Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok üstüne gitmeyin o da kardeşimiz ama
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosungsource.com'dan alabilirsin bir şey lazımsa. Ne almayı düşünüyorsun?

O değil de bir Can vardı, ne oldu ona. Hani şu motoru olmayan
    simdilik bişi yok ileride bir şey lazım olursa diiye sormuştum hesaplımı fiyatları burdakilerle fark varmı aralarında fıyat konusunda[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model. 8.500 km çift geniş ayak bandı çift yan heybeler 5bin lira

BU SANKİ GÜZELMİŞ

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdilik bişi yok ileride bir şey lazım olursa diiye sormuştum hesaplımı fiyatları burdakilerle fark varmı aralarında fıyat konusunda[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 22:59 ---------- Previous post was at 22:53 ----------

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

http://img41.imageshack.us/img41/724...1016225723.jpg

BU SANKİ GÜZELMİŞ
    aynen budur hocam
    ! Rock'N Roll !:bounce:

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    BENDE ALALI yarın bi hafta olucak sadece motoru teslim alıp eve bıraktım ondan sonrada havalar bozdu oylece duruyo garibim bakalım havalar düzelsin bi istanbul turu atarım artık

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selam beyler nabersiniz..

Can sesin soluğun kesildi, Metrobüste rahatsın belli ki forumu unuttun

Mesut zaten meşgul çokk çalışıyor çoook

Ahmette yardırıyordur garibim 5 kilo daha vermiştir rahat

Rıdvan sende illaki sigarayı methedicen he

Wallaby (Armağandı sanırsam ) sende çatlıyorsun biraz ama yapacak birşey yok

Dr.Aeuqitas, sokakta insan görünümlü hayvan dolu..gene sadece sinyallerle kurtarmışsın şanslısın bence..üzüldüm açıkçası..

Ayrıca İlker abim (büyük olduğunu düşünüyorum )sende dikkatli oluver, sağlıcakla kalasın

Can, Mesut, Ahmet arada bir foruma girinde yaşadığınızı görelim be

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bu arada yarın sabahtan bir aksilik çıkmaz ise motoru bizim servise gösterip onayını aldıktan sonra noter işlerini halledeceğiz..

Furkan beni ararsın yarın..motorla geleceksin unutma he..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca İlker abim (büyük olduğunu düşünüyorum )sende dikkatli oluver, sağlıcakla kalasın
    uğurcum teşekkür ederim..buraların Hakkari'den pek farkı kalmadı..elimizden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum..Allah sonumuzu hayır etsin.
    bu arada ben 28 yaşındayım.daha büyüksen abimsin,küçüksen kardeşimsin..
    herkese saygılar..yarın furkanın mutlu haberini hep birlikte bekliyoruz o zaman..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğurcum teşekkür ederim..buraların Hakkari'den pek farkı kalmadı..elimizden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyorum..Allah sonumuzu hayır etsin.
    herkese saygılar..yarın furkanın mutlu haberini hep birlikte bekliyoruz o zaman..
    bende 26..kardeşiniz yani
    bu gidişle sonumuz ne olacak bende anlamadım açıkçası abicim..dediğin gibi, Allah sonumuzu hayır etsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE ALALI yarın bi hafta olucak sadece motoru teslim alıp eve bıraktım ondan sonrada havalar bozdu oylece duruyo garibim bakalım havalar düzelsin bi istanbul turu atarım artık
    Havalar gayet güzel, yollar henüz buz tutmadı ya da kardan dolayı kapanmadı. Yani motosiklete binilebilir bir hava var. Tabii ki yeterli ekipmanla. Bu akşam 1 km uzaklıktaki bir yere gitmem gerekti. Havanın 8 derece olduğunu bilmeme rağmen nasıl olsa 2 dk.'lık yol diye sadece kask ve montumu giyip çıktım, çıkmaz olaydım. Eldiven ve yağmurluk ne kadar sıcak tutuyormuş anlamış oldum. 1 km'lik yolda bacaklarım soğuktan dondu, ellerim de üşüme aşamasını atlayıp acımaya başladı. Kışlık ekipman olmadan bakkala bile gitmeyin. Ama ilginç olan yolda eldivensiz hatta kasksız normal bir montla motosiklet sürenler gördüm, onların insan olduğundan şüphelendim. İnsan üşümez mi o soğukta, bir de E-5'te gidiyorlar.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Havalar gayet güzel, yollar henüz buz tutmadı ya da kardan dolayı kapanmadı. Yani motosiklete binilebilir bir hava var. Tabii ki yeterli ekipmanla. Bu akşam 1 km uzaklıktaki bir yere gitmem gerekti. Havanın 8 derece olduğunu bilmeme rağmen nasıl olsa 2 dk.'lık yol diye sadece kask ve montumu giyip çıktım, çıkmaz olaydım. Eldiven ve yağmurluk ne kadar sıcak tutuyormuş anlamış oldum. 1 km'lik yolda bacaklarım soğuktan dondu, ellerim de üşüme aşamasını atlayıp acımaya başladı. Kışlık ekipman olmadan bakkala bile gitmeyin. Ama ilginç olan yolda eldivensiz hatta kasksız normal bir montla motosiklet sürenler gördüm, onların insan olduğundan şüphelendim. İnsan üşümez mi o soğukta, bir de E-5'te gidiyorlar.
    o söylediğin eldivensiz gitme olayı geçen sene vardı bende bir yerden sonra zaten elini hissetmiyorsun.. öyle gidona yapışıyor

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    hyosungsource.com'dan alabilirsin bir şey lazımsa. Ne almayı düşünüyorsun?

O değil de bir Can vardı, ne oldu ona. Hani şu motoru olmayan
    Burdayım motorum olmayınca sesim cıkmıyor bugun başka servislere bakacağız polat ile beraber bakalım inşallah vardır gına geldi artık.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstüne gitmeyin benimde motorum yok henüz (= savunurum onu hehehe
    ben o gece dedim USA dan getirsin eleman diye ses çıkarmadı,
    evde kendi imal etmeye karar verdi galiba
    Hala o opsiyonu aklımda tutuyorum. En kısa zamanda belli olur bugün yarın da gelmez ise artık yurt dışından bakacağız ki ebayda bulamadım .

---------- Post added at 10:27 ---------- Previous post was at 09:10 ----------

Belki de metrobüse iyice alışıp motosikletten vazgeçmiştir
    Yok daha alışmadım alışmayada niyetim yok hergün cekilmiyor.

çok üstüne gitmeyin o da kardeşimiz ama
    evet cok gelmeyin üstüme istanbul metrobüse binmek bir olaydır

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler nabersiniz..

Can sesin soluğun kesildi, Metrobüste rahatsın belli ki forumu unuttun

Mesut zaten meşgul çokk çalışıyor çoook

Ahmette yardırıyordur garibim 5 kilo daha vermiştir rahat

Rıdvan sende illaki sigarayı methedicen he

Wallaby (Armağandı sanırsam ) sende çatlıyorsun biraz ama yapacak birşey yok

Dr.Aeuqitas, sokakta insan görünümlü hayvan dolu..gene sadece sinyallerle kurtarmışsın şanslısın bence..üzüldüm açıkçası..

Can, Mesut, Ahmet arada bir foruma girinde yaşadığınızı görelim be

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bu arada yarın sabahtan bir aksilik çıkmaz ise motoru bizim servise gösterip onayını aldıktan sonra noter işlerini halledeceğiz..

Furkan beni ararsın yarın..motorla geleceksin unutma he..
    Furkan motoru aldı galiba hayırlı olsun kazasız belasız .. Forumu unutmadım da motor olmayınca girip okuyup cıkıyorum yazasım gelmiyor.

Benimle yasıtmısın bende cocuk filan deyince seni baya yaşlı zannediyordum Bu aman dikkkat et orada bu siyaset ıoyunlarında en cok canı yananlar her zaman asker ve polis oluyor fazla konusmadan susayım beni zaten yakında alırlar içeri
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aman dikkkat et orada bu siyaset ıoyunlarında en cok canı yananlar her zaman asker ve polis oluyor fazla konusmadan susayım beni zaten yakında alırlar içeri
    Ben seni yalnız bırakmam içeride. Sigara zammıyla içimdeki isyan duyguları kabardı, patlayabilirim.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Ben seni yalnız bırakmam içeride. Sigara zammıyla içimdeki isyan duyguları kabardı, patlayabilirim.
    Samsung un en sade telefonunu alacaktım 119 liraya magazaya gidene kadar 230 olmuş hani su kapaklı kamerası olmayan klasik cep telefonu ..

Şimdi bunun sadece zenginlere ve lüks ürünlere yapıldığını savunanların hepsinin kullaklarını cınlatıp cıktım mağazadan
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsung un en sade telefonunu alacaktım 119 liraya magazaya gidene kadar 230 olmuş hani su kapaklı kamerası olmayan klasik cep telefonu ..

Şimdi bunun sadece zenginlere ve lüks ürünlere yapıldığını savunanların hepsinin kullaklarını cınlatıp cıktım mağazadan
    Cep telefonlarındaki minimum ÖTV tutarı 40 TL'den 100 TL'ye çıkınca adamlar telefonu bedavaya verseler zaten KDV ile birlikte 118 TL vergisi tutuyor. Mazoşist bir halkla aynı ülkeyi paylaşmak böyle bir şey işte.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Günaydınlar,
    dün gece sıyırıp Koreye mail attım motor istiyorum neden gelmiyor diye adamlardan bu sabah hemen geri dönüş oldu, buradaki pazarlama departmanına cc de tutmuşlar aralıkta kısmetse teslim diyor amcalar mail aşağıda;

Can bence sende Koreye mail at bu tarafı sıkıştırsınlar

Dear Mr. Armagan,

Thanks for your reply. If you have any further questions, please feel free to contact us.
    Best regards,
    Victoria

Dear Armagan;
    The new model S&T KANUNI GV250 will be sold in market around end of december

2011/10/17 김예봉(Victoria) <victoria@hisntmotors.com>

Dear Mr. Armagan Kirmizi,
    Thank you for your interest in our bike.

We kindly request you to contact our distributor as below.
    Ozgur SEMERCİ
    Foreign Trade Dept
    Tel: 0216 581 21 14
    Faks: 0216 304 05 55
    Mobile: 0507 384 49 98

If you have any further questions, please feel free to contact us.
    Thanks & Best regards,
    Victoria

Victoria(Yebong) Kim
    Overseas Marketing team
    S&T Motors Co.,Ltd.
    Tel: +82-55-269-7361
    Fax: +82-55-274-0585
    ---------------------------------------------------------------------------------
    From: Armagan KIRMIZI [mailto:armagankirmizi@gmail.com]
    Sent: Saturday, October 15, 2011 10:03 PM
    To: 이정용(Justin)
    Cc: Armağan Kırmızı
    Subject: New S&T Shipments to Turkey (2012models)

Dear Sirs,

During the two month Turkey motorcycle market search, I found out that you have exported only apx 30 pieces of gv 250 to Turkey with Kuralkan factorty.I am seaching for for new gv 250 efi for a long time, but unfortunatelly i couldn't have anopportunately to find and to buy new gv 250.
    I couln't reach any information in Turkey about new shipment date. (I contacted wtih almost all dealers in ISTANBUL, ANKARA and IZMIR)
    I kindly request to inform me about the for exact or possible export date to Turkey for subject new models.

Best Regards
    Cpt. H. Armagan KIRMIZI
    Operation Executive
    TURKONLINE

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar,
    dün gece sıyırıp Koreye mail attım motor istiyorum neden gelmiyor diye adamlardan bu sabah hemen geri dönüş oldu, buradaki pazarlama departmanına cc de tutmuşlar aralıkta kısmetse teslim diyor amcalar mail aşağıda;

Can bence sende Koreye mail at bu tarafı sıkıştırsınlar

Dear Mr. Armagan,

Thanks for your reply. If you have any further questions, please feel free to contact us.
    Best regards,
    Victoria

Dear Armagan;
    The new model S&T KANUNI GV250 will be sold in market around end of december

2011/10/17 김예봉(Victoria) <victoria@hisntmotors.com>

Dear Mr. Armagan Kirmizi,
    Thank you for your interest in our bike.

We kindly request you to contact our distributor as below.
    Ozgur SEMERCİ
    Foreign Trade Dept
    Tel: 0216 581 21 14
    Faks: 0216 304 05 55
    Mobile: 0507 384 49 98

If you have any further questions, please feel free to contact us.
    Thanks & Best regards,
    Victoria

Victoria(Yebong) Kim
    Overseas Marketing team
    S&T Motors Co.,Ltd.
    Tel: +82-55-269-7361
    Fax: +82-55-274-0585
    ---------------------------------------------------------------------------------
    From: Armagan KIRMIZI [mailto:armagankirmizi@gmail.com]
    Sent: Saturday, October 15, 2011 10:03 PM
    To: 이정용(Justin)
    Cc: Armağan Kırmızı
    Subject: New S&T Shipments to Turkey (2012models)

Dear Sirs,

During the two month Turkey motorcycle market search, I found out that you have exported only apx 30 pieces of gv 250 to Turkey with Kuralkan factorty.I am seaching for for new gv 250 efi for a long time, but unfortunatelly i couldn't have anopportunately to find and to buy new gv 250.
    I couln't reach any information in Turkey about new shipment date. (I contacted wtih almost all dealers in ISTANBUL, ANKARA and IZMIR)
    I kindly request to inform me about the for exact or possible export date to Turkey for subject new models.

Best Regards
    Cpt. H. Armagan KIRMIZI
    Operation Executive
    TURKONLINE
    Armggan Ya benim içinde bir mail at sunlara ingilizce yok kaldım ortada 01.10.2011 den beri konjektor bekliyoruz ilglinemiyorlar de sabah kavga ettim tarih vermiyorlar ne zaman geleceiği konsuuynda de adamı dinden imandan cıkartılarde
    S&T kanuni Gv 250

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Kod:
    Best Regards
    Cpt. H. Armagan KIRMIZI
    Operation Executive
    TURKONLINE
    vay be adamım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    zengin daha zengin, fakir hep fuckilir... fcuk the system, rock forever, motor bana en uygun arac cunku geri vitesi yok... ayni ben... ;oD

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

pek dolmusum be...

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zengin daha zengin, fakir hep fuckilir... fcuk the system, rock forever, motor bana en uygun arac cunku geri vitesi yok... ayni ben... ;oD

---------- Post added at 12:54 ---------- Previous post was at 12:44 ----------

pek dolmusum be...
    Aynen katılıyorum iyi oldu rahatladın

Armggan sana mail adresi ve şifre göndereyim iki satırda bana yazacakmısın
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zengin daha zengin, fakir hep fuckilir... fcuk the system, rock forever, motor bana en uygun arac cunku geri vitesi yok... ayni ben... ;oD]pek dolmusum be...
    Olm zaten sigaraya 2TL zam gelmis isyana tesvik etmeyin beni

Bu arada Furkan motoru almis az once. Hayirli olsun.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Valla kıt ingilizcemle yazdım gönderdim inşallah anlata bilmilşimdir

Hello,
    I am writing this article to google translate sorry for spelling errors.
    Date 10.01.2011, Istanbul Motopark Stkanuni servsinden regulator ordered. I can not get the information about the future when kurallkan’dan 17 days in 4 weeks but I will send you what they say nor what time to send in their hands can learn whether this matter is a kind of history do not get a date with distributor Can you give here. Thank you, come easy.

Bir kontrol edin bakayım ne yazmısım bende bilmiyoırum
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler