Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sanmıyorum çok titizdir ben bile çok binemedim..ama o benim motoru sevdi şimdi gsxr750 yi satıp enduro alacağız..ismi ramazan güzel...yeğenin halil'in selamı var,motor sitesinden tanıştık falan dersen senin de motor tutkunu olduğunu anlar..halil ne alaka diyeceksiniz..halil benim diğer ismim..aynı zamanda dedemin ismi olduğu için sülalede herkes beni halil olarak bilir..lise de sınıf öğretmenim sayesinde ilker'i de artık aktif olarak kullanıyorum..iki ismim de aktif anlayacağın..memlekete gidince halil oluyorum,diğer heryerde ilker oluyorum eşim bile çok zorlandı ama alıştı...bana ilker diyor antalya'ya gidince halil diyor durum bu yani..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    tamamdır halil abi pot kırmadan hallederiz merak etme
    abi felaket kanım kaynıyo ama elimden bırsey gelmiyo ah kendi mesleğimi etse idim herşeyi istediğim zaman yapardım (kazancım ii olacaktı)
    birşey hariç ki o şey için herşeyi teptim ya zaten (eşim için rehberlik olan mesleğimden vazgeçtim )
    bende birgün enduro sahibi olacağım ve ilk gezimi senin yanına yapacağım abi ama ne zaman (bende bilmiyorum)

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar selamlar.

Epeydir forumu sadece okumakla yetiniyordum, ancak artık katılımcı olmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.
    Aşağıda en iyi dostumun da bi fotoğrafını ekliyorum;

Motorun üçüncü sahibi benim, şu an 46000'de 6-7 ay kadar oldu alalı ama 5-6 bin km kadar yaptım. Ancak benden önceki sahibinden miras kalan bi takım çizikler var. Hiç biri ciddi seviyede olmasa da sanki o çizikler kendi vucudumdaymış gibi rahatsız oluyorum. Ön ve arka çamurluklarda da ufak problemler var. Boyatmayı düşünüyorum (renk değişimi olacak) 800 ila 1000 TL arası fiyat veriyorlar, ve plastik parçalardaki problemleri de çözeceklerini söylüyorlar. Sizce bu ücret iyi mi?

Aynı zamanda 1 hafta kadar önce motor bir anda çalışmamaya başladı. Cahilliğimden aldım teknik servise değil de yol üstündeki bi tamirciye götürdüm. Serviste akü dolumu boşmu diye kontrol ederlerken motordan yanık kokusu gelmeye başladı. kablolardan birinde problem olduğunu söyleyip değiştirdiler. Motor tekrar çalışmaya başladığı için ben yanık kokusunu falan unutup, ödemeyi yapıp çıktım mekandan. Sonradan fark ettim ki akü artık şarj etmiyor.

Sonradan motoru acıbademdeki bay moto'ya götürdüm. Anladık ki statör uçmuş, ancak koskoca memlekette bir tane orjinal statör bulamadık, sonradan Motomarketim'de parçayı tamir edebildiklerini, bobini sardırabildiklerini öğrendim. 180 TL gibi bir ücret söz konusu. Daha önce sizin başınıza böyle bir sorun geldi mi? Geldiyse nasıl çözdünüz?

(: çok uzattım belki ama, birikmiş son bir konu daha var danışmak istediğim.

Orjinal gidonu Ape gidonla değiştirmek istiyorum, highway hawk'ın gidonları çok hoşuma gidiyor. Ape gidonlar rahat mı? uzun yolda yorucu olur mu?

Daha bir kaç sorum daha var ama, sonraya saklayayım (:

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mesut herşeyin hayırlısı olsun dostum..her işte hayır vardır..olaya bu gözle bakmak lazım..

harun dostum motorda aslına bakarsan çok fazla sıkıntı yok anladığım kadarıyla..yalnız 1000 tl bana biraz fazla geldi çizik gidermek için..
    statör tamiri için 180 tl vereceğine bence sıfır al daha iyi olur..
    bahsettiğin gidon seni uzun yolda yorar bence..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    1000 tl cok fazla hem de cokk o fiyatlara araba boyuyorlar firin boyayla.airbrush yaptir daha iyi yahu..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı harunakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar.

Epeydir forumu sadece okumakla yetiniyordum, ancak artık katılımcı olmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.

Sonradan motoru acıbademdeki bay moto'ya götürdüm. Anladık ki statör uçmuş, ancak koskoca memlekette bir tane orjinal statör bulamadık, sonradan Motomarketim'de parçayı tamir edebildiklerini, bobini sardırabildiklerini öğrendim. 180 TL gibi bir ücret söz konusu. Daha önce sizin başınıza böyle bir sorun geldi mi? Geldiyse nasıl çözdünüz?
    Motorun hayırlı olsun güle güle kullan.

Arkadaşlar statörden konu açılmışken bizim başımıza da gelebilir diye soruyorum bunun sarımı çok mu zor normalde arabaların oto elektrikçileri sarıyor diye biliyorum veya bu el aletlerini yani matkap taş motoru gibi aletlerdeki sargıları saranlar var bunlar saramazmı ki çok bilgim olmadığı için bişey diyemiyorum ama bana olur gibi geliyor fiyat olarakta daha ucuz olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul şubemizin değerli arkadaşları şu arabayı inceler misiniz?eğer temizse gelip alabilirm..doktor buna bakar mısın alıcı gözle?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02384635/detay
    Apaçi style boşver bu arabayı

Alıntı harunakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar.

http://www.harunakgun.com/sonto.png

Motorun üçüncü sahibi benim, şu an 46000'de 6-7 ay kadar oldu alalı ama 5-6 bin km kadar yaptım. Ancak benden önceki sahibinden miras kalan bi takım çizikler var. Hiç biri ciddi seviyede olmasa da sanki o çizikler kendi vucudumdaymış gibi rahatsız oluyorum. Ön ve arka çamurluklarda da ufak problemler var. Boyatmayı düşünüyorum (renk değişimi olacak) 800 ila 1000 TL arası fiyat veriyorlar, ve plastik parçalardaki problemleri de çözeceklerini söylüyorlar. Sizce bu ücret iyi mi?

Aynı zamanda 1 hafta kadar önce motor bir anda çalışmamaya başladı. Cahilliğimden aldım teknik servise değil de yol üstündeki bi tamirciye götürdüm. Serviste akü dolumu boşmu diye kontrol ederlerken motordan yanık kokusu gelmeye başladı. kablolardan birinde problem olduğunu söyleyip değiştirdiler. Motor tekrar çalışmaya başladığı için ben yanık kokusunu falan unutup, ödemeyi yapıp çıktım mekandan. Sonradan fark ettim ki akü artık şarj etmiyor.

(: çok uzattım belki ama, birikmiş son bir konu daha var danışmak istediğim.

Orjinal gidonu Ape gidonla değiştirmek istiyorum, highway hawk'ın gidonları çok hoşuma gidiyor. Ape gidonlar rahat mı? uzun yolda yorucu olur mu?

Daha bir kaç sorum daha var ama, sonraya saklayayım (:
    Hoşgeldin. Boya için 1000 TL fazla daha ucuza yaptırabilirsin. Statör için bence hyosungsource.com'den orjinalinin siparişini ver kargo dahil 170 TL'ye. 15 gün kadar gelmesini beklersin muhtemelen ama sardırmadan iyi olacağı kesin. Zaten havalar yağmurlu bu sıralar. Gidon işi tamamen senin keyfine kalmış bir şey ama bence hoş olmaz.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her bakımda olan yağ değişiminden hariç bir de bujiler değişecek. Fiyat yaptırdığın yere göre değişebilen bir şey ama 100-120 TL arasında olur diye düşünüyorum. Çok zorlasan 150 TL olur fazlası alenen kazıklama sayılır.

Çok teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekleriz herzaman onur..
    Tolga ilk gelişimde arıcam...

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada konu dışına bir başlık açtım ama rıdvan,orhan ve erhan haricinden kimse ilgilenmedi..hani çeteydik hani birimiz hepimiz hepimiz birimiz di hadi arkadaşlar bana maksimum 10.000 tl olan temiz klimalı mümkünse hava yastıklı daha mümkünse abs si olan bir araç bulalım..eşime bayadır sözüm var.onun için bakıyorum.bayram sonrası halletmek istiyorum..istanbuldan temiz bulursanız bu vesile ile toplantıya da katılırım.bu arada suzuki alto diye bir araç gördüm..iki hava yastığı,klima ve abs standart gibi..12 civarı ama 11 e alınır herhal..konu dışı ama burası bizim ortamımız diye ve şu kafalar dağılsın da terbiyemize tekrar kavuşalım diye yazıyorum..hadi bir el atın kardeşinize
    İlker abi ilk arabam 2000 model "Ford Fiesta fun" idi. 67.000 km'de alıp 113.000 km'ye kadar kullandım. Yedi göllere ve yolu benzer bozuklukta yerlere defalarca gitmeme rağmen hiçbir sorun çıkartmadı. Bakımları dışında hiçbir masraf etmemiştim. Özetle fiyat-performans açısından taş gibi araba. LPG de vardı, gayet uyumluydu. Ufak olması sebebi ile hanım da rahat kullanıyordu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Custom meraklılarına bir fotoğraf ekleyeyim değişiklik olsun

Gidon biraz daha alçak olabilirmiş;
    YÖRÜK bunu beğendi.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar zincir değişecek nasıl bi zincir alacağım o-ring li biliyorum fakat kaç bakla olacak,taksit yapan bildiğiniz bir site varmı??

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:42 ----------

Bu arada custum gv 250 gidon normal olsa çok hoş olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar zincir değişecek nasıl bi zincir alacağım o-ring li biliyorum fakat kaç bakla olacak,taksit yapan bildiğiniz bir site varmı??
    520 ebat 116 bakla olacak. 116 bakla biraz zor bulunur 120 alıp taktırırken bakla çıkartıp 116'ya düşüreceksin.

Motosikleti
    peki marka çok aşırı fark edermi 100 tl den başlıyo 250 tl ye kadar çıkıyo bütçe de önemli çünkü .Taksit yapan bir site varmı bildiğin? Yada kredi kartı ile alabileceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Marka konusu DID ve diğerleri şeklinde diyebilirim. Yani DID fark ediyor ama diğerleri yakın kalitede zincirler. Eğer DID almayacaksan herhangi bir o-ringli zinciri alabilirsin. Taksit konusu da DID'i satan çoğu internet mağazası kredi kartına taksit yapıyor. Diğerleri için de taksit biraz zor belki ama sahibinden.com'daki ilan sahiplerinden GET açmasını talep ederek kredi kartıyla alabilirsin. Eğer yaparlarsa taksitli satış seçeneği de oluyor sahibinden.com'da.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka konusu DID ve diğerleri şeklinde diyebilirim. Yani DID fark ediyor ama diğerleri yakın kalitede zincirler. Eğer DID almayacaksan herhangi bir o-ringli zinciri alabilirsin. Taksit konusu da DID'i satan çoğu internet mağazası kredi kartına taksit yapıyor. Diğerleri için de taksit biraz zor belki ama sahibinden.com'daki ilan sahiplerinden GET açmasını talep ederek kredi kartıyla alabilirsin. Eğer yaparlarsa taksitli satış seçeneği de oluyor sahibinden.com'da.
    dıd almayacağım daha doğrusu alamayacağım :( bilgilendirdiğin için çok teşekkürler bu arada özelden mesaj çekeceğim bakarsan sevinirim

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    Alıntı hgdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Johnizm Konyada hiç gv 250 650 görmedim inşallah alırsın bizde görürüz bu motorlar hoşuma gidiyor ama tereddütlerim var

arkadaşlar bende konyaya trabzondan yeni geldim.trabzonda geremediğim gv 250 yi burada görürüm diye düşünmüştüm . st kanuni servisini zorda olsa buldum servisin dediği şu ana kadar bir tane gv 250 gördük oda geçen hafta ilk yağ değişimine geldi. dediler; benim gv 250 görme şansım sanırım konyadada zor gibi
    kırkından sonra azanı

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    3-5 ay konyanın, özellikle bosna herkes mahallesinin tozunu attırdıktan sonra satmıştım motoru.. denk gelmemişsiniz)) gv 650 ile karşılaşacaksınız bayram sonrası bol bol konyada))

Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese merhaba,

Formu daha once bastan sona taramistim ancak butun mesajlari tek tek okuma ihtiyaci duydum ve tekrar bastan basladim
    Suan 43. sayfadayim ve İlker abi adeta kivraniyorsun Hatta aranizda gun yapip sira ile motor almayi bile dusunuyorsunuz. Ne kadar hos bir ortam burasi, saniyorum ki yas ortalamasinin yuksek olmasindan kaynaklaniyor, cok seviyeli. Gerci gecenlerde birkac tatsiz mesajlar yazildi ama onlar da nazarlik olsun. Ankara'dan yok mu birileri bayram sonrasi bi yerlerde bulussak... Eminim ki bu muhabbetler yuz yuze cok daha keyifli olacaktir.
    Levent E. bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    @ilker yörük Halil Abdullah bin Bekir; alacağın arabayı zengibar kardesim yazmış,tek geciyorum 99 vardı arkadasımda ihtiyaçtan sattı,su an yeni ibiza var ama hala fiestasindadir aklı..temiz bişey bulursan sakin kaçırma büyüyünce yeğenimiz de kullanır yani o derece;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Bu arada slayerr Rıdvan Who;servise yarın sabah gidiyorum çünkü daha Çorlu'dan yeni geldim aradım ve telefonu "biirun merkez motör" diye açtı biri aklıma direkt sen geldin napcaz bu işi bilmiyorum.)
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada slayerr Rıdvan Who;servise yarın sabah gidiyorum çünkü daha Çorlu'dan yeni geldim aradım ve telefonu "biirun merkez motör" diye açtı biri aklıma direkt sen geldin napcaz bu işi bilmiyorum.)
    Bir şey olmaz arıza tespiti yapacaklar sonuçta. O değil de aklıma getirdin bak, who'nun cristmas bölümüne daha 2 aydan fazla var.

Motosikleti
    RX3 Evo
    İlker abi,

Daha once Ford'da calistim ve halen calisan arkadaslarim var. Arzu edersen satilik var mi sordurabilirim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler