Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gobi'ye tek kask bile zor sigiyor. Benim Shark Speed-R XL kapak kapanirken kaski da 1-2 mm sikistiriyor.
    hmmmm. değerlendirrelim.
    Aşka düştüm ben de geldim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar bu modellerin Türkiyede şuan ulaştığı satış adedi hakkında bilgisi olan varmıdır.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar 2 adet farklı kullanıcılardan Integra Inceleme yazıları var göz atmak isterseniz 1 ve 2.

Verdiğiniz bilgiler çok yararlı, ben de almayı düşünüyorum, hala kullanıyormusunuz ?

Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Topic'e azıcık renk gelsin

Uploaded with ImageShack.com
    _Uzay_ ve mrgreen bunu beğendiler.

Cbf 150 kullanicisiyim. Biraz tecrube edinmek icin aldim. Bir kac ay icinde model yukseltecegim. nc 700 x ve bmw bmw g650 gs arasinda gidip geliyorum. hangisi daha mantikli. Boyum 177 cm nc700 x 83 cm sele yuksekligi ile sikinti yasatirmi?

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    Benzinin 5.070 olduğu bir ülkede NC 700 yüzünde gülümseme oluşturur, boy konusunda da 1.77 boyla sorun yaşamazsın 218 kilo makina ama ağırlığını hiç bir zaman hissettirmez kullanması kolay...
    _Uzay_ bunu beğendi.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne güzel motor yapmışlar, benzin zamlarından etkilenmiyoruz

adiren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Hep 20 liralık alıyoruz etkilenmiyoruz diyorsun yani

Hayır öyle demiyorum, zam gelince en fazla km de 1 kuruş oynuyor. O da sıkıntı olmasa gerek
    Alfist bunu beğendi.

SRDemirer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700 S
    Buda benden olsun arkadaşlar..

Yeni aldığım Honda NC700 S.. 6000 Km deyken aldım hemen Ehliyet ve GİS akademide eğitim aldım şu anda kullanmaya devam )

ykocabay ve ferdinandd bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı SRDemirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni aldığım Honda NC700 S.. 6000 Km deyken aldım hemen Ehliyet ve GİS akademide eğitim aldım şu anda kullanmaya devam
    O egzozun seside düşük devirde patır kütür tadından yenmiyordur şimdi Hayırlı olsun, çok temiz duruyor
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    Arkadaslar merhaba bir sorum olucakti.
    Triptonik vites secenegi x modelinde var s modelinde yok diye duydum dogrumudur ?

Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba bir sorum olucakti.
    Triptonik vites secenegi x modelinde var s modelinde yok diye duydum dogrumudur ?
    Her modelde var da TR'ye gelmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Buda benden olsun arkadaşlar..

Yeni aldığım Honda NC700 S.. 6000 Km deyken aldım hemen Ehliyet ve GİS akademide eğitim aldım şu anda kullanmaya devam )

http://r1309.hizliresim.com/1f/6/scdjm.jpg

http://r1309.hizliresim.com/1f/6/scdgt.jpg

http://t1309.hizliresim.com/1f/6/scdlk.jpg
    Güle güle kullanın, ne kadara aldınız. Egzoz sesi hakkında bilgi verir misiniz?

SRDemirer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700 S
    Özellikle internette araştırmıştım egsoz seslerini. Farkı markaların farklı egsozların seslerini dinledim ama benim motorumda takılı olanın en doyurucu ve tok ses oldugunu düşünüyorum. Gerçektende düşük devirde ve düşük süratlerde çok tatminkar ve rahatsız etmeyen bir sesi var. Racing gibi abartı değil fakat orjinal egsoz gibi sönük değil. Tam kararında. Bugune kadarda bir çok kişiden egsoz sesinin çok hoş olduguna dair yorumlar aldım. Motoru aldığımda üzerindeydi zaten. Bu motoru 17bin TL ye aldım geçenlerde. Bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Evet tamda dediğin gibi Düşük devirde ve süratte egsoz sesi Patır Kütür Çok hoş oldugunu söyleyen cok oldu trafikte dururken bile cam açıp dinleyeni gördüm

Özellikle internette araştırmıştım egsoz seslerini. Farkı markaların farklı egsozların seslerini dinledim ama benim motorumda takılı olanın en doyurucu ve tok ses oldugunu düşünüyorum. Gerçektende düşük devirde ve düşük süratlerde çok tatminkar ve rahatsız etmeyen bir sesi var. Racing gibi abartı değil fakat orjinal egsoz gibi sönük değil. Tam kararında. Bugune kadarda bir çok kişiden egsoz sesinin çok hoş olduguna dair yorumlar aldım. Motoru aldığımda üzerindeydi zaten. Bu motoru 17bin TL ye aldım geçenlerde. Bilginize.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

Evet tamda dediğin gibi Düşük devirde ve süratte egsoz sesi Patır Kütür Çok hoş oldugunu söyleyen cok oldu trafikte dururken bile cam açıp dinleyeni gördüm
    Yakın zamanda bir buluşma ayarlayalım. Hem hayırlı olsun deriz(tatlınızı yeriz ) hem de hoş sohbet olur.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Merhaba dostlar,

Sizlere bir sorum olacakti. NC700S modelin artçı konforu nedir acaba? Hem sehir ici kisa mesafe hem de sehir disi uzun mesafeler icin tecrubeleriniz ve yorumlariniz nedir?

Onceki yazismalar ve cesitli incelemelere baktim ama cok kisa gecilmis ve her tarafta farkli seyler yaziyor. Deneyimlerinizden faydalanmak isterim.

Simdiden tesekkurler ve arka arkaya kaza haberleri aldigimiz su uzucu gunlerde herkese guvenli surusler...

Alıntı Nathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar,

Sizlere bir sorum olacakti. NC700S modelin artçı konforu nedir acaba? Hem sehir ici kisa mesafe hem de sehir disi uzun mesafeler icin tecrubeleriniz ve yorumlariniz nedir?

Onceki yazismalar ve cesitli incelemelere baktim ama cok kisa gecilmis ve her tarafta farkli seyler yaziyor. Deneyimlerinizden faydalanmak isterim.

Simdiden tesekkurler ve arka arkaya kaza haberleri aldigimiz su uzucu gunlerde herkese guvenli surusler...
    Sele uzun yolda iğrenç ötesi. Ama şehir içinde sıkıntı yok. En fazla elli km gidiyorsun zaten. Uzun yolda da iki yüz km'den sonra kuyruk sokumunda hissizlik başlıyor. Airhawk alarak bu sorunun üstesinden gelinir. Kafaya çok takmamak gerek.
    Nathan bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Artçı selesi yeterince geniş ama değil mi? Cbr250'de problem yaşıyoruz. Cbr250'den sonra NC700S + airhawk oldukça rahat olacaktır artçı için dimi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler