Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bugün Motorumu Sattım. Alan Arkadaşa Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim.

Aklımda Şu Motorlar var Tavsiye Verirseniz Sevinirim

Honda Nc 700 X , Vstrom dl650 veya Tenere 660 veya Mt09

Arkadaşlar Bugün Motorumu Sattım. Alan Arkadaşa Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim.

Aklımda Şu Motorlar var Tavsiye Verirseniz Sevinirim

Honda Nc 700 X , Vstrom dl650 veya Tenere 660 veya Mt09
    http://i.hizliresim.com/Vp5Vjy.jpg
    Fazer'dan sonra MT09 dışındakiler sizi mutlu etmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler şöyle bişey var, dere tepe kullanıma gelmeyebilir ama NC yi Range Rover kullanıcıları gibi toprağa sokmayan şehiriçi kullananlara hitap edebilir

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Arkadaslar merhabalar, uzun zamandır yapalım diyorduk, anca bitirebildik. Koruma demiri şu anda hazır, linkini belirttim. Motorsiklete takılı halini de birkaç gün sonra ekleyeceğim ilanlara. Arka çanta ve yan çanta demirleri önümüzdeki hafta çıkacak araya başka bir iş girmezse

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-nc-700-x-koruma-demiri-159960200/detay/
    motörcü bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler şöyle bişey var, dere tepe kullanıma gelmeyebilir ama NC yi Range Rover kullanıcıları gibi toprağa sokmayan şehiriçi kullananlara hitap edebilir

[/url]
    bence güzel olmuş. Bu motorun görüntüsünde tek sevmediğim yanı o çirkin egzoz..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler aranızda 1000 cc ve üzeri kullanan varmı? cbf1000 den sonra nc700 çok mu düşük kalır görüşlerinizi alabilirmiyim?
    Piyasada böyle bir kanı var, 700 cc gibi değil motor gitmiyor gibi yorumlar alıyorum.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF den sonra NC'de deli gibi tank slapper olur ama kendi ellerinizle

) devir ekonomi devri. Cbf 5.6 yakiyor. Nc 3.5 diyorlar o yuzden cazip geldi. Artçî ile birlikte nc cokmu hantal kalir? Cbf 600 kullananlarda yorumlarsa hoş olur

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) devir ekonomi devri. Cbf 5.6 yakiyor. Nc 3.5 diyorlar o yuzden cazip geldi. Artçî ile birlikte nc cokmu hantal kalir? Cbf 600 kullananlarda yorumlarsa hoş olur
    5.6lt ile 3.5lt arasındaki fark kadar bi fark vardır heralde doğal olarak

Kelepir gıcır gıcır bişey bulupta kararsızlıktan almaktan vazgeçersen bana özelden yazabilirsin 2move

X ise kırmızı 2013, S ise sırasıyla beyaz, gri, kırmızı yıl farketmez ( siyah olmaz) feci makbule gecer

Hocam cbf 1000'e 5.6 yaktırıyorsan zaten sakin kullanıyorsun demektir. NC ideal olacaktır, hayırlı olsun..

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    cbf de sakin kullanımda (ortalama 100 km ile) uzun yolculukta 4 lt yakalamak mümkün yakıtta öyle aşırı bir fark olduğunu düşünmüyorum, tabi şehiriçi kullanımda biraz farkedecektir.
    Ben şahsen nc ye ısınamadım sesinden mi, çift silindir oluşundan mı bilinmez ama tercihi cbf den yana yaptım dört silindirin tadı başka bana göre

Teşekkürler arkadaslar yorumlariniz icin. Artci ile gezdigim icin devamli sakin kullanmak durumundayim. 5.6- 5.8 ortalama tuketim degerleri. Nc ye artçı ile bindigimizde yigilma yaparmi diye kafami kurcaliyor cunku devamli uzun yol yapiyoruz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    işinizi yarayacak parcalar olabilir...

https://www.facebook.com/waytake

Motosikleti
    Honda NC S
    Şu NC Integradaki arka maşayı neden hepsinde uygulamazlar ki sanki

papirus00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09 Tracer
    Millet Selam,

NC700X/S için buji değiştiren oldumu, kaç kmde değiştirdiler. değişim sonrası yakıtta azalma gözlemlediniz mi? Hava fitresi ve buji dışında yakıta etki edecek bir unsur hakkında tecrübesi olan varmı ? motorum 20K km de. Çok oldu sorular ama idare edin

Buji 48000 de değişecek. 24000 bakımında kontrol ettiler, daha sıfır gibiydi.

papirus00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09 Tracer
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buji 48000 de değişecek. 24000 bakımında kontrol ettiler, daha sıfır gibiydi.
    Aslında sorma sebebim şuydu, dün yakıt aldım ve motosiklet 100 kmde 5 litre yakmış görünüyor. son 2 haftadır yakıt değerli gittikçe yükseldi. 4.1 den 5 kadar kademeli artış var. 19binde bakıma soktum Hava filtresini değiştirdim kıllanıp, şimdi 20binde. Fikri olan var mı ?

Cbf 150 sahibiyim. Artik cc buyutmek istiyorum. Nc750x ile dl650 arasinda kaldim. Daha cok sehir ici ev- is arasi kullanacagim. Hangisini onerirsiniz. Dl ile nc yakit tuketimleri arasinda cok fark midir? Tesekkurler.
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı kaan32m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 sahibiyim. Artik cc buyutmek istiyorum. Nc750x ile dl650 arasinda kaldim. Daha cok sehir ici ev- is arasi kullanacagim. Hangisini onerirsiniz. Dl ile nc yakit tuketimleri arasinda cok fark midir? Tesekkurler.
    nc750x hem fiyat olarak daha uygun hemde servis olarak daha yaygın bence nc düşünmelisin ve cbf sonrası hic zorluk cekmezsin ama artcılı bineceksen dl daha konforlu sanirim ikisinide deneme sansın olursa en dogru kararı verirsin.

ikisinide sıfır alcagını düşünerek cevap verdim ;)

Motosikleti
    NC750X 2014 Kırmızı
    NC750X sahipleri motorunuzdan memnun musunuz merak ediyoruz

selam arkadaşlar. ben artçıyım. teknik bilgilere cahilim bu yaz için 2 haftalık bir avrupa turu planlıyoruz. uygun motor arayışındaydık. hedefimiz cbf 600'dü ama beğendiklerimizin satılmış olduğunu görünce hedeften saptık. bugün temiz bir nc 700s için el sıkıştık gibi bir şey. satın alma işlemleri perşembe yapılacak, yarın ise kapora vereceğiz. motoru alacak olan arkadaşım daha önce scooter kullanıyordu, scarabeo. onunla samsun'a gidip gelmişti. bugün yeni bizimdir artık diye sevinirken, bir motor kullanıcısı bize nc 700s uzun yolda eziyet olur dedi, içimize kurt düştü.

başlıkta çok sayfa var, biraz göz gezdirdim ancak çoğunlukla 700x hakkında konuşuluyor sanırım. 700s ve uzun yol performansı hakkında yorum yapabilecek olan var mı acaba? gerçi yarın kapora vereceğimiz için cevap yetişecek mi bakalım

teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler