Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğin link çalışmıyor ama sanırım aldığın ürün Full windshield. Eğer buysa kargo dahil 126 Euro tutuyor yani 150 euro olan gümrük sınırını geçmiyor. Yani gümrüğe takılmaması lazım. Ayrıca gümrüğe takılan bir ürün için de o kadar para harcanmıyor. Sadece 150 euro'nun üzerinde kalan kısmın %20'sini vergi olarak ödüyorsun. Eğer siparişin sadece oysa bir yanlışlık var bu işte.
    evet, full windsheald. 177 dolar ödedim. şirket gümrükçüm paketi dün aldı. ne kadar ödediğini henüz bilmiyorum. ama sanırım ebatlardan dolayı. 70 cm x 50 cm x 30 cm lik büyük bir kutuymuş. Arkadaşlar, aklınızda olsun. bir paketin gümrüğe takılması sadece tutarına bağlı değil. Paketin ebatları da onemli. Ayrıca ordaki muayene memurunun o günkü pskolojisine de bağlı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı extactica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet, full windsheald. 177 dolar ödedim. şirket gümrükçüm paketi dün aldı. ne kadar ödediğini henüz bilmiyorum. ama sanırım ebatlardan dolayı. 70 cm x 50 cm x 30 cm lik büyük bir kutuymuş. Arkadaşlar, aklınızda olsun. bir paketin gümrüğe takılması sadece tutarına bağlı değil. Paketin ebatları da onemli. Ayrıca ordaki muayene memurunun o günkü pskolojisine de bağlı.
    bi katkıda benden olsun gümrükten bilumum kazıkları yediğim için biraz tecrübeliyim kargonuzun cinsi miktarı sayısı ne olursa olsun paket dahil 30 kg geçiyorsa ağırlığı memurun psikolojisinden bağımsız gümrüğe takılır o yüzden aldığınız ürünün paket ağırlığını da sormayı unutmyın satıcıya
    a helicopter pilot, motorcycle adventurer, sailing boat captain, photographer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bozzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi katkıda benden olsun gümrükten bilumum kazıkları yediğim için biraz tecrübeliyim kargonuzun cinsi miktarı sayısı ne olursa olsun paket dahil 30 kg geçiyorsa ağırlığı memurun psikolojisinden bağımsız gümrüğe takılır o yüzden aldığınız ürünün paket ağırlığını da sormayı unutmyın satıcıya
    Paket sitede göründüğü kadarıyla 6 KG. Yani hiç bir sınırla gümrüğe takılmıyor bildiğim kadarıyla. O muhtemelen gümrük memurunun "bu kesin daha çok para eder düşür göstermişlerdir fiyatı" düşüncesine kurban gitti.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.
    fiyat olarak 150 avronun altında problem çıkmaması lazım ama slayerr ın da deddiği gibi tamamen art niyet gibi geldi bana..

TAYFUNBORA motorun eğer bakımları aksatılmadan binildiyse 28000 kmler çok fazla km değil.ama bakımlarının düzenli yaptırıldığından emin ol.sıkıntı yaşamazsın..

bu arada dün motorumun zincirini ve arka cantını birikmiş ve katılaşıp kalmış yağları gaz yağı ile temizledim.ilk günkü gibi parladı çok hoşuma gitti.sonra kurutup bir güzel yağladım.şimdi yağını ve bujisini değiştirmede sıra.bu arada mesaide olduğum için resim çekemedim.o yüzden kusura bakmayın.

herkese kazasız belasız sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.
    fiyat olarak 150 avronun altında problem çıkmaması lazım ama slayerr ın da deddiği gibi tamamen art niyet gibi geldi bana..

TAYFUNBORA motorun eğer bakımları aksatılmadan binildiyse 28000 kmler çok fazla km değil.ama bakımlarının düzenli yaptırıldığından emin ol.sıkıntı yaşamazsın..

bu arada dün motorumun zincirini ve arka cantını birikmiş ve katılaşıp kalmış yağları gaz yağı ile temizledim.ilk günkü gibi parladı çok hoşuma gitti.sonra kurutup bir güzel yağladım.şimdi yağını ve bujisini değiştirmede sıra.bu arada mesaide olduğum için resim çekemedim.o yüzden kusura bakmayın.

herkese kazasız belasız sürüşler..
    Evet YÖRÜK katılıyorum.Bunuda en iyi serviste anlayabilirim dimi.Sen de ilgilendiğim motora bakarak fikrini söyleyebilirsen sevinirim.Tecrübenden faydalanmak isterim.Fiyatı sence de pahalı mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-gv-250/detay/
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet YÖRÜK katılıyorum.Bunuda en iyi serviste anlayabilirim dimi.Sen de ilgilendiğim motora bakarak fikrini söyleyebilirsen sevinirim.Tecrübenden faydalanmak isterim.Fiyatı sence de pahalı mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-gv-250/detay/
    Şahsi fikrim;Aksesuarları ve orada yazan bakımların yapıldığını düşünürsek fiyatı iyi bence Km'si hiç sorun değil.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim;Aksesuarları ve orada yazan bakımların yapıldığını düşünürsek fiyatı iyi bence Km'si hiç sorun değil.

Ben yinede fiyatının biraz daha düşük olması gerektiğin düşünmekteyim.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, bu garaj denilen yer tam olarak nasıl bir yer? sizin işyeriniz filan mı? bir mahsuru yok ise, bir ara o taraflardan geçerken uğrayıp tanışmak isterim. Malum ara sıra duyuyoruz garaj, garaj diye..
    GARAJ bostancı köprüsünden içerenköye gelirken sagdan 4 cü sokaktan giriyorsun sokagın bittigi yerde tam karşına gelecek ısıtaş dogalgaz tabelamız var burda motor sever arkadaşlar buluşup bir şeyler yapıyoruz teknik bakımları
    na yardımcı olup ögrenmelerini saglıyorum

buuyurun ne zaman istersenız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    off of çok dertliyim ;oD haftalardır uzun yolda beni yüzüstü bırakmayacak bir chopper arayışındaydım... bu forumla karşılaşıyordum bütün google aramalarımda ;oD dün gece neredeyse yarısını okudum bu başlığın ve almam gereken motorun gv250 olduğundan eminim artık... gel gör ki bütçe denen olay sıkıntı... bu sezonu kaçıracak gibiyim bu gidişle...

4000tlye temiz bi cihaz denk gelirse kapıcam... ilgililere duyurulur ;oD

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off of çok dertliyim ;oD haftalardır uzun yolda beni yüzüstü bırakmayacak bir chopper arayışındaydım... bu forumla karşılaşıyordum bütün google aramalarımda ;oD dün gece neredeyse yarısını okudum bu başlığın ve almam gereken motorun gv250 olduğundan eminim artık... gel gör ki bütçe denen olay sıkıntı... bu sezonu kaçıracak gibiyim bu gidişle...

4000tlye temiz bi cihaz denk gelirse kapıcam... ilgililere duyurulur ;oD
    Kesinlikle doğru karar.Seni çok iyi anlıyorum bende çok uzun süre araştırdım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kesinlikle doğru karar.Seni çok iyi anlıyorum bende çok uzun süre araştırdım.
    senin araştırmalarına da şahidim ;oD hâla alamadın değil mi sende? kararsız mısın rr ile gv arasında yoksa uygun temiz birşey mi bekliyorsun benim gibi gv alacak?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

tayfunbora motorun bakımları düzgün bir şekilde yapılmışsa km ye takılma çok fazla.ilandaki motor temiz görünüyor.arka bagaj demiri, koreden getirttiği sele kılıfları,yan çanta ön cam ve elcik koruma yaptırmış.aksesuarlar fena değil.yani tamamiyle zevk meselesi aksesuar işi ama motor boş değil.fiyata gelince bence uygun aksesuar olunca daha ucuz olmasını bekleme derim.

batuizm 4000 tl ye temiz gv250 bulman zor olabilir.eğer 1000 tl daha zorlarsan uygun bir gv250 alabilirsin.bizim maraştan bektaş motorunu satacaktı onunla irtibata geç istersen özelden.en uygun onun motoru olacak sanırım senin için.

herkese iyi geceler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    araştır araştır deliye döndüm, güya mondial 250mct midir nedir ondan alıp çıkacaktım tatile sonra regal raptor olsun mutlaka oldu... şimdi de gv250. bundan ötesi yalan onu anladım da işte bütçe bütçe bütçe... şu ilana bi göz atın arkadaşlar, 5000tl'ye indirmeyi başarabilirsem alıcam mutlaka artık sizin fikriniz nedir?

bektaşla konuştum yörük, herşey ok ama k.maraş işte ;oD nası getircem motoru... bide piston kapağı değişmiş redline aşmış çatlatmış galiba ondan da kafam karıştı... gaz kesme problemi de yaşıyor, çok önemsemiyor ama...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    araştır araştır deliye döndüm, güya mondial 250mct midir nedir ondan alıp çıkacaktım tatile sonra regal raptor olsun mutlaka oldu... şimdi de gv250. bundan ötesi yalan onu anladım da işte bütçe bütçe bütçe... şu ilana bi göz atın arkadaşlar, 5000tl'ye indirmeyi başarabilirsem alıcam mutlaka artık sizin fikriniz nedir?

bektaşla konuştum yörük, herşey ok ama k.maraş işte ;oD nası getircem motoru... bide piston kapağı değişmiş redline aşmış çatlatmış galiba ondan da kafam karıştı... gaz kesme problemi de yaşıyor, çok önemsemiyor ama...
    Sen bu adama önce ötv indirimini anlat sonra gv 250 nin sıfır piyasasından bahset iner 5,000 e
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu adama önce ötv indirimini anlat sonra gv 250 nin sıfır piyasasından bahset iner 5,000 e
    5000e hazır 100, 5500e 15 müşterisi varmış ;oD bahsettiğin indirimlerden piyasalardan kimsenin haberi yok anlaşılan...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    5000e hazır 100, 5500e 15 müşterisi varmış ;oD bahsettiğin indirimlerden piyasalardan kimsenin haberi yok anlaşılan...
    kardeş o fiyattan 5000 e inmez.motor temizmiş ama o fiyata indiremezsin.ötv indiriminden bahseden arkadaş haklı imkanın varsa sıfır al.ama ikinci el piyasası değişkenlik gösterebilir.gaz kesme olayına gelince bu kronik hyo olan tüm gv250 lerde mevcut.çok sıkıntı çıkaran bişi değil.cdi ünitesinin değişmesiyle problem ortadan kalkıyor ama sıkıntı vermediği için ben dahil nerdeyse herkes bu şekilde kullanıyor motorlarını zaten.umarım hayırlısı olur.

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    herkese iyi akşamlar..

tayfunbora motorun bakımları düzgün bir şekilde yapılmışsa km ye takılma çok fazla.ilandaki motor temiz görünüyor.arka bagaj demiri, koreden getirttiği sele kılıfları,yan çanta ön cam ve elcik koruma yaptırmış.aksesuarlar fena değil.yani tamamiyle zevk meselesi aksesuar işi ama motor boş değil.fiyata gelince bence uygun aksesuar olunca daha ucuz olmasını bekleme derim.

batuizm 4000 tl ye temiz gv250 bulman zor olabilir.eğer 1000 tl daha zorlarsan uygun bir gv250 alabilirsin.bizim maraştan bektaş motorunu satacaktı onunla irtibata geç istersen özelden.en uygun onun motoru olacak sanırım senin için.

herkese iyi geceler.
    Cok teskkurler Yoruk.Kafamdaki son isaretide ortadan kalkti.YARIN KISMET ISE AIL YORUM SONUNDA

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D

batuzım ust kapaktan dolayı catlama olmadı duzeltım .asınma oldu bılen bılır kaynak cekılıp arıza acmadıgı surece kımse bılemez!!!

ıstanbuldan bıre bır orjınalı getırttım hıc bır sorunum yok makına ıle ustune basa basa makınamın arkasındayım.

gaz kesme olayını herkes bılır 5-6 agır devırde kullanırken bekleme surecı olur.devırlı kullanırsan hıc fark bıle etmezsın saygılarımlaa!!!!

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Cok teskkurler Yoruk.Kafamdaki son isaretide ortadan kalkti.YARIN KISMET ISE AIL YORUM SONUNDA
    hayırlısı ne ise o olsun.umarım herşey yolunda gider ve gönlündeki motora kavuşursun..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    batuzım ust kapaktan dolayı catlama olmadı duzeltım .asınma oldu bılen bılır kaynak cekılıp arıza acmadıgı surece kımse bılemez!!!

ıstanbuldan bıre bır orjınalı getırttım hıc bır sorunum yok makına ıle ustune basa basa makınamın arkasındayım.

gaz kesme olayını herkes bılır 5-6 agır devırde kullanırken bekleme surecı olur.devırlı kullanırsan hıc fark bıle etmezsın saygılarımlaa!!!!
    sinirlendirmek değildi maksadım seni, çok yeni ve bilgisiz birisi olarak yardım almaya çalışıyorum ve kullandığım terimler belki hatalı olabilir... ayrıca motorunla ilgili bilgileri dürüstlükle paylaştığın için de çok teşekkür ederim... dedim ya alışveriş konusunda çok istismara uğratılan insanlar olarak biz türkler yoğurdu üfleyerek yiyer hale geldik...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:04 ----------

kardeş o fiyattan 5000 e inmez.motor temizmiş ama o fiyata indiremezsin.ötv indiriminden bahseden arkadaş haklı imkanın varsa sıfır al.ama ikinci el piyasası değişkenlik gösterebilir.gaz kesme olayına gelince bu kronik hyo olan tüm gv250 lerde mevcut.çok sıkıntı çıkaran bişi değil.cdi ünitesinin değişmesiyle problem ortadan kalkıyor ama sıkıntı vermediği için ben dahil nerdeyse herkes bu şekilde kullanıyor motorlarını zaten.umarım hayırlısı olur.
    cevabın için teşekkürler, yakıt tüketimi açısından bakarsak 10000,20000km civarı 2006-2008 arası karbüratörlü bi modelle 2010 enjeksiyonlu model arasında yakıt tüketimi açısından bi kıyaslama yapma şansımız oldu mu? ve yakıt tüketimi dışında eksi artıları nedir? 3500-4500tl arası eski modelden mi almalı yoksa 2010 çok daha iyi, vereceğin fazladan 2000tl yi hakediyor mu dersiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler