Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet ya şimdi hatıladım.bende böle bişi yaptırayım hem sis farı falan takmak için de uygun olur.teşekkürler emrah.bu arada yedek parçalar demiştim duruyolarmı elinde?neler var?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    elimdeki parçaları verdim malesef ama yardımcı olabilirim.kargoyla adresinize gelir...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilker şimdiden iyi yolculuklar .. yolun açık olsun.. geçmez o yol artık..uyuyabiliyosundur inşallah yolda..sırayla aydın nazilli denizli burdur antalya.. bende burdurda okudum üniversiteyi ayvalıktan izmire ordan burdura az gitmedim o yoldan.. emrah işte bu koruma demirinden istiyorum bende bu çok şık.. bizim hava filtresi yag filtresi kaç lira?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah sen nerden sipariş ediyordun normalde?adres yada tel varsa alayım.elime biraz para geçince stok yapmak istiyorum.

koray abi evet güzergah öyle ama direk korkuteli üzerinden gidenler de var.burdur'a uğrayıp oradan antalya'ya inen de var.ben direk korkuteli antalya yapanlara binmeye çalışıyorum.1 saat kadar avantajım oluyor.burdur'u es geçiyor.

ben yatıyorum dostlar.herkese iyi geceler.

Motosikleti
    oraya gidince bizi ihmal etme ilker.. hayırlı yolculuklar..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam dostlar
    ben 15000km deki motoru harbiden beyendim tek takıntım fren ve km.
    haftaya pazar günü 1900km deki motoru görmeye gideceğim belki kapora bile bırakırım ama görmem gerek işte...
    şimdilik 15000km deki güzel ilk sırada yer alıyor.
    üzerinde yok yok zaten...

bu arada
    4.) Tarkan Varol gv 250 İstanbul/Avcılar - Silivri

http://www.motosikletlerifarkedin.com/

arkadaşlar siteyi bir ziyaret edin isterseniz
    enjoy your ride and enjoy forever

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .........................

http://www.motosikletlerifarkedin.com/

arkadaşlar siteyi bir ziyaret edin isterseniz
    özellikle yabancı uyarılarda çok güzel ilanlar ve videolar hazırlanmış takdir ettim. bilmiyordum, haberdar ettiğin için sağol.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    hoşgeldin sende müstakbel hyocusun sanırım. Bende henüz sahib olamadım az kaldı...

keşke bizde bu konuda birşeyler yapabilsek. Televizyonlarda mesela prime time da bir iki reklam konsa bile faydası olacaktır. bunun yanısıra yollarda en yoğun noktalara bir iki tane levha yada uyarı panosu konsa eminim ki fark edilir. Ve işe yarar.
    Fazla pahalı birşey de değil imkanım olsa kendim gider görüşür izin alır yaparım.
    Ama önc motorumu alayım da öyle

yahu koray ilker orhan ve diğerleri nerelerdesiniz topic çok yanlız kaldı
    şaka bir kenara umarım herkez sağ salim gittikleri yerlerine ulaşmıştır.

Motosikleti
    geldim abi.. motosikletleri farkedin projesi güzel ama daha küçükken olmalı ve bunun uygulandığını çocuklar ailelerinden görmeli.. ben uzun süredir okulumda dersine girdiğim tüm çocuklarla konuşuyorum.. hatta daha kapsamlı olarak bişeyler yapmak istiyorum.. konser gibi.. bide resim öğretmeni arkadaşlarla konuşup konusu motosikletleri farkedin olan bir yarışma yapıp yapamayacaklarını sorucam.. bu işin çok minikkenden anlaşılması şart.. herkes kendi çevresiyle başlayabilir bişeyleri anlatmaya..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar selam.ben yola çıkmadan önce şöyle bir uğrayım dedim.nabersiniz?tarkan ben hala 1900 km'dekine bak derim ama senin içine hangisi sindiyse onu al tabiki.

koray abi naber?abi her akşam internete girerim antalya'da.ve hergün foto koyarım merak etme antalyadaki evde net yok ama kuzenimden otlanırım.onun kablosuzundan (bizim komşu kendisi modemi açınca bizim evden bağlanıyom)

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    evet koray sen geleceğe yatırım yapmaya başlamışsın bu tabiki çok çok çok önemli. Ağaç yaşken eğilir katılıyorum ancak biz sen ben ve diğer sürücüler şimdide yaşıyoruz ve bunun içinde ufaktan başlamak lazım. Çünkü bizde fark edilmeliyiz.

yaw ben bugün acayip edebiyat parçalıyorum yaa

ilker resimlerini merakla bekliyorum. Dediğin gibi 1900km dekini daha göremedim inşallah pazara o zaman da karar verip size bildireceğim
    kalın sağlıcakla

Motosikleti
    Shadow VT750
    iyi akşmlar.En son Gv250 nin yağ filtresi 27 TL,Hava filtresi 30TL,Ön fren balatası 32 TL,Arka kampana 45 TL idi.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hadi hayırlısı olsun diyelim o zaman tarkan.
    emrah sen nerden sipariş ediyordun yedek parçalarını?
    koray abi çıkmadın mı bugün motorla?

Motosikleti
    Shadow VT750
    GV250 yedek parça siparişi verebilceğiniz bir servisin numarasını verceğim size.İç Anadolu bölge bayi.ÇAğ motor Aydınlıkevler/ANKARA.İlhami TİRYAKİ ve Selami KOŞLAK isminde iki beyfendi ilgileniyor bu işlerle.Tel: 0 312 317 06 60 ve 555 356 91 99 nolu telefonları arayarak kargo vastısıyla sipariş verebilirsiniz. Yapı Kredi Aydınlık evler şubesine havale veya EFT talimatı vererek adresinize 2 gün içinde teslim edilcektir. Hesap numaralarını kaybetmişim.Telefon açtığınızda hesap nosunuda öğrenebilirsiniz.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkürler emrah..

Motosikleti
    ilker az kaldı yola çıkmaya.. uyuda çabuk geçsin yol bak orhan gitti ingiltereye unuttu bizi sen unutma.. tarkan 1900 lüğede bak bakalım sonra hangisi içine sinerse.. hayırlısıyla bi gol daha atalım.. ya motosikletleri farkedin topicinde bişeyler yazmıştım ordan değerli bir arkadaş bize sticker yapıştıracak adam lazım değil diye bi cevap yazmış.. çok üzüldüm.. böyle şeyler olunca etkileniyorum ve üzülüyorum.. ben araştırıp şu sticker işini kendimiz yapabilirmiyiz diye öğrenicem.. sonra tüm tanıdıkların arabalarına, sınıfa, müzik dersanelerine yapıştırtıcam.. küçük ama hiç olmamasındansa.. emrah parça fiyatları için teşekkür ederiz.. bide nereden temin edebileceğimizi söylersen ben bu ay içinde onları değiştirmek istiyorum.. ilker tekrar iyi yolculuklar bu gün 1 saat kadar dolaştım motorumla.. saçı yamultan kask değil balaklavaymış.. bu gün balaklavasız çıktım saçlar düzgündü emrah teşekkür

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi sen boşver o değerli arkadaşı istiyorsan ver takma ismini bir de ben saldırayım hoş şimdi bakar bulurum ben onu.aslında power point formatında hazırlanabilir bu şekil sonra da reklamcıdan çıkartma şeklinde çıkartılabilir.

Motosikleti
    yok kardeşim gerek yok.. polemik değil sadece daha ince düşünebiliriz konuşurken birbirimizle.. dediğin gibi yaptırırız stickerımızı.. evetdediğin gibi yapılabilir diymi bu? reklamcılardan.. ?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi hatta direk sayfanın girişindeki o resmi kopyalayıp götürürüz reklamcıya,o bile yeter.Ama eğer büyük bir çıkartma yaptıracak olursak o zaman resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütüp o şekilde çıkartma yaptırırız.ama biraz maddi açıdan külfetli olabilir belki.çünkü fiyat konusunda ne kadar ister reklamcı bilmiyorum.ama yapılır çok sorun olmaz.

Motosikleti
    ilker sen fırsatın olursa bi fiyat al, bende burada sordurayım bakalım ne diyecekler.. tabi adet te önemli..200 tanesinin fiyatını öğrenelim.. İLKER; her kenar 15 cm olsa büyükmü olur? bide sitenin stickerındanda yaptıralım yaptırmışken.. motorlar için.. 200 tane farkedin 30 tanede motosiklet net stickeri. sonra hyocular paylaşalım.. olmazmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler