Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim insallah hep beraber kazasız belasız zevkini çıkartırız.
    biraz evvel itibari ile fabrikadan gelen tosunumun kasasının acılmasına baslanmıs olup plaka ıcın randevu alınmıstır. hepımıze hayırlı olsun.
    Görebildin mi motorunu yoksa haber mi verdiler?

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uskudara gidersen 2 el bi bayan montu var ridvan onu da al benim icin
    Eğer gidersem seni ararım ama gideceğimden şüpheliyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görebildin mi motorunu yoksa haber mi verdiler?
    ben döndükten yarım saat sonrahaber geldi şimdi geldi diye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ben döndükten yarım saat sonrahaber geldi şimdi geldi diye...
    Getirecekler mi motoru haftasonu orada mı kalacak?

Motosikleti
    S&T GV250
    Getirecekler mi motoru haftasonu orada mı kalacak?
    salı gunu getirecekler yarın görmeye giderim dayanamam kesin...(= alarmda taktırdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    salı gunu getirecekler yarın görmeye giderim dayanamam kesin...(= alarmda taktırdım
    Getirseler de işine yaramayacak aslında ama niye Salı günü getiriyorlar ki?
    Bir de alarm için inşallah tesisatı kesip biçmezler diyecem ama öyle bir şeyden ümidim yok. İnşallah doğru düzgün bağlarlar diyeyim.

Motosikleti
    S&T GV250
    Getirseler de işine yaramayacak aslında ama niye Salı günü getiriyorlar ki?
    Bir de alarm için inşallah tesisatı kesip biçmezler diyecem ama öyle bir şeyden ümidim yok. İnşallah doğru düzgün bağlarlar diyeyim.
    plaka ve ruhsat çıktığında getirelim dediler istersen sonra gel plaka ve ruhsatı al fark etmez dediler ben salı hepsi birlikte gelsin dedim.
    istersen alarmı iptal ettireyim servis diye güvendim iptal mi ettirsem kasapmıdırlar sence ? içime kurt düştü şimdi.
    bu arada sahibinden.comda satılık ir sisybar var orginal adamla görüştüm ucuza bırakacak yolun avcılar tarafından geçerse bakabilirmisin orginal mü adam benimi yiyor? tamam güzel dersen havale geçerim istersen.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    plaka ve ruhsat çıktığında getirelim dediler istersen sonra gel plaka ve ruhsatı al fark etmez dediler ben salı hepsi birlikte gelsin dedim.
    istersen alarmı iptal ettireyim servis diye güvendim iptal mi ettirsem kasapmıdırlar sence ? içime kurt düştü şimdi.
    bu arada sahibinden.comda satılık ir sisybar var orginal adamla görüştüm ucuza bırakacak yolun avcılar tarafından geçerse bakabilirmisin orginal mü adam benimi yiyor? tamam güzel dersen havale geçerim istersen.
    Piyasadaki kasapların fazla olmasından dolayı ben öyle dedim. Yoksa değil yapacak adamı tanımak, aldığın yeri bile bilmiyorum. Kabloları kesererk bağlarlarsa -ki öyle yapacaklardır- kabloları doğru düzgün birleştirmezlerse ileride sorun olabilir. Yani böyle olacak diye bir şey yok, sadece USTAlara güvensizlik.
    Sissy bar gayet orjinal görünüyor. Bakmaya gerek yok. Hatta alacağın zaman haber verirsen gidip alabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    sisi alma sisili canta al armagan, sisisi olan herkes rahatsizligindan sikayetci.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sisi alma sisili canta al armagan, sisisi olan herkes rahatsizligindan sikayetci.
    bilmemki ilker abinin yapıyığı gibi sisiyi uzatırsam rahat olur gibime geliyor hemde çanta için demir kaynatmıştı karacada yanlış hatırlamıyorsam??
    çanta ve çanta demiri benim bütçeyi zorlayacak baya çünkü ilk etapta.. baya borca girdim...

Motosikleti
    S&T GV250
    cuma akşamı herkes bir yerelere eğlenmeye mi gitti kimseden ses çıkmıyor?
    gençlik ses verin nerelerdesiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bilmemki ilker abinin yapıyığı gibi sisiyi uzatırsam rahat olur gibime geliyor hemde çanta için demir kaynatmıştı karacada yanlış hatırlamıyorsam??
    çanta ve çanta demiri benim bütçeyi zorlayacak baya çünkü ilk etapta.. baya borca girdim...
    Sissy bar uzayınca artçı için daha konforlu olacağı kesin ama bence çok güzel durmuyor. Ama yapmak istersen sissy barı alıp taktıktan sonra da modifiye ettirebilirsin. Çanta vs.'yi de sonra alırsın bu kadar acele etme. Heyecan yapma

cuma akşamı herkes bir yerelere eğlenmeye mi gitti kimseden ses çıkmıyor?
    gençlik ses verin nerelerdesiniz?
    Bir yere gidebildiğim yok ben nöbetçiyim

Motosikleti
    S&T GV250
    Sissy bar uzayınca artçı için daha konforlu olacağı kesin ama bence çok güzel durmuyor. Ama yapmak istersen sissy barı alıp taktıktan sonra da modifiye ettirebilirsin. Çanta vs.'yi de sonra alırsın bu kadar acele etme. Heyecan yapma
    heyecan dorukta panikte var aslında (= baharın gelmesini bu kadar isteyemezdim
    nöbetçi derken iş yerinde mi yoksa forum nöbetçiliğinden mi bahsediyorsun ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nöbetçi derken iş yerinde mi yoksa forum nöbetçiliğinden mi bahsediyorsun ?
    Forum tabii ki.

heyecan dorukta panikte var aslında
    Ben seni biraz daha heyecanlandırayım
    Düşünsene yarın bir telefon geliyormuş bayiden, "senin motorun beyni bozuk çıktı çalıştıramadık motoru" diyorlarmış.

Motosikleti
    S&T GV250
    Forum tabii ki.
    Ben seni biraz daha heyecanlandırayım
    Düşünsene yarın bir telefon geliyormuş bayiden, "senin motorun beyni bozuk çıktı çalıştıramadık motoru" diyorlarmış.
    çok ayıp hiç yapılırmı bu böyle adama? şimdi yarın sabah bayinin kapısında bittirme beni (= yok olmaz ya korede test filan etmişlerdir kesin. ya etmişler desene (=
    bu arada ilandaki kişi ile görüştüm bana yeni çekilmiş resimleri gönderdi mail adresini verirmisin oradan sanada bi yollıyayım, 80tl diyor resimlere tamam dersen müsait zamanda alabilirmisin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

nöbet yerini terk etmenin cezası nedir

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..armağan hayırlı olsun motorun..resimlerini bekliyoruz ona göre..aslında montaj aşamasında yanında bulunsaydın iyi olurdu bence..çünkü montaj esnasında yaptıkları hata olursa özellikle çizik vs gibi..elemanlar gelirken olmuş bir açtığımızda böyleydi falan diyebiliyor.umarım başına gelmez..
    bu arada ben de nöbetçiyim bugün haa
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nabersiniz beyler;
    Armağan Motorun fotolarını da bekleriz görmeye gidince
    ayrıca dün motorumun yağ ve yağ filtresini değiştirdim Erdal ustaya, başka birşeye gerek olmadığını söyledi..
    Rıdvan bir ara ses geliyor motordan demiştim sana; onu da söyledim usta az daha beni kovalıyordu motorun temiz çalışıyor bir sorunun yok dedi.. ön taraftan da ses geliyor demiştim, meğersem bizim arka silindirin egzoz çıkışından sonraki egzoz koruma vidasından geliyormuş..onu da değiştirdik şimdi pürüzsüz

Asıl bomba ise; polat abinin beni 5-10 dakika da olsa shadowla gezdirmesi oldu..resmen şok oldum..o nasıl bir tork arkadaş makine yerinde durmuyor hele birde smokehead egzoz vardı, bir ses var akıllara zarar (bizim forumla alakalı değil ama bahsetmek istedim gene de )

Ama herşeye rağmen Gv mi seviyorum makinemizin kıymetini bilelim..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    çok ayıp hiç yapılırmı bu böyle adama? şimdi yarın sabah bayinin kapısında bittirme beni (= yok olmaz ya korede test filan etmişlerdir kesin. ya etmişler desene (=
    Panik yapma hemen Öyle bir şey olmaz zaten de, hadi üretim hatasıdır denk geldi desek bile senin motorla beraber gelen motorlardan birinin beynini söküp seninkine takarlar.

bu arada ilandaki kişi ile görüştüm bana yeni çekilmiş resimleri gönderdi mail adresini verirmisin oradan sanada bi yollıyayım, 80tl diyor resimlere tamam dersen müsait zamanda alabilirmisin?
    rkurtuldu@gmail.com istediğin zaman gidip alabilirim. Hem eve yakın hem de haftaiçi işten çıkınca oradan geçiyorum.

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nabersiniz beyler;
    Armağan Motorun fotolarını da bekleriz görmeye gidince
    ayrıca dün motorumun yağ ve yağ filtresini değiştirdim Erdal ustaya, başka birşeye gerek olmadığını söyledi..
    Rıdvan bir ara ses geliyor motordan demiştim sana; onu da söyledim usta az daha beni kovalıyordu motorun temiz çalışıyor bir sorunun yok dedi.. ön taraftan da ses geliyor demiştim, meğersem bizim arka silindirin egzoz çıkışından sonraki egzoz koruma vidasından geliyormuş..onu da değiştirdik şimdi pürüzsüz

Asıl bomba ise; polat abinin beni 5-10 dakika da olsa shadowla gezdirmesi oldu..resmen şok oldum..o nasıl bir tork arkadaş makine yerinde durmuyor hele birde smokehead egzoz vardı, bir ses var akıllara zarar (bizim forumla alakalı değil ama bahsetmek istedim gene de )

Ama herşeye rağmen Gv mi seviyorum makinemizin kıymetini bilelim..
    Ben de yağı ve filtreyi geçen akşam değiştirdim. Bu arada bilgin olsun kış geldi diye 7 gibi kapatmaya başlamışlar. Bir de şu motora çinli muamelesi yapmaktan vazgeç artık. Yok şurdan ses geliyor, yok burası böyle falan Motor sorun çıkarmıyor diye zorla sorun bulmaya çalışıyorsun.

Necati bugün dragstar bakacaktı, full+full+full gibi bir şey. Almışsa bir tur verir artık

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben de yağı ve filtreyi geçen akşam değiştirdim. Bu arada bilgin olsun kış geldi diye 7 gibi kapatmaya başlamışlar. Bir de şu motora çinli muamelesi yapmaktan vazgeç artık. Yok şurdan ses geliyor, yok burası böyle falan Motor sorun çıkarmıyor diye zorla sorun bulmaya çalışıyorsun.

Necati bugün dragstar bakacaktı, full+full+full gibi bir şey. Almışsa bir tur verir artık
    çinli muamelesi değil, ses olayını sende biliyorsun ama herhangi bir aksi birşey değilmiş, senin motorunun sesinin bizim Gvlerden farklı olması gibi birşey çinli gibi davransam ; her hafta bujilerini , hava filtresini , zinciri temizler ve kontrol etmek zorunda kalırdım
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    gnaydin arkadaslar belwdiye otobusunden saygilar sevgiler saat 07:07 bugunde is olurmu demeyin oluyo valla kazasiz belasiz gunlerrrr

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    ugur 2 haftadir bauhouse a gidip senin aldigin zincir yagindan soruyorum yok yok... castrol zincir yagi alicam ridvan en ucuzu? ;oD

alisveris yapicam baya ama soguklar ve mesai saatleri elvermiyor uzuluyorum... hatun buz kesmeye basladi arkada ona acilen mont almam lazim kariciiiimmmm usuyor ve ben kahroluyorum. offf of para olmaz vakit olur, para olur vakit yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler