Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istihbarat vermem buluşmaya gelmediğin sürece zor görürsün sen beni abi
    geliriz zamanla oda olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah gönlüne göre versin ilker oda olur inşallah
    teşekkürler hasan abi..allah hepimizin gönlüne göre versin
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    geliriz zamanla oda olur
    tamam anlaştık o zaman
    evet o mavili benimmm
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam anlaştık o zaman
    evet o mavili benimmm
    çatalı tutuşundan tanıdım

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    çatalı tutuşundan tanıdım
    heheh ilginç bir tespit

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yedek akuyu fulledim sabaha kadar... taktim motora, ilk marsta calidacak gibi oldu sonra hic umit vermedi... sanirim problem atesleme sistemindede var. minik bir sise enjektor temizleyici benzin katkisi bujileri temizlik ihtiyacina muhtac etmis olabilirmi? pufff asabim bozuldu dostlar... bujileri sokmem gerek ridvanla cadir kurucaz motor basinda bu gidisle

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek akuyu fulledim sabaha kadar... taktim motora, ilk marsta calidacak gibi oldu sonra hic umit vermedi... sanirim problem atesleme sistemindede var. minik bir sise enjektor temizleyici benzin katkisi bujileri temizlik ihtiyacina muhtac etmis olabilirmi? pufff asabim bozuldu dostlar... bujileri sokmem gerek ridvanla cadir kurucaz motor basinda bu gidisle
    Stator + konjektor 425 tl conta 10 tl işçilik 50 yağ 40 gecmis olsun

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Ahmet sen benim geçen yılki halime kaldın galiba, bende vurdurma yntemi ile motoru çalıştırdıktan sonra stop ve bir daha asla çalışmamıştı.konjektör, akü ,buji hepsi değişti olmadı,tam 2 hafta izmitteki serviste kaldı, adem ustaya sordum sorun nedir ateşleme sistemini baştan sona elden geçirdim tam bir günümü aldı ve sonunda oldu dedi. odur budur devam bir sorun yok tam bir yıldır, benim kırmızı enjeksiyon lambası devamlı yanıyordu arıza vermeden önce sende böyle bir durum oldu mu?
    Ona bağlı bir sorun du sanırım ..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bende arıza lambası hiç yanmıyor, ateşlemede bir sorun gözükmüyor... sanki benzin ya fazla geliyor yada gelen benzin değil ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    motora enjeksiyon temizleyici b.ktan yakit katkisi konur, statorden gelen 3 kablodan 1i kopuk oldugundan aku soguk bi sabah mars motoru yetersiz akuden motoru calistiramaz... marslar ve vurdurmalar ise yaramaz cunku bujiler atesleyemez uzerindeki vicik yakit ve katkidan...

sonunda buji degisir hikaye mutlu sona erer...

elde kalan altin tecrubeler ve motora, parcalarina guzelce check-up gozden kacan bikac eksikligin tamamlanmasi ve motora duyulan guven hissinin artmasi...

hemde hepsi bedavaya ne buyuk sans...

ayrica butun gicikligina ragmen esi bulunmaz bir dostun insan limitlerini zorlayan fedakar destegi... İyiki arkadasinim Ridvan. ruhsuz insan ;oD

Arkadaşlar selam bir sorum olacak bu motordan almayı düşünüyorum forumuda bayadır takip ettim iyi övmüşsünüz kore malını (türklerin birşey yapamaması ne acı) sizlerin değerli tecrübelerini dikkate alarak almaya karar verdim gv 250 yi herhalde izmirden alacağım bu motorun son fiyatı ne kadar acaba 2012 de alırım herhalde ocak şubat gibi tam kışa denk getirirsem biraz pazarlık ederim diye düşünüyorum)) ama bu dolar euro falan uçtu şuan sıfıırnın son fiyatını bilen varsa cevap yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B][/B][COLOR="#FF0000"][/COLOR]
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR!
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Krall83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam bir sorum olacak bu motordan almayı düşünüyorum forumuda bayadır takip ettim iyi övmüşsünüz kore malını (türklerin birşey yapamaması ne acı) sizlerin değerli tecrübelerini dikkate alarak almaya karar verdim gv 250 yi herhalde izmirden alacağım bu motorun son fiyatı ne kadar acaba 2012 de alırım herhalde ocak şubat gibi tam kışa denk getirirsem biraz pazarlık ederim diye düşünüyorum)) ama bu dolar euro falan uçtu şuan sıfıırnın son fiyatını bilen varsa cevap yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
    Fiyatı 8.367 TL. Ama pazarlık yapabileceğini pek sanmıyorum, 8.000'e bile düşmezler bence. Çünkü satılmayan bir motor değil, geldiğinde zaten fazla gelmiyor, onları da kısa sürede satıp bitiriyorlar.

http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gv250

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı 8.367 TL. Ama pazarlık yapabileceğini pek sanmıyorum, 8.000'e bile düşmezler bence. Çünkü satılmayan bir motor değil, geldiğinde zaten fazla gelmiyor, onları da kısa sürede satıp bitiriyorlar.

http://www.stkanuni.com.tr/Model.aspx?model=gv250
    Teşekkür ederim... 1-2 ay kadar önce aradım izmirde fuar zamanıydı tam tarih veremeyeceğim adam 7.500 tl dedi ocakta 8.000 lira param olacak nasipse, peşinde umarım indirim yaparlar diye düşünüyorum... birde düz siyah almayı düşünüyorum bu forumda paylaşmışlar resmini gayet güzel duruyor üzerinde sarı saçlı bir bayan vardı... umarım hem siyahını bulurum hemde dediğim o fiyatlara bulurum diye düşünüyorum ama işte malum dolar euro falan uçuşta inecek gibide durmuyor.... o nedenle tam fiyatı bu aralar ne diye düşünüyordum, hiç kanuninin sitesine girmedim hep hyosung diye arattım malum site kapalı saol tekrar link için....hayırlısı artık...
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B][/B][COLOR="#FF0000"][/COLOR]
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR!
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    ayrica butun gicikligina ragmen esi bulunmaz bir dostun insan limitlerini zorlayan fedakar destegi... İyiki arkadasinim Ridvan. ruhsuz insan ;oD
    Yau ben de istiyorum ondan bi tane burda..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ruhsuz olduğuma katılıyorum.

Alıntı Krall83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim... 1-2 ay kadar önce aradım izmirde fuar zamanıydı tam tarih veremeyeceğim adam 7.500 tl dedi ocakta 8.000 lira param olacak nasipse, peşinde umarım indirim yaparlar diye düşünüyorum... birde düz siyah almayı düşünüyorum bu forumda paylaşmışlar resmini gayet güzel duruyor üzerinde sarı saçlı bir bayan vardı... umarım hem siyahını bulurum hemde dediğim o fiyatlara bulurum diye düşünüyorum ama işte malum dolar euro falan uçuşta inecek gibide durmuyor.... o nedenle tam fiyatı bu aralar ne diye düşünüyordum, hiç kanuninin sitesine girmedim hep hyosung diye arattım malum site kapalı saol tekrar link için....hayırlısı artık...
    Sanıyorum sen zam gelmeden önce sordun. Zam ne zaman geldi hatırlamıyorum ama zamdan önce fiyat 7600 TL diye hatırlıyorum.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yau ben de istiyorum ondan bi tane burda..
    Başka şubemiz yoktur.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    sonunda buji degisir hikaye mutlu sona erer...

elde kalan altin tecrubeler ve motora, parcalarina guzelce check-up gozden kacan bikac eksikligin tamamlanmasi ve motora duyulan guven hissinin artmasi...
    Keşke yaptığınız işlemleri yeni makinenle fotoğraflayıp burda da paylaşsaydınız. Güzel bir check-up tutorial olurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke yaptığınız işlemleri yeni makinenle fotoğraflayıp burda da paylaşsaydınız. Güzel bir check-up tutorial olurdu.
    Motorla uğraşma derdinden ve özellikle de soğuktan hiç aklımıza gelmedi. Ama bugün motoru çalıştırdığımız zafer anının fotoğrafı var. Fotoğraftaki Ahmet USTA oluyor.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ee Ahmet öyle abuk sabuk şeylerle uğraşırsan, olacağı buydu zaten.. iyi ucuz yırttın he, yoksa sana da birşeyler girerdi masraf olarak..
    artık öyle şeylerle uğraşmama gereğini anlamışsındır umarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    anladim abi

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    anladim abi
    sevildiğini unutma müdürrr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler