Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/Black-Scoote...#ht_7246wt_905

bu çantayı istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm))
    Çok istiyorsan sadece usa içi diye vazgeçmene gerek yok. dolaylı yoldan getirtebilirsin ama tuzluya patlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Beyler ablam bugün doğum yaptı. Dayı oldum. Evimizin ilk minik çocuğu. 3,5kg ve 50cm boyunda. Gayet sağlıklı işte resmi İsmi ASYA

wallaby bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat merhaba,
    Ben daha motoru almadan evvel forumu takip ederken okumuştum yazılarını, yanlış hatırlamıyorsam dizinden operasyon geçirmek zorunda kalmıştın. o yüzden kışın ara vermek zorunda kaldın galiba.
    Geçmiş olşun umarım herşey yolundadır şimdi havaların ısınmasıyla sende motoruna yeniden ısınır gezmelere başlarsın artık.
    Ben göztepede oturuyorum motorun rodajını dolduracağım diye tuzla sahile kadar az gidip gelmedim hatta Rıdvan çok kızıyor ne var orada diye 4 sene orda okudum 3 senede öğrenci evinde kaldığım için tuzlanın yeri bende büyüktür. Hoş benim zamanım ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var, özsütler madolar cafeler... çok güzelleşmiş Tuzla.
    Herkes burada karşı tarafta oturuyor avcılar bahçesehir vs vs bu yakada pek kimse yok.
    Havalar ısınsın bir organizasyon yapar görüşürüz muhakkak.
    herkese selamlar saygılar...
    Merhaba Armağan,

Evet çok doğru hatırlıyorsun. Tam motorumu aldım artık yollara düşme vaktidir diye düşünürken dizimden kaynaklanan bir problemden dolayı ameliyat olmak zorunda kaldım ve uzun bir süre iki teker üzerinde yaşadığım mutluluktan ayrı düştüm. Ama neyse ki artık iyileştim ve bana yollara koyulmama mani olan tek şey mevsimsel hava koşulları.

Karşıdaki arkadaşlar için Tuzla pek bir şey ifade etmeyebilir ama yaşayan ve bilen için dışındayken hep özlenilen bir yerdir burası. Rıdvan bir defa gelse atmosferi bir teneffüs etse bir daha vaz geçemez eminim Her geçen gün biraz daha değişiyor Tuzla ben bile tanıyamıyorum. Gayet yaşanılabilir temiz rahat bir yer burası. -Emlakçı gibi konuşuyorum galiba

Bu tarafta bir GV250 kullanıcısı arkadaşım daha var. Gene Tuzladan bir arkadaşımında aklını çelip Regal Raptor almaktan vaz geçirip onuda bizim gruba dahil ettim. Dediğin gibi havaların ısınmasıyla birlikte organizasyonlar yapalım görüşelim tanışalım mutlaka.

Selamlar görüşmek dileğiyle.

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlıyorsun. Dizinden sorunu olan Mesut'tu ve bir süredir motor kullanabiliyor.
    Motoru alan dizini kucağına alıyor anlaşılan.

Mesutun böyle bir sorun yaşadığından haberim yoktu. Nasıl oldu acaba şimdi bilen var mı?
    no one lives forever...

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Hadi bakalım))
    wallaby ve gencotr bunu beğendiler.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Beyler ablam bugün doğum yaptı. Dayı oldum. Evimizin ilk minik çocuğu. 3,5kg ve 50cm boyunda. Gayet sağlıklı işte resmi İsmi ASYA
    Maşallah Allah nazardan saklasın.Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün.

@gencotr Murat nasılsın yine foruma yazmaya başlamışsın havalar bi düzelsin yaparız topluca bişeyler.

Yeni gelen yeni motor alacak arkadaşlara cümleten hoşgeldiniz diyorum.

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Çok istiyorsan sadece usa içi diye vazgeçmene gerek yok. dolaylı yoldan getirtebilirsin ama tuzluya patlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Maşallah Allah nazarlardan saklasın ismi gibi kendisi de çok güzel. Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli bahtı açık olsun.

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@gencotr Murat nasılsın yine foruma yazmaya başlamışsın havalar bi düzelsin yaparız topluca bişeyler.

Yeni gelen yeni motor alacak arkadaşlara cümleten hoşgeldiniz diyorum.
    Merhaba Mustafa iyiyim saol görüşmeyeli sinde iyisindir umarım. Forumdaki arkadaşlar sağolsunlar merak ettiğim konularda çok yardımcı oluyorlar. Maksat paylaşım etkileşim olsun. Mutlaka buluşalım görüşelim.
    no one lives forever...

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ahmettttttt, olmadı ama ! inadına mı yaptın arkadaş..

şu demiri nereden temin ettin ?

ileri de o sis farının içine birde led çaktın mı iş tamamdır.. ama böyle bile süper görünüyorlar..

Emre, bu arada Allah analı babalı büyütsün yeğenini..çok tatlıymış.. Sağlıklı , huzurlu ve mutlu bir ömürü Olur İnş.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    Murat kardeşim geçmiş olsun.Ben de dizimden ameliyat oldum Ön çapraz bağ menisküs umarım iyisindir şimdi.Bu arada Spor Hekimiyim ben yardımcı olabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım.Emre Allah analı babalı büyütsün darısı biz bekarların başına

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

saglikli, mutlu olsun. ismi cok guzel, benim abimin kizinin adi da asya

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mesutun böyle bir sorun yaşadığından haberim yoktu. Nasıl oldu acaba şimdi bilen var mı?
    murat selam,

benim dizi elime almam motordan olmadi futbol oynarken on carpraz baglari kopardim, aralik ayinda ameliyat oldum, sonra fizik tedavi falan, pek bisey kalmadi gibi, yavastan kosmaya baslayacam, duz kosulardan sonra kaldigim yerden maclara devam ederim artik

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Alıntı DocGok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat kardeşim geçmiş olsun.Ben de dizimden ameliyat oldum Ön çapraz bağ menisküs umarım iyisindir şimdi.Bu arada Spor Hekimiyim ben yardımcı olabileceğim bir şey olursa elimden geleni yaparım.Emre Allah analı babalı büyütsün darısı biz bekarların başına
    sana da gecmis olsun docgok, motorun da simdiden hayirli olsun.

Motosikleti
    GV250
    İyi akşamlar arkadaşlar ben de nihayet mayıs teslimli sıfır gv250 min siparişini verdim Bursa dan. 200 YTL kapora verdim. 300 YTL de plaka işlemleri için talep ettiler.Ama maalesef mayıs başı teslim bu arada ehliyet işlemlerini halletmeye çalışacağım.Honda Motosiklet Eğitim Merkezine de başvurdum ama ilk eğitimde yedektim sıra gelmedi.Sonraki tarihe başvurdum yine yedek Kaskımı da peşinen aldım fuardan LS2 çeneden açılır kask.
    Şimdiden hayırlı olsun Bende Mayısta teslim almak üzere bir gv 250 aldım fiyatı nekadara anlaşabildin.

---------- Post added at 08:19 ---------- Previous post was at 08:15 ----------

TwisTeD

Emre
    Allah analı babalı büyütsün, Benim kızımın ismide ASYA

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Sonunda motorum dükkana gelmiş arkadaşlar. Koruma demiri, yan çanta demiri, sisi bar, arka çanta, ayak koyma pedalı, sis farı, kare ayna temin ettim mi olay tamamdır. Üste başa da deri mont, yeni kask filan da lazım ama, çok varmış alınacak şey. Rodaj konusunu tam bilemiyorum; var mı tavsiyesi olan? Nasıl kullanmalıyım?

[/COLOR]Beyler ablam bugün doğum yaptı. Dayı oldum. Evimizin ilk minik çocuğu. 3,5kg ve 50cm boyunda. Gayet sağlıklı işte resmi İsmi ASYA
    Hayırlı olsun, analı babalı büyüsün inşallah, nazar değmesin. Bende de var 12 yaşında bir yeğen, çok seviyorum keratayı, o da bana çok bağlı. Dayı olmak farklı bir zevk.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    İyi akşamlar arkadaşlar ben de nihayet mayıs teslimli sıfır gv250 min siparişini verdim Bursa dan. 200 YTL kapora verdim. 300 YTL de plaka işlemleri için talep ettiler.Ama maalesef mayıs başı teslim bu arada ehliyet işlemlerini halletmeye çalışacağım.Honda Motosiklet Eğitim Merkezine de başvurdum ama ilk eğitimde yedektim sıra gelmedi.Sonraki tarihe başvurdum yine yedek Kaskımı da peşinen aldım fuardan LS2 çeneden açılır kask.
    Gökhan merhaba hoşgeldin emin ol pişman olmayacaksın, beklediğine deyecek inan bende tee korelere kadar yazdım motor ne zaman geliyor teslimat tarihi ne zaman diye. Marketing müdürleri ile mailleşiyoruz
    eğitim içinde bencede iyi yaptın bende honda dolu diye başka birinden özel ders aldım cbr250 ile. adam düşmeyi bile öğretti uygulamalı olarak ama ne kadar eğitim alırsan al bence kendi motorunun üzerine binmeden alışamıyorsun.
    şimdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler diliyorum..
    [/COLOR]Beyler ablam bugün doğum yaptı. Dayı oldum. Evimizin ilk minik çocuğu. 3,5kg ve 50cm boyunda. Gayet sağlıklı işte resmi İsmi ASYA
    Allah analı babalı büyütsün <hoş geldin Asya bebek, nazarlardan uzak.
    Emre seninde dayılığın hayırlı olsun motorcu dayı oldun artık
    Mesut iyileşti foruma hatta bir iki defa yazdı ama yoğunluktan yine ortalardan kayboldu
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmettttttt, olmadı ama ! inadına mı yaptın arkadaş..
    şu demiri nereden temin ettin ?
    ileri de o sis farının içine birde led çaktın mı iş tamamdır.. ama böyle bile süper görünüyorlar..
    Kanka bak adam azimle uğraştı yaptı eminönünden almış yolum düşşe gidip alacağım hemde 7.5tlye mi birkaç sayfa önce paylaşmıştı.
    ben onu bunu bilmem yaza sis farlarımızla başlangıç yapalım derim ben
    ooo doktorlarımız çiftlendi artık sırtımız yere gelmez heheh.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj konusunu tam bilemiyorum; var mı tavsiyesi olan? Nasıl kullanmalıyım?
    walla ben büyük anne gibi kullandım sonuçta uzun zaman kullanacağımı düşünerek dikkatliydim hep.
    Motor ısınmadan yola çıkmadım, 5500devirin üzerine pek çıkmadım, yarım tur gazdan fazla açmadım, sürekli vites ve devir değiştirdim. çok sıkıldım rodaj bitene kadar ama sonunda bitti şimdi yollar beni bekler.
    bu arada yakıt rekorunuda kırdım tabi bu şekilde tek depo 100kmde 2,95lt mi ne yakmıştımm Rıdvan hesaplamıştı.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Mesut iyileşti foruma hatta bir iki defa yazdı ama yoğunluktan yine ortalardan kayboldu
    selam armagan, buralardayim ya, 2 mesaj yukarida

forumu gunluk takip ediyorum da yazmaya her zaman firsat olmayabiliyor.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydin arkadaslar
    Emre gözunuz aydin Allah anali babali buyutsun bende 15 yegen var hem amca hem dayi olmak serefine nail oldum ama bayramlarda ekonomim cokuyor ortadan kayboluyorum

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam armagan, buralardayim ya, 2 mesaj yukarida forumu gunluk takip ediyorum da yazmaya her zaman firsat olmayabiliyor.
    gördüm gürdüm nasılsın keyifler iyidir umarım.
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydin arkadaslar Emre gözunuz aydin Allah anali babali buyutsun bende 15 yegen var hem amca hem dayi olmak serefine nail oldum ama bayramlarda ekonomim cokuyor ortadan kayboluyorum
    Hasan abim günaydın, kulaklıklar nasıl memnunmusun hersey sıkıntısız çalışıyormu?

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin.

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre, bu arada Allah analı babalı büyütsün yeğenini..çok tatlıymış.. Sağlıklı , huzurlu ve mutlu bir ömürü Olur İnş
    Çok teşekkür ederim, evet çok tatlı insann ısırası geliyor.

Maşallah Allah nazarlardan saklasın ismi gibi kendisi de çok güzel. Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhhatli bahtı açık olsun.
    Amin inşallah sağlıklı bir şekilde büyüyecek.

selam arkadaslar,
    saglikli, mutlu olsun. ismi cok guzel, benim abimin kizinin adi da asya
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre
    Allah analı babalı büyütsün, Benim kızımın ismide ASYA
    İnanın ablam bu isme karar verdik diyince içim burkuldu. İleride kızım olsa ismini Asya koyacaktım. Yeğene nasipmiş, Çok teşekkürler.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, analı babalı büyüsün inşallah, nazar değmesin. Bende de var 12 yaşında bir yeğen, çok seviyorum keratayı, o da bana çok bağlı. Dayı olmak farklı bir zevk.
    Çok teşekkürler, biraz ele gelecek halde olsa sevsek elinden tutup gezdirsek...

Allah analı babalı büyütsün <hoş geldin Asya bebek, nazarlardan uzak.
    Emre seninde dayılığın hayırlı olsun motorcu dayı oldun artık
    Çok teşekkürler Armağan, amin diyelim

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydin arkadaslar
    Emre gözunuz aydin Allah anali babali buyutsun bende 15 yegen var hem amca hem dayi olmak serefine nail oldum ama bayramlarda ekonomim cokuyor ortadan kayboluyorum
    Çok teşekkürler malesef amca olamayacağım. Abi siz kaç kardeşsiniz 15 tane yeğen? allah hepsini korusun

Can sislerin hayırlı olsun çok güzeller

Bugün motosaydan deri kılıfı aldım. verdiğim paraya göre gayet başarılı buldum. Biraz acemilik var ama eğilip de bakmadığın sürece belli olmuyor. (deponun altındaki dalgalı görünümü kastediyorum) Dikişleri sağlam gözüküyor. Ahanda resimleri:

Motorumun pisliğinin kusuruna bakmayın lütfen. Pazar günü beşiktaşta yağmura yakalandım. Malum yeğen falan ilgilenemedim

Deponun göçük yerinin altına sünger koydular. Dikkatli bakmadığın sürece belli olmuyor. Genede daha az belli olacak şekilde yapılabilirdi. Deri kılıfa 40 nakışlı yazıya 20TL verdim. Artık ellerinde bizim motorun kalıbı var.

Genel anlamda daha kaliteli bişi yapılabilirdi evet ama malum 40TL bu işçilik için makul bir rakam.

Saygılar...
    cakirsalih bunu beğendi.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Emre bey resimler için teşekkür ederim.Görüntü itibariyle fena durmuyor,söküp takması pratik mi acaba? Deponun kalıbı olduğuna göre ben telefonla sipariş versem yaparlar herhalde?
    Bu arada baharla birlikte forumda hem yeni katılımlar hem de hareket başladı,yeni gelenlere hoş gelişler ola, dünyaya yeni yelmiş lerede hoş gelişler diyelim saplıklı ve huzurlu bir yaşam dilüyorum o bebekle herkese,
    kalın sağlıcakla..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Teşekkür eserim sana da geçmiş olsun. Çapraz bağları koparmadan kurtardık ama ağrılı menüsküs bana çok uykusuz geceler yaşattı neyseki artık bir sorum yok. Fitness yapıyorum salondaki antrenör arkadaş bir kaç fizik hareketi verdi baya toparladım. Yardım gerekirse aklıma yazdım seni ilk başvuracağım kişi sen olacaksın emin ol

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

murat selam,

benim dizi elime almam motordan olmadi futbol oynarken on carpraz baglari kopardim, aralik ayinda ameliyat oldum, sonra fizik tedavi falan, pek bisey kalmadi gibi, yavastan kosmaya baslayacam, duz kosulardan sonra kaldigim yerden maclara devam ederim artik [COLOR="Silver"]
    Selam Mesut,

O kadar foruma girip çıkıyorum senin böyle bir operasyon geçirdiğinden haberdar olmadım. Tekrar geçmiş olsun. Şahsen jübilemi yapıp yeşil sahalara veda ettim. Bir daha o durumları yaşama korkusu yıldırıyor beni. Zaten oldum olası basketbolu daha çok sevmişimdir. Bundan sonra üç sayı çizgisinden dış atışlarla spor hayatımı devam ettirmek niyetindeyim. Fuarda belki denk gelir görüşürüz diyordum ama kısmet olmadı. Tiz zamanda görüşelim.

Forum revire dönmüş resmen. Aman arkadaşlar dikkat edin kendinize.
    no one lives forever...

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre bey resimler için teşekkür ederim.Görüntü itibariyle fena durmuyor,söküp takması pratik mi acaba? Deponun kalıbı olduğuna göre ben telefonla sipariş versem yaparlar herhalde?
    Bu arada baharla birlikte forumda hem yeni katılımlar hem de hareket başladı,yeni gelenlere hoş gelişler ola, dünyaya yeni yelmiş lerede hoş gelişler diyelim saplıklı ve huzurlu bir yaşam dilüyorum o bebekle herkese,
    kalın sağlıcakla..
    vesselam..
    Evet artık ellerinde kalıp var telefonla sipariş verebilirsin. Söküp takması çok kolay kenarlarında minik kancalar var kancalarda depoyu çizmesin diye deri kaplı. İstersen üstüne cep falanda yapıyorlar. Ya taraflarına ne yaptıracağın tamamen senin hayal gücüne kalmış. Bebemiz için yaptığın dilekler çok güzel teşekkür ederim.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Emre, güzel duruyor cidden..Paylaşımın için sağol
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Deponun göçük yerinin altına sünger koydular. Dikkatli bakmadığın sürece belli olmuyor. Genede daha az belli olacak şekilde yapılabilirdi. Deri kılıfa 40 nakışlı yazıya 20TL verdim. Artık ellerinde bizim motorun kalıbı var.

Genel anlamda daha kaliteli bişi yapılabilirdi evet ama malum 40TL bu işçilik için makul bir rakam.

Saygılar...
    Tahminimden daha güzel olmuş. Aquila yazısı biraz daha küçük olabilirmiş sanki. Eziğin olduğu yere de süngerden hariç biraz daha sert, esnek bir malzemeyle destek verebilirsen daha belirsiz olabilir. Ama bu süngerden daha sert ama esnek malzeme ne diye sorma, henüz onu bulamadım.
    Daha önce düşündüğüm bir şey için fikir vermiş oldu bu yaptırdığın. Ben de benzer bir şey düşünmüş, ama depo çok kıvrımlı olduğu için güzel olmayacağını düşünmüştüm. Havalar biraz düzelsin, çanta ve ön camı hallettikten sonra deneme için yaptırırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler