Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Arkadaslar tekrardan herkese selamlar saygılar olsun. Her ne kadar gv mi satmış da olsam halen arkadas cevremden dolayı buralardayım.
    Sizlere danışmak istedigim konu : bir arkadasımda 2005 GV250 var ve eksoz arıyor. temiz cıkma olabilir. var olan arkadaslar varsa isterse buradan isterse onderonen@msn.com mail adresimden ulaşabilirler.
    Yollarımızın güzel keyifli yollarda çakışması dileklerimle..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    önder nbr nasılsın nasıl gidyo

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Cevahir, siperlik çok hoş olmuş, okurken hangi araba farının siperliği diye sorayım derken tamamen el yapımı deyince el becerinizinde olduğunu anlamış oldum .. Bu tarz motorlarada bu yakıştırmalar güzel oturuyor gerçekten.
    Vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tekrardan herkese selamlar saygılar olsun. Her ne kadar gv mi satmış da olsam halen arkadas cevremden dolayı buralardayım.
    Sizlere danışmak istedigim konu : bir arkadasımda 2005 GV250 var ve eksoz arıyor. temiz cıkma olabilir. var olan arkadaslar varsa isterse buradan isterse onderonen@msn.com mail adresimden ulaşabilirler.
    Yollarımızın güzel keyifli yollarda çakışması dileklerimle..
    ben değiştirmeyi planlıyorum orjinallerin yerine el yapımı bişey takacam, yarın konuşayım ustayla fiyatta falan anlaşırsak haftaya orjinalle boşa çıkar benim.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevahir, siperlik çok hoş olmuş, okurken hangi araba farının siperliği diye sorayım derken tamamen el yapımı deyince el becerinizinde olduğunu anlamış oldum .. Bu tarz motorlarada bu yakıştırmalar güzel oturuyor gerçekten.
    Vesselam..
    Beğenmenize sevindim. el becerisi konusunda yardım aldım baya bizim burda bi hacı amca var alet edevat süper, ben tarif ettim o fikir verdi beraber yaptık ben monte ettim. Kısmetse ilerde el yapımı geniş ayaklık ve orta sehpa (çatal ayak) da yapmayı planlıyorum. Hem maliyetler çok ucuzluyor hemde kendi yaptığının keyfi bir başka oluyor.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Cevahir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar dün bizim motora far kaşını monte ettim soğuk hava baya zorladı ama sonuç içimi ısıttı.
    Çok güzel olmuş eline sağlık motora ayrı bir hava vermiş benim hoşuma gitti şahsen güle güle kullan.

Motosikleti
    suzuki an125
    Beğenmenize sevindim. el becerisi konusunda yardım aldım baya bizim burda bi hacı amca var alet edevat süper, ben tarif ettim o fikir verdi beraber yaptık ben monte ettim. Kısmetse ilerde el yapımı geniş ayaklık ve orta sehpa (çatal ayak) da yapmayı planlıyorum. Hem maliyetler çok ucuzluyor hemde kendi yaptığının keyfi bir başka oluyor.
    gayet şık olmuş..motosikletinize kendi becerinizle bişeyler katabilmek dahada keyif verici olur
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D

cok hos olmus elınıze saglık.
    soru 1:gece farda bır + puan kazandrdı mı

soru 2:yapmıs oldugunuz parca farı takarken kasma fılan yaptı mı sanırım arada pek bır mesafe yoktu yanlıs hatırlamıyorsam

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önder nbr nasılsın nasıl gidyo
    Saolasın Hakan .. Yeni oyuncagımla yol üstüne yol yapıyorum. 20 gunde 2000 km baska birsey yaptıgım yok su anda .. sen neler yapıyorsun nasıl keyifler ?

Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değiştirmeyi planlıyorum orjinallerin yerine el yapımı bişey takacam, yarın konuşayım ustayla fiyatta falan anlaşırsak haftaya orjinalle boşa çıkar benim.
    nahzuvay : Anlaştık. Senden haber bekliyorum o zaman. Lazım olan arkadasla da konustum. senden gelecek habere gore hareket edecegiz.

Herkese tekrardan selamlar olsun ..

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Hoşbuldum, teşekkürler hepinize.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Saolasın Hakan .. Yeni oyuncagımla yol üstüne yol yapıyorum. 20 gunde 2000 km baska birsey yaptıgım yok su anda .. sen neler yapıyorsun nasıl keyifler ?

nahzuvay : Anlaştık. Senden haber bekliyorum o zaman. Lazım olan arkadasla da konustum. senden gelecek habere gore hareket edecegiz.

Herkese tekrardan selamlar olsun ..
    maşallah kardeşim sen yerinde duramıyorsun eee altındakide insanı yerinde durdurmaz zaten
    butaraflara gelirsen gel bi çay içip muhabbet edelim beklerim muhakkak

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Anlaştık Hakan. Belki bu pazartesi gelecegim. Senden aldıgım motoru satmaya.. az kaldı satısına. bu arada 1250 den anca gidiyor gibi.. çaylar senden olsun da zarardan kar edeyim şaka bir yana bende cok isterim senle görüşmeye. Kendine iyi bak kardeşim.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş eline sağlık motora ayrı bir hava vermiş benim hoşuma gitti şahsen güle güle kullan.
    Sağolun,

Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet şık olmuş..motosikletinize kendi becerinizle bişeyler katabilmek dahada keyif verici olur
    çok teşekkürler,

Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok hos olmus elınıze saglık.
    soru 1:gece farda bır + puan kazandrdı mı

soru 2:yapmıs oldugunuz parca farı takarken kasma fılan yaptı mı sanırım arada pek bır mesafe yoktu yanlıs hatırlamıyorsam
    çok çok sağolun,

cevap 1 ben hiç o bakımdan düşünmemiştim benim yapmamın nedeni daha çok estetik görünüştü gecede deneme fırsatım olmadı ama tahminimce pek farketmez.

cevap 2 kasma felan olmadı nikelajlı sacın kalınlığı 0.5mm falan olmalı görünüşünü hiç etkilemedi diyebilirim.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    selam arkadaslar motorlarımız yanı gv250 kahramanmaras-izmir(cesme) ıstıkametını
    15 gunluk tatıl suresı ıcerısınde sıkıntısız bır sekılde yol yapabılır mıyız degerlı fıkırlerınızı almak ısterım
    boyle bır gezı planım var ınsallah uygulayabılırsem

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar motorlarımız yanı gv250 kahramanmaras-izmir(cesme) ıstıkametını
    15 gunluk tatıl suresı ıcerısınde sıkıntısız bır sekılde yol yapabılır mıyız degerlı fıkırlerınızı almak ısterım
    boyle bır gezı planım var ınsallah uygulayabılırsem
    her türlü gidersin..ilk uzun yok tecrüben değilse eğer bak gv nin suyuna tuzuna sonra bas kontağa aç gazı,bırak kendini rüzgara..motora bişi olmaz.bende nisan gibi karacayı antalya'dan alıp iskenderuna getireceğim..

cevahir çok şık olmuş eline sağlık aynını ben de düşünüyorum.önce sis farı alıp daha sonra hem sis farlarına hem de ana fara böyle bir uygulama düşünüyorum.yaklaşık bir yıldır aklımda hep ama daha nasip olmadı..bu şekilde fotoğrafları görmek yardımcı oldu teşekkürler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Anlaştık Hakan. Belki bu pazartesi gelecegim. Senden aldıgım motoru satmaya.. az kaldı satısına. bu arada 1250 den anca gidiyor gibi.. çaylar senden olsun da zarardan kar edeyim şaka bir yana bende cok isterim senle görüşmeye. Kendine iyi bak kardeşim.
    ayıp ediyon senin istedigin çay olsun ama muhakkak ara emi gündüz vardiyesindeyim nasıl olsa bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    beyler bu hyosung gv 250 ile kanuni gv 250 fark nedir sadece dış görünüşmü hani egzost falan yoksa teknik farklılıklarada sahiplermi daha doğrusu dayanıklılıkları ve yakıt tüketimleri nasıL?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Cengaver iki model arasındaki en belirgin fark biri karbüratörlü st kanuni enjeksiyonlu,bendeki enjeksiyonlu ve yakıt tüketimi uzun yolda 3,8 ile 4,5 arasında şehir içinde ise 4,5 ve 5,5 lt /100 km arasındadır başka da belirgin bir fark yok benim bildiğim kadarıyla..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengaver iki model arasındaki en belirgin fark biri karbüratörlü st kanuni enjeksiyonlu,bendeki enjeksiyonlu ve yakıt tüketimi uzun yolda 3,8 ile 4,5 arasında şehir içinde ise 4,5 ve 5,5 lt /100 km arasındadır başka da belirgin bir fark yok benim bildiğim kadarıyla..
    vesselam..
    sağol bilgilendirdiğin için...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevahir çok şık olmuş eline sağlık aynını ben de düşünüyorum.önce sis farı alıp daha sonra hem sis farlarına hem de ana fara böyle bir uygulama düşünüyorum.yaklaşık bir yıldır aklımda hep ama daha nasip olmadı..bu şekilde fotoğrafları görmek yardımcı oldu teşekkürler..
    sağolun,

aslında bende sis farlarıyla birlikte yapacaktım ama motorun eski sahibi sisfarları takılıyken motoru muayeneden geçiremedim dedi. bende muallakta kaldım ya sis farlarını her muayenede tak çıkar yapacaz yada ana farın ışık gücünü yükseltip böyle efendi efendi binecez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler