Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ben bilet bile almadım.. ben yarın büyük ikramiyemi alıp gelicem inşallah bide bu güne kadar hep aldık bişey çıkmadı.. bize çalışmadan para yok galiba... ama eğer varsa zengin olan ilk uzun gezimize sponsor olursa seviniriz.. ehehehehe
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yav geçenlerde ne farkettim biliyor musunuz?ben çok sevdiğim nişanlımla vakit geçirirken bile aklım bu başlıkta..emrah acaba motoru nasıl getirecek?orhan ile koray motoru aldı mı?selçuk ne yapıyor acaba? vs.vs.
    sonra biran kendimden utandım.yaw kızın yanında yapma bari diye.onunla iken bile aklımda sadece o olması gerekirken bazen dalıp gidiyorum sonra çok kaptırıyorsun kendini diye kızıyorum kendime..böle garip bir durum.

ya bu arada motora kasko yaptırabiliyor muyuz?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    mondial 125 KT
    YÖRÜK bildiğim kadarıyla motora kasko yapılıyor ama çok tuzluya çıkıyor.ben bi ara raştırmıştım.risk unsurları fazla olduğundan senelik iyi bir paraya çıkıyor.değer aslında ama değerde pahalı bir makinan varsa.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkürler amigoex bir araştırayım bakalım.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Bence motora kaskoya gerek yok.. Ben yaptırmadım...

İŞTE MOTORUM.....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selçuk ne marka dizlik kullanıyorsun?mafsallı mı?motorun deposuna zara veriyor mu?

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    zengin olduk arkadaşlar ama gönül olarak.Güzel dostlar bulmak parayla elde edilmez sanırsam.Dizlik konsuna gelince bende depomu iki taraftan çizmiştim.Hemde aldıktan sonra eve kadar gelen süreçte :( Çift taraflı yapışkan bantı mafsalın üzerine yapıştırarak rahat bir nefes aldım ama olan olmuştu zaten.Dikkatli olun sizde

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav geçenlerde ne farkettim biliyor musunuz?ben çok sevdiğim nişanlımla vakit geçirirken bile aklım bu başlıkta..emrah acaba motoru nasıl getirecek?orhan ile koray motoru aldı mı?selçuk ne yapıyor acaba? vs.vs.
    sonra biran kendimden utandım.yaw kızın yanında yapma bari diye.onunla iken bile aklımda sadece o olması gerekirken bazen dalıp gidiyorum sonra çok kaptırıyorsun kendini diye kızıyorum kendime..böle garip bir durum.

?
    çok güldüm ya
    Demek ki kafayı takan sadece ben değilmişm.
    Bu güzel bi hobi,güzel bir uğraş kahve gitmekten,at yarış oynamaktan,karı-kıza düşkünlükten,alkol bağımlılığından daha iyi en azından,ben öyle düşünüyorum
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    mondial 125 KT
    arkadaşlar gv 250 ne kadar yakıyor acaba?

Motosikleti
    Shadow VT750
    1 lt ile 24 ila 27 km arasında değişiyor.Yük ve kullanıma göre... şu an ki kurşunsuzun 95 oktanı 2.750ytl den sayarsak 11 kuruş gibi bi fiyat çıkıyor...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zengin olduk arkadaşlar ama gönül olarak.Güzel dostlar bulmak parayla elde edilmez sanırsam.Dizlik konsuna gelince bende depomu iki taraftan çizmiştim.Hemde aldıktan sonra eve kadar gelen süreçte :( Çift taraflı yapışkan bantı mafsalın üzerine yapıştırarak rahat bir nefes aldım ama olan olmuştu zaten.Dikkatli olun sizde

çok güldüm ya
    Demek ki kafayı takan sadece ben değilmişm.
    Bu güzel bi hobi,güzel bir uğraş kahve gitmekten,at yarış oynamaktan,karı-kıza düşkünlükten,alkol bağımlılığından daha iyi en azından,ben öyle düşünüyorum

sana katılıyorum emrah ama yinede hatuna vakit ayırmak lazım yani tam olarak zaten motoru almak için birikmiş parayı kullandım o yüzden ikna edene kadar canım çıktı neyse alışcaz yavaş yavaş ilk heyecana veriyorum dicem ama bu heyecan değil ki aile olduk resmen.amcolu dayıolu gibi

yaw kimse yok yine.nerdesiniz yaa?

Motosikleti
    darıcadan önce bingölde görev yapıyordum.. orada küçük yer olmasındanmıdır nedir çok içiçeydik arkadaşlarla.. ortam güzel konuşacak bi dolu insan vardı.. burası çok kalabalık.. herkes kendi kabuğuna kapanmış.. kimse kimseye güvenmiyor gibi.. donuk biraz... çok az insan var söylediklerinizi anlayan.. tam bunlardan bunalmışken mt yi ve sonra sizi buldum.. sanki çocukluğumdan beri varmışsınız gibi.. liseyi üniversiteyi beraber okumuş gibi hissediyorum.. yani ilkercim yanlız değilsin eşim bilgisayarın başında işini bitirdikten sonra gel senin olsun özlemişsindir arkadaşlarını diyor.. ilker bi liste yaptım feyiz oğlundan yarın uğrayabilirsek orhanla alıcam onları.. orta direk bi liste bu.. airoh kask sv55 sport ( 250 ytl 54*5=270 ) MONT= prosev fileli mont (142 ytl 31*5= 155 ) ELDİVEN zen534 64ytl 13*5= 65 ) DİZLİK zandona marka 90ytl 20*5= 100 ) BOT motobot süet bot 135 ytl 30*5= 150 )

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray bende aynen öle hissediyom.hiç yabancıymış gibi değilsiniz.benim listemi göstereyim bende sana.feyizoğlundan baktım bende.diğerlerinin internet alışverişine güvenemedim. işte benimkiler:
    kask:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45435
    mont:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45325
    bellik:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45433
    dizlik:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44417

toplam 545 tl.6 taksitle ödeyeceğim biraz vade varkı olacak ama yapacak bişi yok. birde pantolon buldum ama şimdi alamayacağım daha sonra.
    işte pantolon:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44530

evet ne diyorsun?

Motosikleti
    aynı ürünleri begenmişiz abi.. ben bel korumasınıda ekleyeyim listeme.. o yoktu bende.. biz feyizoğluna ugrayabilirsek yarın orhanla kaliteleri konusundada yazarız akşam.. çok merak ediyorum feyizoğlunu.. çünkü yorumlarda öve öve bitiremiyorlar oradaki insanların esnaflıgını..

herkese merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum...sormak istediğim 1 soru var sizin kullanıyor olduğunuz hyosung gv250 ile st kanuni gv 250 arasında bi fark varmı ? ikisinin arasında ben egzos dışında bir fark göremedim...
    motor ve performans olarak bir fark varmı ? yoksa 2009 ile 2008 arasındaki fiyat farkı olması tuhaf geldi...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet aynı ürünler bende de eldiven ve bot eksik.botu şimdilik almayı düşünmüyorum ama bende eldiveni unutmuşum.onu da ekliyim.ya senden bir ricam var.adamlara yarın gittiğinizde benim için şunu sorar mısın: ben internetten alacağım için kargo gelince,açıp denediğim zaman bedenime uymazsa tekrar geri gönderip uygun olanları alabilir miyim?sitede ki yorumlarda değişim kabul etmişler ama değişim politikası diye bişi var ve adam ambalajı açarsanız değişim yapmam diyor.yani bir çelişki var.o yüzden bizzat gidince sorarsan benim için çok yardımcı olur koray.

Motosikleti
    Shadow VT750
    daha önce söylenmişti sayfalarda.2009larda Enjeksiyon var,eksoz tek.Ve düz siyah modeli var bide...

Alıntı durable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum...sormak istediğim 1 soru var sizin kullanıyor olduğunuz hyosung gv250 ile st kanuni gv 250 arasında bi fark varmı ? ikisinin arasında ben egzos dışında bir fark göremedim...
    motor ve performans olarak bir fark varmı ? yoksa 2009 ile 2008 arasındaki fiyat farkı olması tuhaf geldi...
    .............

mrock

eyv...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı durable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin arkadaşım evet arasında az da olsa fark var.st'ler enjeksiyonlu,bizimkiler karbüratörlü.st'ler de enjeksiyon koyunca motor ile biraz oynamışlar 27 hp olmuş galiba motorun gücü.bizimkiler 28 hp.ayrıca bunu sormadan önce forumu baştan sona okursan bu tür soruların cevabını çok rahat bulabilirsin

emrah dostum şu seçtiğim ürünlere bakıp bir yorum yapar mısın?nasıl ürünler?

Motosikleti
    tamam ilker sorarım abi. yarın akşam tüm günün yorumlarını ve hava yagmazsa motorun fotolarını eklerim buraya.. yani resim ekleyemem onu orhan yapar

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hadi bakalım mutlu haberlerini bekliyoruz unutmayıp benim şu olayı da sorarsan çok sevinirim.iyi geceler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler