Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Orhan teşekkür ederim, aldım mailini.. Yalnız ingilizcesinide yollasan..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selçuk birazdan göndererim İngilizcesini de.

Koray kardeşim, rica ederim ne demek. Yardımcı olabildiysem ne mutlu Dün akşam eve geldik mesajına cevap yazdım ama bir türlü gönderemedi telefonum sanırım, kusura bakma olur mu. Hadi bakalım inşallah hayırlısıyla alırız senin motorunuda sonrasında da tamamlarız eksiklerini bir bir
    ..::.. GO ..::..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Teşekkürler ingilizcesinide aldım..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...101&ShowPane=2 buna bi bakarmısınız? yorumlarınız? aslında shubert c 2 vardı aklımda ama motomaxta kampanya vardı ellerinde yok sanırım.. 399 tl idi.. güneş vizörü siyahmış resimdeki gibi degilmiş.. dahada iyi yani..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    koray abi artık müstakbel GV250 yi değiştirelim ne dersin =))))))

Bu arada trenle motosiklet nakli kaldırılmış malesef. nasıl yapsam ne etsem bilemiyorum.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    ya benim motoru alacagım arkadaşta bahsetti otobüsle yapıyolarmış bu işi.. ama benimde aklıma yatmayan bişey var.. hadi otobüs kabul etti.. bagaja çıkartma işide halloldu.. peki motoru yanmı yatırmak gerek? nasıl olucak sallantıda? emrah alım satımı bir yapayım avatarıda oradaki cümleyide değiştiricem.. okadar korkuyorumki bişey olacakda bozulacak diye.. ya bide daha öncede sormuştum gerçi senin facebook taki grubun adı neydi?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray sen pendik yerine başka bir motorla pazarlığa girmişsin sanırım.onun ilan numarası varmı fotolarına baksak müstakbel hyo'nun
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    yok abi ilandan kaldırdı arkadaş motoru.. fotosu yok yani.. msn i açarsan bi tane var foto oradan atayım..

Motosikleti
    -
    Emrah nasıl trenle kaldırılmış nakliye yahu Geçen bizim diğer siteden bir arkadaş ankaradan motor getirmişti trenle. Hemde 57,50 Ytl.ye maloldu felan yazmıştı şaşırdım bak.

Koray otobüste motoru yan yatırmıyorlar. Aynaları söküp dik konumda otobüsün bagağa yerleştiriyorlar. Sonrada etrafını battaniye gibi yumuşak birşeyle sarıp iple sabitliyorlar öyle taşınıyor motor. Ayrıca linkini gönderdiğin kaskı bizim CBF çilerin siteden Birol isimli arkadaşım kullanıyor. İstersen sorarım kasktan memnunmu değil mi diye. Yalnız buna 260 vermektense 399'a schuberth'i alabiliyorsan kesinlikle schuberth derim benim nacizane düşüncem. Sonuçta schuberth alman malı ve dünyanın en sessiz kaskını bu adamlar yapıyorlar. Tabi stok sorununu çözerler yeniden getirirler mi o kasktan bilemiyorum.

Motosikleti
    beraber gittiğimizde bakarız diğerlerine zaten.. shubert i bende begendim ama işte stok durumu... orhan içimde acayip bi sıkıntı var.. bir an önce halletsek şu işleri.. bide ben orayı tekrar nasıl bulucam yanlız başıma bilemiyorum.. sen bana tarif edecek kadar hatırlıyormusun?

Motosikleti
    -
    Evet Koray hatırlıyorum orayı tarif edebilirim. Hatta sana haritadan çizer gönderirim. Zaten krediyi halledebilirsen arkadaşla buluşmaya merkezi bir yere gidersiniz satış işlemini yapmak için. Orda satış işlemini yaptırıp motorun yanına gider beni beklersin. Ben iş çıkışı atlar gelirim yanına. Ya da aklına başka bir yol geliyor mu bilemiyorum, o da uyar bana.

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim motoru alacagım arkadaşta bahsetti otobüsle yapıyolarmış bu işi.. ama benimde aklıma yatmayan bişey var.. hadi otobüs kabul etti.. bagaja çıkartma işide halloldu.. peki motoru yanmı yatırmak gerek? nasıl olucak sallantıda? emrah alım satımı bir yapayım avatarıda oradaki cümleyide değiştiricem.. okadar korkuyorumki bişey olacakda bozulacak diye.. ya bide daha öncede sormuştum gerçi senin facebook taki grubun adı neydi?
    Koray abi "chopper/cruiser özgürlük makinesidir,bir hayat felsefesidir" grubhun adı

http://www.facebook.com/photo.php?pi...4555381&ref=ts
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    tek sıkıntı parayı bankadan teslim almak sanırım.. umarım cumadan önce verirler parayı.. orhan harita süper olur çünkü ben hiçbirşey hatırlamıyorum.. emrah artık 1 üye daha var senin grupta cuma günü havada iyi olursaaaaaa....

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    s.a arkadaşlar şu kullanma kılavuzundan bir tanede benim mailime gönderinde motordan önce kullanma kulavuzunu kullanlım bari şunun şurasında bir kaç ay kaldı motoru kullanmaya blinçli bir kullanıcı olmama katkı sağlayacak olan başta orhan bey e (kılavuzu dağıtan arkadaşımız) veya ilgilenen herkese şükranlarımı sunarım hem türkçe hem de ing. lütfen..mitmuallim@gmail.com eposta adresim hayırlı gecler...

Motosikleti
    -
    Hadi bakalım Koray inşallah bir aksilik çıkmaz da şu motoru alırız sana. İnan seninle aynı heyecanı paylaşıyorum. Sen para işini hallettiğinde sana haritayı resim olarak mail ile gönderirim. Ondan sonrası kolay :wiinkk

Hadi Koray hayırlı haberlerini bekliyoruz

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar şu kullanma kılavuzundan bir tanede benim mailime gönderinde motordan önce kullanma kulavuzunu kullanlım bari şunun şurasında bir kaç ay kaldı motoru kullanmaya blinçli bir kullanıcı olmama katkı sağlayacak olan başta orhan bey e (kılavuzu dağıtan arkadaşımız) veya ilgilenen herkese şükranlarımı sunarım hem türkçe hem de ing. lütfen..mitmuallim@gmail.com eposta adresim hayırlı gecler...
    Mitmuallim, birazdan senin mail adresine de gönderiyorum kullanma klavuzunu

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan bey,Çok teşekkür ederim, dilek ve arzularına bu kadar çabuk kavuşman dileklerimle...

Motosikleti
    -
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan bey,Çok teşekkür ederim, dilek ve arzularına bu kadar çabuk kavuşman dileklerimle...
    Rica ederim İyi dileklerin içinde ben teşekkür ederim. Maili gönderdim bu arada...

Motosikleti
    orhan elin değmişken banada gönderirmisin klavuzu?

Motosikleti
    Shadow VT750
    GV250 im yok ama kitapçık elimde var,genede banada gönderirmisn dermişim

Motosikleti
    -
    Klavuz manyağı oldum
    Koray mail adresine gönderdim seninde. İnşallah o motoru alırızda onun orjinal klavuzundan yararlanırsın kardeşim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler