Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce gunaydiiiiiin. 8:30 teker dönecek berceste kahvaltı sonra bolu Abant gölü orda çay ve yemek sonra dönüş nasipse

20 derece civari bolu ve Sakarya hava güzel yâni . Yoksa barbarosu açlık grevine mi baslatacan vazgeçip
    Tövbe Bir daha sormam İşin ucunda Barboros varsa sıkıntı yok abi
    _oXXo_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni tiger250-kawa er 6n--cbr 250r-honda nc700s
    slm arrkadaslar...bu hafta bercestede size katılabilirim.sakaryadayım zaten.10 gibi bosa cıkacam işlh....bahaneyle tanısmışmış oluruk....hayırlı geceler herkese
    mehmetenis bunu beğendi.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Gezi olayı bir önceki gibi olursa çok güleceğim ama. Ben yoktum, 5 veya 6 kişi katılacaktı geziye. Son gece yarısından sonra fark edip, bende geleyim dedim, 5-6 saat sonra gezideydim, bir de baktık ki, benim haricimde sadece 2 kişi var, herkes ekmiş.

Bu seferde, benim haberim var ama zaman konusunda emin değilim, gelecek olursam, gene şu anda geleceğini söyleyen tahmini 6-8 arkadaş yerine sadece 2 belki 3 arkadaş olursa hiç şaşırmayacağım.

Birde sabah 8:30 da teker dönsün diyoruz, yahu o saatte saat çalsa daha güzel ve eğlenceli gezi olmaz mı? 8:30 da orada olmak için, en geç 6:30 da kalkmak gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

https://www.facebook.com/groups/nc700turkiye/
    Facebook grubunda,

Hakan Mercan to Honda NC700/750 Türkiye
    6 hrs · Istanbul, Turkey ·
    Havalar güzel gitmeye başladı İstanbul da güzel bir NC gezisi tanışma için bir şeyler ayarlasanız isteyen tek isteyen sevgilisi eşi dostu ile gelse güzel olmaz mı adminler kim tanımıyorum ama bence güzel olurdu

Diyorlar ve yorumlar sürüyor, isterseniz bu geziyi duyuralım orada, katılım artar, daha eğlenceli olabilir?
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi olayı bir önceki gibi olursa çok güleceğim ama. Ben yoktum, 5 veya 6 kişi katılacaktı geziye. Son gece yarısından sonra fark edip, bende geleyim dedim, 5-6 saat sonra gezideydim, bir de baktık ki, benim haricimde sadece 2 kişi var, herkes ekmiş.

Bu seferde, benim haberim var ama zaman konusunda emin değilim, gelecek olursam, gene şu anda geleceğini söyleyen tahmini 6-8 arkadaş yerine sadece 2 belki 3 arkadaş olursa hiç şaşırmayacağım.

Birde sabah 8:30 da teker dönsün diyoruz, yahu o saatte saat çalsa daha güzel ve eğlenceli gezi olmaz mı? 8:30 da orada olmak için, en geç 6:30 da kalkmak gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

Facebook grubunda,

Havalar güzel gitmeye başladı İstanbul da güzel bir NC gezisi tanışma için bir şeyler ayarlasanız isteyen tek isteyen sevgilisi eşi dostu ile gelse güzel olmaz mı adminler kim tanımıyorum ama bence güzel olurdu

Diyorlar ve yorumlar sürüyor, isterseniz bu geziyi duyuralım orada, katılım artar, daha eğlenceli olabilir?
    Abı ben yazdım oraya barbarosla açıklama yazdı. Gelmek isteyene gönlümüz açık zaten çok kalabalık uzun mesafe de nasıl olur bilemiyorum tecrübe yok.

Gezi uzak olduğu için erken cikiyoruz. Orda daha çok zaman geçirmek için. Oksijen lazım daaaaaa

Gel abı 2 lakırdı yaparız
    aydin-ist, antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Facebook grubunda,

aydın abi 2010 dan beri motor sürüyorum. bu süre zarfında 2015 in eylül ekim ayları gibi coğul olarak sürüş yapıyorum. o yüzden benim için o kadar sıkıntı değil 2 kişi yada 20 kişi sürmek. ahmet abi ile yaklaşık 2 3 haftadır konuştuğumuz bir gezi vardı . bilecik diyorduk. arkadaşlar ve eşleri dahil olunca bayanlara eziyet olmasın diye rotayı revize ettik. bize fark etmez gelen gelir biz dönmezik yolumuzdan :D . ahmet abinin dediği gibi gelene kapımız acık. kimse gelmesse biz 2 kişi gene gideriz sıkıntı yok :D
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bence rotamız iyi cok kalabalık olmayada gerek yoktur . nekadar kalabalıksa idare etmek okadar zordur bence .

saat 8:30 teker dönüşü iyiir gezmeye vaktimiz olur
    mehmetenis ve _oXXo_ bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Hava biraz kapandı moraller bozulmasın

Yarın sabah inşaallah yakın bir arkadaşım da eşiyle katılacak bize, çay hesabını ona göre yap Turan Abi
    antilop_skul ve _tolgatuzla bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    sıkıntı yok yagmur yagmasın yeter

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bana yağmur yağsa da sıkıntı yok, fakat hanımlar sıkıntı çıkarır

Hatta hava sıcak olacak gittiğimiz yerde pişmeyelim diye kot pantolon ve dizlik kombinasyonu yapacağız, soğuk olursa romatizmalar azar
    antilop_skul bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kot candır motor pantolonu tam işkence

biz sabah 8:30 da çamlıca giselerdeyiz 8 : 20 gibi orda oluruz yani

telefonum kırıldı hanımın telefonu kullanıyorum simdilik akşam giremeye bilriim foruma ama yarın geliyoruz acil bise olursa yada herhangi haberleşmek icin 0546 669 8664 arayın mehmet ismim

moderatörümüz bide benim imza bazen gözüküyor bazen gözükmüyor nedendir

Motosikleti
    Honda NC 750X
    benzini akşamdan ya da sabah erkenden fulleyin, yolda uğraşmayalım.

mehmet imzayı seçmen lazım mesaj atarken, ya da ayarlardan kurcala.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kot candır motor pantolonu tam işkence

biz sabah 8:30 da çamlıca giselerdeyiz 8 : 20 gibi orda oluruz yani

telefonum kırıldı hanımın telefonu kullanıyorum simdilik akşam giremeye bilriim foruma ama yarın geliyoruz acil bise olursa yada herhangi haberleşmek icin 0546 669 8664 arayın mehmet ismim

moderatörümüz bide benim imza bazen gözüküyor bazen gözükmüyor nedendir
    Yarın kot ile donarsiniz benden söylemesi. bugün bile yeterince soğudu hava.
    erkan_74 bunu beğendi.

Motosikleti
    kanuni tiger250-kawa er 6n--cbr 250r-honda nc700s
    bugun sakaryada ogleden sonra baya soguk vardı ...ruzgar fena soguktu.yarın da boyleyse bolu tarafı pantolon dizlik zor arkadaslar..benden soylemesi sağlam gıyının...bugun sehır içinde bile bacaklarım buz kesmiş yanları...

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Bak ya enduromuz yok die hic haber de verilmio cix cix.. aliriz kardeşim bizde nie eziosunuz ))) hehehe

Guzel kazasiz belasiz surusler arkadaşlar)))

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak ya enduromuz yok die hic haber de verilmio cix cix.. aliriz kardeşim bizde nie eziosunuz ))) hehehe

selam verdinizde selam mı almadık gelecez dedinizde niye geliyorsunuzmu dedik ?

tşk ederiz herkeze güzel sürüşler
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Arkadaşlar yarınki etkinliğe 3 motor olarak tuzladan katılıyoruz.Gebze gişelerden denk gelirsek olmazsa bercestede buluşuruz...
    _oXXo_ ve Ahmet Turan Peker bunu beğendiler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam verdinizde selam mı almadık gelecez dedinizde niye geliyorsunuzmu dedik ?

tşk ederiz herkeze güzel sürüşler
    Selam vermemiz gerekmiooo bi kardesimiz vardi dicen hic hic hihhh...

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster

daha yola çıkmadık sabahada cok var
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Beyler yarın 3 motor geliyoruz

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Gunaydin beyler aaeiyerden yola cikiyorum birazdan 10 dk kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:35 ----------

Ben geldim kimse yok beyler gelmionuzmu
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler