Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    mardin kapısından atlayamadım
    mardin kapısından atlayamadım
    döküldü liralarım toplyamadım
    döküldü liralarım toplyamadım

---------- Post added at 15:12 ---------- Previous post was at 15:09 ----------

beninmde pantlon almam lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yuru be hammer, tek kopan benim sanirdim burda ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugur 2 haftadir bauhouse a gidip senin aldigin zincir yagindan soruyorum yok yok... castrol zincir yagi alicam ridvan en ucuzu? ;oD

alisveris yapicam baya ama soguklar ve mesai saatleri elvermiyor uzuluyorum... hatun buz kesmeye basladi arkada ona acilen mont almam lazim kariciiiimmmm usuyor ve ben kahroluyorum. offf of para olmaz vakit olur, para olur vakit yok
    Uğur'un aldığı zincir yağınından kastın würth'se alma zaten. 40-45 TL verilir mi bir yağa Castol iyidir, yağladıktan hemen sonra motoru kullanmak yerine akşam yağlayıp sabah kullanırsan daha az sıçrar.

Alışverişe mesai saatleri neden elvermiyor ki? Pazar günleri mağazalar açık.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar..armağan hayırlı olsun motorun..resimlerini bekliyoruz ona göre..aslında montaj aşamasında yanında bulunsaydın iyi olurdu bence..çünkü montaj esnasında yaptıkları hata olursa özellikle çizik vs gibi..elemanlar gelirken olmuş bir açtığımızda böyleydi falan diyebiliyor.umarım başına gelmez..
    bu arada ben de nöbetçiyim bugün haa
    iş yerinden izin alamadığım için montajında orada olamadım ama tembihledim çok kesinlikle paranın geri kalanını vermem cizik vslerde dedim(= Aslında bugun gidip görecektim durumunu ama kurstan çağırdılar yarın direksiyon sınavı var diye bugun 1 saat çalıştık sonrada geç oldu dönüşte koruma demirini almak için bir yere uğradık oradaki usta senden bahsetti galiba sis farlarını monte edebilmek için koruma demirini delememişiniz.(= yada büyük tesadüf iskenderundan denizci dedi
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan Motorun fotolarını da bekleriz görmeye gidince
    uğur teşekkür ederim, bol bol resim atacağım emin olabilirsiniz

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    armagan sinav yeri netlestimi sutlucedeyse gelirim motoru alda tur yapak gv cilerle

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Armaggan alda yeni modeli inceleyelim kazasiz belasiz tekrardan hayırlı olsun dikkat et

Ahmet dün yoktun motomax a baktım sen geldin mı diye ... Bugün dizlik aldım iki çift mesut un aldığından dizleri hem koruma hemde rüzgardan korusun diye bakalım faydasi olacak gibi ilk denemelerde iyiydi kısa mesafe bu arada Rıdvan klik klik ses geliyor demiştim ya o kesildi zincirden di heralde ... Yalnız arka stop lambası gitmiş onu değiştirmem lazım daha önce uğurla tecrübe etmiştiniz sanırsam

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..600. sayfamız hayırlı olsun,hasan abi açmış 600. sayfayı..

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş yerinden izin alamadığım için montajında orada olamadım ama tembihledim çok kesinlikle paranın geri kalanını vermem cizik vslerde dedim(= Aslında bugun gidip görecektim durumunu ama kurstan çağırdılar yarın direksiyon sınavı var diye bugun 1 saat çalıştık sonrada geç oldu dönüşte koruma demirini almak için bir yere uğradık oradaki usta senden bahsetti galiba sis farlarını monte edebilmek için koruma demirini delememişiniz.(= yada büyük tesadüf iskenderundan denizci dedi.
    walla armağan hiç hatırlayamadım.koruma demiri için sipariş vereceğimiz zaman konuşmuş olabiliriz muhtemelen..

ahmet ben motoru olgaç abiye vermen önce yamalube almıştım,zincir yağı..çok iyi gelmişti bana..özellikle daha önceki spreylere göre muhteşemdi neredeyse hiç sıçratmadı..uyguladıktan 20 dk sonra binmiş yaklaşık 50 km gezmiştim ama jantta neredeyse hiç sıçrama yoktu..demekki rıdvanın dediği gibi akşamdan uygulayıp ertesi sabah kullansan çok daha iyi olacak.
    üstelik fiyatı 25 tl gibi bişeydi..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Herkese Merhaba bende aranıza yeni katılmak üzereyim motorumun kaporasını yeni verdim ve haftaya ruhsat çıkaracağım. Uzun bir araştırmadan sonra S&T kanuni gv 250 ye karar verdim inşallah iyi bir seçim yapmışımdır diyorum, ilk motorum olacak ve ehliyeti bile ocakta alacağım kullanmayıda yeni öğreneceğim başlangıç için iyi bir tercihmi sizce, herkese saygılar

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    aramıza hoşgeldin..yapabileceğin en doğru seçimi yapmışsın..hayırlı olsun yeni motorun..kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armagan sinav yeri netlestimi sutlucedeyse gelirim motoru alda tur yapak gv cilerle
    sınav yeri miniatürkin orada değilmiş ne yazık ki, daha tepelerde bir yere olacakmış iskinin orası galiba sen daha iyi bilirsin, sabahın 08:30 unda dikecekler beni oraya sabahın köründe o yuzden erken yatacağım bu aksam
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba bende aranıza yeni katılmak üzereyim motorumun kaporasını yeni verdim ve haftaya ruhsat çıkaracağım. Uzun bir araştırmadan sonra S&T kanuni gv 250 ye karar verdim inşallah iyi bir seçim yapmışımdır diyorum, ilk motorum olacak ve ehliyeti bile ocakta alacağım kullanmayıda yeni öğreneceğim başlangıç için iyi bir tercihmi sizce, herkese saygılar
    hoşgeldin, bence çok güzel bir tercih yaptın, bende yeni aldım motoru salı günü ruhsat çıkıyor ehliyette yarın bitiyor kısmetse,
    buradaki arkadaşlardan yararlı birçok tavsiye alabilirsin. kazasız belasız sürüşler dilerim.

mot: koruma ekipmanlarını tamamlamayı unutma

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    bu sefer halk otobusunden sesleniyorum selamlar efenim saatimiz su anda 20:20 eve dönüs yolundayim tam harbiye duragindayim

ilkerr 600 sayfa bana nasip oldu 700. sayfa sana nadip olur ins.

acemi06 aramiza hos geldin yeni motorunda hayirli olsun gule gule kullann resimleri bekliyoruz

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

armagan nurtepede oluyo heralde yeri bilseydim gelirdim saglik olsun basarilar heycan yapma yuzumuzu kara cikarma basarilar

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    iş yerinden izin alamadığım için montajında orada olamadım ama tembihledim çok kesinlikle paranın geri kalanını vermem cizik vslerde dedim(= Aslında bugun gidip görecektim durumunu ama kurstan çağırdılar yarın direksiyon sınavı var diye bugun 1 saat çalıştık sonrada geç oldu dönüşte koruma demirini almak için bir yere uğradık oradaki usta senden bahsetti galiba sis farlarını monte edebilmek için koruma demirini delememişiniz.(= yada büyük tesadüf iskenderundan denizci dedi
    Armağan hayırlı uğurlu olsun sonunda motuna kavuşuyorsun güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.
    Eskilerden bir Ayhan abimiz vardı başçavuş kendisi.Koruma demirini delemeyen oydu sis farı takmak için epey uğraşmıştı.

Hayırlı olsun güle güle kullan iyi bir seçim yaptığını motoru kullanmaya başlayınca anlayacaksın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar..600. sayfamız hayırlı olsun,hasan abi açmış 600. sayfayı..
    Ben 500. sayfada 10.000. mesajı yazdım ne olmuş yani

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet dün yoktun motomax a baktım sen geldin mı diye ... Bugün dizlik aldım iki çift mesut un aldığından dizleri hem koruma hemde rüzgardan korusun diye bakalım faydasi olacak gibi ilk denemelerde iyiydi kısa mesafe bu arada Rıdvan klik klik ses geliyor demiştim ya o kesildi zincirden di heralde ... Yalnız arka stop lambası gitmiş onu değiştirmem lazım daha önce uğurla tecrübe etmiştiniz sanırsam
    Stop lambası kolay değişiyor, zor olan plaka lambası. Stop lambası için sadece stopun üzerindeki 2 tane vidayı söküp değiştirebiliyorsun. En kısa sürede değiştir. Mesela yarın. Çünkü olay stop lambası patlaması değil de kısa devreyse -ki daha önce öyle bir şüphe vardı sanıyorum orada- konjektör ve statörün senin hakkına iyi şeyler düşünmeyebilir

İtinayla amatör fotoğrafçılık yapılır.

Hayırlı olsun, hoş geldin.

Bu arada pantolonda Revit'e karar verip bugün gidip aldım. Fotoğraflarını çekeyim 2 satır inceleme tadında bir şeyler yazacam.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istediğin zaman gidip alabilirim. Hem eve yakın hem de haftaiçi işten çıkınca oradan geçiyorum.
    Rıdvan hocaaaam bakabildin mi benim sisibara? (=

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rıdvan hocaaaam bakabildin mi benim sisibara? (=
    19 dk önce gönderdiğim özel mesajda durumu açıklamıştım.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    prof bekliyorum revit hakkindaki yorumlarini
    fiyatinida yazz banada lazim

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar güzel temennileriniz için teşekkür ederim, motoru çıkarınca resimlerini çekip buraya eklemeye çalışırım, ileriki zamanlarda koruma ekipmanlarını ( motor koruma demiri vs.) alacağım bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım olabilir.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Arkadaşlar güzel temennileriniz için teşekkür ederim, motoru çıkarınca resimlerini çekip buraya eklemeye çalışırım, ileriki zamanlarda koruma ekipmanlarını ( motor koruma demiri vs.) alacağım bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım olabilir.
    Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız binersin inşallah. Ama motordan önce kendini koruyacak ekipmanlar alsan daha isabetli olur.

Motosikleti
    S&T GV250
    hyrrrrr 12000 mesajını ben yazacaktım hiç oldumu şimdi

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız binersin inşallah. Ama motordan önce kendini koruyacak ekipmanlar alsan daha isabetli olur.
    Haklısın arkadaşım, bu ekipmanları almak için vaktim var ehliyeti alana kadar bunları tamamlarım ve ehliyeti alana kadarda motorun üstüne koruma ekipmanlarım olsa dahi kesinlikle oturmam, sadece boş alanlarda gözetmen nezaretinde eğitim amaçlı sürerim, kasktan dizliğe bütün ekipmanlarımı eksiksiz alacağım, önce kendim sonra sevdiklerim için buna dikkat ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler