Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    ve A.S. Ökkeş. ebay'den sipariş verdim. R&G Rear Hugger olarak geçiyor. Ama Mototal'da sipariş verirsen getirebilir diye düşünüyorum. Bu arada Mototal ve HondaMototal 2 ayrı firmaymış. Benim bahsettiğim Mototal. Aynı zamanda Triumph Bayisi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okkesh79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 X , CB 125 E ve YAMAHA XJ6 N
    e bay baktım benden nc 700 x için yok diyor , acaba sen başka modelin arka çamurluğunu mu taktım ? aldığın kişinin link yollayabilirmisin ?

Motosikleti
    Honda CRF1000L

okkesh79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 X , CB 125 E ve YAMAHA XJ6 N
    teşekkürler SERTAN

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    bir şey değil. ebay.co.uk'de "nc 700" yazarsan ciddi ürün çıkıyor.

Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şey değil. ebay.co.uk'de "nc 700" yazarsan ciddi ürün çıkıyor.
    Sertan selamlar, dediğin linke baktım ben de ama nedense eleman "not post to Turkey" ibaresi koymuş nedense!

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Genelde konuşup çözebilirsiniz. Ama ben ingiltereye giden bir arkadaşıma teslim edilmesini sağladım. :-)

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sislerin altındaki parça sislerle birliktemi geliyor yoksa siz mi yaptırdınız çok orjinal olmuş diger sitelerde kesme biçme işlerine girilmiş bu çok hoş güle güle eskitin
    twili bunu beğendi.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    cok guzel olmus twili allah kaza bela vermesin.
    twili bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Teşekkürler sisler ve altındaki montaj braketlerini beraber aldım.

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Herkeze merhaba, Bir sorum olacak cevaplayan olursa çok memnun olurum. Ben motorumu bir hafta önce aldım( Resmini koymuştum) İlk büyük ve ilk sıfır motorum. İstanbuldan satın aldım kendim Sakaryada ikamet ediyorum hafta içi araça yükleyip garajıma koydum yağışlı olduğundan hiç binmedim. Bu gün biraz fırsattan istifade bir kaç km kullandım. Müthiş bir şey neden bunu daha önce yapmadımki! Sorunum ön fren mükemmel olduğu halde arka fren hemen hemen hiç etkisiz şaşırdım. Pedala basınca sert birazcık basılıyor ve pek bir etkisi her hangi bir frenleme olmuyor. Yeni olduğu için olurmu acaba? Balatalar için bir alışma devresi varmı? Bu arada kısrak en fazla 8km var yok onun haricinde herşey mükemmel. Vakit ayırıp cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Ben daha önce hafif bir motor kullanıyordum. Ona göre bende ilk başta garipsemistim. Ama durmama gibi olmadı hiç. Basınca yavasliyor ve duruyor. Ama asla on fren gibi olmaz. On fren hep daha etkilidir. Ama servise göster bence garipsediysen durumu.

Motosikleti
    Pedala basınca belki 2cm kadar esniyor gayet sert 2cm mesafedede sertlik aynı kıvamda. Frenlemede her hangi bir etkisi yok. Acaba balatalarda bir alışmamı gerekiyor diye düşündüm. Bu yüzden biraz tedirgin oldum ve fazla kullamadan garaja koydum. Cevapladığın için çok sağol. Arka fren için başlangıçla suandaki performansı sizin makinede aynımı yada daha iyi oldumu?

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Çok bir fark yok. Ama şu aralar arka freni daha sık kullanıyorum ve sıkıntı yok.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba, Bir sorum olacak cevaplayan olursa çok memnun olurum. Ben motorumu bir hafta önce aldım( Resmini koymuştum) İlk büyük ve ilk sıfır motorum. İstanbuldan satın aldım kendim Sakaryada ikamet ediyorum hafta içi araça yükleyip garajıma koydum yağışlı olduğundan hiç binmedim. Bu gün biraz fırsattan istifade bir kaç km kullandım. Müthiş bir şey neden bunu daha önce yapmadımki! Sorunum ön fren mükemmel olduğu halde arka fren hemen hemen hiç etkisiz şaşırdım. Pedala basınca sert birazcık basılıyor ve pek bir etkisi her hangi bir frenleme olmuyor. Yeni olduğu için olurmu acaba? Balatalar için bir alışma devresi varmı? Bu arada kısrak en fazla 8km var yok onun haricinde herşey mükemmel. Vakit ayırıp cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    kaya kardeş,sıfır motorlarda aynen motorun rodaj (alışma) dönemi gibi balatalarında belli bir süre alışma dönemi vardır.balatalar siz freni kullandıkça,disklere alışma süreci vardır.bu lastikler için de geçerlidir.lastiklerinde fabrika çıkışı yüzeylerinde kaygan bir madde vardır,siz kullandıkça o da kaybolur yada aşınır,normal haline döner.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Cevaplar için çok teşekkürler. Biraz bineyim 1000km ye kadar bir değişiklik olmazsa ilk bakımda frenleride gösteririm ama sanırım bu mart nisan anca olur ben acemiyim havalarda yağışlı Kısrağında karnını doyurdum koydum garaja beklesin bakalım.

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbr 250r almıştım sıfır olarak mart ayında ilk başlarda bişey anlamadım ilk anladığımda 400 km falandı ist ulusta rampada kırmızı ışıklarda durdum ve sadece arka freni kullandım baktım motor kayıyor o kadar asıldım arka frene gene aynı tutmuyor. servise gittim onlarda balata spreyi falan sıktılar gene aynı, arka fren bi süre sonra tutmaya başladı seninde yazdığın gbi ön frende hic problem olmuyor. şuan 11 bin km deyim arka fren balataları aynı ve tutuyor motorunu güle güle kullan

Motosikleti
    Bugün aldığım bayi aradım daha öncede böyle durumlar olduğunu balataların alışacağını istersem daha çabuk aşınma için fren pedalına bir süre basarak kullanmamı tavsiye ettiler. Basarak kullanmayı düşünmüyorum sonuçta balatalar asırı ısınır özelliğini kaybede bilir sabrederim daha iyi. İlgilenen olursa bu ürünler güzel gibi fiyatta şuan iyi: http://shop.wurth.com.tr/?sayfa=cont...let-bakim-seti Biri zincir yağlayıcı diğer yağlayıcı sprey gaz teli ve debriyaj gibi teller için mükemmel ve hareket eden parçalar için üçüncü sprey herkezin bildiği gibi balata temizleyici. Bazı arkadaşlar balata temizliyiciyle zincir temizliyorlar çok çabuk ve etkin bir temizlik olduğu kesin ama aynı zamanda zincirin özel yapısına zarar verdiğinide söyleyenler oluyor. Bu paket haricinde würtün yine temizleyici spreyi vay zincir için çok uygun ve zincire tamamen zarasız olduğunu söyleniyor oda şu siz nedersiniz? http://shop.wurth.com.tr/hhs-kuvvetl...izleyici-500ml

mrgreen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Merhaba arkadaşlar, iki gün önce telefonuma bir SMS gelmişti: "değerli müşterimiz, NC700 motosikletinizle ilgili olarak bir ürün güncellemesi yapılmıştır, lütfen bayinizi arayınız" diyordu. O gün yoğunluktan unutmuştum, bugün aklıma geldi aradım.
    Zincirimin en yakın Honda servisinde ücretsiz olarak değişmesi gerekiyormuş. Bazı zincir kopması olayları yaşanmış. Fazla vakit geçirmeden gitmenizde fayda var denildi. Sizlere de aynı mesaj geldi mi? Gelse burada yazılırdı diye düşündüm.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrgreen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, iki gün önce telefonuma bir SMS gelmişti: "değerli müşterimiz, NC700 motosikletinizle ilgili olarak bir ürün güncellemesi yapılmıştır, lütfen bayinizi arayınız" diyordu. O gün yoğunluktan unutmuştum, bugün aklıma geldi aradım.
    Zincirimin en yakın Honda servisinde ücretsiz olarak değişmesi gerekiyormuş. Bazı zincir kopması olayları yaşanmış. Fazla vakit geçirmeden gitmenizde fayda var denildi. Sizlere de aynı mesaj geldi mi? Gelse burada yazılırdı diye düşündüm.
    Bana da geldi. Unutmuşum ben de. Hatırlatma için teşekkürler. Yarın değişim için gideyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler