik hyo sorunları neyi inkar ediyorsunuz bende onu anlamıyorum.
    itiraf edin size bir hyomu çarptı kötürümmü kaldınız yada motorunuzla bi parkta siz çimlerin üzerinde yatarken yanınızda yan ayakta duran hyo üzerinizemi düştü bunları söliyorum çünkü bi insan mekanik bi aletle nie bu kadar urasır her fırsatta laf atar :D
    eod bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    FZ6
    @white34
    söylemicem söylemicem diyorum ama...
    aldıgım motor ahım şahım bir motor degil , ben motoru alırken herhangi bir ustayada göstermedim . satıcıya açık ve net sordum : bu motoru almayı düşünüyorum , durumum bu , alabilecegim motor bu. bu motor beni yolda bırakır mı bırakmaz mı ? astarı yüzünden pahalıya gelir mi ? sağolsun dürüst bir satıcıymış ki bana dediği şu oldu ''2007 model ve 40binkm'de motor sıfır değil sonuçta eksikleri var gelince tek tek söylerim ama insanda ciğer bu motorda yağ, ben hiçbir bakımını eksik etmedim. görüntü olarak eksikleri var ön camı , gösterge çerçevesini değiştirmek istersen değiştirebilirsin ama sende bakımlarını düzgün yaparsan herhangi bir sorun çıkarmayacaktır ''
    nazar değmesin bugüne kadar beni 2 kere yolda bıraktı ikiside marş basmadığı için , şükür şimdi hiçbir sorunu yok .
    gidip mondial'e ne bileyim daha yolda giderken dökülen skyjet başlıklarına yorum yapın direkt olarak marka kötülüyorsunuz.ben bu motosikleti alırken endişelerim vardı ama şu an çok memnunum. almayı düşünen arkadaşları caydırmayın, taraflı yorum yapmayın.
    belki şans bu motorda yüzünüze gülmemiş olabilir ama bu kadar taraflı konuşmayın.

Motosikleti
    kymco süper 8

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    toplam 240 km...
    sonra geldim şehiriçinde yaklaşık 40 km yol yaptım üsküdardan dönerken sol şeritte birden benzinim bitti..
    benim motorda da benzin göstergesi önce kırmızıya düştükten belli bir süre sonra 2 diş gösteriyodu ilk zamanlar anlam veremedim bir kere benzinim bitip yolda kalana kadar.demek ki napıyomuşuz kırmızıdan sonra 2 diş gösteriyosa benzinciye gidiyormuşuz

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bende benzin gostergesi hic sorun olmadi tek dise dustugunde 20 30km daha gidip benzin aldigimda 5lt yakıt oluyo genelde. Birazdaha gidip makina tekdise karar verdiginde 3.5 4lt kaliyor.bu da gayet iyi

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    toplam 240 km...
    ve işte gerçekleri yazan birisi :D bende 30 kuruş yaktı nerdeyse dedim imkansız dediniz :D

80 tl 17 lt benzin bölersek 28-29 kuruş yapar :D ben senden biraz daha fazla basmışım sanırım

bu motor bu kadar yakıyor işte az yaktırmayı geç gaza arada basmadan kullanacak olsam gider 125lik alırdım bas bas gitmez :D bende 100 ü geçmiyorum ama ışıklarda son gaz kalkıyorum yükleniyorum 0-90 arası 1-2-3 vites arası dolanıyorum :D gayette sömürüyor hevesimi alırsam az yaktırırım inş bende

aynı duyguları paylaşıyoruz depo dibe geldi halen 2-3 diş sallanıyor , kapağı açıyorum içi gözükmüyor ki sırt var ortasında sallıyorum epey bi çalkantı sesi geliyor ama sestende kaç lt var anlaşılmaz ))

---------- Post added at 09:17 ---------- Previous post was at 09:04 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 100kiloyum zaten ayrıca sizinki 0.5lt kadar fazla yakabilir enjeksiyon sistemi ve beyinler farklı zaten anlıycanız bu hyoların yakıtlarıda karbüratörlü oluşları ve enjeksiyon çeşitlerine göre(2011 ve sonrası EFI) değişiyor
    açıklama yapayım :D olay şöyle şimdi ne kadar yaktığı umrumda değil ama sordular harbi bi hesaplayalım dedik 30 kuruş dedim güldüler :D ben bunu yaktırdım övünülecek bişey değil tamamen beceriksizlikle nitelendirilir bu ama :D kalkıpta burda uzun yolda 14 kuruş yakıyorum derse birileri yanlış derim kendini kandırmaca en cimri adam bile uğraşarak en az 22 kuruş yakıyordur burda :D

arabadada öyle benim arabam herkesinkinden az yakıyor soruyo arkadaş ne yakıyo dedim 17 kuruş dizel 1.5 ( bu olay 1.5 sene önce ) onunki benden kat kat çok yakıyor dediki çokmuş ben 14 kuruş yakıyorum :D mazot 3.3 tl 14 kuruş scooterler anca yakıyor bana 14 kuruş dedi güldüm kendini kandırma dedim böylemi tatmin oluyorsun :D
    ayda 3 kere depo fulluyör yaptığı km ye böldük 23 kuruş çıktı yanlışın var diyor :D:D:D:D: bu böyle işte bi motorun bi yere 5 dk -10 dk 20 dk gitmesi var

mesefa 20 dk sen basarsın 5 dk gidersin trafik olur 10 dk
    yokuşu var zaman süresi rölantide çalışması ışıklar her bişey içine katılır D: yanı sonuçta bu motor benim tarzımla 28-30 kuruş yakıyor :D keşke 15 kuruş yaksa yani

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve işte gerçekleri yazan birisi :D bende 30 kuruş yaktı nerdeyse dedim imkansız dediniz :D

80 tl 17 lt benzin bölersek 28-29 kuruş yapar :D ben senden biraz daha fazla basmışım sanırım

bu motor bu kadar yakıyor işte az yaktırmayı geç gaza arada basmadan kullanacak olsam gider 125lik alırdım bas bas gitmez :D bende 100 ü geçmiyorum ama ışıklarda son gaz kalkıyorum yükleniyorum 0-90 arası 1-2-3 vites arası dolanıyorum :D gayette sömürüyor hevesimi alırsam az yaktırırım inş bende

aynı duyguları paylaşıyoruz depo dibe geldi halen 2-3 diş sallanıyor , kapağı açıyorum içi gözükmüyor ki sırt var ortasında sallıyorum epey bi çalkantı sesi geliyor ama sestende kaç lt var anlaşılmaz ))

açıklama yapayım :D olay şöyle şimdi ne kadar yaktığı umrumda değil ama sordular harbi bi hesaplayalım dedik 30 kuruş dedim güldüler :D ben bunu yaktırdım övünülecek bişey değil tamamen beceriksizlikle nitelendirilir bu ama :D kalkıpta burda uzun yolda 14 kuruş yakıyorum derse birileri yanlış derim kendini kandırmaca en cimri adam bile uğraşarak en az 22 kuruş yakıyordur burda :D

arabadada öyle benim arabam herkesinkinden az yakıyor soruyo arkadaş ne yakıyo dedim 17 kuruş dizel 1.5 ( bu olay 1.5 sene önce ) onunki benden kat kat çok yakıyor dediki çokmuş ben 14 kuruş yakıyorum :D mazot 3.3 tl 14 kuruş scooterler anca yakıyor bana 14 kuruş dedi güldüm kendini kandırma dedim böylemi tatmin oluyorsun :D
    ayda 3 kere depo fulluyör yaptığı km ye böldük 23 kuruş çıktı yanlışın var diyor :D:D:D:D: bu böyle işte bi motorun bi yere 5 dk -10 dk 20 dk gitmesi var

yokuşu var zaman süresi rölantide çalışması ışıklar her bişey içine katılır D: yanı sonuçta bu motor benim tarzımla 28-30 kuruş yakıyor :D keşke 15 kuruş yaksa yani
    Pazar günü 300km yol yaptım. Artçı olarak 101kg lık bir arkadaş vardı ben 75kg bu kadar yükle avrupa yakasından anadoluya geçtik. anadolu yakasında giderken 140 150 ile gittim yalovada dağ yoluna girdim. İznik gölüne kadar yine sağlam bastım. Dönüşte İstanbul eskihisardan İkitelliye ciddi trafikte artçımla beraber 40dk da vardım(Bi ortalama hız hesaplayın bakalım).Motosiklet zaten 155km hızı geçmedi o artçıyla :D
    Yine de ortalama 3.75lt /100km yaktım. Daha ne yapılabilir bu motosiklete daha fazla yakması için ?

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü 300km yol yaptım. Artçı olarak 101kg lık bir arkadaş vardı ben 75kg bu kadar yükle avrupa yakasından anadoluya geçtik. anadolu yakasında giderken 140 150 ile gittim yalovada dağ yoluna girdim. İznik gölüne kadar yine sağlam bastım. Dönüşte İstanbul eskihisardan İkitelliye ciddi trafikte artçımla beraber 40dk da vardım(Bi ortalama hız hesaplayın bakalım).Motosiklet zaten 155km hızı geçmedi o artçıyla :D
    Yine de ortalama 3.75lt /100km yaktım. Daha ne yapılabilir bu motosiklete daha fazla yakması için ?
    senin iyi yine , benim arkadaş tutturdu bineceğim diye 110 ben 100 de o :D 210 kg :D azami 160 kg yazıyordu ben daha motora yabancıyım 130 u geçmedim 100 ün altında takılıyorum

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Bu memlekette ne cok 3 kağıtcı var anlamadım gitti...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78869424/detay
    adam ılan vermıs S&T kanunı 2009 model sarı dıyor.2009 da sarı yoktu dıyorum yok var dıye ısrar edıyor.neyse plaka ver sorgulatıcam dedım 34EN 8903 plakayı verdı belkıde bu forumdan birisinindir kafadan verdi plakayı sorgulattım kırmızı sıyah 2007 model hyosung cıktı aradım dedım bu ne iş ne yılı tutuyor ne rengı nede markası sız S&T kanunı dedınız hyosung cıktı sarı dedınız kırmızı sıyah cıktı dedım yanlıslık var heralde dur bırde ben bakayım senı ararım dedı şimdi aynı numarayı aradım kapalı.boyle oldugunu bıldıgım için iyice peşine düştüm bu inları bilelim deşifre edelimki acemi arkadaşların canı yanmasın gecende 2800 tl motor sattıgını soyleyen bırısın vardı ben 4000 vereyım gelıp alayım dedım olmaz cumadan once veremem siz kapora verın sıze ayırayım dedı ok o zaman devrıde verın dedım onuda kabul etmedı cok ısrar edınce telefonu kapattı yanı adamlar kapora koparmak derdınde işte bak ucuza verıyorum arayan cok kapora ver sana ayırayım ayagına yatıyorlar.....

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Pazar günü İğneada'ya gidip kahvaltı yapmayı düşünüyorum.
    Gelmek isteyen var mı ?
    Yol çok güzel, temiz. Bir zaman sonra ormanların arasından gidiyor, virajlı ve eğlenceli

Google Map'e göre E6 Mahmutbey gişelerinden itibaren
    Mesafe :207km
    Süre : 3 saat

---------- Post added at 10:57 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

Daha önceki gidişimizden kareler

Beğendik sahil.

Sahilde çadır kurup ateş yakmıştık

dedektif5 ve MF-Hyo bunu beğendiler.

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm memnunmusunuz gt 250 r den bizde alalım

Motosikleti
    Alıntı Oz@n-RCR200S adlı üyeden alıntı Mesajı göster

:S ya demiycem diyorum ama bi kontrol ettirin napıyosunuz 30kuruş çok yüksek bi değer gerçi kuruş hesabı hem mantıksız hem yanlış paso zam yapılıyor hemde taş çatlasa 20kuruş görüşündeyim 30kuruş yakıyosa hyo ya gerek yok 600f alırım 200geçmem oda öle yakar UNdocap bende denedim depoyu fulledim 100km performans takıldım tekrar fullledim 3.78lt aldı aynı değerleri yakalamışız EFI ler böle yakıyor demekki :D

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :S ya demiycem diyorum ama bi kontrol ettirin napıyosunuz 30kuruş çok yüksek bi değer gerçi kuruş hesabı hem mantıksız hem yanlış paso zam yapılıyor hemde taş çatlasa 20kuruş görüşündeyim 30kuruş yakıyosa hyo ya gerek yok 600f alırım 200geçmem oda öle yakar UNdocap bende denedim depoyu fulledim 100km performans takıldım tekrar fullledim 3.78lt aldı aynı değerleri yakalamışız EFI ler böle yakıyor demekki :D
    :D ahaha 600f var bizim usta biniyor sürekli o kadar az yakıyorki diyor 20 tl attım ankarayı dolaştım diyor :D bende derim hep yalan diye :D
    ankaradayım varsa ankarada olanlar kahvaltı yapalım bi ara :D deneyelim gezelim bakalım yakıyormu yakmıyor mu :D iddasına gireriz yemeğine

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yakıt konusun da muadil arıyorsanız...
    kuzenimle beraber yaptık sakarya gezisini...
    adamda 1100 cc'lik motor var...
    çoğu yerde gazladı o, 280-290 hızlarda gitti...
    herif 90 lira yaktı, ben 70 lira....
    yuh diyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler