Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    burada konusacak bisey kalmadi napalim, bulusmalardan bulusmalara artik...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    cuma günü yarım gün diye dedikodu var? bizim gibi özel sektörde çalışanlar içinde geçerli mi ? (=

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü yarım gün diye dedikodu var? bizim gibi özel sektörde çalışanlar içinde geçerli mi ? (=
    Cuma günü öğleden sonra resmi tatil. Ama resmi bayramlarda bile eleman çalıştırmanın peşinde olan özel sektör bunu ne kadar uygular bilmem. Bana tatil olma ihtimali yüksek ama emin değilim. Gerçi sabah kalkıp işe gittikten sonra eğer başka bir işim yoksa tatil olması çok da önemli değil, benim için asıl önemli olan sabah kalkmamak. Ama resmi bayramda çalışmaya karşı itinayla isyan edilir.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ne bayram ne c.tesi.ne pazar tatili banamisin demiyorum Allahtan 29 ekim izin gunume denk geliyo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bayram ne c.tesi.ne pazar tatili banamisin demiyorum Allahtan 29 ekim izin gunume denk geliyo
    AVM, market falan mı?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar..
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kask on numara bi kask, ama anesmotor da 275 lira aynı kask.. hatta sahibinden de bi bayi aynı kaskı 199 liradan satışa koymuş, iskenderunda, ilker müsait olduğunda bakacaktı, eğer olumlu bi geri dönüş olursa iki tane birden alırız ordan
    bu arada robocop deri ceket harika görünüyor..
    ya hüseyin kusura bakma,ben fırsat bulamadım,dün nöbetçiydim bugün de istirahat mesai ile geçti..ilk fırsatım olunca bakacağım..

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma günü iskenderundayım. İlker'in vakti olursa bu kaska bakmak isterim. Fiyat avantajlı...
    Sahte kask yapılacağını en azından bu tip ürünler için düşünmüyorum. Ürün ün orjinal olduğu kanısındayım...
    olgaç abi sen gelince birlikte bakarız.ama sana kötü haberlerim var..cuma günü çelenk koyma töreni varmış..görevlendirdiler..kaçmaya çalışacağım ama kaçamazsam bir süre seni yalnız bırakabilirim bilgin olsun..kısmet bakalım..bizim işlerde son ana kadar hiçbişi belli ve kesin olmuyor..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar..

ya hüseyin kusura bakma,ben fırsat bulamadım,dün nöbetçiydim bugün de istirahat mesai ile geçti..ilk fırsatım olunca bakacağım..

olgaç abi sen gelince birlikte bakarız.ama sana kötü haberlerim var..cuma günü çelenk koyma töreni varmış..görevlendirdiler..kaçmaya çalışacağım ama kaçamazsam bir süre seni yalnız bırakabilirim bilgin olsun..kısmet bakalım..bizim işlerde son ana kadar hiçbişi belli ve kesin olmuyor..
    Noterler kapanmadan görüşelim sonra beraber çelenkleri koyarız. Hemde istediğin kadar

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    armağan senden birşey öğreneceğim.. ben yurtdışından bunu getirtmek istiyorum bunda yardımcı olabilirmisin ? boyutu bildiğimiz kalem kadar..ürün bunun gibi..sadece mw si farklı olabilir o kadar

http://www.ebay.com/itm/532nm-5mW-Gr...item336b95910a
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armağan senden birşey öğreneceğim.. ben yurtdışından bunu getirtmek istiyorum bunda yardımcı olabilirmisin ? boyutu bildiğimiz kalem kadar..ürün bunun gibi..sadece mw si farklı olabilir o kadar

Bende 10 mw 'ı var çok çabuk pil bitiriyor... Ama zevkine değer ancak zevki 1 hafta da kaçıyor bilesin. Şu an nerede bilemiyorum bile... Bulursam gönderirim.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 10 mw 'ı var çok çabuk pil bitiriyor... Ama zevkine değer ancak zevki 1 hafta da kaçıyor bilesin. Şu an nerede bilemiyorum bile... Bulursam gönderirim.
    heheh aslında ben 100 mw civarında birşey istiyorum olgaç abim, ama o kadar yüksek mw'li olmasa da olur.. bu lazer tutkusu ufaklıktan beri var bende..hatta evimde bile bu dandiklerden bir sürü var..genelde bizim abimdeki kedileri oynatmak için kullanıyorum, birazda hobi amaçlı tabi
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uğur bırak bu oyuncakları
    Eski iş yerindeki bir arkadaşıma hem yurt dışından hem de buradan almıştık. Yakın fiyatlara alabiliyorsun burada da. Ayrıca laserin yeşil çizgi şeklinde görünmesi biraz hikaye, tamam görünüyor ama sadece karanlıkta. Ama illa ben buna para verecem diyorsan ebay'le uğraşmaya gerek yok. Mesela http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...088399/detay/?

Motosikleti
    S&T GV250
    Günaydınler,
    dun gece komsumun haber vermesi ile asagıya indiö bir ne göreyim, bizim arabanın lastiklerini indirmişler, supap kapaklarını calmıslar 4 ünüde. yetmemiş jank kapaklarını sokmek ıcın baya uğrasmıslar. ama sokememısler deli oldum gece gece. Ülkemizde o kadar çok kansız var ki çıldırmamak içten değil...

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AVM, market falan mı?
    security

bu arada günaydın arkadaşlarrr büyük güne az kaldı ben otobüse devam

havalar malum simdilik kıyamıyom aslanıma

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Günaydınler,
    dun gece komsumun haber vermesi ile asagıya indiö bir ne göreyim, bizim arabanın lastiklerini indirmişler, supap kapaklarını calmıslar 4 ünüde. yetmemiş jank kapaklarını sokmek ıcın baya uğrasmıslar. ama sokememısler deli oldum gece gece. Ülkemizde o kadar çok kansız var ki çıldırmamak içten değil...
    Armagan nerde oturuyorsun geçmiş olsun heralde takozun üstünde bulacaktın arabayı

bu arada herkese selam çoktan beri yazmıyorum ama okuyorum devamlı, cumartesi geliyorsunuz demi bayrak lazım motorlara takmak lazım.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada herkese selam çoktan beri yazmıyorum ama okuyorum devamlı, cumartesi geliyorsunuz demi bayrak lazım motorlara takmak lazım.
    Ben devamlı motorun üzerinde durması için küçük bir bayrak düşünüyordum ama bulamadım. Bugün ya da yarın Real'den 50x70cm sopalı bayrak alıp onu takacam. Biraz büyük ama olsun

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    ben 2 tane küçük bayrak aldım elle tutulan bide iş yerinden buyuk bayrak ayarladımmı tamamdır

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben devamlı motorun üzerinde durması için küçük bir bayrak düşünüyordum ama bulamadım. Bugün ya da yarın Real'den 50x70cm sopalı bayrak alıp onu takacam. Biraz büyük ama olsun
    Çok büyük takma durduğunda yere değmesin
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok büyük takma durduğunda yere değmesin
    O kadar da değil.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar..

hiç önemli değil ilker, acelesi yok, zaten şu aralar burda havalar çok kötü gidiyo, pek binemiyorum motora..
    çelenk töreni de kısa sürer umarım.. ben görevdeyken tüm çelenk törenlerine katılıyordum mecburen.. sonra bütün idari amirlerle ortaklaşa bi karar aldık ve çelenk koymamaya başlamıştık ki ben istifa ettim

Günaydınler,
    armağan çok geçmiş olsun.. benim sinyaller aklıma geldi direk.. polis çağırıp parmak izi aldırsaydın keşke.. benimkinin üzerinden bir gün geçtiği için parmak izi bulamamıştık biz..

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armağan çok geçmiş olsun.. benim sinyaller aklıma geldi direk.. polis çağırıp parmak izi aldırsaydın keşke.. benimkinin üzerinden bir gün geçtiği için parmak izi bulamamıştık biz..
    manyak çok ülkemizde gece gece sinirim bozuldu indim arabayıda cizdilermi diye görmek için yıkamaya götürdüm, benzincide hemde hava bastırdım.
    iyiki gidene kadar yanaklar kesilmedi jantlarda gittim neyseki arabada da cizilme yok bir tek lastiklerle boğuşmuşlar.
    yapanların soyundan sopundan kanından baya bir gittim düm düz.. hak ettiler ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler