Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapatıp ne yapacaksınız ki? Açınca biraz bacak yakıyor tamam da conta yakmaktan iyidir her türlü. Fanı düğmeye bağlamayı falan düşünmeyin bile derim
    Yoo kapatmayı falan düşünmedim hiç sadece meraktan sordum. Bir ayaeı derecesi varmı falan diye. Fan iyidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ayar kısmını bilmem de kontrol eden kabloyu bulduktan sonra bir anahtar takılabilir. Motor çalıştığında sıcaklığı ne olursa olsun çalışacak şekilde ayarlayan bir arkadaş vardı

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Müşüre bağlı çalışıyor genelde fanlar. Müşürde de derece ayarı var. Daha düşük yada daha yüksek dereceye ayarlı(duyarlı) müşür ile değştiriyorlar fan'ı erkene yada gece almak için. Müşürü değiştirmeden direk üzerinden ayar yapılabiliyorsa sizin motorda ne ala. Ama sorarsan ki o müşür nerede bir inceleyeyim, bilmiyorum Nekadar çok müşür dedim yav...

Yada Umurcanın dediği gibi amele sıtayla bir düğme ile fanı manuel yapabilirsiniz

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayar kısmını bilmem de kontrol eden kabloyu bulduktan sonra bir anahtar takılabilir. Motor çalıştığında sıcaklığı ne olursa olsun çalışacak şekilde ayarlayan bir arkadaş vardı
    Keçiören'de bi tane daha var la duke 200 arada denk geliyom sen de gördün mü ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yada Umurcanın dediği gibi amele sıtayla bir düğme ile fanı manuel yapabilirsiniz
    Arkadaş derken ifşa etmek istememiştim ama dediğim gibi motor çalışır çalışmaz fanı açan arkadaş sıyanurdur

Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keçiören'de bi tane daha var la duke 200 arada denk geliyom sen de gördün mü ?
    Yok la görmedim. Ama olur da görürsem sticker'larını patlatırım
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    MT-07
    Artık bugün artçı mevzuuna son noktayı koyuyorum.
    Arkadaşı beklerken peglerin konumundan dolayı daha rahat etmek için duran motorda artçı koltuğuna geçtim. Cidden hiç hoş değil durum.
    Bizim sürücü koltuğu bile sert ki artçı koltuğu hem ufak hem sert Bu kadar ready olmasa da olurmuş race'e

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Motosikleti
    MT-07
    2014'te gelenlere bakın beyler
    Adamlar kafaya takmış valla herkes alacak motorumuzu diyorlar
    metci bunu beğendi.

kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Uzun zamandır foruma uğramamıştım bir bakayım dedim, 10 sayfa kaçırmışım.
    Öncelikle Volkan çok geçmiş olsun çok üzüldüm..
    Fatih FB grubundan neden ayrıldın senin bilgilerinden faydalanıyorduk, ayrıca FB'ta lastiklerin iyi olduğunu iddia edenler var demişsin sanırım benden bahsediyorsun. Ben lastiklerin iyi olduğunu iddia etmedim kötü değil dedim. Bir çok honda modelinin üzerinde gelenlerden kat ve kat iyi ama evet kötünün iyisi. Her ne olursa olsun hala aynı noktadayım sıfır lastiği koşa koşa değiştirmek bana göre değil... Herkese koşa koşa michelin alıyor, ben de öyle bir para yok. Ayrıca şu ana kadar Duke kullanıcıları içinde en ciddi kazayı ben yaptım ve bunda lastiklerin hiç etkisi yok

Facebook grubunu yakında limitlendiriyoruz, çok kalabalık olmak istemiyoruz, 100 duke kullanıcısı olduğunda yeni üyelere bir süreliğine kapatacağız bilginize..
    brooklynnn bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı kokopellifd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır foruma uğramamıştım bir bakayım dedim, 10 sayfa kaçırmışım.
    Öncelikle Volkan çok geçmiş olsun çok üzüldüm..
    Fatih FB grubundan neden ayrıldın senin bilgilerinden faydalanıyorduk, ayrıca FB'ta lastiklerin iyi olduğunu iddia edenler var demişsin sanırım benden bahsediyorsun. Ben lastiklerin iyi olduğunu iddia etmedim kötü değil dedim. Bir çok honda modelinin üzerinde gelenlerden kat ve kat iyi ama evet kötünün iyisi. Her ne olursa olsun hala aynı noktadayım sıfır lastiği koşa koşa değiştirmek bana göre değil... Herkese koşa koşa michelin alıyor, ben de öyle bir para yok. Ayrıca şu ana kadar Duke kullanıcıları içinde en ciddi kazayı ben yaptım ve bunda lastiklerin hiç etkisi yok

Facebook grubunu yakında limitlendiriyoruz, çok kalabalık olmak istemiyoruz, 100 duke kullanıcısı olduğunda yeni üyelere bir süreliğine kapatacağız bilginize..
    ömer düğme ye kızdım lastiklerin iyi olduğu onun yerine elçik koruma v.s alın diye yazı yazmış ve uslup olarak beğenmedim,yazdığını

okurken sanki spormoto dan çıkarı olan veya onlara şirin gözükmeye çalışan bir izlenim doğdu neden dersen işte KTM biniyorsunuz elbete

servis için daha fazla bedel ödemeniz gerekiyor kalite v.s yazdıkları ama eksikleri var 28 euro spormoto tarafından buji parası isteniyor

almanya veya avusturyada 14.46 euro http://www.ebay.de/itm/181127992497?...84.m1423.l2648 farklı olmayan aynı motora binmemiz rağmen yurt dışında aynı motora sahip olanlarda aynı kaliteye biniyorlar ama benden daha az ödüyor sıfır fiyatı da dahil olmak

üzere her zaman yolunacak kaz görmeleri canımı sıkıyor.

lastikler konusunda her zaman söylüyorum imkanı olan değiştirsin, ama benim gibi değiştirmek imkanları dahilinde olmayanlar kullanırken

dikkat etsinler .
    marfatih ve sahbazomer bunu beğendiler.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Fiyatların yüksek olması biraz da gümrük kanunlarımız ile ilgilidir diye düşünüyorum, önemli olan aynı buji yi atamoto kaça takıyor mesela yani ikisi arasında ciddi fark var diyorsan o zaman hep beraber oturup düşünelim. En çok spormotoya gidip gelen kullanıcılardan biri benim, yanlış anlama ama Ömer'i daha iki hafta önce tanıştırdım onlarla. Biliyorsun kaza yaptım motorum serviste, Ömer ilk gün geleyim ziyaretine dedi benim motoru görmeye gelirken taksicinin biri ömerin sol topukluğu kırmış gittik spormotoya yaptırdık, diyalogu öyle başladı. Yani "çıkarı olan" izlenimi biraz ayıp olmuş/ağır olmuş. Sen de gelsen sende seveceksin oradaki adamları bunda bir kusur yok. Öte yandan Ahmet abiyle görüştüm geçen gün telefonda dünya tatlısı bir adam, motoru çıkartınca servisten sırf tanışmak için gideceğim yanına.

Gelelim eleştiri kısmına;
    Kurumsal anlamda bir takım sıkıntılar olduğuna katılıyorum, bunları düzeltebilmek için grup olduk. Yani çok konuşmak istemiyorum, icraat yapmak istiyorum. O yüzden de güçlü olmak gerekiyor.
    marfatih bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bence biraz fazla kazanma hırsı diyelim neden dersen linkini verdiğim yerden eğer kendi sitesinden buji istersem 10,85 euro yani fiyat dahada düşüyor yurt dışı cıkış yaptığı için kdv düşmüş oluyor ve

bu firma bundan para kazanıyor.

spormoto daha uygun alıyor demektir aynı zamanda .

ahmet abi den alırsan demişsin oda zaten spormoto da alıyor o yüzden fiyatı aşağı cekme gibi bir şansı yok bence.

facebook da yazdığı yazıyı eğer dikkatli okursan sonunda biraz işinize gelirse hesabı olmuş gidin başka marka alın gibi yazılar şimdi tam hatırlamıyorum ama ( çıktığım için okuyamıyorum tekrar)

yazını sonunda bırakın bu ayakları gibi yazı yazması .can sıkıcı.
    marfatih ve sahbazomer bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Fiyat konusunu araştıralım eğer dediğin gibi 3 katı karla satılıyorsa bu hepimizin sıkıntısı. Fakat kesinlikle başka işler vardır, vergiler, nakliyeler vb. Yoksa ben de ticaret yapıyorum biri gelse 1 koyup 3 alabileceğin bir iş var dese hadi ordan der, döner arkamı giderim.

Üslub konusunu hiç tartışmıyorum bile iki Ömer'in de üslubu bana göre yanlış. Ama ikisinin de kendince haklı sebepleri vardır. Bu biraz bilgisayar başında olmamızdan kaynaklanıyor. Yoksa dışarıda buluştuğumuzda hepimiz birbirimizin ne kadar iyi niyetli olduğunu biliyoruz
    marfatih bunu beğendi.

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS

öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım foruma uzun süredir üyeyim hyosung gt250 r ile ilgileniyordum motor kullanan abilerimin tavsiyeleriyle bu motora yöneldim forumun tamamını okudum diyebilirim önceden biraz daha doluymuş gibi geldi sıfır almayı düşünüyorum ekletmem gerekn opsiyonlar için bilgi verirseniz sevinirim birde renk tavsiyeleri fena olmaz özeldende yazarsanız sevinirim internet urlleriyle atarsanız iyi olur iyi forumlar herkese inşallah eskisi gibi olur ktmciler olarak buluşmalar organize ederiz

Motosikleti
    MT-07
    Hoş geldiniz Forumda başlık çok canlı değil şu sıralar. Daha çok facebook üzerinden anlaşıyoruz
    Valla durum varsa abs'li alın, üzerine kesinlikle eğitim alın, onun da üzerine lastik diye sıralarım. Maliyet iyi olacak ama en son kısmanız gereken şey eğitim.

Tabii kask ceket vb saymıyorum bile

Hoşbulduk
    yüksek harcamaları kask ceket gibi opsiyonlara ayırdım birde hondanın verdiği sürüş eğitimlerinden birine gitmeyi motorsikletliler derneğindede pratik eğitim kursuna gitmeyi planlıyorum motora harcama olarak tekerler fabrika tekeri iyi anladığım kadarıyla elcik filan gibi opsiyon gerekli midir ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tolunay17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşbulduk
    yüksek harcamaları kask ceket gibi opsiyonlara ayırdım birde hondanın verdiği sürüş eğitimlerinden birine gitmeyi motorsikletliler derneğindede pratik eğitim kursuna gitmeyi planlıyorum motora harcama olarak tekerler fabrika tekeri iyi anladığım kadarıyla elcik filan gibi opsiyon gerekli midir ?
    Lastikler kötünün iyisi. Parlak, kalitesiz asfaltta tutuş yok pek. Ama abs falan olursa gerek olmayabilir. Elcikler falan iş görüyor tabii olarak da keyfi olarak değiştirmek istersen kendi zevkine göre takıl
    xawa bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Beyler
    1000km bakımı ne kadar tutuyor ?

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı SudoThrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler
    1000km bakımı ne kadar tutuyor ?
    120 tlye yaptırmıştım ben. Geçen sene eylül ayında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)