Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar..

StyLeOscaR aksesuarlar yakışmış.aynı yan çantalar ve sosis çanta bende de mevcut ama ben püskül sevmediğim için püskülünü kesmiştim sosis çantanın..
    güle güle kullanmak nasip olur inşallah..
    teşekkürler yörük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @StyLeOscaR
    Tekrar hayırlı olsun motor ve çantalar bugün biraz dolaşınca rüzgarın yüzüme vurmasıyla kendime geldim
    heheh saol ali güzel geldi ama dimi
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tayfunbora

aradim o ilanin sahibini. motorun beyni degismis kisin kullanimdan kaynakli islanma oldugu icin. ama garanti kapsaminda degisitirmisler beynini. s&t kanuni servisinde yaptirmis.

6500'den asagi da kesinlikle olmaz diyor. ben de 6000tl'den fazla kesinlikle veremem.

su anda zaten mct 250 kullaniyorum, kask, mont, dizlik, branda vs var. yani koruma, ekipman falan almayacagim.

neyse arayislarim devam ediyor.

alinabilecek bir sey(yasi ve km'si cok yuksek olmayan) denk gelirse haber verirseniz memnun olurum.
    İnşallah sana uygun motoru alırsın.Sahibinden.com 'da eğer düşünürsen 2007 model için ilanları görmüştüm.Fiyatlarıda 5000-5500 tl aralığında idi.Tabi karar senin.

Ekipman vs sahibi olman güzel ek bütçe ayırmana gerek yok.

Arkadaşlar,

Motorumun sissy barı yok.Arka çantamda yok.Kabaca 2'si bana 400 tl ye mal olcak

Kendi orjinal çantasını koysam diye düşündüm.Yaslanma ve çanta işini çözmüş olcam.Tasarımıda hoş.Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1268
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkadaşlar uzun zamandır yazılarınızı okuyorum gv250 almaya karar verdim gidip yeni gelecek kasa için ön siparişi verdim beklemedeyim haziran 15-25 arası elimde olacak kısmet ise aldıktan sonra yazılarımla katılabilirm herkese selam olsun ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi orjinal çantasını koysam diye düşündüm.Yaslanma ve çanta işini çözmüş olcam.Tasarımıda hoş.Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim

Bence bu çanta pek hoş durmuyor ama tabi aynı şeyi düşünmek zorunda değiliz
    Ama linki verdiğin ürünün açıklamasında kırmızı yazılarla "If you want to install the top box, you should need the luggage carrier." yani arka taşıma demiri olmadan bu çantayı takamazsın yazıyor. Onun fiyatı da 125 TL + kargo. Linki; http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=327

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun zamandır yazılarınızı okuyorum gv250 almaya karar verdim gidip yeni gelecek kasa için ön siparişi verdim beklemedeyim haziran 15-25 arası elimde olacak kısmet ise aldıktan sonra yazılarımla katılabilirm herkese selam olsun ..
    Şimdiden hayırlı olsun motorun.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Tessekürler... Bu ara toplanırsanız, bende gelmek isterim uzun yol harıç (125 an suzuki ile geleceğim ) . Motoru sizin yazdıklarınızla alıyorum bir canlı görme fırsatım olmadı :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motoru sizin yazdıklarınızla alıyorum bir canlı görme fırsatım olmadı :S
    Görmeden? Belki hiç beklediğin gibi bir motor değildir
    Kimsin, neredesin, ne yaparsın onları anlat.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Slayerr

Tabi zevkler farklı olabilir bunu bende normal karşılıyorum
    Sissy bara lafım yok ama deri arka çanta bizin güzelim motoru mahfediyor.Ama çantasızda olmuyor ihtiyaç diye düşünüyorum.Taşıma demiri mevcut motorumda.

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=327

Linkini verdiğim ürün mevcut.Kendime bir liste yaptım bu sitede.Ama koruma demirini beğenmiyorum pek.Acaba onu kendim mi yaptırsam?

Bide slayerr sen bilirsin.Bu sis farını biz kendimiz takabilyor muyuz yoksa illa servisemi gitmek gerekir.Ben tamirden anlamam pek.Elim alet edevat tutar ama meraktan.Bozmayayım birşeyleri

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=819

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    tarz olarak seviyorum zaten büyüküğünü göreme fırsatım olmadı sıkıntı olacağını sanmam ama tabi vazgecersem veridğim parayı alabilirim bayiden

Kimim bende bilmiyorum 28 yasında işinde güçünde adam işte Motorla gezmeyi seven istanbul trafiğinden nefret edep tipi kar yagısında motor kullanan az kırık İStanbul dayim bahcelievler ikametkah kuyumcuyum tasarımcıyım bir firmada calılşmaktayım yarısmacı arkadaşlara başarılar dilerim
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bide slayerr sen bilirsin.Bu sis farını biz kendimiz takabilyor muyuz yoksa illa servisemi gitmek gerekir.Ben tamirden anlamam pek.Elim alet edevat tutar ama meraktan.Bozmayayım birşeyleri

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=819
    Ben takarım ama seni bilmem
    Olmadı bir ara takarız

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    arkadaşlar ozel mesaj atamıyorum arkadasın biri nerden alacağımı sormus buradan soylesem reklam olurmu firma ismi filan :S
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Slayerr

Sissy bara lafım yok ama deri arka çanta bizin güzelim motoru mahfediyor.Ama çantasızda olmuyor ihtiyaç diye düşünüyorum.Taşıma demiri mevcut motorumda.

birisi arka çanta taşıma demirimmi var dedi şiddetle fotoğrafını istiyorum motoruma arka çanta takacağım ama demir yok malum yedek kask koymak için çok ideal oluyor arka çanta.. görünüş olarak ise tabiki ondada zevkler renkler olayı giriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

arkadaşlar ozel mesaj atamıyorum arkadasın biri nerden alacağımı sormus buradan soylesem reklam olurmu firma ismi filan :S
    valla açıkçası benım aldığım bilgiye göre gv gelmiyecek dediler ama sende gelecek deyince şaşırdım.. şu aldığın yerin ismini yada bayiii söylersen en azından bende bana gelmeyecek diyen kişiye bunu söyleyip durumu izah etmesini istiyeceğim ! sonuçta bende sıfır almayı düşünüyordum..
    reklam değilde bir bakıma tavsiye olur merak etme

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi arka çanta taşıma demirimmi var dedi şiddetle fotoğrafını istiyorum motoruma arka çanta takacağım ama demir yok malum yedek kask koymak için çok ideal oluyor arka çanta.. görünüş olarak ise tabiki ondada zevkler renkler olayı giriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:51 ----------

valla açıkçası benım aldığım bilgiye göre gv gelmiyecek dediler ama sende gelecek deyince şaşırdım.. şu aldığın yerin ismini yada bayiii söylersen en azından bende bana gelmeyecek diyen kişiye bunu söyleyip durumu izah etmesini istiyeceğim ! sonuçta bende sıfır almayı düşünüyordum..
    reklam değilde bir bakıma tavsiye olur merak etme
    arkadasım bu sene 30 tane filan gelecek dediler ben kapora verirken ben siyah-gri olanını tercih ettim ada motor küçükcekmece istersen bir sor fiyat nette yazan fiyattır 7500 artı plaka bu partiden sonra kasımda gelecek dendi onların yalancısıyım ..
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadasım bu sene 30 tane filan gelecek dediler ben kapora verirken ben siyah-gri olanını tercih ettim ada motor küçükcekmece istersen bir sor fiyat nette yazan fiyattır 7500 artı plaka bu partiden sonra kasımda gelecek dendi onların yalancısıyım ..
    liste fiyatı öyle görünebilir ama inan bana ben geçen sene sırf kredi çıkmadı diye 6750 ye kaçırdım motoru.. hemde ötv indirimi yoktu ! nakit vereceksen biraz sıkıştır derim
    iş işten geçti artık 2. el aldım

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @cansalskan

abi mesajlarin geliyor, tesekkurler =)

bir de 7500 iyiymis, bunun baska ne kadarlik masrafi cikar?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    @cansalskan

eğer bu fiyat sadece satış fiyatı ise üzerine plaka ruhsat masrafını da eklemek gerek..
    ayrıca 7500 çıplak hali unutmamak gerek
    sisy bar, yan çantalar, koruma demiri , ön cam , geniş ayak pegi , gibi extra aksesuar masrafları hariç

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    liste fiyatı öyle görünebilir ama inan bana ben geçen sene sırf kredi çıkmadı diye 6750 ye kaçırdım motoru.. hemde ötv indirimi yoktu ! nakit vereceksen biraz sıkıştır derim
    valla acıkcası hepsini nakit veremiyeceiğim onun için bakalım motor gelince bıraktık pazarlığı kısmet
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    valla acıkcası hepsini nakit veremiyeceiğim onun için bakalım motor gelince bıraktık pazarlığı kısmet
    hayırlısı olsun şimdiden o zaman
    topikte bayaaa canlandı bugün hee

ayrıca aksesuerları türkiyede satılmıyor maalesef.. hyosungsource.com dan getirtmek gerekiyor..

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    @cansalskan

300 lira plaka dediler ama ben daha fazla vermeyi düşünmüyorum geri kalan aksesuar olarak onlarıda yavastan toplarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:06 ----------

hayırlısı olsun şimdiden o zaman
    topikte bayaaa canlandı bugün hee

ayrıca aksesuerları türkiyede satılmıyor maalesef.. hyosungsource.com dan getirtmek gerekiyor..
    evet parça sıknıtısı aksesuar sıkıntısı olduğunu biliyorum ama motor ekonomik acıdan tarz acısından bana uygun olduğundan birde devamlı artçı ile bineceğim ailecek(nişanlımla) motor seviyoruz uzun sure kullanacağımı düşündüğüm bir motor gelsede turlasak
    S&T kanuni Gv 250

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    İnşallah sana uygun motoru alırsın.Sahibinden.com 'da eğer düşünürsen 2007 model için ilanları görmüştüm.Fiyatlarıda 5000-5500 tl aralığında idi.Tabi karar senin.

Ekipman vs sahibi olman güzel ek bütçe ayırmana gerek yok.

Arkadaşlar,

Motorumun sissy barı yok.Arka çantamda yok.Kabaca 2'si bana 400 tl ye mal olcak

Bu linkteki çanta benimde hoşuma gidiyor.
    Bir de normal deri çanta almak istersen armode'nin AR-501 modeli var on da da kendinden sisi bar var bir incelersin.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben takarım ama seni bilmem
    Olmadı bir ara takarız
    Keske taksan.Ben beceremem hıc

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:35 ----------

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu linkteki çanta benimde hoşuma gidiyor.
    Bir de normal deri çanta almak istersen armode'nin AR-501 modeli var on da da kendinden sisi bar var bir incelersin.
    Ben orjınal çantasını almaya karar verdımŞimdi liste yapıyorum 700 tl gibi bir fiyat tutuyor.Gümrüğe takılırsam %20 vergı geliyor diye biliyorum 150 € ustune .Yanı 150 € X2 tl = 300 Tl. 700 tl- 300 tl =400. 400 X20%=80 TL vergi riskinide alarak sipariş vericem sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

StyleOscar;

Benim motordaki demir yine hyosungsource.com dan alındı.Resminiş ekliyorum çok sağlam ve kullanışlı.Ayrıca aksesuar olarakta tamamlayıcı

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 ----------

Geçen hafta motor temizliği yaptım

Bir kaç resim ekliyeyim

Kardeşim artçı, eşimin kardeşi motoru kullanıyor.

Sonra başladık sökmeye

3 kişi motoru beraber temızledık

Alıdığım balata temızleyici yağ sokucu metal parlatıcı ve krom parlatıcı.Hepsi gerçekten çok işe yaradıMotorumu nerdeyse çizikler olmasa sıfır sanacaktım

Verdiğim son kurusuna değen parlatıcı

Daha birçok foto var ama sıkıcı olmaması açısında eklemiyorum arkadaşlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler