Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Baktım o geziye Koray hakikaten çok güzel ve anlamlı bir gezi olmuş. Gaziantep MT'yi kutluyorum buradan

O günkü duruma göre bakarız Koray. Sen mont ve kask modellerini incele abi, bir ara kadıköy motomax'tan gider bakarız.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben baktım gerçekten çok güzel bir gezi yapmışlar.shubert kasklar pahalı diye biliyorum ben ama.senin o stokta olmayan modeli internette bulabileceğim bir yer sölesene.

ya orhan sinirden konuşmak bile istemedim.adam kullanılmış vizörü çizik içinde kaskın heryeri çizilmiş bana çok kaliteli kask abi sana 170 e bırakırım diyor.markasını tam hatırlayamıyorum ama çok tanıdık bir marka değildi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ilker motomaxta kampanyadaydı. benim vstromcu arkadaş duyar duymaz aldı bi tane.. 399 liraydı ama dediğne göre piyasada 600 700 liraymış. yanlış hatırlamıyorsam c 2 modeli http://www.motomaxonlineshop.com/mai..._ID=4&cat_ID=7 şimdide stokta yok yazıyor. orhan sayende link ekleyebiliyorum artık ehehehehe
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    -
    Anlıyorum İlker dediğin gibi yapan esnaf çok var. Tutturabildiğine satmaya çalışıyorlar. Zaten işin içine motor girdimi 100 ytl.lik şey direk 250 ytl.ye çıkıyor. Mesela motor için sırtlık bakmıştım, en dandik çin malını bile 85 ytl.ye satıyorlardı, oysa geçen ay tchibo mağazasında snowboardçılar için sırtlık vardı süper kaliteli ve sağlam bir sırtlık 35 ytl.ye hemde. Yani motorla alakalı olduğu zaman fiyatını hemen katlıyor.

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker motomaxta kampanyadaydı. benim vstromcu arkadaş duyar duymaz aldı bi tane.. 399 liraydı ama dediğne göre piyasada 600 700 liraymış. yanlış hatırlamıyorsam c 2 modeli http://www.motomaxonlineshop.com/mai..._ID=4&cat_ID=7 şimdide stokta yok yazıyor. orhan sayende link ekleyebiliyorum artık ehehehehe
    Birde motorunun resmini çekip eklemeyide yaptın mı tamamdır bu iş Koray

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya şu tchibo izmir'de foruma açılmış birde ben gidip bakayım oradan.eldiven falan da vardır orada kayakçılar için.denk gelirse alırım.
    koray baktım gerçekten güzel görünüyor ama dediğin gibi stokta yok.ben sanırım airoh alacam ilk kask olarak.

selçuk senin kaskın markası ne?ne tavsiye edersin?

Motosikleti
    evet şimdilik eski fotosu sonra benimle birlikte.. avatarı değiştirdim orhan ne zaman biz hepimiz bi buluşur gezi yapar ve gezi yazılarında 1500 tane yorum alırız o zaman ben motor aldığıma inanırım

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet şimdilik eski fotosu sonra benimle birlikte.. avatarı değiştirdim orhan ne zaman biz hepimiz bi buluşur gezi yapar ve gezi yazılarında 1500 tane yorum alırız o zaman ben motor aldığıma inanırım
    İnşallah Koraycım inşallah o da olacak...

İlker Tchibo'dan bende termal eldiven aldım soğuklarda takmak için. Tabi motor için almadım motor eldivenim var. Birde termal içlik takımı aldım, altlı üstlü çok kaliteli ve sıcak tutuyor. Soğuk havalarda birkaç kez motorda denedim çok etkili gerçekten. Gidersen dediğim termal içliklere de bak. Yalnız grisine bakma hiç, siyah olan güzel

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    vayyy çok süper görünüyor.bizim oralarda amcalarımız dedelerimiz yeni bir araç alınca "allah tekerine taş dokundurmasın" diyerek iyi niyetlerini belirtirlerdi.
    gerçekten çok hoş bir görünümü var.allah tekerine taş dokundurmasın koray

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Koraycım inşallah o da olacak...

İlker Tchibo'dan bende termal eldiven aldım soğuklarda takmak için. Tabi motor için almadım motor eldivenim var. Birde termal içlik takımı aldım, altlı üstlü çok kaliteli ve sıcak tutuyor. Soğuk havalarda birkaç kez motorda denedim çok etkili gerçekten. Gidersen dediğim termal içliklere de bak. Yalnız grisine bakma hiç, siyah olan güzel

tamam orhan bu akşam hatunu aldıktan sonra gider bakarım.hoş benim iki takım termal içliğim vardı komando kursundan kalma ama yinede yeni almakta fayda var.

Motosikleti
    amin ilkerim inşallah hiçbirimize keder vermez allah.. şu kask hakkında yapılan yorumlar iyi.. http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...101&ShowPane=2

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet bu kask.zaten benimde sana kararsız kaldım dediğim modellerin birisi bu.renkli vizörlü olanı değil de sihay olanı alacağım.sv55 sport modeli.koray sen bak kardeşim en son hangi modelleri seçtiğini göster bende bitirdim seçim işini karşılaştırlarım iyi olanı alalım.

neyse ben çıkıyorum arkadaşlar.pazara gidip meyve alayım sonra hatunu alayım sonra tchiboya bakayım sonra eve gelip yemek yiyeyim.sonra fırsat olursa tekrar girerim.görüşmek üzere.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2009 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    evet evet gooollll 2 oldu :

çok sevindim Koray abi yeni bir cruiser rider kazandı çetemiz. Süper yafff..

Bakıyorum AYvalık tatil planları yapılmış.Raki+Balik=Ayvalik felsefesi hakim sayfada.

Choppercılar aslında bira içer ama

Güzel günlere güzel yollara az kaldı....

herkesin yeni yılda sevdiklerinizle,sağlıklı ve bol km li yollar diliyorum.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    emrah valla oluyor bişeyler ama ben şaşkınlıktan bişey anlamıyorum daha.. dedim ya ne zaman beraber bi gezi yaparız ben o zaman anlıycam gv sahibi olduguma.. ama şunu çok iyi biliyorum SİZİN GİBİ ADAMLARIN ARASINA GELDİĞİM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM.. İYİKİ VARSINIZ.. VE İNŞALLAH BİR YIL BAŞINDA HEP BİRLİKTE OLDUĞUMUZ GÜNÜDE GÖREBİLİRİM.. YENİ YIL SAĞLIK MUTLULUK GÖNLÜNÜZDEKİ İKİ TEKERİ GETİRSİN... GÖNLÜNDEKİ İKİ TEKERE SAHİP OLANLARADA GÜZEL GÜZEL YOLLAR GETİRSİN... NİCE SENELERE DOSTLARIM ARKADAŞLARIM KARDEŞLERİM....

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    emekkoray hayırlı uğurlu olsun gv Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullan yıllarca
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    canım arkadaşlarım tekrar hepinizin yeni yıllarını kutluyorum.ve herkese istisnasız bir sürü öpücük yolluyorum

Motosikleti
    -
    Bende tüm GV 250 seven arkadaşlarımın yeni senesini kutlar, sağlıklı sevdikleriyle güzel bir yıl geçirmesini dilerim. Kazasız nice km.lere inşallah

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    İlker kardeşim benim kask öyle ahım şahım bişey değil. Orta kalite ARC marka 110 YTL'ye aldım. Tabi eşimede aynı şeyleri alınca bana kaskların maliyeti otomatik 220 YTL ye montlar 200 YTL ye bere dizlik falan derken ektra bir 800 YTL sanırım harcadım.. (Kilitler-Branda-Çanta falan filan) Montum Prosev marka..
    Bu arada arkadaşlar Antalya'da bir arkadaşımla Mayıs 3.cü haftasında G.Doğu gezisi yapacağım. Aklımda bir karadeniz birde Trakya gezisi ile Güney Avrupa Kuzey Avrupa gezisi var birde doğuda İRAN gezisi var.. Haberiniz ola! Kafamda şekillendirmeye çalışıyorum...
    Bu arada MUTLU YILLAR::
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    hyosung gv 249
    tüm gvseverlerin 2009 yılını sevdikleri ile mutlu,huzurlu ve sağlıklı geçirmesini dilerim.
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

Motosikleti
    vıceroy çok teşekkür ederim.. sizlerden, yazdıklarınızdan çok destek aldım.. inşallah yarın alıp gelicez.. viceroy ayvalık buluşmasında senide bekliyoruz... kocaadamıda bekliyoruz...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar selam ben geldim.dün gece zengin olanınız varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler