Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllarca duke serilerinin hepsini kullandım şu verileri 1 kere bile yakalayamadım ne yalan söliyim. bu arada sakinde kullandım agresifde kullandım ama yok 2 .1 - 2.6 ları şehir içinde hiç görmedim. 3.4 - 3 .6 dan aşağısını görmedim şehir içinde .uzun yolda (istanbul - izmir ) duke 200 ile min. 2.9 u gördüm o kadar ve bu gördüğüm rakamdaki ortalama hızımda 80- 100 arasında 6. vitesteydi.
    Merhabalar,

her gün yaklaşık 70 km yol yapıyorum (git gel 35-35km). ortalama 2.1 görüyorum. düşük devirde 2.0'ı da gördüğüm oluyo, yüksek devirde 3.2'yi de. ama 3.4-3.6 aralığı ilk kalkışlarım dışında hiç olmadı neredeyse.

3 4 ayda 6000 km yaptım bu arada.
    xawa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı astikevihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

her gün yaklaşık 70 km yol yapıyorum (git gel 35-35km). ortalama 2.1 görüyorum. düşük devirde 2.0'ı da gördüğüm oluyo, yüksek devirde 3.2'yi de. ama 3.4-3.6 aralığı ilk kalkışlarım dışında hiç olmadı neredeyse.

3 4 ayda 6000 km yaptım bu arada.

ben motorumu 5 - 6 bın devirden aşağısında kullanmadım kullanmamda. her zaman 5- 10 arasındadır devir saatim. genellikle ise 7- 8 civarlarındadır normal seyir halinde olsam bile. sadece kalkışta çabuk vites değiştiriyorum o kadar. belkide bundan dolayı ben o rakamları bir türlü göremiyorum.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Yorumlardan sonra daha da ağır basmaya başladı DUKE.

Merhabalar, dün pederle zinrici yağladık mazotla ilk temizleyip sonra spreyi sıkınca daha temiz olduğunu söylemişler babama her neyse ben bi 15 dklığına yukarı çıktım babam sağolsun disklerede mazot sıkmış tabi şuan frenler tutmuyo inşallah balatalara kaçmamıştır ne yapmam lazım ne önerirsiniz ACİLL yardımlarnızı bekliyorum

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    ben motorumu 5 - 6 bın devirden aşağısında kullanmadım kullanmamda. her zaman 5- 10 arasındadır devir saatim. genellikle ise 7- 8 civarlarındadır normal seyir halinde olsam bile. sadece kalkışta çabuk vites değiştiriyorum o kadar. belkide bundan dolayı ben o rakamları bir türlü göremiyorum.
    Yalan borcum yok kimseye ustam, rodajla ilgilidir belki. Ben tapagaz gidince 6. Vites 130 kmh ile yani 3.2-3.4 arasi gittim. Sehir icinde ,ki vitesleri dediginiz gibi seri degistiririm, 1 ile kalkar , azicik ilerledikten sonra 2, hizim 30 olunca 3. Vites, 40 olunca 4. Vites, 50 olunca 5. Vites, yol yokus yukari ise 5 ile devam, duz veya yokus asagi ise direk 6'ya atarim. Sehir icinde seri kullaninca (cogunlukla 4. Vitesi gecmem) 3.5 civari olur, ama ekonomik kullaninca 2.8'in ustune fazla yokus cikmadigim muddetce cikmam. 1.6'yi yokus asagi gordum fotografi var isterseniz, ama duz yolda ilerlerken 2.1-2.3 surekli goruyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı Atakan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, dün pederle zinrici yağladık mazotla ilk temizleyip sonra spreyi sıkınca daha temiz olduğunu söylemişler babama her neyse ben bi 15 dklığına yukarı çıktım babam sağolsun disklerede mazot sıkmış tabi şuan frenler tutmuyo inşallah balatalara kaçmamıştır ne yapmam lazım ne önerirsiniz ACİLL yardımlarnızı bekliyorum
    Benzinle silmeyi deneyebilirsiniz. Diski bilmem ama kampanayi benzinle silince tutusu artiyo, diskte de aynisi olur diye dusunuyorum...

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan borcum yok kimseye ustam, rodajla ilgilidir belki. Ben tapagaz gidince 6. Vites 130 kmh ile yani 3.2-3.4 arasi gittim. Sehir icinde ,ki vitesleri dediginiz gibi seri degistiririm, 1 ile kalkar , azicik ilerledikten sonra 2, hizim 30 olunca 3. Vites, 40 olunca 4. Vites, 50 olunca 5. Vites, yol yokus yukari ise 5 ile devam, duz veya yokus asagi ise direk 6'ya atarim. Sehir icinde seri kullaninca (cogunlukla 4. Vitesi gecmem) 3.5 civari olur, ama ekonomik kullaninca 2.8'in ustune fazla yokus cikmadigim muddetce cikmam. 1.6'yi yokus asagi gordum fotografi var isterseniz, ama duz yolda ilerlerken 2.1-2.3 surekli goruyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Benzinle silmeyi deneyebilirsiniz. Diski bilmem ama kampanayi benzinle silince tutusu artiyo, diskte de aynisi olur diye dusunuyorum...
    yalan sölüyosunuz demedim zaten. ben bu değerleri hiç bir zaman yakalayamadım dedim sadece. rodajları hep ben yaptım o yuzden içim çok rahattır o konuda. siz 30 da 3 atıyormuşsunuz mesela ben hala 2 de kullanıyorum onu. siz 50 de 5 deyken ben daha yeni 3 atmış yada 2 den 3 e atmaya hazırlanıyor oluyorum muhtemelen bununla alakası var benim daha fazla tüketmemin.

Motosikleti
    Duke 200
    lastik fotoğrafları bekliyoruz arkadaşlar herkesten, kendi durumumuzu bir görelim

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    yalan sölüyosunuz demedim zaten. ben bu değerleri hiç bir zaman yakalayamadım dedim sadece. rodajları hep ben yaptım o yuzden içim çok rahattır o konuda. siz 30 da 3 atıyormuşsunuz mesela ben hala 2 de kullanıyorum onu. siz 50 de 5 deyken ben daha yeni 3 atmış yada 2 den 3 e atmaya hazırlanıyor oluyorum muhtemelen bununla alakası var benim daha fazla tüketmemin.
    Sizden 2.el motor alınmaz o halde....(küçücük motorun canını alıyorsunuz)...
    xawa bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Dük'çüler!

Yakın zamanda 0 km Duke 200 ile kabileye katılıyorum. Taze dükçü olarak bir hayır duası almaya geldim.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizden 2.el motor alınmaz o halde....(küçücük motorun canını alıyorsunuz)...
    valla bugune kadar sattıgım her motor için alan arkadaşlar geri arayıp teşekkür etti )) hatta 3-4 tanesiyle hala görüşürüz buluşuruz süreriz. 2 tanesi hala benim eski motorları kullanıyorlar böyle oluncada özlememiş oluyorum motorlarımı :D

bu arada maddi sıkıntımdan dolayı elimdeki bütün motorları satmak zorunda kaldıgım ıcın aslında suan hepsini özlüyorum ne yalan söliyim 1 tane suzuki an 125 hk vardı onu bıraktım onla takılıyorum bu aralar pek alışık değilim ama her türlü işimi görüyor namussuz pizzacı gibi geziniyorum valla :D inşallah bu ayın sonuna kadar toparlamış olup mt 09 alıyorum.

canını almak denmez ona hakettiği gibi kullanıyorum ben motorlarımı. bu arada böyle yazıyorum ama hiç bir motorumu kesiciye sokarak ısınmadan gaz açarak veya her dk tek teker yada ne biliyim hava olsun diye oldugum yerde motoru gebertene kadar kesiciye sokma hareketleri falan yapmadım yapmamda.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu arada maddi sıkıntımdan dolayı elimdeki bütün motorları satmak zorunda kaldıgım ıcın aslında suan hepsini özlüyorum ne yalan söliyim 1 tane suzuki an 125 hk vardı onu bıraktım onla takılıyorum bu aralar pek alışık değilim ama her türlü işimi görüyor namussuz pizzacı gibi geziniyorum valla :D inşallah bu ayın sonuna kadar toparlamış olup mt 09 alıyorum.
    Baba ne yaptın sen ya o kadar KTM'yi elden mi çıkardın Arayıp Spormoto'yu söyleceğim bu konu üzerinde oturup toplantı yapsınlar

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Rs Corsa takılırsa bir sorun olurmu bu motora ? Çünkü boyutları tam uymuyor arkanında önünde ebatı farklı 110 olması gereken 120 ve 150 olması gereken 160 birde sanki bunların jantı telli gibi görünüyor resimlerde anlayamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:20 ----------

Alıntı h.can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar yaklasık 10gün önce değiştirdiğim lastiklerden bahsetmek isterim size. Bilindiği üzere biraz kazık olan pirelli MT60 lastik ile değiştirdim. Kısa süreli rodajdan sonra lastikleri uzun uzadıya ıslak zemin,kuru zeminde denedim ve inanılmaz güven veren keyifli tecrübeler edindim. Lastiğe verilen paraya acımam düşüncesinde olan her arkadasa önerebilirim vrajlarda yatarken bu kadar keyif aldığımı hiç hatırlamıyorum. Şunuda söylemeden edemiycem yanak ve taban genişliğide artığından vrajlara daha zor yatıcagımı düşünsemden büyük ölçüde yanılmışım son olarak çok güzel bir hava kattı motora birkaç fotograf benden

http://imageshack.us/a/img593/192/ma...2112800018.jpg
    http://imageshack.us/a/img547/8696/m...2112800020.jpg
    http://imageshack.us/a/img248/82/mal...2112800023.jpg
    Burda paylaşılmış görmemiştim pardon
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

fortunesv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Winton Too-Ybr 125-Ktm Duke 200
    Arkadaşlar, yakın zamanda yapılması planlalan bir etkinlik, fuar, lansman var mı? KTM'ye özgü tabi.

Ayrıca benim bir sorum olacak;

Factory Sticker Kit yaptırmayı düşünüyorum motosiklete. Sticker modelinden dolayı da deponun üst kısmını siyaha çevirmem gerekiyor.

En maliyetsiz bir şekilde nasıl yaparım?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı fortunesv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, yakın zamanda yapılması planlalan bir etkinlik, fuar, lansman var mı? KTM'ye özgü tabi.

Ayrıca benim bir sorum olacak;

Factory Sticker Kit yaptırmayı düşünüyorum motosiklete. Sticker modelinden dolayı da deponun üst kısmını siyaha çevirmem gerekiyor.

En maliyetsiz bir şekilde nasıl yaparım?
    Bir reklamcıya gidip folyo kaplatabilirsin

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baba ne yaptın sen ya o kadar KTM'yi elden mi çıkardın Arayıp Spormoto'yu söyleceğim bu konu üzerinde oturup toplantı yapsınlar
    duke 690 r - duke 200 - honda pcx 150 - yamaha xmax 400 momo design bunları satmak zorunda kaldım... en çokda 690r ı satarken içim gitti şimdi benim suzuki scooter ile takılıyorum fakat yapıcak birşey yok şimdi durumu düzeltmeye başladım Allahın izniylede bu ay sonuna kadar dahada toparlayıp mt 09 alıcam inşallah.

Motosikleti
    KLX
    duke 690 r - duke 200 - honda pcx 150 - yamaha xmax 400 momo design bunları satmak zorunda kaldım... en çokda 690r ı satarken içim gitti şimdi benim suzuki scooter ile takılıyorum fakat yapıcak birşey yok şimdi durumu düzeltmeye başladım Allahın izniylede bu ay sonuna kadar dahada toparlayıp mt 09 alıcam inşallah.
    Sizi görünce aklıma direk ktm geliyor mt09 şimdiden hayırlı olsun
    berkcigdem bunu beğendi.
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    valla bugune kadar sattıgım her motor için alan arkadaşlar geri arayıp teşekkür etti )) hatta 3-4 tanesiyle hala görüşürüz buluşuruz süreriz. 2 tanesi hala benim eski motorları kullanıyorlar böyle oluncada özlememiş oluyorum motorlarımı :D

canını almak denmez ona hakettiği gibi kullanıyorum ben motorlarımı. bu arada böyle yazıyorum ama hiç bir motorumu kesiciye sokarak ısınmadan gaz açarak veya her dk tek teker yada ne biliyim hava olsun diye oldugum yerde motoru gebertene kadar kesiciye sokma hareketleri falan yapmadım yapmamda.
    Espri yapmıştım zaten...Duke özlemişsen,Avcılar tarafına yolun düşerse bi tur veririm...Hem görürsün benim ''upgrade''li Dükemi (öyle seninki gibi; abi bi demir bir elcik koruma al sana full değil bendeki hayvan-yok,yok)...Benim güncel yakıt tüketimim 1,8-2,3 arası (not:6.viteste 100-105km/h geçmem)...
    berkcigdem bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi görünce aklıma direk ktm geliyor mt09 şimdiden hayırlı olsun
    Bak ben yanlız değilmişim. Mt 9 alınca berkcigdem isimli kullanıcıyı kullanma, yeni üyelik al

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ben yanlız değilmişim. Mt 9 alınca berkcigdem isimli kullanıcıyı kullanma, yeni üyelik al
    içimdeki ktm aşkı başka ya ) mt 09 dan sonra hedefim 1290 :D yada bakalım ben onu alana kadar ktm de yeni bir şey gelirmi bilemem. superduke de hayır diceğimi sanmıyorum :D :D :D aslında bir tane scooter çıkartsalar şöyle 250 lik hemen alırım :D :D :D çünkü bende her zaman fazladan bir scooter olmuştur.

dyavol - 77 valla yolum düşerse uğrarım merak etmedim değil upgrade olarak ne yaptınız ? yazılım vs mı atıldı ?? ben performans için sadece hava filtresi ve egzoz kullandım hep çünkü orjinalliğini bozmak istemedim açıkcası ki duke 690r bana baya baya yeten bir motordu.içimde böyle yaramaz çocuk varsa ve onu dışarı çıkartmak istiyorsam hep onu kullanıyordum o günlerde o agresif performansından o tadı alırken içimden hahhaha yapmıyor değildim bu arada imkanınız varsa duke 200 e kn hava filtresi alın motorun nefes alışı baya farkediyor. hemde her seferınde 60-70 tl vermıyorsunuz 1 kere 150 tl verıyorsunuz yıkayıp yıkayıp kullanın ki kullanım klavuzunda 20.000 de 1 yıkayın anncak pisleniyor çünkü. ben 2000 de 1 yıkıyodum uğraş olsun diye.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    KLX
    içimdeki ktm aşkı başka ya ) mt 09 dan sonra hedefim 1290 :D yada bakalım ben onu alana kadar ktm de yeni bir şey gelirmi bilemem. superduke de hayır diceğimi sanmıyorum :D :D :D aslında bir tane scooter çıkartsalar şöyle 250 lik hemen alırım :D :D :D çünkü bende her zaman fazladan bir scooter olmuştur.

dyavol - 77 valla yolum düşerse uğrarım merak etmedim değil upgrade olarak ne yaptınız ? yazılım vs mı atıldı ?? ben performans için sadece hava filtresi ve egzoz kullandım hep çünkü orjinalliğini bozmak istemedim açıkcası ki duke 690r bana baya baya yeten bir motordu.içimde böyle yaramaz çocuk varsa ve onu dışarı çıkartmak istiyorsam hep onu kullanıyordum o günlerde o agresif performansından o tadı alırken içimden hahhaha yapmıyor değildim bu arada imkanınız varsa duke 200 e kn hava filtresi alın motorun nefes alışı baya farkediyor. hemde her seferınde 60-70 tl vermıyorsunuz 1 kere 150 tl verıyorsunuz yıkayıp yıkayıp kullanın ki kullanım klavuzunda 20.000 de 1 yıkayın anncak pisleniyor çünkü. ben 2000 de 1 yıkıyodum uğraş olsun diye.
    Bende uzun zamandır cross motor istiyorum yani cross denmez belkide en azından şu klx250 crf250l araziye çıkabilmek için. Ama ktmyi bırakamadım bi türlü bırakasım gelmiyor :D Geçen ilana koymuştum adam alıcam dedi vaz geçtim dedim ama abi yarın gelme planlarını yapmış bile (istanbul dışından) gitti sayılır motor artık :D Klx alsammı bilmiyorum belki yine duke 200 alırım kararsızım keşke exc ler ucuz olaymış :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Klx mi yoksa crf mi sizce ? Hangisi daha iyidir Yoldada sürüyorum arazidede sürmek istiyorum ne yolda daha çok sürcem ne arazide ikiside eşit olur aşağı yukarı :D Yoksa duke mt60 rs corsa lastik takıp takılmı dersiniz :D Şu pedalları aliminyumya en ufak şeyde kırılıyor onlar bi devirdiğimde tecrübe edinmiştim arazidede kesin devriliriz yani ondan korkutuyor beni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)