Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Sorunda radyatör korumam tamamladı , 1-2 güne takar resimlerini koyarım.

Bu arada KTM yazısını Sİyah , Duke Yazısını Beyaz'a boyasam nasıl olur ? 200 yazısı olduğu gibi turuncu kalacak.
    kokopellifd ve askeray bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giyim kuşamda ayakkabıdan columbia'da şaşmayın arkadaşlar her ürünü teknoloji mucizesi bırakın suyu utanmasa meteor düşse sağlam çıkacak ürünler. Gore-Tex ben başarılı bulmuyorum Columbia ürünlerine kıyasla.

He fazla para ama hakediyor.
    Normal hayatta dediğiniz gibi olabilir ama koruma parçaları olmadan Columbia da kaldırım ve motor arasında sıkışan bir ayak için çok şey ifade etmez tahminim.
    O fiyatlara korumalı botlar mevcut. Hele normal(çok yüksek kaliteli de olsa) su geçirmeyen bir bot için o kadar parayı vermeye razı iseniz, yine daha ekleyip en kral bot ile ayağınızı sağlama almanız açınızdan çok daha iyi olur.

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:59 ----------

Alıntı Petros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunda radyatör korumam tamamladı , 1-2 güne takar resimlerini koyarım. http://img803.imageshack.us/img803/2/fotografr.jpg

Bu arada KTM yazısını Sİyah , Duke Yazısını Beyaz'a boyasam nasıl olur ? 200 yazısı olduğu gibi turuncu kalacak.
    O zaman radyatörün rengi ile aynı olacağından seçilmez sanki. Bir de takıp üzerinde görün bence Güzel olmuş baya ayrıca
    vanesy bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Gore-Tex'in kendi ürettiği ürünler için demiştim ben bunu ve bir diğer arkadaşın dediği tabiiki daha mantıklı motor korumalı botları giymek daha iyidir fakat ayakkabı takıntısı olan bir insanım bu marka veya modelle alakalı değil sadece ağırlık olarak. Ağır ayakkabı şu yaşıma kadar giyemedim o yüzden ayakkabıdan fire veriyorum koruma hususunda.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla piyasada su geçirmez olduğu iddiasıyla bir sürü ceket pantolon eldiven vs satıyorlar.
    Bir gezimde hatırlıyorum kask hariç(o da artık bizahmet ) tamamen sırılsıklam döndüm eve. Kaldı ki sözde su geçirmez 4 mevsim tex ceket üzerinde daha bir de adidas yağmurluk vardı.
    Gore-tex kullanan arkadaşım(hatta teşhir edeyim kendisini syanur'dur arkadaş) hiç almadığını söylüyordu. Onların da rakamlar güzel lakin. Tulum ya da parça parça olabilir de bana tulum daha bir iş görür gibi geliyor.

yine başka bir arkadaş da o gün şunun hiç su almadığını ve çok memnun olduğunu belirtti. Takım olarak bu da iş görür herhalde. Ama bunun alt üst fiyatına iki tane tulum alınabiliyor. Bu biraz daha görsel falan. Size kalmış gerisi.

Bir de konunun gerisini okuduysanız haberiniz vardır, makine arkadan çamur atıyor sürücüye. Ona göre kendinizi de ayarlamanızda fayda var

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Cengiz sakıncası yoksa pantolonu kaça aldığını söyleyebilir misin? Bir de kevlar destekler nerelerde tam olarak.
    Bir de botunda koruma olmadığını görüyorum. Onu korumalı bir motor çizmesiyle değiştirmeni tavsiye ederim
    esasen ben tek parça tulum bakıyorum aradan açılma vs yapmaz kullanırken tek parça olduğu için de giyip çıkarırken kolay olur aslında beni muşamba gibi bişey bile paklar

neyse ben konuyu baltalamayayım en iyisi daha fazla. bu arada arka çamurluğun yetersiz kaldığını gözden kaçırmışım o hoş olmadı şimdi..

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Merhaba arkadaslar, bugün ben de bir tane "satın" almaya gidiyorum. Muhtemelen teslim cuma gunü alacağım. Tavsiyelerinize açığım

kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı sahbazomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, bugün ben de bir tane "satın" almaya gidiyorum. Muhtemelen teslim cuma gunü alacağım. Tavsiyelerinize açığım
    Şimdiden hayırlı olsun, yağmurdan dolayı ancak 200 km yapabildim daha ama çok eğlenceli...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Pazar günü Kocaeli den çanakkaleye 4 saat sağanak yağışta olmak üzere 530 saatte geldim
    100-110 ortalamayla geldim
    oturuş pozısyonundan kaynaklı kuyruk sokumum biraz ağrıdı ama yapcak bieşey yok
    daha önceden de istanbul üzerinden gelirken 130 saat sağanakta kalmıştım
    pek konforlu değil ama zevkli diyebilirim

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Kocaeli den çanakkaleye 4 saat sağanak yağışta olmak üzere 530 saatte geldim
    100-110 ortalamayla geldim
    oturuş pozısyonundan kaynaklı kuyruk sokumum biraz ağrıdı ama yapcak bieşey yok
    daha önceden de istanbul üzerinden gelirken 130 saat sağanakta kalmıştım
    pek konforlu değil ama zevkli diyebilirim
    yakıt tüketimi ne gösterdi?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    3.5 gosterıyordu
    vanesy bunu beğendi.

SudoThrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı sahbazomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın yeri ve stoklarını sorar mısın?

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.5 gosterıyordu
    hıza göre çok iyi tüketim .

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    2 3 saate motorumu teslim alicam

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    istanbul motor'dan almaya karar verdim fakat ellerinde kalmamış. çarşamba günü ruhsatlı bir şekilde alacağım sanıyorum. cuma alırım diye sevinmiştim
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Sonuncuyu cumartesi ben aldım

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman radyatörün rengi ile aynı olacağından seçilmez sanki. Bir de takıp üzerinde görün bence Güzel olmuş baya ayrıca
    eyv, bende öyle düşünüyorum bir bakayım bir kaç güne ulaşır elime ona göre karar vereceğim.

Bu arada Elcik koruma olarak hala bir şey bulamadım , bulan alan var mı ? http://geiwiz.de/tr/protectores-de-m...html?oldmenu=1
    linkteki elcik uyar mı bizimkilere ?

Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Benim sol ayna tasima esnasinda catlamis yenisini bayiiye gitmeden nasil alaabilirim

Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Hahahaha gördüm ya senin motor muydu o bak iste baskasının motorunu alırsan böyle olur demek ki gözüm kalmış Istanbul motorda

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Adamlar peynir ekmek gibi motor kapışıyo ya
    Cümleten hayırlı olsun Nazar boncuğu takmakta fayda olabilir malum çok dikkat çekiyomuş meret

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    La herkesten evvel alacak oldun sen hala beklemedeyiz. Nerelerdesin eleman!
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)