Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günün tavsiyesi: Havaların soguması ve asfaltların da buna bağlı olarak soğuk olması dolayısıyla lastikleriniz daha geç ısınacaktır. Yerler kuru bile olsa yeni yola çıktığınızda ani manevralar ve frenden kaçının.
    Normal lastikler 7 derecenin altındaki sıcaklıkta dediğin gibi yol tutuşunu önemli ölçüde kaybeder. Sadece ilk yola çıktığında değil hava çok soğuksa sürekli olarak olur hatta. Ama İstanbul'da havalar henüz o kadar soğumadı

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gunun cakma tavsiyesi: havalar sogukya, atesli bi hatun olmadan yaninizda yataga girmeyin...

ek tavsiye: hatunu yarin tanimayacaksaniz, gece isinin gonderin geceden ;oD sabaha kadar yorganin altinda muhafaza etmeye calisin isiyi tek basiniza ;oP
    Sen iyice tehlikeli olmaya başadın. Artık senle buluşunca totoyu seleden kaldırmamaya karar verdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    gezi mezi olursa batuyu en önden yollamak lazım arkalarda kalmasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Bayramın 3. günü sanırım salıya denk geliyor...

bizim hatun bikaç kız arkadaşıyla birlikte darülacezeye yaşlıları ziyarete gideceklermiş ve güzel bi fikir attı önüme...
    -bizim çeteyi de topla motorcular buluşması yapalım darülacezede!

düşünceleri alayım? tanıdık tanımadık ilk kez gelecek yada defalarca buluştuğumuz kişiler seyirci kalmayın fikrinizi söyleyin...
    sonra liste işine girişelim ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

bizim hatun bikaç kız arkadaşıyla birlikte darülacezeye yaşlıları ziyarete gideceklermiş ve güzel bi fikir attı önüme...

düşünceleri alayım? tanıdık tanımadık ilk kez gelecek yada defalarca buluştuğumuz kişiler seyirci kalmayın fikrinizi söyleyin...
    Böyle bir etkinlik olacaksa bence bayramda olmasın. Tabii ki bayram, ziyaret falan güzel de. Onlar sadece bayramda hatırlanıyor genelde. Yani bayramda bizden hariç gidenler kesin olacaktır. Ama sonra? Kimsenin aklına gelmez. Demek istediğim bayram harici bir zamanda yaparsak daha güzel olur bence. Ama çoğunluk olarak benim gibi düşünmüyorsanız bayramda da gelirim benim için sorun yok

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Gidileceksede 3.gun olmasin calisiyom ridvan dedigin gibi bayram disindaz bi gun olsun ve benim izinli oldugum bi gun

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum. Bugün yamahanın 1000 cc'lik bir yarış motoruna ardçı olarak bindim. Motor deli manyak bişey, 225km'ye bir anda çıktık (daha fazla da gidiyormuş fakat güvenli sınırlarda kalmışız!). Ama o motora binince anladım ki yarış motoru bana göre değil. Yarım saat bindim motora sırtım boynum ağrıdı. Ben alışmışım yayıla yayıla motor sürmeye .

Günün tavsiyesi: Havaların soguması ve asfaltların da buna bağlı olarak soğuk olması dolayısıyla lastikleriniz daha geç ısınacaktır. Yerler kuru bile olsa yeni yola çıktığınızda ani manevralar ve frenden kaçının.
    hakan hocam nerelerdesin yaw?yüzünüzü gören cennetlik oldu..evlilik nasıl gidiyor?umarım herşey yolundadır..bende dayımın suzuki gsxr750 sine binmiştim.motor inanılmaz hızlanıyor.ama artçı olarak benim korumam olmadığı için ben varken hızlı gitmedi.ama 250 km/s leri rahat gördüğünü söyledi..bende o an dedim ki bu hız olayı bana göre değil..ben dağ bayır gerile gerile doya doya gezmeliyim diye düşünüyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    arkadaşlar, hepinizin kurban bayramını şimdiden tebrik ediyorum.. iyi bayramlar..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    gezi ya da buluşma planı olsa bile ben katılamayacağım ..bayramda full çalışıyorum..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bu arada ahmet cidden fenalaştı beyler mümkün mertebe artık ahmetin eve gitmeyelim yoksa oda kovalamaca oynarız valla
    yakalanırsakta mucx yapar bu gazla
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Herkese iyi geceler,

Forumdaki tüm büyüklerimin, yaşıtlarımın ve kardeşlerimin kurban bayramını en içten dileklerle kutlar aileleri ve tüm sevdikleri ile birlikle sağılıklı mutlu huzurlu nice bayramlara vesile olmasını dilerim...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepinize mutlu bayramlar dostlarım..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bayraminiz kutlu olsun etleri bitirmeyin mangal yapariz )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Sağlıklı, mutlu, huzur ve manita dolu geçsin bütün bayramlarınız inşallahhhh

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi bayramlar..sağlıklı mutlu ve bol seyirli daha nice bayramlara...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese iyi bayramlar...

Bayram etkinliği yapmayı düşünen var mı? Aslında organizatörümüz Ahmet güzel bir öneri sundu ama ben biraz sabote eder gibi oldum. Tekliflerinizi bekliyorum.

Can, nerelerdesin yaşıyor musun?

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Yarin izinliyim bu gece karar verin etleri tuketmeyin

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

Zincirimide temizledim gaz yagiyla cillop gibi oldu castrol zincir yagiyla yagladim cantlarida temizledim guzel oldu lakin zinciri temizlemek yaglamak yordu beni orta ayak olmayinca ileri yavas yavas ittirip durdurip yagladim iki takoz ayarlamak lazim arka teker icin .

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

İyi fikir isterdm ama ben bu ara biraz yoğnum arkdaşlar onun için bayram bitene kadar hem foruma zor igreceiğim hemde yanınıza gelemiyeceiğim
    mersinde kaynvalidem ve kayınbabam geliyor yarın bugünde evi toparlyorum yani bayram dolayısı ile kapalyım

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler,

Forumdaki tüm büyüklerimin, yaşıtlarımın ve kardeşlerimin kurban bayramını en içten dileklerle kutlar aileleri ve tüm sevdikleri ile birlikle sağılıklı mutlu huzurlu nice bayramlara vesile olmasını dilerim...
    Sağlıklı, mutlu, huzur ve manita dolu geçsin bütün bayramlarınız inşallahhhh
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi bayramlar..sağlıklı mutlu ve bol seyirli daha nice bayramlara...
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi bayramlar...

Bayram etkinliği yapmayı düşünen var mı? Aslında organizatörümüz Ahmet güzel bir öneri sundu ama ben biraz sabote eder gibi oldum. Tekliflerinizi bekliyorum.

Can, nerelerdesin yaşıyor musun?
    Herkesin ayramı kutlarım sevdiklernizle beraber olun

Yaşıyorum ama yoğunum arada okuyorum ama yazamadm

Ahmet dünde karsıya gecmek zorunda kaldım ondan aramadım gec dondum bu ara ailevi mevzulardan yıpranıorum

Ahmet senin evine makarna yemeğe gelemiyeceğiz bu gidişle sakata gelmiyelim hataya giderim ben rakibin makarnasına bakayım nasıl yapıyor
    S&T kanuni Gv 250

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Hepinize iyi bayramlar iki teker sevdalıları.
    no one lives forever...

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    İyi bayramlar.

Bende GV250 ciğime bayram hediyesi olarak led gösterge aydınlatma yaptım. Detaylar linkte.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...endin-yap.html
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    herkesin bayramını kutlarım
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Değerli GV 250 dostlarının Kurban bayramını tebrik eder, huzur ,keyif dolu, geçmişe özlenen değil, geleceğe taşınan bir bayram tadında geçirmeniz dileğimle..
    Vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler