Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakınmışız. İstanbula dönünce tanışalım adın nedir ne iş yaparsın?
    Isıtmalı elciği bende çok fazla denemedim. Bindiğim en soğuk gün 31 aralık günüydü yağmur ve rüzgar vardı. Avuç içi dışı kesinlikle üşümüyor. Benim gibi bir aceminin parmakları üşüyor. Üşüdüğünü hissettiğimde freni/debriyajı bırakıp elciğe sarılıyorum. 2 kademesinde uzun süre sürmek mümkün değil bir yerden sonra eldivenimden koku gelmeye başlıyor hatta. Dediğim gibi bir gün buluşalım denersiniz beğenirseniz adresi belli feyzioğlu. sitede 75TL 65 e bıraktı bana
    Sen İstanbul'a gelince özel mesaj at bana, görüşelim.
    31 Aralık günü hava sıcaklığı 11 dereceymiş. Yani pek soğuk sayılmaz. İlla ki işe yarayacaktır ama üşüme sorununu çözecek kadar işe yarar mı ona bakmak lazım. Özellikle İstanbul trafiğinde bir kaç parmağın fren manetinde durması için acemi olmaya gerek yok. Trafiğin düzenli bir şekilde akmadığı durumlarda benim de 3 parmağım fren manetinde duruyor.
    Yarın hava 5 derece ve yağmurlu olacak, yani ellerimin üşümesi yüksek ihtimal. Neyse ki iş-ev arası 13 km de üşüme kısmı fazla uzun sürmüyor.

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter lamı gideyim gv250 ile mi:D 2 side mevcut..ama rıdvan tavsiye etmem dior..of :/ birdaha kalırsam ehliyetsiz kullanırım
    Sana 51 puan vermesinden tahmin ediyorum ki, gözetmen biraz ters birisi. Ehliyetsiz motor kullanıyor olman ve yasak olmasına rağmen kendi aracınla sınava girmeye çalışman, seni ikinci kez sınavdan geçirmemesi için bahane olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    scooter lamı gideyim gv250 ile mi:D 2 side mevcut..ama rıdvan tavsiye etmem dior..of :/ birdaha kalırsam ehliyetsiz kullanırım
    Ben sefaköydeki Busem Sürücü Kursuna gitmiştim. Kurstakiler kendi motorunla gelebilirsin diyince şaşırmıştım. Hatta 3 kere daha telefon açıp sordum sorun yok dediler. Kursun dandik bir mondial scooter ı vardı. En az 5 kişi kendi motoru ile gelmişti sınava. Bende alışık olduğum için kendi motorumu sürdüm. Honda spacy. Bence kendi motorunla gideceksen scooterınla git. Dar bir alanda çok kısa aralıklı duba koyarlarsa manevraları daha kolay yaparsın gibime geliyor. İnanki neden kaldığını anlamış değilim. Hocalar gelmiş sınav yapılıyorken 1-2 kişi motorunu kaydırarak akıllarınca artistlik bile yaptı ama kimse kalmadı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen İstanbul'a gelince özel mesaj at bana, görüşelim.
    31 Aralık günü hava sıcaklığı 11 dereceymiş. Yani pek soğuk sayılmaz. İlla ki işe yarayacaktır ama üşüme sorununu çözecek kadar işe yarar mı ona bakmak lazım. Özellikle İstanbul trafiğinde bir kaç parmağın fren manetinde durması için acemi olmaya gerek yok. Trafiğin düzenli bir şekilde akmadığı durumlarda benim de 3 parmağım fren manetinde duruyor.
    Yarın hava 5 derece ve yağmurlu olacak, yani ellerimin üşümesi yüksek ihtimal. Neyse ki iş-ev arası 13 km de üşüme kısmı fazla uzun sürmüyor.
    Ocak 21 cmts günü akşam dönücem. Aksilik olmassa pazar günü görüşebiliriz. Özelden msj atarım. Unutursam hatırlat.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocak 21 cmts günü akşam dönücem. Aksilik olmassa pazar günü görüşebiliriz. Özelden msj atarım. Unutursam hatırlat.
    Hatırlat? Çok yanlış kişiye söyledin. Benim unutma ihtimalim daha yüksek.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Hatırlat? Çok yanlış kişiye söyledin. Benim unutma ihtimalim daha yüksek.

Hadi herkese iyi geceler yarıın iş var :(

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya adi ler bide sınav zamanına tam 53 dakika geç kaldılar... utanmadan bide bıraktılar

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

yarın motoru çalıstırabilrsem ve hava ii olursa motoru erdal abiye bırakıcam görüşmek isteyenc anı sıkılan varsa gelsin:D
    ! Rock'N Roll !:bounce:

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armagan, ugur sagolun.
    operasyon iyi gecti, su anda da fizik tedaviye devam ediyorum. 2 aya kadar binebilecekmisim motora.
    anasini satayim motoru da o kadar sakinarak kullaniyodum, bi arkadasim istedi verdim bos duruyo diye, ayni gun kaza yapmis. sag ayna kirilmis, sag ayak pagi'nin plastik kismi cikmis, egzozta cizikler varmis.
    sağlık olsun, nazar deymiş sakınan göze çöp batarmış. Sen iyileşte bahara hep beraber gezelim...
    A2 direksion sınavından 51 verip bırakmıs beni adi hoca... ulan ortada ne duba vardı ne bisey dümdüz yolda gittim geri geldim 1dk. sürmedi.. motorda zaten ne dikiz aynası var ne sinyal paramparça sucu motorunu vermisler..ne istiolsar anlamadım deli olucam ya..nerden para cıkartırız die ugrasıo vampirler
    haydaa sanşa bak uygulamadan bıraktıklarını da ilk defa duyuyorum kesin kıllığına yapmışlardır. Neyse geç olsun güç olmasın vardır bir hayır...

herkese günaydın yine yağışlı bir istanbul gününden şirketten sesleniyorum Hasan abinin yokluğunu hissetmeyin diye
    hyosungsourcedan elcik koruması sipariş vermek isteyenler birleşelim bence yada soğukta eller donacak yada bri hafta daha bekleyelim Rıdvan elcik ısıtmasını test eder yorumlarını alırız. bu hafta sonu artık kahvaltı filan yapalım yağış yoksa pomper Ahmet eyy duysesimi :

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Rıdvan'a katılıyorum. Bence de kendi motorunla gitme, ne aquila ne de scooter. Adam zaten kıllık yapmış, iyice kıl olma ihtimali var.
    Açıkçası hangi akla hizmet seni bırakmış anlayamadım. Ben ehliyeti aldığımda bir kadın vardı kursiyerlerden. Kadın eminim hayatında bisiklete bile hiç binmemiş. Motosikleti ayakta tutamıyordu. Bırak dubaları, koskoca piste sığamadı, gidip yan taraflardaki çalılıklara, çiçekliklere daldı. O anı görmeniz gerekirdi. Tam üç defa denettirdiler, sadece düz git gel dediler, onu da yapamayınca istemeye istemeye bıraktılar. Ayağı yere değme olayından bahsetmeye bile gerek görmüyorum, zira ayağı yerden hiç kesilmemişti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yarın motoru çalıstırabilrsem ve hava ii olursa motoru erdal abiye bırakıcam görüşmek isteyenc anı sıkılan varsa gelsin:D
    Hava yağmurlu maalesef.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın yine yağışlı bir istanbul gününden şirketten sesleniyorum Hasan abinin yokluğunu hissetmeyin diye
    hyosungsourcedan elcik koruması sipariş vermek isteyenler birleşelim bence yada soğukta eller donacak yada bri hafta daha bekleyelim Rıdvan elcik ısıtmasını test eder yorumlarını alırız. bu hafta sonu artık kahvaltı filan yapalım yağış yoksa pomper Ahmet eyy duysesimi :
    Şimdilik Perşembeye kadar yağışlı görünüyor. Hava güzel olursa belki bir organizasyon yaparız.
    Soğukta eller donacakmış da, elcik koruması alalımmış. Sen sanki motor kullanıyorsun da ellerin üşüyor.

Şu haberi görünce Ahmet aklıma geldi, nedense? http://www.sabah.com.tr/Dunya/2012/0...hamile-birakti

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    neden yağmur nedeeeeen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Hava yağmurlu maalesef.

Şimdilik Perşembeye kadar yağışlı görünüyor. Hava güzel olursa belki bir organizasyon yaparız.
    Soğukta eller donacakmış da, elcik koruması alalımmış. Sen sanki motor kullanıyorsun da ellerin üşüyor.

Şu haberi görünce Ahmet aklıma geldi, nedense? http://www.sabah.com.tr/Dunya/2012/0...hamile-birakti

kasketi de takmış koçum benim bee ;oD yarıldım...
    başlığı okuyunca hangi bilimsel çalışan amele hemşerim ırklar arası dölleme bariyerini aşmış da koyunu dölleyebilmiş diye irkildim önce baya bi ama allahtan karakteri bana çekmiş bi koç imiş esasoğlan ;oD

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    merhaba millet armagan günaydın açılışI için saol teskürler

kadıköyde etkinlik yapıyorum ) motorsuz hehe

fonder üzülme birdahakine kazanırsın dediğin gibi olaylar da olmuyo değil yani bayanlara insiyatif hat safhada ama benim hatun allah için hak ederek aldı
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlığı okuyunca hangi bilimsel çalışan amele hemşerim ırklar arası dölleme bariyerini aşmış da koyunu dölleyebilmiş diye irkildim

Bu arada Ahmet'in neden forumda fazla vakit geçiremediğini öğrenmiş bulunuyorum. Çok çalışıyor ondan. Değil mi Ahmet?

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hyosungsourcedan elcik koruması sipariş vermek isteyenler birleşelim bence yada soğukta eller donacak
    ben varım
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

qheylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009(Sattım) Benneli TNT25 yakında...
    Öncelikle bunu bu başlık altına yazmak saçma olacak ama doğru başlığı bulamadım.Kymco venoxmu yoksa S&T Kanuni GV250 mi çok arada derede kaldım her ikisinide kullanmış olan varmı acaba öneride bulunabilecek.?
    Everyone other than God judging me!!!

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı qheylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bunu bu başlık altına yazmak saçma olacak ama doğru başlığı bulamadım.Kymco venoxmu yoksa S&T Kanuni GV250 mi çok arada derede kaldım her ikisinide kullanmış olan varmı acaba öneride bulunabilecek.?
    venox'u kullanmadım ama, okuduklarıma göre çok fark yok ( dış görünüm hariç )..
    Gv 250 iyi bir tercih olacaktır.. parça ve servis ağı üstünlüğüyle..

Motosikleti
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venox'u kullanmadım ama, okuduklarıma göre çok fark yok ( dış görünüm hariç )..
    Gv 250 iyi bir tercih olacaktır.. parça ve servis ağı üstünlüğüyle..
    Bir dönem hyosunglarda iki firma arası anlaşmazlıktan kaynaklanan parca ve servis sıkıntısı vardı bu problem gıderildimi acaba
    birde hyosung parca fiyatları pahalımıdır pahalı ise muadilleri piyasada mevcutmu? teşekkürler..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bir dönem hyosunglarda iki firma arası anlaşmazlıktan kaynaklanan parca ve servis sıkıntısı vardı bu problem gıderildimi acaba
    birde hyosung parca fiyatları pahalımıdır pahalı ise muadilleri piyasada mevcutmu? teşekkürler..
    hyosung var bende ve parça sıkıntım yok..gidiyorum servisime parçalarımda sıkıntı yaşamıyorum.
    parça fiyatlarından kastın nedir acaba ? hava filtresi, yağ filtresi, buji gibi şeylerden bahsediyorsan, onlar zaten birşey tutmuyor..
    diğer normal parçalardan bahsediyorsan, bir çinliye göre pahalı ama bir japona göre hesaplı denilebilir..

Motosikleti
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung var bende ve parça sıkıntım yok..gidiyorum servisime parçalarımda sıkıntı yaşamıyorum.
    parça fiyatlarından kastın nedir acaba ? hava filtresi, yağ filtresi, buji gibi şeylerden bahsediyorsan, onlar zaten birşey tutmuyor..
    diğer normal parçalardan bahsediyorsan, bir çinliye göre pahalı ama bir japona göre hesaplı denilebilir..
    Anladım tamam teşekkür ederim su an sıfırı satılan sanırım enjeksiyonlu modeli onu alacağım inş.Cruiser sevmezdim ama bu motoru araştırdım ve bayağa ısındım.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Anladım tamam teşekkür ederim su an sıfırı satılan sanırım enjeksiyonlu modeli onu alacağım inş.Cruiser sevmezdim ama bu motoru araştırdım ve bayağa ısındım.
    Rica ederim..evet sıfırlar artık enjeksiyonlu..şimdiden hayırlısı olsun o zaman

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ilan geri çekilmiştir motoruma benim olmaya devam edecek ama 6binede alan olursa veririm yahu gv 650 iyi gider:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler