Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.feyizoglu.com/Alarmli-Dis...i_48874.html#0
    Bu üründen alacağım ama duke 200 uymuyor dediler doğru mu , bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Mucit23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000km de yağını değişip Service Reset yazısını resetlemiştim. Sonrasında Servise kaç km sonra gitmem gerektiğini gösteren sayaç 5000'den düşmeye başladılar. Anlayacağınız benim motorun beynine 5000km de bakıma gidilmesi gerektiğini kazımışlar. 5000 bakımı 3. bakım olacak.
    Usta sizin motorla ilgisi yok onun benim usta da 5000den sonra yukseltti 6000 yapti, elle degistirilebiliyo yani o ayar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/Alarmli-Dis...i_48874.html#0
    Bu üründen alacağım ama duke 200 uymuyor dediler doğru mu , bilen var mı?
    O aradaki demirin boyuyla ilgilidir butun disk kilitleri hepsine uymuyo... Diskteki delikten gecmesi gerekiyo geciyosa sikinti yok ama adamlar uymuyo dediyse bi bildikleri vardir, bence gorup deneyip alin.

Şimdi facebook grubundan birisi kullandığını söyledi bu kilidi. Sipariş edebilirim yani

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar çok önemli bir sorum olacak. Km göstergesinin altında ki anlık yakıt göstergesi Vs ekran gitti artık hiçbişey göstermiyor daha önce başına gelen var mı acaba?!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buraları bir sessizlik almış anlaşılan.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    O zaman bir soruda ben sorayım bu mrf lastikler gerçekten çok mu kötü yoksa bana mı öyle geliyor. 1800 km deyim özellikle arka lastik pek yola tutunamiyor

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bir soruda ben sorayım bu mrf lastikler gerçekten çok mu kötü yoksa bana mı öyle geliyor. 1800 km deyim özellikle arka lastik pek yola tutunamiyor
    IRC'den iyi ama michelin, pirelli gibi markalardan tabiki kötü

Ayrton_SENNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    IRC en azından kuru yolda bir nebze iyi. MRF ıslak kuru her türlü kötü.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Bu aksam bi lastik havalarina bakayım.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler gerçekten berbat şöyle böyle değil. Ama arkayı kaydırmak çok keyifli.

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Arka tekerin kaymasina alismistim stock lastiklerle de 2 kere on lastigin kaymasi sonucu kaza tehlikesi gecirince (ve birinde yolculuydum) lastiklerin gitmesi gerektigine karar verdim... Diablo aldim mutlu mesut takiliyorum arka fren bile kitlemedi henuz ( kitlemeye ugrasmadim) , herkese onerilir yemeginizden kisin diabloya verin bu kadar net motolastikte ucuz vardi ama son seti ben almistim yenisi gelmistir muhtemelen :D
    E-TEKİN bunu beğendi.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı Ayrton_SENNA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    IRC en azýndan kuru yolda bir nebze iyi. MRF ýslak kuru her türlü kötü.
    Çokta kötü değil mrf. Virajlarda öyle çok tehlikeli durumlar yaşamadım. Sadece bir kere viraj içinde önden hafif kayar gibi oldu bayagı bi terlemiştim. Ama bayagı yatmıştım.

Günlük kullanımda arka teker bayağı kayıyor. Ama yanlamaya alıştım. Bu durumdan zevk alıyorum artık

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yazayım bari ,

Spormoto KTM Test Sürüşü açıyor 5 -6 Eylül.

Hazır motorsuz sap gibi geziyorum duke 390 deneyeyim dedim, cumartesi uygun saat yok, duke 200 süreceğiz inşaAllah bir aksilik çıkmaz da yetişebilirsem.

KTM Orange Weekend - Test Sürüş Günleri bu hafta sonu (5-6 Eylül Cumartesi ve Pazar Günleri) İstanbul Spormoto'da!
    Yeni modelimiz RC 250, RC 390, DUKE 200, DUKE 390, Adventure 1050 ve Adventure 1190 modellerini yakından tanımak ve test sürüşü yapmak için sizleri Spormoto mağazamıza bekliyoruz
    biosferist bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Su Rc390'i da deneyin usta ya istanbulda olsam keske diyorum su anda... adamlar fena makine yapmis hayatimda oyle motora binmedim ben (sanki cok motor surmusum gibi :D)

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Merhabalar
    Motoru alalı 1 ay oldu.2500 Km yol yaptım.Ş.Dışı ve Ş.içinde epeyce gezdim.Yakıt olarak beni çok sevindirdi.Özellikle İstanbul trafiğinde çok rahat şekilde aralardan kıvrılıp gidebiliyorum.Yaşadığım tek sıkıntı titreşim.Yani uzun yol yaptığımda sol baş parmağımda hissizlik oluştu 5 gün oldu henüz parmağımdaki o hissizlik geçmedi.Ama bunu büyük bir negatif olarak görmeyin.Kaydırmalı debrajın daha artısını göremedim.Abs çok nadir devreye girdi.
    http://tinypic.com/r/33ollbn/8

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Merhaba bugun Ktm Spormoto da Duke 200 ü test etme şansı buldum ancak motordan inanılmaz soğudum, motora binip yola çıktığım da bu ktm olamaz dedim. motorun stock egzozundan aşırı derecede ses geliyodu şeşırdım sonra yavaşlayınca arka tekerden sürtünme sesi geliyordu muhtemelen disk yamulmuş. neyse sonra ayaklardan ve depodan oldukça fazla titreşim vardı bir ara noluyo yav dedim sonra ışıklarda durunca bacaklarım eridi resmen böyle bir sıcak olamaz, hararet göstergesine baktım en üstte ayrı duran çizgi hariç hepsi dolu neyse bunlarıda geçtim 80in üstüne çıktığımda kafa titremeye başladı hele bide şerit değiştirirken kafası sağa sola geziyodu hemen yavaşladım kısacası motor beni çook şaşırttı üstelik daha 9000 kilometrede idi. ancak test motoru olduğu için baya yatırmışlar motoru .bu sıkıntıları motoru bir çok kez yatırdıkları için olduğunu düşünmek istiyorum. Duke 250 almak istiyorum ama bugunki testten sonra şüphelerim var. Birde 30.000 km üzerindeki motorlarda her hangi bir sıkıntı varmı?beni aydınlatırsanız sevinirim

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı mertky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bugun Ktm Spormoto da Duke 200 ü test etme şansı buldum ancak motordan inanılmaz soğudum, motora binip yola çıktığım da bu ktm olamaz dedim. motorun stock egzozundan aşırı derecede ses geliyodu şeşırdım sonra yavaşlayınca arka tekerden sürtünme sesi geliyordu muhtemelen disk yamulmuş. neyse sonra ayaklardan ve depodan oldukça fazla titreşim vardı bir ara noluyo yav dedim sonra ışıklarda durunca bacaklarım eridi resmen böyle bir sıcak olamaz, hararet göstergesine baktım en üstte ayrı duran çizgi hariç hepsi dolu neyse bunlarıda geçtim 80in üstüne çıktığımda kafa titremeye başladı hele bide şerit değiştirirken kafası sağa sola geziyodu hemen yavaşladım kısacası motor beni çook şaşırttı üstelik daha 9000 kilometrede idi. ancak test motoru olduğu için baya yatırmışlar motoru .bu sıkıntıları motoru bir çok kez yatırdıkları için olduğunu düşünmek istiyorum. Duke 250 almak istiyorum ama bugunki testten sonra şüphelerim var. Birde 30.000 km üzerindeki motorlarda her hangi bir sıkıntı varmı?beni aydınlatırsanız sevinirim
    Selamlar,
    Usta motor titriyo da 100u gecip bi sure oyle devam etmek gerekiyo rahatsiz etmesi icin yoksa yavasken oyle cok kiprasmiyo... Stock egzozdaki ses olayini anlamadim ama, stock guzel bi ses var ama cok yuksek degil ki fiti fiti geliyo, bende tiger var dusuk devirde o bile az geliyo (6binden sonra kopuyo orasi ayri) , tekerdeki surtunme sesini hic duymadim bizde varsa da, test motoruyla ilgilidir diye dusunuyorum. Fan acinca gercekten sicak hava geliyo bazen dayanilmaz oluyo haklisiniz o konuda... Ancak kafa gezmesi/ titremesi olayina anlam veremedim, cok kasilmis ve gidonu fazla sikmis olabilir misiniz ? 130la giderken bile oyle bir sorunla karsilasmadim ben cunku, hatta genel olarak oyle bi kafasina gore takilma durumu yok virajlari vs dumduz aliyo. Eger gonlunuz duke istiyorsa alin ustam pisman olmazsiniz ancak titresim rahatsiz eder simdiden soyliyim...

Motosikleti
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. egzoz patlamış yada özellikle delmişler heralde moturun gelişi iki sokak öteden geliyodu kafa gezmesi de kazadan kaynaklı olmalı çünkü olağan üstü bir durum 80-90 arası giderken gidondan elleri çekeyim stabilitesi nasıl bakayım dedim çekmez olaydım kafası bir anda yalpa yapmaya başladı banada mantıksız geldi bu durum .dediğim gibi muhtemelen kaza yapmış bu motor ufak tefek yatırmayla olucak iş değil .ama işin garibi KTM gibi büyük bir markanın böyle bir etkinlik de bu motoru test motoru olarak kullandırması. alacak adam o motora bindikden sonra motoru almaktan vazgeçer.
    Sokollu bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Ses konusunda haklı olabilirsin, 250cc altı en sesli motorlardan biri. Fakat rahatsız edici bulanı hiç duymadım. Trafikte daha yüksek ses arayabilriisn hatta.
    Isı konusunda yine performanslı(tek silindirle 25bg) bir makina olup yüksek ısıda çalıştığı doğrudur. Yine çok rahatsız edici olacağını sanmam, çok trafikte mi kaldınız ?
    Titreşim tek silindirin olayıdır.. bi çinli kadar titriyorsa muhtemelen test makinası olmasından kaynaklı.
    138km son hıza çokkez çıktım hiç kafa gezmesi yapmadı. Yapıyor diyeni de hiç duymadım. Sınıfının en dengelileri arasında gösterilir.

Daha önce hangi motorları kullandın ?

Motosikleti
    tek silindir olarak cbf 150 .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)