Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gün itibariyle motosikletimi satmış bulunuyorum,
    bundan sonraki buluşmalarda beni artçı olarak almak isteyen olursa sevinirim

Gv 250 alacak arkadaşlara da tavsiyem önce ehliyet almaları ,
    aksi takdirde suçsuzken suçlu duruma düşebiliyorsunuz...
    hayırdır hocam bir olay mı vuku buldu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba..
    Nihayet ben de bir GV 250 sahibi olarak aranıza katılmış bulunuyorum.. Uzun araştırmalar, uykusuz geceler neticesinde hayatımda sahip olduğum ilk vasıtama kavuştum.. Çok mutluyum.. Umarım uzun yıllar kazasız belasız kullanmak nasip olur..
    Yalnız motorumu aldıktan hemen sonra 120km lik bir yolculuk yaptım.. Yolculuk sonunda parmak uçlarımı hissetmiyordum, ayrıca kıçım resmen uyuşmuştu.. Ortalama sürüş hızım 80km/sa.. Bir saatin üzerindeki yolculuklarda hissedilir derecede rahatsızlık veren bir titreşim oluştuğunu gözlemledim.. Forumun neredeyse tamamını okumama rağmen bu şekilde bi titreşimden bahseden kimse yoktu.. Açıkçası sıfır titreşimle bindiğim gibi ineceğimi tahmin ederken eve vardığımda biraz hayal kırıklığı yaşamadım değil.. Ayrıca motor düşük hızlarda (60km/saatin altındaki hızlarda özellikle) bir sağa bir sola beşik gibi sallanıyor.. Ancak hız 80km/sa ve üzerine çıkınca bu sallanma ortadan kalkıyor.. Şehiriçi kullanımda bu bi sıkıntı oluşturabilir bence.. Ayrıca gerçekten 7bin devirden sonraki ivmelenme çok şaşırtıcı.. Sanki artık daha fazla hızlanmaz gibi düşünürken bi anda gaza yüklendiğimde saniyeler içinde 80den 120ye çıkması çılgın bişey.. Ama yine de tekrar yapacağımı sanmıyorum.. Korktum..
    İlk sürüşüm olduğu için henüz daha motora alışamadım.. Ayaklar ileride, sele yere oldukça yakın, sürüş pozisyonu oldukça dik.. Hiç alışkın olduğum bi motor değil.. Bakalım ben ona o da bana alıştıktan sonra durum ne olacak..
    Bu arada bu titreşim olayı hakkında yorumlarınızı çok merak ediyorum.. Zira motor kısmında bu titreşime sebep olacak hiçbir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.. Yine de yorumlarınızı bekliyorum..
    Herkese kucak dolusu sevgiler, selamlar..
    Bu motor kesinlikle sıfır titreşimle çalışmıyor. Ama ciddi bir şekilde rahatsız edecek bir titreşim de yok. Ayrıca sallanma kısmını da anlayamadım. Motorunda bir anormallik olması yüksek ihtimal. Alırken ustaya/servise kontrol ettirdin mi? Aşırı titreşim ve sarsıntıya pistonlardan birinin düzgün çalışmaması sebep olabilir ama tam tarif edemediğin için bir şey diyemiyorum.

Arkadaşlar gün itibariyle motosikletimi satmış bulunuyorum,
    bundan sonraki buluşmalarda beni artçı olarak almak isteyen olursa sevinirim
    Necati hayırlı olsun. Dragstarı yaza mı alıyorsun?

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Teşekkürler Rıdvan,

15 Kasımdan sonra ehliyetimi alacağım, ehliyeti aldıktan sonra hemen motosiklet almayı planlıyorum.

Model olarak kesin bir kararım yok o zamanki bütçeme göre karar vereceğim,
    Honda Shadow 750 , Yamaha Dragstar 650 ilk tercihlerim ,
    bütçeyi arttırabilirsem HD Sportster 883 e kadar yolu var...

Gv 250'nin eksikliğini daha ilk günden hissettim , kimseye satmasını tavsiye etmiyorum

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati hayırlı olsun. Dragstarı yaza mı alıyorsun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm arkadaşlar gv 250 lerimizde hangi bujiyi kullansak iyi olur ?ngk iridyum mu numarası tam kaçtır?
    bi yardımcı olur musunz? daha 2 gün oldu alalı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    pazar gunu toplanalim sisler ledler icin vs. guzel bi gezi de yapariz. yada cekeriz kafalari evde ;oD

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

buji numarasi cr8e. iridyumlar daha uzun omurlu bildigim kadariyla

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar gunu toplanalim sisler ledler icin vs. guzel bi gezi de yapariz. yada cekeriz kafalari evde ;oD
    pazar gunu muhtemelen kapali olur dukkanlar, alinacaklari bugun almak daha iyi gibi. de neler alinacak? bir tane cakma sis fari, bir de powerlerd falan mi?

biri bi liste yapsa, sunlar suralardan, su dukkandan alinacak diye super olur =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ben sis fari aldim 30tl cifti sirinevlerden, ledler ve lensler icinde bugun bi dukkandan ayar cekicem. tek eksik sisleri motora baglayacak demir.

ben bugun 7 de cikiyorum isten ayrica peh

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar gv 250 lerimizde hangi bujiyi kullansak iyi olur ?ngk iridyum mu numarası tam kaçtır?
    bi yardımcı olur musunz? daha 2 gün oldu alalı
    İridyum yerine normal NGK CR8E buji al. En iyisi orjinal bujisidir.

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar gunu muhtemelen kapali olur dukkanlar, alinacaklari bugun almak daha iyi gibi. de neler alinacak? bir tane cakma sis fari, bir de powerlerd falan mi?

biri bi liste yapsa, sunlar suralardan, su dukkandan alinacak diye super olur =)
    Sis farı, bağlantı demiri ve powerled lazım. Cihan sis farı ve bağlantı demirini Sirkeci'de Faraş motordan alabileceğimizi yazmış. Powerled'leri ben hallederim demiş ama bu hafta olmaz herhalde, çalışıyormuş.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhaba..
    Nihayet ben de bir GV 250 sahibi olarak aranıza katılmış bulunuyorum.. Uzun araştırmalar, uykusuz geceler neticesinde hayatımda sahip olduğum ilk vasıtama kavuştum.. Çok mutluyum.. Umarım uzun yıllar kazasız belasız kullanmak nasip olur..
    Yalnız motorumu aldıktan hemen sonra 120km lik bir yolculuk yaptım.. Yolculuk sonunda parmak uçlarımı hissetmiyordum, ayrıca kıçım resmen uyuşmuştu.. Ortalama sürüş hızım 80km/sa.. Bir saatin üzerindeki yolculuklarda hissedilir derecede rahatsızlık veren bir titreşim oluştuğunu gözlemledim.. Forumun neredeyse tamamını okumama rağmen bu şekilde bi titreşimden bahseden kimse yoktu.. Açıkçası sıfır titreşimle bindiğim gibi ineceğimi tahmin ederken eve vardığımda biraz hayal kırıklığı yaşamadım değil.. Ayrıca motor düşük hızlarda (60km/saatin altındaki hızlarda özellikle) bir sağa bir sola beşik gibi sallanıyor.. Ancak hız 80km/sa ve üzerine çıkınca bu sallanma ortadan kalkıyor.. Şehiriçi kullanımda bu bi sıkıntı oluşturabilir bence.. Ayrıca gerçekten 7bin devirden sonraki ivmelenme çok şaşırtıcı.. Sanki artık daha fazla hızlanmaz gibi düşünürken bi anda gaza yüklendiğimde saniyeler içinde 80den 120ye çıkması çılgın bişey.. Ama yine de tekrar yapacağımı sanmıyorum.. Korktum..
    İlk sürüşüm olduğu için henüz daha motora alışamadım.. Ayaklar ileride, sele yere oldukça yakın, sürüş pozisyonu oldukça dik.. Hiç alışkın olduğum bi motor değil.. Bakalım ben ona o da bana alıştıktan sonra durum ne olacak..
    Bu arada bu titreşim olayı hakkında yorumlarınızı çok merak ediyorum.. Zira motor kısmında bu titreşime sebep olacak hiçbir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.. Yine de yorumlarınızı bekliyorum..
    Herkese kucak dolusu sevgiler, selamlar..
    Motorunuz hayırlı olsun güle güle kullanın allah kaza bela vermesin.
    Titreşim konusuna gelince motorda titreşim tabikide var fakat herzaman söylediğimiz gibi rahatsız etmeyecek derecede.Uzun süreli sürüşlerde uyuşmalar oluyor tabiki ama bence tek sebep titreşim değil yoldaki ufak çaplı engebeler,çukurlar bir de uzun süre hemen hemen hiç hareket etmeden oturuyoruz motorun üzerinde bunların hepsi bence uyuşma sebepleri.Hatta eldivensiz kullanımda elleri rüzgar bile çok etkiliyor.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar arkadaşlar nabersiniz..

-Can son durum nedir sende, erdal ustaya mı baktıracaksın statör olayını ? benim fikrimi sorarsan statör almadan önce bi baktır o günde dediğim gibi belki bi kablonun içinde kaçak vardır kopmuştur, boşuna yeni statör alıp masraf yapmana gerek kalmaz..

-Necati satmışsın motoru hayırlı olsun diyelim

-Ahmet kanka led alacaksan kesinlikle haber ver bana..kafamdaki projeyi yapacağım, kesin kararlaştırdım..bahsettiğim gibi kırmızı ve beyaz istiyorum..
    gerçi sen bende beyaz yeterince var demiştin..gene de haber ediver kanka..

-kilitci kardes ( büyüğümsen artık abi ) şu yukiyi aradım orta sehpa olayı için ama onlarda yokmuş taa karşıda ümraniyede var dedi o da kesin belli değil..senin bildiğin yakın civarlarda (en azından avrupa yakasında ) satan yer varsa haber verirsen sevinirim..

bu hyosung alışveriş olayını da isterseniz bende katılabilirim..bizim ahmette bulunan el korumalarından almak istiyorum..
    bundan: http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=900
    hee birde debriyaj teli malum burada fiyat uçtu son durum 64 tl bence fazlaca debriyaj teli getirtelim beyler..

birde bu powed led olayı falan tam netleşirse bana da haber verin.. yarın buluşma yapacaksanız burada son durumu yazın.. belki iş çıkışı bende katılabilirim..

ayrıca bugun gitti kışlık eldivenimi de aldım rıdvanın tavsiyesinde ..eldiven bot işi tamam sırada korumalı pantalon kaldı
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

-Can son durum nedir sende, erdal ustaya mı baktıracaksın statör olayını ? benim fikrimi sorarsan statör almadan önce bi baktır o günde dediğim gibi belki bi kablonun içinde kaçak vardır kopmuştur, boşuna yeni statör alıp masraf yapmana gerek kalmaz..
    Can'ın motoru Erdal usta'nın kollarında zaten. Birkaç gün orada kalacak. Tahmin edildiği gibi statör yanmış.
    Can bu arada aklımdayken söyleyeyim. Polat abiye söyle de ön fren müşürü de sipariş versin. 5,27 TL fiyatı var. Hazır sipariş verirken onu da değiştirsin.

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

-kilitci kardes ( büyüğümsen artık abi ) şu yukiyi aradım orta sehpa olayı için ama onlarda yokmuş taa karşıda ümraniyede var dedi o da kesin belli değil..senin bildiğin yakın civarlarda (en azından avrupa yakasında ) satan yer varsa haber verirsen sevinirim..
    Ben Yukinin ikitellideki yerinden almıştım orada yoksa bişey diyemicem eğer ümraniyede varsa kargo ile gönderiyorlarsa o da olabilir bence.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Arkadaslar merhaba,

bugun gidip kask ve montu almış bulunuyorum, daha ortada motor yok ama ne kadar kararlı oldugumun bir göstergesi olarak nitelendirerek kendimi avutuyorum, bu gidişle yeni gv250 lerin gelmesini bekleyemeyeceğim galiba, aşağıdaki 2 ilan için sizden yorum alabilirmiyim?

bu ilan bayadır duruyor:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-orjinal-kazasiz-41436570/detay/

diğeri ise aksesuarsız ama uzaktan bir tanısık çıktı daha güvenilir bir kaynak benim için,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9484793/detay/

yorum ve yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim,
    iyi aksamlar herkeze,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

bugun gidip kask ve montu almış bulunuyorum, daha ortada motor yok ama ne kadar kararlı oldugumun bir göstergesi olarak nitelendirerek kendimi avutuyorum, bu gidişle yeni gv250 lerin gelmesini bekleyemeyeceğim galiba, aşağıdaki 2 ilan için sizden yorum alabilirmiyim?

bu ilan bayadır duruyor:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-orjinal-kazasiz-41436570/detay/

diğeri ise aksesuarsız ama uzaktan bir tanısık çıktı daha güvenilir bir kaynak benim için,

iyi aksamlar herkeze,
    Eğer ikisi arasında bir tercih yapacaksan ikincisini alman daha iyi. Aralarında 500 TL fark var ve diğeri tanıdık diyorsun. Ayrıca o motorda 500 TL aksesuar yok. Çantalar 160 TL, sissy bar da çinli bir motordan uydurulmuş ve ikinci el bir motorda aksesuarlar da sıfır fiyatıyla düşünülmez.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Teşekkürler Rıdvan,

15 Kasımdan sonra ehliyetimi alacağım, ehliyeti aldıktan sonra hemen motosiklet almayı planlıyorum.

Model olarak kesin bir kararım yok o zamanki bütçeme göre karar vereceğim,
    Honda Shadow 750 , Yamaha Dragstar 650 ilk tercihlerim ,
    bütçeyi arttırabilirsem HD Sportster 883 e kadar yolu var...

Gv 250'nin eksikliğini daha ilk günden hissettim , kimseye satmasını tavsiye etmiyorum
    dostum hayırlısı olsun..umarım en yakın zamanda hayalindeki motora kavuşursun...
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

bu ilan bayadır duruyor:

iyi aksamlar herkeze,
    adamlar cidden iyi fiyatlar vermiş..ben olsam ikincisini alırdım...hayırlısı olsun..
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer ikisi arasında bir tercih yapacaksan ikincisini alman daha iyi. Aralarında 500 TL fark var ve diğeri tanıdık diyorsun. Ayrıca o motorda 500 TL aksesuar yok. Çantalar 160 TL, sissy bar da çinli bir motordan uydurulmuş ve ikinci el bir motorda aksesuarlar da sıfır fiyatıyla düşünülmez.
    kesinlikle katılıyorum..

bu arada hüseyin yeni motorun hayırlı olsun..hiçbir motorda bildiğim kadarıyla sıfır titreşim diye birşey yoktur..ama gv250 lerdeki titreşim diğer motorlara göre kıyaslandığında rahatsız etmeyecek ve konforlu yolculuk sağlayacak şekildedir..ben hangi motora binersem bineyim kıstas olarak motorla giderken aynalara bakarım.aynalarda titreşim yoksa arka net olarak görülüyorsa o motor konforlu motordur.tıpkı gv250 deki gibi..bu salınım olayına ben de anlam veremedim..yani hiç de duymadım..acaba sen yanlış anlatmış olabilir misin?rıdvan mekanik konusunda neredeyse hepimizden daha bilgili.onun bahsettiği yerlere bir baktır istersen..umarım kazasız belasız keyifli bir şekilde kullanırsın..

herkese saygılar sevgiler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    İyi dileklerde bulunan herkese çok teşekkür ederim.. Titreşim sıkıntısı dediğim gibi 2 saatlik aralıksız uzun bir yolculuk sonrası karşılaştığım bir olaydı.. Kısa süreli günlük kullanımlarda kesinlikle hissettiğim bişey değil.. Dolayısıyla ateşleme sistemiyle alakalı bir sorunun meydana getirdiği bir durum olduğu kanısında değilim.. Servisi tabi ki gördü motoru.. Motor çok temiz.. Salınım olayına gelirsek.. Belki de dediğim gibi bu sürüş tarzına pek alışık olmadığımdan kaynaklanıyor olabilir.. Ama benim hissettiğim bu salınımı şöyle anlatayım.. Sanki arka tekerlek milinde boşluk varmış da siz dik bir şekilde düz yolda giderken birden çok hafif sağa yatıyor, sonra düzeltiyorsunuz, hemen sonra birden sola çok hafif yatıyor.. vs. vs. şeklinde tekrarlanan bir süreç.. Ama bu söylediğiim olay dün gazete almaya giderken (bahçe evinde kalıyoruz, en yakın market bir km mesafede) tekrar etmedi.. Belki de gerçekten alıştıkça ortadan kalkacak bir durum da olabilir.. Merakla bekliyorum bakalım.. Ama aynı sıkıntıyı abim de farketmiş.. Hatta bu salınımdan çok rahatsız olduğunu söylemişti bana.. Hayırlısı bakalım..
    Bu arada yurtdışından yedek parça getirme işi ne durumda.. Listeye ben de dahil olabilirim.. Debriyaj teli, yağ filtresi, ihtiyacım olabilir, bunlardan ikişer tane alabilirim..
    Bu arada kullanma fırsatınız oldu mu bilmiyorum ancak Honda CBF 150 lerde cidden neredeyse sıfır titreşim var.. Çok uzun yolculuklar yapmıştım, inanın gideceğim yere vardığımda en küçük bir uyuşma bile yoktu.. Mercedesten indiyseniz artık neye bindiğinizin de çok bi espirisi olmaz ya.. Sanırım bendeki durum da bu olsa gerek.. (CBFin GV den daha iyi olduğunu kastetmedim, titreşim farkından dolayı söyledim) Amam madem herkes bir miktar titreşimde hemfikir, o halde bu meseleyi büyütmeye gerek yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

Bu arada kask ve mont tavsiyeleriniz olursa çok hora geçer.. Acilen bir kask ve bir de sadece kışlık olmayan, dört mevsim giyebileceğim bir mont almayı düşünüyorum..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam beyler,benim ithiyacım olan ve özellikle onun için sipariş vermek istediğim sissy bar arka demirini buradan bir demir ustasına yaptırarak halletmeyi planlıyorum.dün gidip telle şablonu çıkarttı,önümüzdeki haftaya hazır olacak inşallah.Ve birde topuk vitesi de yaptırıyorum.Ben daha önce hyosungsource'da bulunan topuk vitesinden sipariş vermiştim ama benim vitesler sert olduğu için vites attırırken esneme yapıyordu,şimdi gerçek paslanmazdan ustaya yaptırıyorum.Eğer güzel olursa sizde ustaya yaptırabilirsiniz.
    Dediğim gibi ben sadece arka demir için sipariş vericektim ama ustayla işimi halletmiş oldum.
    Son olarak bu kurye motorlarında olan elcik korumasının şeffaf plastikten versiyonunu yapmayı düşünüyorum.Çünkü kışın ne giyerseniz giyin eller üşümekten kurtulamıyor.Vede elcik koruma plastikleri de rüzgarı maalesef içeri alıyor tam aerodinamik değil.Benim planım kalın şeffaf muşambamsı malzemeden alıp kolların içeri gireceği şekilde kesip,yanları yapıtırıp,görüntüde dikkat çekmeyen yağmurluk tarzında bir rüzgar koruması yapmak.Hele bir girişeyim resimlerini falan atarım burdan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu motora sis fari baglamaya yarayacak paslanmaz uygun fiyatli bisiyi nerden buluyorduk?

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler,benim ithiyacım olan ve özellikle onun için sipariş vermek istediğim sissy bar arka demirini buradan bir demir ustasına yaptırarak halletmeyi planlıyorum.dün gidip telle şablonu çıkarttı,önümüzdeki haftaya hazır olacak inşallah.Ve birde topuk vitesi de yaptırıyorum.Ben daha önce hyosungsource'da bulunan topuk vitesinden sipariş vermiştim ama benim vitesler sert olduğu için vites attırırken esneme yapıyordu,şimdi gerçek paslanmazdan ustaya yaptırıyorum.Eğer güzel olursa sizde ustaya yaptırabilirsiniz.
    Dediğim gibi ben sadece arka demir için sipariş vericektim ama ustayla işimi halletmiş oldum.
    Son olarak bu kurye motorlarında olan elcik korumasının şeffaf plastikten versiyonunu yapmayı düşünüyorum.Çünkü kışın ne giyerseniz giyin eller üşümekten kurtulamıyor.Vede elcik koruma plastikleri de rüzgarı maalesef içeri alıyor tam aerodinamik değil.Benim planım kalın şeffaf muşambamsı malzemeden alıp kolların içeri gireceği şekilde kesip,yanları yapıtırıp,görüntüde dikkat çekmeyen yağmurluk tarzında bir rüzgar koruması yapmak.Hele bir girişeyim resimlerini falan atarım burdan.
    Topuk vitesi olursa ben de yaptırmak isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla hyosungsource'dan sipariş verme işini iptal etmiş oldun. Elcikler için şöyle deriden yapılmış bir şey daha hoş durmaz mı? http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=513

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motora sis fari baglamaya yarayacak paslanmaz uygun fiyatli bisiyi nerden buluyorduk?
    Cihan Sirkeci'de Faraş motor demişti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler