Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Bakımdan bakıma görülen müşteri makbul olmuyor iste
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bakınca haklısınız Şu motor fiyatları kışın iyice düşer inş da alırım güzel yüksek bir model

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralarda pek bulut bile yoktu
    Kucukyalidan goztepeye ardindan fenerbahceye gectim yanima para aldim, kopru yolunda sirilsiklam olup atasehir yonune donup eve gectim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İllaki ufak tefek sıkıntısı olacaktır elbet. Bugün bisiklet bile sürerken sıkıntı yaşanıyor ki motorda olası şeyler tabi. Şöyle bir durumda var hergün hergün arıza çıkartsında istemem ki bu benim ilk motorum olacağı için bu durumda motordan soğurum diye düşünüyorum. Titizlikle bakacağıma eminim zaten hani derler ya malı kıymetli. Aynen öyleyimdir ne olursa olsun itina ile bakarım zaten zar zor denkleştiriyorum parayı : )
    konjektör sorunu bende yaşadım 21.000 km de konjektör değiştirdim orjinali takıldı sanırsam 90 liraya gerçi biraz geçirdiler işçilikten ama konjektör 90 liraya geliyor

şuan 26.000 km ye yaklaşıyor en son konjektör sorunu yaşadım başka sorun yaşamadım bakımlarını yapıcaksın kız gibi seviceksin motoru chopper gibi kullanıcaksın sakin sakin o zaman hiç sıkıntı yaşamazsın ve motorun ömrü çoooook uzun olur eğer uzun süre binerim dersen almalısın biraz binip yükselticem dersen çinlide alabilirsin sorunlu olur ama satar büyük japon alırsın sana kalmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32164642/detay

acaba bu gidonu taksam olurmu? çok yüksek olsun istemiyorum kablolar uzamıycak bir kere kolum yukarda kalsında istemiyorum tam düz olsun istiyorum kendi rahatım için acaba nasıl olur

Yan cantalar için koruma demiri felan gerekio mu amortisöre felan surt memesi için napabirz

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı sıkıntı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan cantalar için koruma demiri felan gerekio mu amortisöre felan surt memesi için napabirz
    bu topiği okuyabiliriz mesela..
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konjektör sorunu bende yaşadım 21.000 km de konjektör değiştirdim orjinali takıldı sanırsam 90 liraya gerçi biraz geçirdiler işçilikten ama konjektör 90 liraya geliyor

şuan 26.000 km ye yaklaşıyor en son konjektör sorunu yaşadım başka sorun yaşamadım bakımlarını yapıcaksın kız gibi seviceksin motoru chopper gibi kullanıcaksın sakin sakin o zaman hiç sıkıntı yaşamazsın ve motorun ömrü çoooook uzun olur eğer uzun süre binerim dersen almalısın biraz binip yükselticem dersen çinlide alabilirsin sorunlu olur ama satar büyük japon alırsın sana kalmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32164642/detay

acaba bu gidonu taksam olurmu? çok yüksek olsun istemiyorum kablolar uzamıycak bir kere kolum yukarda kalsında istemiyorum tam düz olsun istiyorum kendi rahatım için acaba nasıl olur
    Yapı itibariyle sakin aksiyondan uzak bir insanım daha önce gt 250r düşünüyordum baktım oturuşu kalkışı sürüşü bana göre değil. Rahat olsun sorunsuz olsun ne bileyim hafta içi okula giderken hafta sonu kız arkadaşımı alayım bir urla seferihisar yapayım diye düşünen biriyim. Bu erken yaşta içimin geçtiğini söyleyen çok arkadaşım var (yaş 25 olmasına rahmen) 3-4 sene allah nasip ederse değiştirmem ilerdede alırsam zaten bmw 650 gs alırım

Motosikleti
    Artık Yok...

[/COLOR]http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32164642/detay

http://www.youtube.com/watch?v=RSnNGIuli9M

http://www.youtube.com/watch?v=arLdk7FVHrA

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Allah allah forum. 1000. Sayfa icin pusuya mi yatti. Hep ilk sayfalari susleyen basligimizi 3. Sayfada buldum..
    Bu aralar iyice deprestim askerde bile safak bu kadar sikistirmadi yaw.
    Antalya ve denizlideki bayileri aradim ellerinde hic full siyah kalmamis. Napcez simci bilmiyom 2014' u de beklemek istemiyom dolar aldi basini gidiyor. Fena zamlanir gibime geliyi.
    Bu arada motorumu satar satmaz ak gok demiyecem hemen aliyorum.. Eeee en son alma kararimi verdikten sonra aradan 16 ay gecti yeterli bi sure degilmi..
    Mondial mh drift motorum satiliktir ilgilenenlere takasa musaittir tertemiz gicir gicir 11000 kmyi gectik beraber tik sorunsuz... Reklamida edelimde belki bir gv takasi yapariz:-):-):-):-)
    ii forumlar

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    eylülün sonlarına doğru bursa-istanbul-edirne-çanakkale-erdek-bursa yapmayı planlıyorum yaklaşık 1000 km lik bir yol...

üskdarda kanaat lokantası var önceden orda bir yemek yedim kaç senedir unutamadım gidip tekrar yiycem istanbulda 1 gün kalıcam abimin evinde.. ertesi sabah yola çıkıp edirnede tava ciğer yiyip aynı gün geliboludan karşıya vapurla geçip erdekte eski bir arkadaşımla rakı sofrası kurup 1 gece konakladıktan sonra bursaya dönmek tabi köprüleri ve ücretli otoyolları kullanmıycam hem zevkli olmuyor hemde para vermeyi hiç sevmem bu tür şeylere.. edirneye giderken sanırım e.5 ten aryrılmadan gidersem otoyolun altında eski yol var oraya yönlendiriyor yol

şimdi çalışıyorum para biriktiriyorum hesaplarma gör 350 liraya ihtiyacım var bana bu yollar hakkında tavsiye verirseniz sevinirim trakya tarafına ilk defa geçiyorum motorla beya

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    eylülün sonlarına doğru bursa-istanbul-edirne-çanakkale-erdek-bursa yapmayı planlıyorum yaklaşık 1000 km lik bir yol...

üskdarda kanaat lokantası var önceden orda bir yemek yedim kaç senedir unutamadım gidip tekrar yiycem istanbulda 1 gün kalıcam abimin evinde.. ertesi sabah yola çıkıp edirnede tava ciğer yiyip aynı gün geliboludan karşıya vapurla geçip erdekte eski bir arkadaşımla rakı sofrası kurup 1 gece konakladıktan sonra bursaya dönmek tabi köprüleri ve ücretli otoyolları kullanmıycam hem zevkli olmuyor hemde para vermeyi hiç sevmem bu tür şeylere.. edirneye giderken sanırım e.5 ten aryrılmadan gidersem otoyolun altında eski yol var oraya yönlendiriyor yol

şimdi çalışıyorum para biriktiriyorum hesaplarma gör 350 liraya ihtiyacım var bana bu yollar hakkında tavsiye verirseniz sevinirim trakya tarafına ilk defa geçiyorum motorla beya
    canakkale'ye geliboluda degil kilitbahir'den gec. hem daha ucuz hem de cok guzel manzarasi olan bir yol. geliboludan gecersen lapseki-c.kale arasinin asfalti kamyonlardan dolayi cok bozuk. kilitbahir, eceabattan 3-4 km sonra. gelibolu'dan sonra dumduz devam etmen yeterli bir yere sapma
    ogzcngdk bunu beğendi.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canakkale'ye geliboluda degil kilitbahir'den gec. hem daha ucuz hem de cok guzel manzarasi olan bir yol. geliboludan gecersen lapseki-c.kale arasinin asfalti kamyonlardan dolayi cok bozuk. kilitbahir, eceabattan 3-4 km sonra. gelibolu'dan sonra dumduz devam etmen yeterli bir yere sapma
    Artik msjlarimi okumuyorsun dostum ozelden yaziyorum ama peeehhh

Motosikleti
    henüz yok
    herkese selamlar. ben tecrübesiz bir motosiklet heveslisi olarak katıldım aranıza. yazılanların büyük bölümünü okudum. motosiklet deneyimim yok denecek kadar az ama, eskiden beri chopper tutkum var. gv 250 yi görünce hepten depreşti. şimdiye kadar yazılanlar oldukça bilgilendirici. neredeyse kullanım kılavuzu ayarında bir topic olmuş sayenizde.

benim iki sorum olacak sizlere:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36394073/detay

1. bu ilan hakkındaki görüşleriniz neler?
    2. ehliyetim ve deneyimim yok. eğer bu motosikleti alırsam istanbul dan antalya ya nasıl getirtebilirim?

allah kaza bela vermesin, hepinize saygılar.

Yan cantaların amorrtısore felan çarpmaması ıçın napmak lazım koruma demiri frlan mı

Motosikleti
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artik msjlarimi okumuyorsun dostum ozelden yaziyorum ama peeehhh
    hocam gormemisimdir, yoksa estagfurullah.

bu arada beyler ben yine motoru ilana koydum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tertemiz-bakimli-ve-full-aksesuarli-2009-model-136946538/detay/
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    hocam gormemisimdir, yoksa estagfurullah.

bu arada beyler ben yine motoru ilana koydum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-tertemiz-bakimli-ve-full-aksesuarli-2009-model-136946538/detay/
    Yok saka yaptim dostum gormemissindir elbette... Aksesuarlari hala satiyormusun???

Motosikleti
    hocam su an elimde orijinal olmayan sissy bar ve biraz yipranmis cantalari var. ayin 10'unda istanbul'da olacagim, musait zamaninizda goruselim begenirseniz sizin olsun

Motosikleti
    hocam su an elimde orijinal olmayan sissy bar ve biraz yipranmis cantalari var. ayin 10'unda istanbul'da olacagim, musait zamaninizda goruselim begenirseniz sizin olsun
    Sissy i sattin demek yukluk filan... Olsun ya sen gel hele goruselim en azindan cay icelim, o sirada bakariz sissybar a filan... Maksat tanismak zaten...

Motosikleti
    GV250
    arkadaşlar selam, aşağıda bahsettiğim konuda bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
    haftasonu biraz gezdikten sonra motoru galatanın oraya bırakıp istiklalde bi tur atıp geldim. motoru çalıştırmak istediğimde motor stop anahtarını açtım ve ses kesildikten sonra marşa bastım çalışır gibi oldu ama çalışmadı. stop anahtarını tekrar açıp kapattım bu sefer marş hiç basmadı. biraz bekledikten sonra bi daha denedim, bu sefer çalıştı. çok önemsemedim. ancak, bu sabah işe gelmek için yeniden çalıştıracak oldum, bu sefer motor stop anahtarını açtıktan sonra hiç ses vs çıkmadı. açıp kapamama rağmen yine bi şey olmadı. bi kaç dakika boyunca uğraştıktan sonra çalışabildi ancak...

motor henüz 1.300 kmde. ne gibi bi sıkıntı olabilir? bu sık karşılaşılan bir durum mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler