Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almaya gerek yok aslında, aynısından yapacak adam görmeden de yapar; motoru görsün yeter bence.
    Aynen, bu linkteki resimi güzelce çıktı alın. Yapacak adama götürün, aklına takılan yeri de buna bakarak çözer, hatta daha iyisini bile yapabilir. Ben böyle terziye bişeyler götürmüştüm, motor pantolonunu anlatacağıma resim felan götürünce hemen çakıyorlar durumu
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Beyaz renk için de 1-2 resim paylaşsaydın da yorum yapsaydık

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:08 ----------

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hindistandakilerde radyatör koruma var birde ona bakma şansın varmı .
    birisi böyle bi'şey üretmiş:

bu da ebay ingiltereden; 50 avru:

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyazı da çok beyaz değilmiş valla, %80 siyah+turuncu kalmış yine.

O radyatör korumalar da güzelmiş. ama bunları bizim ostimde de bulabiliriz aslında(ankara grubu). Üzerinde DUKE yazmaz sadece
    #sürenadam

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almaya gerek yok aslında, aynısından yapacak adam görmeden de yapar; motoru görsün yeter bence.
    hiç kimse uğraşmaz o şekilde ,diyeceği ilk şu numune getir kaç tane istiyorsan yapayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Beyazı da çok beyaz değilmiş valla, %80 siyah+turuncu kalmış yine.

O radyatör korumalar da güzelmiş. ama bunları bizim ostimde de bulabiliriz aslında(ankara grubu). Üzerinde DUKE yazmaz sadece
    ben gittim öyle lazer kesim yapan yere 1 tane 350 tl 2 tane olursa 250 tl fiyat cekti içimden s....r dedim.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    hiç kimse uğraşmaz o şekilde ,diyeceği ilk şu numune getir kaç tane istiyorsan yapayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

ben gittim öyle lazer kesim yapan yere 1 tane 350 tl 2 tane olursa 250 tl fiyat cekti içimden s....r dedim.
    Lazer kesimden ziyade ilk resimdeki gibi ızgaralardan bulunur, kestirilir ve çevresine bir çerçeve çevrilir. 2 tan de delik açılır vida için. 2.resim gibi 0 panelden kestirip yaptırayım dersen evet çok pahalı tutar.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda Nc750X
    [QUOTE=xawa;2963240]
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesın bıze de yapar mı ucretı karsılıgında ?[COLOR="Silver"]

hafif yana düşmeye işe yarar ama sürtünmeye dayanmaz vida yamuluyor ne yazikki tecrübeyle sabit

linkini verdiğim korumadan bir tane alacak gönülü bulsak ölçüsünü alıp yaptırız .

aynen koruma demiri banada lazım sana özelden bir link atçam abi o olur mu bakar mısın.

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    [QUOTE=marfatih;2963620]

aynen koruma demiri banada lazım sana özelden bir link atçam abi o olur mu bakar mısın.
    link den cıkmıyor bir şey .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

Lazer kesimden ziyade ilk resimdeki gibi ızgaralardan bulunur, kestirilir ve çevresine bir çerçeve çevrilir. 2 tan de delik açılır vida için. 2.resim gibi 0 panelden kestirip yaptırayım dersen evet çok pahalı tutar.
    hindistanda camurluk 15 dollarsa radyatör koruma daha ucuzdur diye düşündüm hem orjinal olur.yoksa ben tel örgü cektim gecen seneden beri radyatörün önünde .

Motosikleti
    Honda Nc750X
    [QUOTE=xawa;2963626]
    Alıntı marfatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster

link den cıkmıyor bir şey .

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

hindistanda camurluk 15 dollarsa radyatör koruma daha ucuzdur diye düşündüm hem orjinal olur.yoksa ben tel örgü cektim gecen seneden beri radyatörün önünde .

ilan nodan bak abi 117721269

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    ben onu gördüm mesaj attım şöyle bir şey yapsaydınız ben ve arkadaşlarım alırdık diye işine gelirse hesabı mesaj attı biz test ettik koroyor dedi ama benim aklıma yatmadı çünkü alta bir destek yok yük direk motora biniyor ve normal demirciye gittsen senden isteyeceği en fazla rakam 50 tl onu yapmak için .

onun koruyacağı yeri zaten depo denk geliyor ilk başta depo sürtünüyor.

Motosikleti
    Honda Nc750X
    ben onu gördüm mesaj attım şöyle bir şey yapsaydınız ben ve arkadaşlarım alırdık diye işine gelirse hesabı mesaj attı biz test ettik koroyor dedi ama benim aklıma yatmadı çünkü alta bir destek yok yük direk motora biniyor ve normal demirciye gittsen senden isteyeceği en fazla rakam 50 tl onu yapmak için .

onun koruyacağı yeri zaten depo denk geliyor ilk başta depo sürtünüyor.

anladım hem gereksiz hem pahalı o zaman..

ama koruma şart oldugun yerde düşsen bile ayagın altta kalcak..birşey olmaz olmaz dersin olcağı tutar koruma şart

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    anladım hem gereksiz hem pahalı o zaman..

ama koruma şart oldugun yerde düşsen bile ayagın altta kalcak..birşey olmaz olmaz dersin olcağı tutar koruma şart
    birşey olmaz demiyorum .düzgün işe yarar olması lazım.linkini verdiğim koruma ktm 2013 kataloğundaki duke 125-200-390 için yapılan orjinal koruması tek sorun bize göre pahalı olması.

eğer okadar para vermeyi düşünüyorsan biraz daha ver orjinal al sen alırsan kopyalarını yaparız

Motosikleti
    Honda Nc750X
    birşey olmaz demiyorum .düzgün işe yarar olması lazım.linkini verdiğim koruma ktm 2013 kataloğundaki duke 125-200-390 için yapılan orjinal koruması tek sorun bize göre pahalı olması.

eğer okadar para vermeyi düşünüyorsan biraz daha ver orjinal al sen alırsan kopyalarını yaparız
    3.5 kişi toplanalım atıyorum orijinali 500 tl + 50 er tl'de yeni yaptırdıklarımız.hepsini toplayalım atıyorum 5 kşi yaptırdık 5'e bölelim.

(orijinalini kim alcak diye kapışmıyalım kura çekelim )

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    3.5 kişi toplanalım atıyorum orijinali 500 tl + 50 er tl'de yeni yaptırdıklarımız.hepsini toplayalım atıyorum 5 kşi yaptırdık 5'e bölelim.

(orijinalini kim alcak diye kapışmıyalım kura çekelim )
    orjinalı benim araştıran bulan benim . isteyenler toplanalım dediğin gibi yapalım en son kura cekeriz.

Motosikleti
    Ktm Duke 690

Motosikleti
    Honda Nc750X
    benim gösterge de 1000 bakımı için 920 km kaldı falan gösteriyordu.iki gündür 5000 bakımına ne kadar kaldıgını gösteriyor :S

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla ben 4000km'ye geldim hala 1000 bakımını geçtin diyor İzmir ve Ankara'da onun sıfırlama şeysi yokmuş ondan öyle geziyoruz da seninki nasıl öyle birşey yaptı anlamadım
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    benim gösterge de 1000 bakımı için 920 km kaldı falan gösteriyordu.iki gündür 5000 bakımına ne kadar kaldıgını gösteriyor :S
    bakımı kendisi yapmış daha ne istiyorsun ata moto ya uğra bağlasın bilgisayara .

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Sonunda kavuştum bende motoruma , 1000 bakımını @umurcan 'ın söylemesiyle İzmir'de yaptırdık. Ustanın söylemiyle rodajı falan mükemmel yapılmış. Makinanın torku mükemmel , forumda bahsedilen vites geçiş problemi yok her vitese rahatlıkla geçebiliyorsun zorlama takılma yok. Satın aldığım arkadaş yağ olarak Yagi İpone kullanmış sürekli, bende ondan vazgeçmeyeceğim birazcık pahalı ama kullanırken kafan rahat oluyor ve diğer yağlara nazaran çok daha iyi etkili. Yarın ön ve arka koruma takozlarını taktıracağım ustaya , normalden biraz uzun yapacak usta ki motor yere yattığında yere temas etmesi olanaksız olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Bu arada uzun yolda eziyet olmasın diye ön cam taktırmak istiyorum nerede bulabilirim ve depo üstü çanta olarak önerebileceğiniz marka ve modeller var mı ?

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Petros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda kavuştum bende motoruma , 1000 bakımını @umurcan 'ın söylemesiyle İzmir'de yaptırdık. Ustanın söylemiyle rodajı falan mükemmel yapılmış. Makinanın torku mükemmel , forumda bahsedilen vites geçiş problemi yok her vitese rahatlıkla geçebiliyorsun zorlama takılma yok. Satın aldığım arkadaş yağ olarak Yagi İpone kullanmış sürekli, bende ondan vazgeçmeyeceğim birazcık pahalı ama kullanırken kafan rahat oluyor ve diğer yağlara nazaran çok daha iyi etkili. Yarın ön ve arka koruma takozlarını taktıracağım ustaya , normalden biraz uzun yapacak usta ki motor yere yattığında yere temas etmesi olanaksız olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

Bu arada uzun yolda eziyet olmasın diye ön cam taktırmak istiyorum nerede bulabilirim ve depo üstü çanta olarak önerebileceğiniz marka ve modeller var mı ?

Givi ye bakın, hem depo üstü hem cam için.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı Petros adlı üyeden alıntı Mesajı göster

takozları nereden kaca aldınız ogrenebılır mıyım ben de yaptırmayı dusunuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)