Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı MertGoren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBirde kaç km de degistniz Ve hangi siteden aldınız Eski lastigi degistrme sebebiniz icin onemlı sebepler nedir Biraz fazla soru sordum kusura bakmayınnn iyi geceler ))
    Birkaç sayfa geriye doğru okuyabilirsin. Biraz fazla mı şey istedim, kusura bakma ;)))
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İstanbula gelince c.tesi ararım buluşur Bi çay içeriz ortakoye felan gidebilirim hudsona
    o civar uygunsa buluşuruz

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende ara
    ben de arayabilirim

wincentt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Cogu sitelerde kandırıyolar lastigin yanında 2ct yazması laZım bazıları tek hamur ozellıkle bu sıte daha ucuzmus dıe bakıp aldıklarımız ya eski uretim tarihli yada kelime oyunlu

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Birde kaç km de degistniz Ve hangi siteden aldınız Eski lastigi degistrme sebebiniz icin onemlı sebepler nedir Biraz fazla soru sordum kusura bakmayınnn iyi geceler ))
    Pilot road 2 ler çift hamur bildiğim kadarıyla. Tek hamurlusu var mı bilmiyorum. Motolastik.com dan aldım lastikleri, 2013 olacağını söylediler. Lastik değiştirme sebebim ise zaten uzun zamandır düşündüğüm birşeydi bu yaz başında değiştirecektim eski lastiklerin de su kanallarında çatlakları görünce siparişi verdim. Lastikler 3200 kmde. Stıcıya olan güvene gelince henüz yorum yapman mümkün değil lastikler bir elime ulaşsın bakalım ne derece güvenilir göreceğiz.

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Baktim ve tahmin ettigim gibi cikti 150 ve 110luk lastik 2ct yani cift hamurda yok onun yerine 120 160 taksak sorun oluyomu

kokopellifd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Arkadaşlar ben de motorumu aldım, ilk günden 60Km yol yaptım. 15 senedir motora binmiyordum bir hayli acemileşmişim ama kısa sürede toparlarım diye düşünüyorum. Yardımları için spormoto ekibine buradan da teşekkür etmek isterim.

Biraz paranoyak biri olarak ilk gece uykularım kaçtı çift kilitle kilitlemiş olmama ragmen uyanıp uyanıp yerinde duruyor mu diye kontrol ettim. Bana önereceğiniz kilit markaları ve kilitleme şekilleri var mıdır?
    Yani şu kilitle şuradan kilitle, bununla burasından tuttur gibi. Sanırım bu akşam gidip bir kaç kilit daha alacağım.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı kokopellifd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de motorumu aldım, ilk günden 60Km yol yaptım. 15 senedir motora binmiyordum bir hayli acemileşmişim ama kısa sürede toparlarım diye düşünüyorum. Yardımları için spormoto ekibine buradan da teşekkür etmek isterim.

Biraz paranoyak biri olarak ilk gece uykularım kaçtı çift kilitle kilitlemiş olmama ragmen uyanıp uyanıp yerinde duruyor mu diye kontrol ettim. Bana önereceğiniz kilit markaları ve kilitleme şekilleri var mıdır?
    Yani şu kilitle şuradan kilitle, bununla burasından tuttur gibi. Sanırım bu akşam gidip bir kaç kilit daha alacağım.
    Benim de sokakta duruyor abusun iyi olduğunu düşünüyorum ama kesilmeyecek zincir yoktur. Abusun 450 liralık bir zinciri var onu kullanıyorum 3,5 kilo yanında taşımak için ağır. Nekadar dayanıklıdır bilmiyorum alalı bir ay oldu daha ama göz dolruyor gerçekten önde abusun alarmlı disk kilidi var o da oldukça hassas ama sesi pek yeterli değil bence. Disk kilidini de 4 ay önce 300 liraya almıştım. Zircir kilidi motorun şasesine bağlıyorum. Apartmanın önünde şansa bir sokak lambası var oraya bağlıyorum. Motor çok dikkat çekiyor aslında üzerini de kapatmak lazım pende paranoyağım sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Baktim ve tahmin ettigim gibi cikti 150 ve 110luk lastik 2ct yani cift hamurda yok onun yerine 120 160 taksak sorun oluyomu
    Pilot power 2 de yok mu? Pilot road 2 nin 110 luğu tek 120 liği çift hamur mu? Bu arada 120 160 kullanan vardı sanırım sitede.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

http://m.michelinmotorcycle.com/tire...ot-road-2.html

Burda 110 ve 150 gösteriliyor ve çift hamur. Pilot road 2

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Alıntı wincentt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de sokakta duruyor abusun iyi olduğunu düşünüyorum ama kesilmeyecek zincir yoktur. Abusun 450 liralık bir zinciri var onu kullanıyorum 3,5 kilo yanında taşımak için ağır. Nekadar dayanıklıdır bilmiyorum alalı bir ay oldu daha ama göz dolruyor gerçekten önde abusun alarmlı disk kilidi var o da oldukça hassas ama sesi pek yeterli değil bence. Disk kilidini de 4 ay önce 300 liraya almıştım. Zircir kilidi motorun şasesine bağlıyorum. Apartmanın önünde şansa bir sokak lambası var oraya bağlıyorum. Motor çok dikkat çekiyor aslında üzerini de kapatmak lazım pende paranoyağım sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:22 ----------

Pilot power 2 de yok mu? Pilot road 2 nin 110 luğu tek 120 liği çift hamur mu? Bu arada 120 160 kullanan vardı sanırım sitede.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

http://m.michelinmotorcycle.com/tire...ot-road-2.html

Burda 110 ve 150 gösteriliyor ve çift hamur. Pilot road 2
    Tam olarak benim de yaptığım aynısı evim giriş kat tam önünde sokak lambası var. Bir yandan direğe diğer yandan apartman demirlerine bağlıyorum. Bir de disk kilidi alayım bu aksam tam olsun madem.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ben 120 ve 160 taktım sıkıntı yok Road 1 taktım
    limitlerde kullanmıyorsanız road1 işinizi gorur

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:35 ----------

Bu hafta sonu zıncırı degıstıreceğim
    did takılacak
    90euro fiyat biçti atamoto

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 120 ve 160 taktım sıkıntı yok Road 1 taktım
    limitlerde kullanmıyorsanız road1 işinizi gorur

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:35 ----------

Bu hafta sonu zıncırı degıstıreceğim
    did takılacak
    90euro fiyat biçti atamoto
    Sahibinden de satılan koruma demiri nasıl sence iş görür mü? Biraz kısa gibi sanki. Birde bağlantı yerleri sence güvenli mi?

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ben sahibiyle konustum depoyu korumuyormus
    dusmede depo her turlu yerde
    radyator ve motor blogunu koruyor
    dun gece alacaktım vazgctım

sahbazomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    arkadaşlar çok güzel bir power part sitesi buldum. amerikada tanıdıklarınız varsa kargolayabilirler sanıyorum... KTM Express
    kokopellifd bunu beğendi.
    Smart Roadster (2012-2013) + KTM Duke 200 ABS (2013-2015) + Yamaha MT-07 ABS (2015-...)

MertGoren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 ABS
    Xena disk kilidi almak istiyorum guvendigniz site varmi yada memnun oldugnuz kaliteli bi kilit varmi alarmli anahtar girisli

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Xena disk kilidi almak istiyorum guvendigniiz site varmi yada memnun oldugnuz kaliteli bi kilit varmi alarmli anahtar girisli
    Bende abus var çok hassa kesinlikle unutma uhtimaliniz yok gidonu hafif oynatın yada motor hafif oynasın hemen çalar. Bazen plakaya rop çarpıyor o zaman bile çalıyor Ancak sesi 50 liralık disk kilidi kadar çıkmıyor.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sıfır bir abus kilit var, duke için almıştım da kullanmak nasip olmadı hiç, ilgilenen olursa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

Steel-O-Flex 950

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bendeki disk kilidi ABUS 7000 RS1

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tuned Duke 200
    http://www.youtube.com/watch?v=9Eq3uB3jOFQ

Drag
    http://www.youtube.com/watch?v=e6u_2wwxvls
    kokopellifd bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Farklı benzin istasyonlarından aldığınız full depo benzinleri hiç ölçtünüz mü fark var mıdır?
    Ben depoyu aldığım gün fulledim, hala full gözüküyor 100 KM oldu. Bu normal mi?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı kokopellifd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı benzin istasyonlarından aldığınız full depo benzinleri hiç ölçtünüz mü fark var mıdır?
    Ben depoyu aldığım gün fulledim, hala full gözüküyor 100 KM oldu. Bu normal mi?
    düşerde arabalarda nasıl depo full ken hemen düşmüyorsa bunda da öyle .ibre iki kademe aşağı indiğinde kalanı hemen düşüyor.

bugün iki kişi esenler çapa arası hız olarak 85 km geçmedim yol bilgisayarı 2.3 lt dedi ilk defa bu kadar düşük gösterdi hata mı var diye

dönüştede aynı şekilde kullandım yine 2.3 lt dedi.tek kişi olsam demek daha da az yakacak .

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün iki kişi esenler çapa arası hız olarak 85 km geçmedim yol bilgisayarı 2.3 lt dedi ilk defa bu kadar düşük gösterdi hata mı var diye

dönüştede aynı şekilde kullandım yine 2.3 lt dedi.tek kişi olsam demek daha da az yakacak .
    İsyan ediyorum....
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)