Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladim firsat bukursam ugrarim yanina

Beyler simdi kafamda 2 3 tane yer etti motor hangisi mantikli sizce

http:// http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-nc700x-277915864/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56670412/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79383541/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79536862/detay

Bunlardan hangisine yelteniyim 22500 tl olan beni biraz asiyor aradim hic indirim yapmayacagini soyledi fakat bi ihtimal alma sansim var genede

Yorumlariniz onerileriniz degerli teskkurler
    gündüz 8,30 ile 14,30 arasında orlardayım.. buyur gel.. sen tanıdın demi beni eskilerden tekteker ramço .... ramazan can olarak değişiklik yaptık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

hepsinide gidip yerinde incelemen ve şaseden sorgulatman lazım... ben 3 ay iiçinde nc 700x versy 650 ve dl 650 olmak üzere en az 30 motora baktım.. ne kazasız denilen kazalılarla karşılaştım... ne sorun yok denilen motorlarda debraj tası dağılmış gördüm.. resimde çiziği olmayıp yanına gidince ciziksiz yeri olmayan motorlar gördüm.. en yakınındakinden başlayarak git bak incele... hangisine için sinerse hangisi sorunsuz olursa onu al... 500 den 1000 den kaçıp yarın daha fazla masraf edeceğini unutma...
    mehmetenis ve antilop_skul bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündüz 8,30 ile 14,30 arasında orlardayım.. buyur gel.. sen tanıdın demi beni eskilerden tekteker ramço .... ramazan can olarak değişiklik yaptık...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

hepsinide gidip yerinde incelemen ve şaseden sorgulatman lazım... ben 3 ay iiçinde nc 700x versy 650 ve dl 650 olmak üzere en az 30 motora baktım.. ne kazasız denilen kazalılarla karşılaştım... ne sorun yok denilen motorlarda debraj tası dağılmış gördüm.. resimde çiziği olmayıp yanına gidince ciziksiz yeri olmayan motorlar gördüm.. en yakınındakinden başlayarak git bak incele... hangisine için sinerse hangisi sorunsuz olursa onu al... 500 den 1000 den kaçıp yarın daha fazla masraf edeceğini unutma...
    Kocaelindeki motor güzel gibi sanki belki Ramazanın dediği gibi gidip görmek lazım.En önemlisi de bu km lerde tas sesi ona dikkat etmek lazım,amortisörlerin durumu,gidonda ve tekerlerde boşluk var mı bunların hepsini kontrol etmeni öneririm.Hondaya götürsen onlarda bi üstüne binip gezip geliyorlar yani sen anlamıyorsan gerçekten anlayan biriyle gitmeni isterim.Biz geçen aldık motor gerçekten güzeldi ve parasını sonuna kadar hak etti.
    antilop_skul bunu beğendi.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Tabiki ramco yazilarini falan okudk yorumlarjni zamaninda

Artik bakalim ozaman yavas yavas . gonkumde kocaelindeki var ama egzoz yok ondada hayirlisi artik
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014

Artik bakalim ozaman yavas yavas . gonkumde kocaelindeki var ama egzoz yok ondada hayirlisi artik
    Olmasın ne olacak ki?Motor diğerletine göre diri duruyor
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmasın ne olacak ki?Motor diğerletine göre diri duruyor
    Evet diri gayette temiz duruyor iste nasip kismet olayi
    mehmetenis bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti

o kadar çok dolandırıcı varkı inan güvenmek çok zor ....
    mehmetenis bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kocaeli de ki motor en mantıklı olan ilan
    Yani dolu ve kalite li aksesuarlar takılmış güzel fiyat ta uygun 1 ay sonra bu paralara vermezler bu motoru
    Sezon geliyor yani Güneş şöyle kendini gösterdiğinde satılık olan motor lar biraz daha satılmayacak gibi pazarlığa açık olmaz tok Satıcı olur herkez
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani dolu ve kalite li aksesuarlar takılmış güzel fiyat ta uygun 1 ay sonra bu paralara vermezler bu motoru
    Sezon geliyor yani Güneş şöyle kendini gösterdiğinde satılık olan motor lar biraz daha satılmayacak gibi pazarlığa açık olmaz tok Satıcı olur herkez
    aynen dostum... boş motor alıp dolmdurmaya kalkmak zor ve masraflı oluyıor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

700x lere vites göstergesi takan oldumu...
    mehmetenis bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Aslında full motor alıp binmekmi? Yoksa boş alıp uğraşmak yorulmak,kafayı sıyırmak,olmadık şeyler le uğraşıp,kafayı yemekmi.

Çoğuna gore full motor tabiiki

Ama bu benim motorum çok uğraştığım için kiyamam yav demekmi sadece para verip almakmi yoksa yorulup benim motora bugün (şunu) yaptım demekmi
    Buda güzel bea
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    aynen dostum... boş motor alıp dolmdurmaya kalkmak zor ve masraflı oluyıor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

700x lere vites göstergesi takan oldumu...

bende var vites göstergesi
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında full motor alıp binmekmi? Yoksa boş alıp uğraşmak yorulmak,kafayı sıyırmak,olmadık şeyler le uğraşıp,kafayı yemekmi.

Çoğuna gore full motor tabiiki

Ama bu benim motorum çok uğraştığım için kiyamam yav demekmi sadece para verip almakmi yoksa yorulup benim motora bugün (şunu) yaptım demekmi
    Buda güzel bea
    yapılacak seyler standart ise tabikde full almak.. ama kendine özgü boya aksesuar yada benzerri şeyler için boş.. mesela ben otomatik bagaj ve vites gösterges düşünüyorum... kendime özgü .. ama çantayı kendim yapmazsam alıp takmakdta yada takılı olanı almakta sorun yok
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Abi şimdi ben bu yollardan geçtim ve gerçekten full motor a 2500 verip hiç uğraşmamak bence çok mantıklı
    Ustalar la uğraşmak zor
    9 aydır 2 tane sis taktıramadım
    Gerisini sen düşün yani 2 saatlik işi yapacak adam yok
    Ama dolu motor alsaydım hiç birşeyi düşünmeden keyfini sürmek çok daha güzel olurdu
    Yani aksesuar sevenlere dolu motor tavsiye ederim
    Çiğersiz ustaların suratını çekmeyin
    mehmetenis bunu beğendi.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Anladim firsat bukursam ugrarim yanina

Beyler simdi kafamda 2 3 tane yer etti motor hangisi mantikli sizce

http:// http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-nc700x-277915864/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56670412/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79383541/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79536862/detay

Bunlardan hangisine yelteniyim 22500 tl olan beni biraz asiyor aradim hic indirim yapmayacagini soyledi fakat bi ihtimal alma sansim var genede

Yorumlariniz onerileriniz degerli teskkurler
    motoru bilmem ama küçüçük bir araştırırsan hepko canta setinin 4500 tl gibi bir rakama geldiğini görürsün :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Abi şimdi ben bu yollardan geçtim ve gerçekten full motor a 2500 verip hiç uğraşmamak bence çok mantıklı
    Ustalar la uğraşmak zor
    Ama dolu motor alsaydım hiç birşeyi düşünmeden keyfini sürmek çok daha güzel olurdu
    fatih senin canın sıkılmış :D atla gel buraya takalım 2 dakkada nasıl istiyorsan .
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Ustalar la uğraşmak zor
    Sis işi kolay ne zaman istersen gel
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    şuan ben motoruma komple el yapımı eğzıst yaptım.. el emeği göz nuru budur.. hazır çantayı yada camı alıp montajlamak değil bnce..
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    şuan ben motoruma komple el yapımı eğzıst yaptım.. el emeği göz nuru budur.. hazır çantayı yada camı alıp montajlamak değil bnce..
    İşte tam olarak bundan bahsediyorum bende Bu benim motorum şunu şunu bennnnnnnn yaptım demenin hazzı
    Stormy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Fatih sana sözüm olsun sis farlarını ben takayım kardeşimsin.

Bende aynı düşüncedeyim artık motor alırsam tam dolu olanları tercih ederim.
    Elektrik bağlantılarını iyi kötü yapıyorum ama mekanik işlerde ustalara bağımlı kalmak beni geriyor.Bakınız sis far ayağı için 10 kere tornacıya gitmem gibi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mehmet o işi çözdüm bi sponsor buldum birkaç içinde motoru bırakacağım müsait olunca yapılacak Bağlantı
    Yani sıkıntı küçük olsada çöZüm ü zor
    Istanbulda olsam bu işi yapacak 10 tane adam bulurum
    Bak ramço var sen varsın Ahmet abi var Olcay var ve adını sayamadığım birçok arkadaş var sağ olsunlar
    Birde şöyle düşün ya sıkıntı elektronik te olsa yandık
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Yorumlar icin sagolun beyler suan kirmizi nc ye yoneldim sifir lastikleei uclu canta seti 28000 km si ve parasi cebime uymasi bana iyi geldi 21250 diyor yarin arayacagim kazasi belasi yoksa alirim inslah. Ekstra olarakta tur cami ortasehpa elcik koruma camurlk uzatma vs olayini yurtdisindan hallederim acelem yok 1 ay beklerim ucuza kapatirim insallah bakalim hayirlisi

Bu arada benmde elimden hersey gelir tek motor toplamadim onuda yapwriz heralde.

Cnc de lazer kesim falan gereken seyler olursa cikarttiririz istediginiz malzemeden kaynak isleri falan itina ile hallonulur yano
    mehmetenis ve gokhanbasar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte tam olarak bundan bahsediyorum bende Bu benim motorum şunu şunu bennnnnnnn yaptım demenin hazzı
    bahsettiğimiz konu bu zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Mehmet o işi çözdüm bi sponsor buldum birkaç içinde motoru bırakacağım müsait olunca yapılacak Bağlantı
    Yani sıkıntı küçük olsada çöZüm ü zor
    Istanbulda olsam bu işi yapacak 10 tane adam bulurum
    Bak ramço var sen varsın Ahmet abi var Olcay var ve adını sayamadığım birçok arkadaş var sağ olsunlar
    Birde şöyle düşün ya sıkıntı elektronik te olsa yandık
    fatih her türlü söker takarız.... senin için can fedaa... motor bile söker taraız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Yorumlar icin sagolun beyler suan kirmizi nc ye yoneldim sifir lastikleei uclu canta seti 28000 km si ve parasi cebime uymasi bana iyi geldi 21250 diyor yarin arayacagim kazasi belasi yoksa alirim inslah. Ekstra olarakta tur cami ortasehpa elcik koruma camurlk uzatma vs olayini yurtdisindan hallederim acelem yok 1 ay beklerim ucuza kapatirim insallah bakalim hayirlisi

Bu arada benmde elimden hersey gelir tek motor toplamadim onuda yapwriz heralde.

Cnc de lazer kesim falan gereken seyler olursa cikarttiririz istediginiz malzemeden kaynak isleri falan itina ile hallonulur yano
    hayırlı olsun elimizden bişey gelirse haber et ...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler