Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bu cumartesi sıfır GV 250 almayı planlıyorum arkadaşlar. Sissy barı monte olmayacak heralde. Acelesi yok onun. Koruma demiri de lazım. MCT'nin dandik koruma demirine boya moya çekip takarım çok pahalı olursa. Öneriniz var mı yeni motor için?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    gnaydın cümleten

dün akşamdan bir görüntü eyüp sultan cami

Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cumartesi sıfır GV 250 almayı planlıyorum arkadaşlar. Sissy barı monte olmayacak heralde. Acelesi yok onun. Koruma demiri de lazım. MCT'nin dandik koruma demirine boya moya çekip takarım çok pahalı olursa. Öneriniz var mı yeni motor için?
    şimdiden hayırlı olsun. paslanmazdan Koruma demirini 210tlye istanbul kağıthaneden almıştım adam istersen kargo ile yolluyor. Sahibinden.comda ilanı vardı süresi bitmiş ama istersen araştırabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gnaydın cümleten
    dün akşamdan bir görüntü eyüp sultan cami
    günaydınlar Hasan abimi kolay gele

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    tenkü armagan fuarada bekleris cumartesi olsun

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı olsun. paslanmazdan Koruma demirini 210tlye istanbul kağıthaneden almıştım adam istersen kargo ile yolluyor. Sahibinden.comda ilanı vardı süresi bitmiş ama istersen araştırabilirim.[COLOR="Red"]
    Doğrusu işime yarayabilir; bir iki aya paslanıp gitmesin yeter ki. Teşekkürler.

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

Bir de sizden de fikir alayım; 4000 param var; şu ilandaki dükkandan almayı planlıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76098555/detay

5000 liraya kredi kartına 12 ay %6 vadeyi kullanayım dedim. 5300 ediyor, aylık 442 lira yanlış hesaplama yapmıyorsam bir yerde. Garantiden kredi sordum aylığı 488'e geliyor. Mantıklı di mi yaptığım? Bir de benim MCT'yi sıfır alırken işlemleri gidince direkt hallolmuştu; böyle kredi kartıyla işlem hallolur mu gün içinde? Motoru alıp çıkasım var, git gel olmasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Doğrusu işime yarayabilir; bir iki aya paslanıp gitmesin yeter ki. Teşekkürler.

Bir de sizden de fikir alayım; 4000 param var; şu ilandaki dükkandan almayı planlıyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76098555/detay

5000 liraya kredi kartına 12 ay %6 vadeyi kullanayım dedim. 5300 ediyor, aylık 442 lira yanlış hesaplama yapmıyorsam bir yerde. Garantiden kredi sordum aylığı 488'e geliyor. Mantıklı di mi yaptığım? Bir de benim MCT'yi sıfır alırken işlemleri gidince direkt hallolmuştu; böyle kredi kartıyla işlem hallolur mu gün içinde? Motoru alıp çıkasım var, git gel olmasın.
    Şimdiden hayırlı olsun. Eğer kredi kartında yeterli limit varsa marketten taksitle bir şey alır gibi hemen alabilirsin ama ruhsat/plaka işlemleri çok yüksek ihtimalle aynı gün olmaz. Emniyetten randevu almaları gerekiyor, randevuyu da aynı gün vermiyorlar. Taksitle almak için şuraya da bakabilirsin, belki vade farkı daha azdır. Gerçi mesafe de epey arıyor. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69699377/detay

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun. Eğer kredi kartında yeterli limit varsa marketten taksitle bir şey alır gibi hemen alabilirsin ama ruhsat/plaka işlemleri çok yüksek ihtimalle aynı gün olmaz. Emniyetten randevu almaları gerekiyor, randevuyu da aynı gün vermiyorlar. Taksitle almak için şuraya da bakabilirsin, belki vade farkı daha azdır. Gerçi mesafe de epey arıyor. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69699377/detay
    Bakalım, gerçi benim MCT gayet rahat çıkmıştı kasmadan etmeden de bu nasıl olacak merak ediyorum. Beklerim en kötü ihtimal ne yapalım. Kargo imkanı var diyor da gider konuşurum. Küçükçekmece fazla uzak kalıyor bana, Pendik'te yaşıyor babamlar; o açıdan haftasonu gitmek için yakın bir mesafe Tuzla. 12 ay için 300 vade farkı gayet iyi bence. Kredi kartı limitini de 500 tl arttırdım sırf bunun için. Bakalım ne olacak.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Vaay, foruma "beğen" "paylaş" gelmiş Siftahı da Hasan abinin motoruna yaptık

Bir süredir motor biraz dengesiz çalışıyo gibiydi, hava ayarı mı kaçtı diye merak ederken buji başlığını sökünce problemin nereden kaynaklandığını anladım. Bobinden gelen kablo buji başlığına tam oturuk değilmiş, başlığı sökerken pıt diye çıkıverdi. Döndüre döndüre iyice yerine oturttum kabloyu, sonra geri taktım, çalıştırdım saat gibi oldu tekrar. Daha önce bujileri ön arka yer değiştirirken gevşemiş olmalı, neyse ki problem kalmadı. Fişek gibi şahlanıyo maşallah. Havalar ısınsa da şöyle bi gezintiye çıksam kendi çapımda. Canım çekiyo valla siz orda haftasonu planları yaparken.

Motosikleti
    S&T GV250
    Bakalım, gerçi benim MCT gayet rahat çıkmıştı kasmadan etmeden de bu nasıl olacak merak ediyorum. Beklerim en kötü ihtimal ne yapalım. Kargo imkanı var diyor da gider konuşurum. Küçükçekmece fazla uzak kalıyor bana, Pendik'te yaşıyor babamlar; o açıdan haftasonu gitmek için yakın bir mesafe Tuzla. 12 ay için 300 vade farkı gayet iyi bence. Kredi kartı limitini de 500 tl arttırdım sırf bunun için. Bakalım ne olacak.
    kardeşm selamlar anadolu yakasındaki büyük bayi olarak yeşilyurtu öneririm fiyatta yardım edebilirler birde oradan teklif al derim orası fabrika ile direkt çalışıyor.
    bende ordan almıştım. sormanda bir fayda olur bence Hüseyin Yeşilyurt ile görüş direkt. 216 389 20 10

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaay, foruma "beğen" "paylaş" gelmiş Siftahı da Hasan abinin motoruna yaptık

Bir süredir motor biraz dengesiz çalışıyo gibiydi, hava ayarı mı kaçtı diye merak ederken buji başlığını sökünce problemin nereden kaynaklandığını anladım. Bobinden gelen kablo buji başlığına tam oturuk değilmiş, başlığı sökerken pıt diye çıkıverdi. Döndüre döndüre iyiceii yerine oturttum kabloyu, sonra geri taktım, çalıştırdım saat gibi olduu tekrar. Daha önce bujileri ön arka yer değiştirirken gevşemiş olmalı, neyse ki problem kalmadı. Fişek gibi şahlanıyo maşallah. Havalar ısınsa da şöyle bi gezintiye çıksam kendi çapımda. Canım çekiyo valla siz orda haftasonu planları yaparken.
    ALLAH RAZI OLSUN TESKLER

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Arkadaslar artciyla lak lak etmek icin onerebilceniz guzel bi kulaklik intercom vs, varmi

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hasan bey, ben buradaki motorcuma uğradım geçen gün laf arasında fuar biletin varsa alabilrim dedim, oda bu yıl yeteri kadar geldi vereyim dedi ve bilet işini buradan çözmüş oldum, ilgin için bir kez daha teşekkür eder benim için revize ettiğin bileti bir başka arkadaşımız için kullanabilirsin.. Fuarda uygun olursam bir alo der en azından tanışır ayak üstü sohbet ederiz inşaallah..
    İstanbulun her yeri güzel ama eyüp sultan camii huzur bulduğum camilerden biridr.. üniversite iken zaman zaman giderdim ..
    vesselam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

İlker bey böylece bilet işide tamam gelemeyenler için bol bol foto ve yorumlarıda buradan paylaşırız sizin için artık..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Elinde fazla fuar bileti olan varsa ben 2 adedine talibim.Yalnız haftasonu yoğunum,perşembe yada cuma günü gitmek istiyorum.Bilet fazlası olan arkadaşlardan 2 adet almak istiyorum.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

ahmet hos geldin, eksikligin baya bi hissedildi buralarda

gecen hafta motopark'a gittim, motoru bastan asagi bakima soktum ne varsa degistirilmesi gereken degistirdim. zincirim erken bitmis ama, daha uzun gidebilrmis, sik sik yaglamak gerekiyomus.

bir de enjeksiyonlu modellerin aynalari yuvarlak ve kucuk, ne zamandir degistirmeyi dusunuyodum, motopark'a sordum, eski orjinal aynalardan yoktu ama erdal usta gene yuvarlak ve daha buyuk bir ayna tavsiye etti, fiyati da uygun baya, 40tl, onlari taktim, iyi durdu. gecenlerde biri ayna sormustu galiba, tavsiye ederim bu aynalari daha genis gosteriyo orjinalinden.

fuar icin de, bilet kapida satiliyo mu?

Motosikleti
    GV 250
    kardeşm selamlar anadolu yakasındaki büyük bayi olarak yeşilyurtu öneririm fiyatta yardım edebilirler birde oradan teklif al derim orası fabrika ile direkt çalışıyor.
    bende ordan almıştım. sormanda bir fayda olur bence Hüseyin Yeşilyurt ile görüş direkt. 216 389 20 10
    Web sitelerine baktım; peşin fiyatına on taksit diyorlar; kredi kartına peşinat artı on taksit çok uygun olur; bugün bir arar sorarım. Yerleri de Kartal'mış, yakın yani; orası da olabilir. Çok teşekkürler dostum.

Motosikleti
    S&T GV250
    Arkadaslar artciyla lak lak etmek icin onerebilceniz guzel bi kulaklik intercom vs, varmi
    hasan abi ebayden aldığım ürünü tavsiye ederim
    2 kulaklık 2 cihaz kargo dahil 77.5 usd

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    hasan abi ebayden aldığım ürünü tavsiye ederim
    2 kulaklık 2 cihaz kargo dahil 77.5 usd
    Günaydin Arkadaslar selamlar.
    Mitmuallim fuara c.tesi gidicem haberlesiriz tanisiriz insallah
    Armagan linki varsa paylasirmisin

Cihan bilet var ama nasil alacan benden o var bugun Yarin son persembeye bisi kalmadi

Mototor biletin yoksa ayarlarim c.tesi gidicem saatler uyarsa orda veririm tanisiriz hem.

Motosikleti
    GV 250
    Müstakbel bir GV 250 sahibi olarak bana da davetiye lazım arkadaşlar. Beni de aranıza alın.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Müstakbel bir GV 250 sahibi olarak bana da davetiye lazım arkadaşlar. Beni de aranıza alın.
    Tm cumartesi gidersen ara beni sanada vereyim bir bilet. Daha kalmadi bulursam veririm olmayanlara ama simdilik bitti

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Tm cumartesi gidersen ara beni sanada vereyim bir bilet. Daha kalmadi bulursam veririm olmayanlara ama simdilik bitti
    hasan hocam merhaba;
    ben istanbul kahvaltısına katılmayı düşünüyorum. orada davetiye dağıtacaklarmış..öyle olursa bana vereceğin bileti ihtiyacı olan başka bir arkadaşa verebilirsin diye düşünüyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler