Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla hiç beklemediğim bir anda lap diye önüme kırdın. Aynını yapan araba olsa iyi küfür sallardım ama aquila görünce kafamda küfür yerine merak oluştu.

ben öyle sağa yapışık giden arabaları korna ve uzun farla taciz ediyorum.
    Ben uzunları hiç kapamıyor gibiyim devamlı tık tık tık kornayıda uzun araçlara calıyorum ben seni nerede geçtim çok hatılamıyorum ama motarları kontrolsüz geçmiyorum genelde ömürün orda sen beni geçtin ondan once ben seni nerde geçtim bilmiyorum bir race in arkasında kaldım .
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben uzunları hiç kapamıyor gibiyim devamlı tık tık tık kornayıda uzun araçlara calıyorum ben seni nerede geçtim çok hatılamıyorum ama motarları kontrolsüz geçmiyorum genelde ömürün orda sen beni geçtin ondan once ben seni nerde geçtim bilmiyorum bir race in arkasında kaldım .
    Ben de hatırlamıyorum tam nereseydi, şirinevler - incirli arası olabilir çok tehlikeli geçmedin zaten, o racer da suzukiydi mavi beyaz. Ben bir ara güzel bir boşluk bulup kaçtım, topkapı civarında suzukiyi aynamda nokta kadar görüyordum. Demek o ara sende benzinciye girdin. Walla söz konusu sabah ve akşam trafiğinde e-5 ise racermış enduraymış hepsi otobüs bekler 100cc scoter uçar gider

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    güzel gezi olmuşa benziyor...hava ve fotolar süper...yenisini ve daha fazla foto bekliyoruz...

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Fotoğraflar harika, sizler de öylesiniz. Çok kalite fotoğraflar çekmişsiniz. Özellikle topun önünde çekilen fotoğrafı, kaskların olduğunu bir de vapurdan bir gün batımı manzarası vardı onu çok beğendim. Allah neşenizi bozmasın gençler.

"100cc scooter uçar" gider yorumuna da koptum ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuşa benziyor...hava ve fotolar süper...yenisini ve daha fazla foto bekliyoruz...
    İstanbul'a gel seni artçı olarak alayım.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar harika, sizler de öylesiniz. Çok kalite fotoğraflar çekmişsiniz. Özellikle topun önünde çekilen fotoğrafı, kaskların olduğunu bir de vapurdan bir gün batımı manzarası vardı onu çok beğendim. Allah neşenizi bozmasın gençler.
    Eee fotoğrafçı kim.
    Dr.Aequitas bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250 naked
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha ki gezi için basçek fotoğraf makinesi ayarlayabilirseniz yolda fotoğraf çekmeye devam edebilirim. Ben makine alabileceğim birileri var mı bir bakacam.

Not: Basçek deyince kafa karışmasın, şu 100-300 TL arasında fiyatlara satılan dijital fotoğraf makinelerini kast ediyorum.
    Basçek taze bitti; D7000 var, önümüzdeki gezilerde eşlik edeceğim(bu pazar benim evim ordan geçtiniz, ses geldi!)

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı cakirsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basçek taze bitti; D7000 var, önümüzdeki gezilerde eşlik edeceğim(bu pazar benim evim ordan geçtiniz, ses geldi!)
    El etseydin dururduk
    cakirsalih bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cakirsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle gezilerde basçek daha kullanışlı oluyor. Gezinin amacı fotoğraf olmayınca, dur çantadan makineyi çıkart gerekirse lens değiştir ayarlama yap fotoğraf çek şeklinde zahmetli olduğundan çoğu zaman fotoğraf çekilemiyor.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    İstanbul'a gel seni artçı olarak alayım.
    Yarın istanbul a geliyorum..cuma gecesine kadar oradayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın istanbul a geliyorum..cuma gecesine kadar oradayım
    Pazar gecesine kadar olursa bir etkinlik yapabiliriz.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 250 sini gv 650 ile takas etmek isteyen varmi?
    2007 model , mavi renk 20 bin km vs vs
    Üzerine ne kadar istiyosun ben Su kadıköy bahariyede adliyede tanistigin kişi gezidede gorusmustuk rumeli feneri falan indirim yaparsın artık .,)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaslar ne benzin ne ariza. sadece bir lada niva almak istiyorum. motorsuzda kalmak istemiyorum.
    Ayrica stator ve konjektor sorunum yok.

Gaza bastiginizda aldiginiz tepki benzin fiyatini unutturuyor. ve gv 250 ile ucurum yok arada yakit olarak.

Fiyat, fark, gibi ayrintilar motorlar ve yanyana gelince konusulur.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    GT250 naked
    Böyle gezilerde basçek daha kullanışlı oluyor. Gezinin amacı fotoğraf olmayınca, dur çantadan makineyi çıkart gerekirse lens değiştir ayarlama yap fotoğraf çek şeklinde zahmetli olduğundan çoğu zaman fotoğraf çekilemiyor.
    Fotoğrafçı arttçı olacak, ters-düz-yan binecek, manzarayı temaşa ederken foto-video çekecek. yarış pistlerinde çok koşturdum ama Henüz motor üzerinde tecrübem olmadı(yakında olacak gibi?)

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007

Haftasonu gezisi için güzergah önerisi

Haftasonu hava güzel olacak gibi. Tekirdağ köftesi yiyelim diye konuşmuştuk. Ben bir güzergah çizdim, üstünden konuşalım geliştirelim planımız şimdiden belli olsun.
    Bütün yolculuk gebzede oturan Murat için 425km. Geçen günkü gezimiz kadar yani.
    Güzergah e-5 ten gebze >> marmara ereğlisi>> tekirdağ>> muratlı >>kırkkepenekli>> sarılar>> çorlu >> gümüşyaka>> gebze şeklinde

güzergaha katılan katılmayan önerisi olan, geziye gelen gelmeyen mesajlarınızı bekliyorum.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Arkadaslar ne benzin ne ariza. sadece bir lada niva almak istiyorum. motorsuzda kalmak istemiyorum.

Gaza bastiginizda aldiginiz tepki benzin fiyatini unutturuyor. ve gv 250 ile ucurum yok arada yakit olarak.

renk konusu aklimi celse de dusunebilirim ben maviydi degil mi?

mail adresimi ozelden gonderdim, ordan iletisime gecip bi konusabiliriz.

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

Haftasonu hava güzel olacak gibi. Tekirdağ köftesi yiyelim diye konuşmuştuk. Ben bir güzergah çizdim, üstünden konuşalım geliştirelim planımız şimdiden belli olsun.
    Güzergah e-5 ten gebze >> marmara ereğlisi>> tekirdağ>> muratlı >>kırkkepenekli>> sarılar>> çorlu >> gümüşyaka>> gebze şeklinde

güzergaha katılan katılmayan önerisi olan, geziye gelen gelmeyen mesajlarınızı bekliyorum.
    gununu simdiden kesinlestirsek iyi olur, ona gore plan yapariz.

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gununu simdiden kesinlestirsek iyi olur, ona gore plan yapariz.
    Bana 2 günde uyar ctms daha güzel tabi ertesü gün dinleniriz, yada gaza gelip bir gezi daha yaparız

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha

Eyüp abi son derece iyi niyetli ve motor arızalarından anlayan bir büyüğümüz,abimizdir.Benim Gv 250 ile yaşadığım sıkıntılarda garajında bana baya yardımcı olmuştur. Değiştirmeyi düşündüğü Gv 650,mevcut kronik sorunları giderilmiş bir motordur muhtemelen,alan kontağı çevirir yola devam eder.Abi umarım gönlüne göre temiz bir Gv 250 bulursun

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA

http://img851.imageshack.us/img851/6882/gzergah.jpg
    http://img845.imageshack.us/img845/1992/tekirda.jpg
    Ne! Sadece 425 km cik mi? O kadarcık yol için marşa basmam ben. İyi ki hafta sonu sizden bir 150 km kadar az yol yaptım hemen misilleme yapın. Başka zaman olsa c.tesileri çalıştığım için benim için uygun olmazdı ama bu hafta sonu izne ayrılıyorum sorun yok. C.tesi veya Pazar olması benim için fark etmez. Tek beklentim benim geri dönüş yolumu düşünerek çıkış ve dönüş saatini iyi planlamanız o kadar. Yoksa beni Gebzeye kadar bırakıp geri dönersiniz karışmam.
    no one lives forever...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne! Sadece 425 km cik mi? O kadarcık yol için marşa basmam ben. İyi ki hafta sonu sizden bir 150 km kadar az yol yaptım hemen misilleme yapın. Başka zaman olsa c.tesileri çalıştığım için benim için uygun olmazdı ama bu hafta sonu izne ayrılıyorum sorun yok. C.tesi veya Pazar olması benim için fark etmez. Tek beklentim benim geri dönüş yolumu düşünerek çıkış ve dönüş saatini iyi planlamanız o kadar. Yoksa beni Gebzeye kadar bırakıp geri dönersiniz karışmam.
    Gebze'ye kadar gittikten sonra geri dönmem, Bursa'ya Ankara'ya falan giderim daha yakın.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Gebze'ye kadar gittikten sonra geri dönmem, Bursa'ya Ankara'ya falan giderim daha yakın.
    Bak Gebze' den sonra rotayı Ankara' ya çevirirsen bende gelebilirim senle
    no one lives forever...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler