Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Aynen öyle Koraycım bu aksesuar işi çok maliyet istiyor. Selçuk benim motorun üzerindeki siperlik orjinal değil ilk sahibi ucuza hallettiğini söylemişti. Resimlere bak istersen bir, beğenirsen ayrıntılı siperliğin resimlerini çeker gönderirim sana.

Koray abicim şu koruma demirini sezona girmeden yaptırmak istiyorum bende. Gerçi mali açıdan kriz dönemim sayılır ama yine de koruma demiri şart. Geldiğinde araştıralımda ikimiz aynı yerde yaptırırsak indirimli olur belki. Bizim ordaki adama bir sorarım olmadı 2 tane yaptırırsak kaça yaparsın diye.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Ya dün gece apansız uykum kaçtı. Gece yağmur vardı. 1 saat yağmuru seyrettim. Sonra uykum iyice kaçmıştı. O ara nete girip siperlik bakıyım ve sizlerede sorayım demiştim.
    Bu arada Orhancığım yan sanayi işi siperliklerden memnun olamayabilirim. Bir kere benim servis Burgmanın ön camından yapılma bir siperlik takmıştı. Şaklamaları hala kulağımda. Bir sağda bir solda şak şaka şak şeklinde idi. Hemen çıkartmış idim. O sebeble aksesuar işinde bence orijinallik önemli derim. Pahalı mahalı ama ne yaparsın!
    Bu arada bir GV cimiz nerde Khazid-Hea mı ne idi? Önceleri vardı şimdilerde yok bu arkadaşımız..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    orhan gelir gelmez girişelim o işe dediğin gibi kardeşim.. gerçekten huzursuz oluyorum koruma demiri olmadığı için.. ilker de istiyordu eğer beğenirse onada yaptırıp kargoyla göndeririz.. ilker ayvalıkta kaldığım sürece seni daha iyi anladım çünkü motor darrıcada biliyorum ama kullanamıyorum.. zormuş... ORHAN GİDEBİLECEKMİYİZ ABİ FUARA PAZAR GÜNÜ? UYARSA SÜPER OLUR..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Seviyorum Bu Motoru..

Arkadaşlar bu da Sissy Bar Çantası, Sosis Çantası, Heybe ve Depo Üstü Çantası ile Toplam bagaj Hacmim 100 lt civarında..

Motosikleti
    ya arkadaş kaç kere diycem maşallah diyin yada bi küçük nazar boncuğu ekleyin resimlere..

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Maaşallah Hepimize....

Koraycığım bu GV250 lilerin orijinal siperliğini nereden bulcaz? Artık 230 yada 330 napalım o kadar masraf ettik onuda edicez..

Bu arada çok kötü bî'şey yaptım arkadaşlar.. BMW F650GS sürdüm. Hemde 100 km boyunca 2001 model 36000 km de idi.. Bence sürmeyin... Muhteşemler...

Motosikleti
    allahtan sizde böyle tutkuyla bağlısınız motorlarınıza yoksa kendimi sorgulayacağım sapıkmıyım ben acaba diye ? bu kadar özlem bu kadar sevgi bir motosiklete çokmu acaba diye....

Motosikleti
    -
    Selçuk maşallah Hava da muhteşem görünüyor resimler ne zaman çekildi bilemiyorum gerçi ;)

Koraycım pazar benim fuara gidebilme ihtimalim çok düşük kardeşim Valla her haftasonu bişeylere bakmamız, hiç olmadı kiralık evlere bakmamız lazım nişanlımla. Gel de haftaiçi olur, yada bir fırsat haftasonu olur, havanın güzel olduğu anda toplaşır muhabbetimizi yaparız.

Motosikleti
    selçuk sorma iki saattir bende koruma demiri ve öncam bakıyorum hiç biryerde yok.. st kanuniye bile üye oldum bulurum diye ama yok... ORHANIM kardeşim sen işlerini hayırlısıyla hallet nasıl olsa buluşuruz..biz senin mürvetini görelim bi hayırlısıyla... ben pazar günü büyük ihtimal fuara gidicem zaten pazar fuarın son günü sanıyorum.. selçuk bende suziki vstrom hakkında öyle düşünüyorum çok acayip aletler ama verdikleri his farklı.. yani inşallah gv lerimizi satmadan diğer istediklerimizede binebiliriz..

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Orhan üstteki resim 17 Aralıkta Kumlucaya giderken eşim çekmişti. Diğerleri bugüne ait. Bugün yaklaşık 100 km kadar kendi motorumu 100 km kadarda BMW F650GS sürdüm. Antalya bugün güneşli ve 17 derece idi. Sıcaktı. Bizim motorlarımızda hava güneşli oldumu yemin ederim BMW den daha al_benisi vardı. Gelenler önce benim motora sonra BMW ye bakıyorlardı.. Cayır cayır cilasınıda yapmıştım. Yemin ederim eksozu ısınınca cila kokusu ortalığı sarıyordu.. Ancak onun torku 60Nm idi. Süperdi uçak gibi motosiklet o ya! Ben GV emde 10000 km sonra eğer motorumu değiştirirsen sanırım o olacak..
    Ancak GV emden önümüzdeki 2 yıl ayrılmayı asla düşünmüyorum. Onunla en az 2 yaz geçirmeyi istiyorum.
    Koraycığım bu arada bu ön cam o kadar büyük konfor ki anlatamam. BMW ile 150 km ile Bucak'a giderken sanki hiç motor üzerinde değil miş gibiydim. Rüzgar sadece kollarımı yalıyordu o kadar. Büyük konfor, eğer o konforu bana sağlayacaksa 230 liraya değer emin olun. Hatta BMW nin sahibi benim motoru sürdükten sonra "ya rüzgar çok yordu beni dedi" sadece 100 km kullanmıştı. Gerçekten rüzgar ile mücadele bizi yoruyor sonradan yoruluyoruz. İnanın BMW deki siperlik sayesinde sanki hiç yol almamış gibiydim.. Bulursak birbirimize haber verelim. Ben orta sehpa alacaktım ama önce siperlik işi derim ben..

Ha bu arada ufak bir hatırlatma..
    Motorlrımızın babası... Atası.. Sesini açınız!

http://www.harley-davidson.com/wcm/C...810!1345704747

Motosikleti
    -
    Ben kendi ön camımdan gayet memnunum açıkcası. Selçuk'a katılıyorum büyük konfor gerçekten. Belki orjinalini taksam daha rahat ederim ama bu da işimi görüyor çok şükür. Selçuk kardeşimin dediği gibi şaklamalar çok nadiren oluyor. Mesela şöyle söyleyeyim. 100 km.de 1 yada 2 kere duyuyorum o sesi. Büyük motorlar özellikle BMW yada Vstrom gibi motorları kullanınca insan büyük keyif alıyordur eminim. Ben bunu daha tatmadım ama şöyle benzetme yapabilirim. Mesela benim eski arabam Hyundai idi, yani motorum Hyo gibi Koreli Hatta Koray'ında Hyundai var ne demek istediğimi anlayacaktır. Şimdi sürekli Hyundai kullanıp birde BMW 520'ye felan bindiğini düşününce insan neler hisseder aynı sizinde bu büyük motor kullanmakta aldığınız keyif buna benzer sanırım
    Benim motorda orta sehpa var ama yapıldığı yer itibariyle tek başınıza orta sehpaya almanız imkansız diyebilirim. 2 kişi bile zorlanarak orta sehpaya alınıyor. Konumu arkaya doğru olduğundan motorun ağırlığı önde kalıyor ve dolayısıyla çok zorluyor. Ama yine de olmazsa olmazlardan bence. Olurda yolda lastiğiniz patlarsa, yada zincir yağlarken, zincir atarsa takmak için orta sehpa çok büyük kolaylık. Ama önce siperliği halledin derim bende.
    O ara bende koruma demirini ihmal etmemeliyim. Koray kardeşim ben şu maltepedeki aksesuarcıyla bir ara tekrar konuşucam 2 motor hatta İlker'i de sayarak 3 motor için ne fiyat verir diye sorucam bakalım ne fiyat verecek.

Selçuk verdiğin link çok güzelmiş. Özellikle Emrah'ın çok hoşuna gidecektir sanırım Zaten idealim bir Harley sahibi olmak, ama yeni kasalarına pek ısınamadım bir türlü, eski modeller daha klasik duruyor tam bana hitap ediyor.

Motosikleti
    GV 250
    Evet arkadaşlar bende GV 250 me hararetle koruma demiri arıyorum...bu forumun başlarında da bu konu tartışılmış şöyle bir cevap var...
    --------------------------------------------------------------------------------
    merhaba cruiserdem bende gv 250 sahibiyim koruma demiri olarak piyasada bu motorlar için satılmıyor yanlız üsküdar ACM motorun tavsiyesiyle koşuyolunun kadıköy çıkışında (tepe natiulus)şahin ekzost diye bir yer var.burası her türlü motor için koruma demiri üretiyor.aynen orjinal gibi.global motor sitesindeki aksesuarların aynısını yapıp piyasaya veriyorlar.ben orada taktırdım.harika oldu.vede birçok gv250'de aynı modelleri gördüm.orada taktırabilirsin.fiatı 100 ytl.motorun görünüşünü çok değiştiriyor.selamlar "

--------------------------------------------------------------------------------

İstanbul' da ki arkadaşlar bu egzoscuyla konuşursa bizde toplu olarak bu demirden edinebiliriz...
    Sevgiler..
    :mrgreen:

Motosikleti
    GV 250
    Nool du arkadaşlar sahiibinden com ilanlarınızdan geçilmiyor...
    :mrgreen:

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar biraz sabrederseniz size ön camı hem en kaliteli hemde en ucuza nasıl maledeceğinizi anlatan bir topic açacağım

Bu hafta sonu olabilir.

( Sadece 20 ytl bence beklemeye değer )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    merhaba herkese.. balıkesirdeyim ve internete sağdan soldan hat bulunca girebiliyorum.. orhan az kaldı abi cumartesi geliyorum sonra en kısa zamanda sanada uyan bir zamanda gider taktırırız koruma demirini... harbitürk sabırsızlıkla bekliyorum yazını.. selçuk yine yaptın yapacağını abi.. zaten çok özledim motorumu izlettirilirmi bu adama? gider gitmez gürültülü egzostlarımı taktırıcam bizim motorlarda şu bacaklar açık oturuş varya... bayılıyorum ona abi..ne derler çok COOL duruyo... ehehehehehehe

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar bugün çok hoş şeyler oldu. Hava güzeldi, motorumu yeni temizlemiş cilalamıştım. Yani cayır cayır kromajları konuşuyordu. Bir büyük markete girdim. Bikaç şey alıp çıktım. Çıktığımda 3 kişi motoruma bakıp konuşuyorlardı. Beni görünce elbette sorular bende cevapladım. Daha sonra yapı markete gittim. Orada Suzuki 1000R yanına koydum. Çıkışta yine 2 kişi. Suzuki 1000R'a değil benim motoruma bakıyorlardı. Motorumu çok beğendiklerini yere çok yakın duran selesini sanki isyan eden bir tarz sunumu yaptığını söylediler. Çok hoşuma gitmişti. İsyan Harley lerde vardır. Neyse daha bitmedi. Berbere gittim. Traş olurken lüks bir cip geldi. Motorumun yanında durdu. İçeri girdi sahibini sordu. Bende cevap verdim. Adam benim dediklerimi sürekli not aldı. Tam istediğim model dedi. Ve gitti. Tüm bunlar aynı gün ve kış şubatında oldu. Yazın haziranda neler olur siz düşünün artık...
    Harbitürk 20 liraya siperlik nasıl hallolur anlamadım???
    Bu arada Sissy Bar çantam için desteklik yaptıracaktım. Yan heybelerin destekliği Krom ve 100 YTL ye maal olmuştu. Ama Sissy bar çantası altına Krom almayacaktım çok pahalı idi. Bende sanayiye gittim, iki yassı demirden L şekil çıkarttım. Sonra yapı marketten Krom Cila Boya aldım. Demir profilleri o sprey boya ile Kromaj gibi boyadım. Aynı kromaj gibi durdu. Yalnız içi demir. Plakanın vidalarına tutturup L profili Sissy Bara kadar getiricem ama Bar'a değmeyecek böylece arka çantamı uzun seyahatlerimde sabitlemiş olacağım. Toplam maliye mi? 5 lira demir 9 lira kromaj sprey boya; 14YTL.. Kromaj boya hala dolu... Resimlerini eklerim isterseniz...

Motosikleti
    bak yaaaaa selçuk maşallah de abi......
    ya bu arada ilker yok ne zamandır.. nerdesin ilker..

Motosikleti
    -
    Alıntı Typhoon26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bende GV 250 me hararetle koruma demiri arıyorum...bu forumun başlarında da bu konu tartışılmış şöyle bir cevap var...
    merhaba cruiserdem bende gv 250 sahibiyim koruma demiri olarak piyasada bu motorlar için satılmıyor yanlız üsküdar ACM motorun tavsiyesiyle koşuyolunun kadıköy çıkışında (tepe natiulus)şahin ekzost diye bir yer var.burası her türlü motor için koruma demiri üretiyor.aynen orjinal gibi.global motor sitesindeki aksesuarların aynısını yapıp piyasaya veriyorlar.ben orada taktırdım.harika oldu.vede birçok gv250'de aynı modelleri gördüm.orada taktırabilirsin.fiatı 100 ytl.motorun görünüşünü çok değiştiriyor.selamlar "

İstanbul' da ki arkadaşlar bu egzoscuyla konuşursa bizde toplu olarak bu demirden edinebiliriz...
    Sevgiler..

Ben bu dediğin yere bir uğramaya çalışırım haftasonu. Bakalım kaç liraya yapar koruma demirini. Koraycım bak Typhoon26 arkadaş 100 ytl.ye yapan egzoscu var diyor Ben bakayım fiyatını öğrenirsem yazarım buradan

Motosikleti
    orhan yüz civarına mal edersek çok güzel olur.. e öncamda 20 lira.. ya bi gelsem bitsin şu tatil artık.. sen ben ilker typhoon 4 kişi olduk.. bi indirim daha isteriz ama doğru düzgün bişey yaptıralım abi 2 gün sonra kırılıp dökülmesin..

Motosikleti
    -
    Ben bakmak istiyorum Koraycım bu Typhoon26 arkadaşın dediği yere. Hakikaten 100 ytl.ye maledebilirsek hemen taktırırım ben. Dediğin gibi doğru düzgün birşey olsun, kırılıp dökülmesinden çok allah korusun bir kaza yada yan yatırma durumunda korusun hem motorumuzu hem bacaklarımızı. Olmadı benim Maltepede baktığım yere yaptırıcam adam en son 200 ytl.ye yaparım demişti, 2 motor yaptırırsak indirim isteriz Koraycım.
    Tatilin bitmesini bu kadar çok isteyen birisi ancak motor sevdalısı olabilir senin gibi Motorun yanında olsaydı tatilin bitmesini istemezdin hiç

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün çok hoş şeyler oldu. Hava güzeldi, motorumu yeni temizlemiş cilalamıştım. Yani cayır cayır kromajları konuşuyordu. Bir büyük markete girdim. Bikaç şey alıp çıktım. Çıktığımda 3 kişi motoruma bakıp konuşuyorlardı. Beni görünce elbette sorular bende cevapladım. Daha sonra yapı markete gittim. Orada Suzuki 1000R yanına koydum. Çıkışta yine 2 kişi. Suzuki 1000R'a değil benim motoruma bakıyorlardı. Motorumu çok beğendiklerini yere çok yakın duran selesini sanki isyan eden bir tarz sunumu yaptığını söylediler. Çok hoşuma gitmişti. İsyan Harley lerde vardır. Neyse daha bitmedi. Berbere gittim. Traş olurken lüks bir cip geldi. Motorumun yanında durdu. İçeri girdi sahibini sordu. Bende cevap verdim. Adam benim dediklerimi sürekli not aldı. Tam istediğim model dedi. Ve gitti. Tüm bunlar aynı gün ve kış şubatında oldu. Yazın haziranda neler olur siz düşünün artık...
    Harbitürk 20 liraya siperlik nasıl hallolur anlamadım???
    Bu arada Sissy Bar çantam için desteklik yaptıracaktım. Yan heybelerin destekliği Krom ve 100 YTL ye maal olmuştu. Ama Sissy bar çantası altına Krom almayacaktım çok pahalı idi. Bende sanayiye gittim, iki yassı demirden L şekil çıkarttım. Sonra yapı marketten Krom Cila Boya aldım. Demir profilleri o sprey boya ile Kromaj gibi boyadım. Aynı kromaj gibi durdu. Yalnız içi demir. Plakanın vidalarına tutturup L profili Sissy Bara kadar getiricem ama Bar'a değmeyecek böylece arka çantamı uzun seyahatlerimde sabitlemiş olacağım. Toplam maliye mi? 5 lira demir 9 lira kromaj sprey boya; 14YTL.. Kromaj boya hala dolu... Resimlerini eklerim isterseniz...
    Selçuk süpersin çok iyi yapmışsın ucuza maletmişsin tebrikler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler