Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet parçası değil ama satmak üzere yüksek adette zippo çakmaktan, kullanılmış Xbox360'a çok fazla ürün getirttim yurtdışından, benim karşılaştığım:

1- eğer normal posta ile gelmişse ve standart boyutlarda/muafiyet limitlerinde bir eşya ise açılma riski çok düşük oluyor. Ancak gümrükte her zaman açılabilir.

2- eğer ups/dhl gibi özel bir kargo ile geldiyse kesin açılıp bakılıyor.

ticari nitelikte olmaması lazım gelen malın parasal olarak belirlenen sınırlara uysa bile. Ancak 3 tane aynısından olunca ticari nitelik mi kabul ediliyor ondan emin değilim, zamanında 10 tane zippo getirttiğim oldu birden fazla seferde.

Daha önceki araştırmam DHL tipi kargolardı, India post ile maliyeti yarıdan fazla düşüyor ama adamların öyle bir bürokrasisi var ki postayı göndermek için yarım gün uğraşmak gerekiyor. Eğer nazımı geçirecek bi Hintli bulursam önce siparişi verdireceğim, sonra parçayı aldıracağım sonra da kargoya verdireceğim. Genelde kafaları biraz değişik çalışıyor, servis aynı parçadan 3 tanesini aynı anda satamayabilir, ya da Hintli vatandaş için bu saydıklarım çok karmaşık gelebilir. Gene de denemeye değer. Dediğim gibi 15'inde dönmek zorunda olduğum için yanımda getiremiyorum ancak bu işin peşini bırakmayacağım, sizleri bilgilendiririm.
    Anladığım kadarı ile 3 tane getirtebilirsek kullanıcısı olacak. Zaten ticaretini yapmayacağım için fazlasını getirmeyi düşünmüyorum. Bakalım becerebilirsek ilgilenen arkadaşlarla tekrar ileşitim kurarım.
    sağlıcakla kalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Valla gelecek olursa ben de varım
    Heil Spellcheck

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    SABAH TAN BERI BAKIYORUM ÇOK ÇİRKİN ABI NERESI GUZEL ..... HELE ENDURO SU ABI O NE YA ÇİN MALI MOTORLAR GIBİ

BİRİSİ DEMELİ KRAL ÇİRKİN DİYE......

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

çıplak kral
    TRANSALP.GR.COM

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler şu hindistanda çamurluk membağı var sanırım. şu mototunki daha güzelmiş;

http://www.youtube.com/watch?v=u8WZOKbIuzw&list=WL1405C62E83581E70

Testte esaslı buarada, etkileyici

Şu çamurluk...;

Şu da başka bir bajajın, 135'lik;

Duke'ün kine benziyor..
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Bulunduğu yerde servis yokmuş motor 1200 de bakım için çağırmış ama daha gelmemiş servis. Ben şimdi gider alırım ordan ama istanbula 400 km koyarsan 1600 eder. Otobüsle göndersek bile 1200 e garantiye işler mi 1000 bakımı yapıldı diye ?

Motosikleti
    MT-07
    Dük için de vardı o su altı testi. Baya yarım saat falan tutup sonra çalışıtırıyodu elemanlar.
    Bunların bağlantılar farklı ama sanki

@petros - Garanti işini spormotoya bi telefon açıp sormanı tavsiye ederim. Garantiye işlemese bile motorların bakım durumları vs hepsi KTM veritabanına gidiyor. 2. elde zaten paranoyakça yaklaşıyo millet motora, 1500 de soktuk rodaja dersen başını ağrıtırlar. Şehir neresi tam olarak?
    Heil Spellcheck

vanesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen paketlerin içini açıyorlar mı?? Ben açmıyorlar diye biliyordum. Cihazdan içini görselerde 3 adet sipariş mi yoksa 3 parçadan oluşan bir ürün mü onu nasıl anlıyorlar acaba...
    kontrole girmişse açarlar. benim açılıp gümrük bandıyla tekrar kapatılmış paketlerim oldu. makbuzu da incelerler. kendi databaselerinden fiyat doğruluğunu da kontrol edebilirler. her şeyi açmaya, her kontrolü yapmaya hakları var. üç çamurluk ortalamanın üzerinde bir ebatta olacağı için de açılma ihtimali yükseliyor.

tabi hiç kontrol edilmeden geçen bir dolu paket de var. şans işi biraz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet parçası değil ama satmak üzere yüksek adette zippo çakmaktan, kullanılmış Xbox360'a çok fazla ürün getirttim yurtdışından, benim karşılaştığım:

1- eğer normal posta ile gelmişse ve standart boyutlarda/muafiyet limitlerinde bir eşya ise açılma riski çok düşük oluyor. Ancak gümrükte her zaman açılabilir.

2- eğer ups/dhl gibi özel bir kargo ile geldiyse kesin açılıp bakılıyor.

ticari nitelikte olmaması lazım gelen malın parasal olarak belirlenen sınırlara uysa bile. Ancak 3 tane aynısından olunca ticari nitelik mi kabul ediliyor ondan emin değilim, zamanında 10 tane zippo getirttiğim oldu birden fazla seferde.
    supplement ve kozmetik yasaklanıp muafiyet 75 avruya düştükten sonra fazla siparişim olmadı ancak son baktığımda 3 adet sınırı mevcuttu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SABAH TAN BERI BAKIYORUM ÇOK ÇİRKİN ABI NERESI GUZEL ..... HELE ENDURO SU ABI O NE YA ÇİN MALI MOTORLAR GIBİ

BİRİSİ DEMELİ KRAL ÇİRKİN DİYE......

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

çıplak kral
    benim hugger takıp kısa plakalık takma niyetim var. şasisi çok tatlı motorun, çok derli toplu. çamurluk çıkınca kendisini daha iyi gösteriyor. kimileri de çamurluğu yetersiz bulmuş, onlar için de ihtiyaç... zevk meselesi tabi. yabancı forumlarda huggerı beğenmeyenler çoğunlukta.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şu hindistanda çamurluk membağı var sanırım.
    ...
    videodaki bajajın duke 200 karşılık kendi markası altında ürettiği motor. ben aynı çamurluktur diye düşünüyordum ama şimdi emin olamadım.

arka tarafta hem iç hem dış hugger kalın olunca görsel açıdan biraz ağır olmuş sanki.

ben en son fotodaki arkada duran huggerı beğendim en çok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

testin tıpkısının aynısı ktm duke 200 için:

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:27 ----------

çok uzun gönderi oldu biliyorum ama, 2013 beyaz duke'u nasıl buldunuz?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    @umurcan Manisa 'da makina ben istanbuldayım. En iyisi görüşmek biliyorumda bi tanıdık olsa daha iyi olur diye düşündüm o yüzden hemen aramadım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı vanesy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hugger takıp kısa plakalık takma niyetim var. şasisi çok tatlı motorun, çok derli toplu. çamurluk çıkınca kendisini daha iyi gösteriyor. kimileri de çamurluğu yetersiz bulmuş, onlar için de ihtiyaç... zevk meselesi tabi. yabancı forumlarda huggerı beğenmeyenler çoğunlukta.

videodaki bajajın duke 200 karşılık kendi markası altında ürettiği motor. ben aynı çamurluktur diye düşünüyordum ama şimdi emin olamadım.
    arka tarafta hem iç hem dış hugger kalın olunca görsel açıdan biraz ağır olmuş sanki.
    ben en son fotodaki arkada duran huggerı beğendim en çok.

çok uzun gönderi oldu biliyorum ama, 2013 beyaz duke'u nasıl buldunuz?
    Bajaj 135 modelinin çamurluğu Duke çamurluğuna çok benziyor(en son resimdeki, senin beğendiğin) Ama bağlantı yerleri nasıl bilmiyorum. Bajaj200 modelininki ise baya farklı. Ama hem çift taraflı bağlantı hem de her bağlantı tarafını çift kollu yapmışlar. Böyle ufak motorlar için çok kaba durmuş bence de, haklısın.

Beyaz renk için de 1-2 resim paylaşsaydın da yorum yapsaydık
    vanesy bunu beğendi.
    #sürenadam

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    hindistandakilerde radyatör koruma var birde ona bakma şansın varmı .

Motosikleti
    MT-07
    fatih arka maşada bunun takılacağı yer için 3 boş vida deliği var onun bir fotoğrafını çeksene görelim konumunu. Eğer olacaksa farklı motorların çamurluklarını sipariş ederiz olur biter.

@petros Kardeş izmirde yaptırabilirsin kontrolü. İzmir çetincan oranın servisi ve manisadan 100 km yok oraya Alsancakta max2 saat turlarsın olur biter
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    maşa farklı olduğu için olmaz ama mavi motor dakini takmak için araya L bağlantı yapmak gerekiyor.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    @umurcan o işi hallettim abi, supermoto ve atamoto önemli olan 1000 km içinde yapılması dedi. 1500 yazsakta bir sıkıntı olmaz rodajı düzgünse , yağını suyunu kontrol et atla direk bize gel gel dedi ikiside .

Motosikleti
    KTM Duke 200
    @xawa koruma takozlarına nerede yaptırdın ?

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    isyerinde küçük tornamiz var kardeşime yaptırdım.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kardesın bıze de yapar mı ucretı karsılıgında ?

---------- Post added at 17:52 ---------- Previous post was at 17:14 ----------

bu arada 10bin bakımına giden oldu mu ? ne kadar tutuyor

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    marfatih bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Beyaz da siyah ta güzel olmuş...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Ktm Duke 690
    [QUOTE=brooklynnn;2962887]kardesın bıze de yapar mı ucretı karsılıgında ?[COLOR="Silver"]

hafif yana düşmeye işe yarar ama sürtünmeye dayanmaz vida yamuluyor ne yazikki tecrübeyle sabit

linkini verdiğim korumadan bir tane alacak gönülü bulsak ölçüsünü alıp yaptırız .

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almaya gerek yok aslında, aynısından yapacak adam görmeden de yapar; motoru görsün yeter bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)