Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaları degil de cam varsa bizahmet sökersin,rüzgar bir yana,motorun üzerine yatınca kafa carpabiliyor.ben kullanmıyorum o yüzden
    :D benimcam bombeli sıkıntı yok :D parmak arası terlik giyip yola cıkınca 3-5 beygir artıyo diyolar :D
    gakko44, MURATAYDIN ve hyo kenan bunu beğendiler.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100km de artçılı yüklü 110dan aşağı düşmeden ne yakıyorsun arkadasım ? litre bazında. malum benzin fiyatları bi yukarı bi aşağı..
    Artçılı kullanmıyorum 4 civarı gidiyor genelde. 93 kiloyum. Battı balık yan gider bıraktım artık benzin derdini de öyle de gitti böyle de gitti napıyım eş yok çocuk yok, sıkıntı yok maddi açıdan. Yemekten kısarım benzinden kısamam...
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı kullanmıyorum 4 civarı gidiyor genelde. 93 kiloyum. Battı balık yan gider bıraktım artık benzin derdini de öyle de gitti böyle de gitti napıyım eş yok çocuk yok, sıkıntı yok maddi açıdan.
    benim hatun seyir halinde bardaş kurmaya alıştırdı kendini.. yaslanıyor arkaya bacakları benim dizlerimin üzerinden depoya koyuyor bildiğin bardaş kuruyor yolda artçın yok derdin yok.. hafif çizdi depoyu ayakları. benden dahamı kıymetli diyo
    oguzhansan ve MURATAYDIN bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV 250
    benim hatun seyir halinde bardaş kurmaya alıştırdı kendini.. yaslanıyor arkaya bacakları benim dizlerimin üzerinden depoya koyuyor bildiğin bardaş kuruyor yolda artçın yok derdin yok.. hafif çizdi depoyu ayakları. benden dahamı kıymetli diyo
    Şu alttaki gibi heralde? Benim kızarkadaş da başta çok meraklıyım diyip duruyordu da motora motoru gördü ben binmem ona dedi çıktı. Ne zaman ikna olacak bakalım? Aslında doğan görünümlü şahin alıp onunla arabayla gezip motorla tek başıma gezmek daha iyi olabilir. Bir insan artçı almaktan bu kadar nefret edebilir mi şaşıyorum kendime, aldığım çok da oldu ama arkada ağırlık ya sırtına yük gibi.

Permatiq59, gakko44 ve hyo kenan bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    Şu alttaki gibi heralde? Benim kızarkadaş da başta çok meraklıyım diyip duruyordu da motora motoru gördü ben binmem ona dedi çıktı. Ne zaman ikna olacak bakalım? Aslında doğan görünümlü şahin alıp onunla arabayla gezip motorla tek başıma gezmek daha iyi olabilir. Bir insan artçı almaktan bu kadar nefret edebilir mi şaşıyorum kendime, aldığım çok da oldu ama arkada ağırlık ya sırtına yük gibi.

aynen böyle yapıyor :D ama gv nin arka koltuk yüksek kalıyor diye cok daha rahat ediyor :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Cruiser'da artçı olmaz, öncü olur

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser'da artçı olmaz, öncü olur

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...58454616_n.jpg
    kasktan uzun sac cıkınca bile kavga sebebi trafikta hacı.. böyle gidersek öküz güdmek zorunda kalırız trafikte
    MURATAYDIN bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    Hatunların kaskı nerde ya? Çok ayıp.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    O trafik Kızıldeniz gibi açılır boyle birsey görünce birader ama dediğin gibi sac bas dagilabilir haliyle..
    Slayerrr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Evet korunmak önemli
    Ayrıca bu pozisyonda motosiklet kullanmış olan arkadaşlar var, hatta Emre ve Murat bilir.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim. Seni motosiklet almış diye duydum.
    İyi günlerde kazasız belasız keyifle kullanırsın inşallah. Bir de söylemeyi daha doğrusu göstermeyi unuttuğum bir şey var. Yolda telefonun şarjı biterse veya sigaranı yakmak için çakmak gerekirse tam olarak selenin altında iki adet usb çıkışıyla iki adet çakmak çıkışı mevcut. Motosiklet değil İsviçre çakısı aldın haberin yok.
    Saol Murat abi ya valla aldik dayanamadik motor adamın dibi bir abimiz var ondan aldim motoru o cakmak cikisi olayini gordum daha yeni, telde sana sordum ya hani, gecen birisi yazmis konu, onu okuyup bende yaptiririm diyordum surpriz oldu vallahi
    İsvec cakisi yaninda halt yemis bu arada debriyaj musuru isi tamamdir abi... 5 tl cebine para sıkıştirdım ustanin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

Slayerrr yasiyorsun buna sevindim nerelerdeydin yahu, bak sen yokken ben Murat abinin motoru aldim

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    kardeşim benimde depo çiziliyordu motosaydan depo kılıfı istedim 30tl 10tlde kargo verdim süperde oldu.gv ci arkadaşlara tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

arkadaşlar bu arada benim yolculuk günü geldi çattı öğlene doğru gv250'min deposunu fulleyip çantalarımı doldurup yola çıkmayı düşünüyorum.rotam; Ankara'dan Çankırı daha sonra ılgaz dağları,Kastamonu,Küre ve inebolu'ya 20km kala köy yoluna gircem sonrada Allah kaza bela vermezse köydeyim yaklaşık 350km civarı yol yapıcam.
    şimdiden herkese iyi bayramlar kazasız belasız sürüşler.uzun bi süre gözükmeye bilirim.sağlıkca kalın
    oguzhansan ve Permatiq59 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benimde depo çiziliyordu motosaydan depo kılıfı istedim 30tl 10tlde kargo verdim süperde oldu.gv ci arkadaşlara tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

arkadaşlar bu arada benim yolculuk günü geldi çattı öğlene doğru gv250'min deposunu fulleyip çantalarımı doldurup yola çıkmayı düşünüyorum.rotam; Ankara'dan Çankırı daha sonra ılgaz dağları,Kastamonu,Küre ve inebolu'ya 20km kala köy yoluna gircem sonrada Allah kaza bela vermezse köydeyim yaklaşık 350km civarı yol yapıcam.
    şimdiden herkese iyi bayramlar kazasız belasız sürüşler.uzun bi süre gözükmeye bilirim.sağlıkca kalın
    Ayni siparisten bende geceyim.. Gv250 icin mi dedin??? Full mu sariyor yoksa yarim mi deri kilif???

Motosikleti
    KapÇık
    valla cok merak ettim depo kılıfını haberım yoktu varlığından hemen sipariş edeyim bi foto varsa koyarmısın
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    GV 250
    valla cok merak ettim depo kılıfını haberım yoktu varlığından hemen sipariş edeyim bi foto varsa koyarmısın
    Permatiq59, oguzhansan ve ucurtma_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    e çok iyiymiş. öneri için sağol

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    ya su yolda telefona cevap verme olayını nsıl halledıyorsunuz

Motosikleti
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya su yolda telefona cevap verme olayını nsıl halledıyorsunuz
    Simdilik iphone kulaklik ile... Mikrofonun yakin oldugu taraftaki kulakligi takiyorum tek kulak bosta...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

e çok iyiymiş. öneri için sağol
    Alacaksan eger beraber alalim seninkini ben sana kargolarim hemde iki tane diye belki fiyati indirtiriz az biraz daha
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdilik iphone kulaklik ile... Mikrofonun yakin oldugu taraftaki kulakligi takiyorum tek kulak bosta...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

alıcam üstat. bayramdan sonra telefonlasalım ptt den falan gönderirim parasını sana.

yolda telefon işinide kaskın vizörünü açıp telin hoparlorünü açıp kaska tıkıyorum. ve vizörü kapıyorum böyle hallediyorum :D
    oguzhansan bunu beğendi.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    hey allah ya depo kılıfıda nerden cıktı onudamı alacaz ben sıs farını dusunuyordum kesın hatundan dayak yıcez bu gıdısle))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler