Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 gv 250
    mithat hocam bana ulaşırsan iyi olur. 0 535 303 39 01

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı €rK@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayhan hocam ve yörük arkadaşta devamlı getirtmişler bir sorun çıkmamış... Olmazsa bir parça getirtip şansımı deneyeyim gerekirsede giderim artık. Öncelikle allahın izniyle şu motorumun siparişini vereyim daha sonra tekrar irtibata geçeriz ve bende adım adım bilgilendiririm sizleri.
    İnşallah sorun çıkmazsada bir an önce istediklerime kavuşurum.
    inşallah tez zamanda istediklerin olur arkadaşım.benim karaca'da da hem kendim hem de artçı için ayaklıklar mevcut.eşim içinde sipariş verip taktırmıştım.yalnız net için paypal a üye olmanı tavsiye ederim.paypal aracılığı ile alışveriş yapıyorum,yurt dışından daha güvenli oluyor.üye olması oldukça basit.ben çantayı feyizoğlundan aldım.işini gören orta vadede ihtiyacını karşılayan bir çanta.bir de kilit sistemi olduğu için kilitlenebiliyolar.o yüzden bu modeli tercih ettim.koruma demirini de istanbuldan yaptırtabilirsin yapan usta Türkiye'nin herhangi bir yerine kargo ile yolluyor.illaki istanbula gitmene gerek yok telefondan ulaş ücreti eft yap.adresi ver adam yapıp yolluyor.ben kısaca motorumun son halinin fotoğrafını bir daha paylaşayım.daha üzerinde yapmam gereken düzeltmeler var.ama öteki yaza kaldı artık.şimdilik uyuyor mışıl mışıl karacam.işte:

hadi bakalım darısı senin başına inşallah
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayhan Hocam, gitti gidiyor değilde sahibinden.com da vardı.
    Keyifler nasıl bu arada?
    Canan Hocam Merhaba;
    Evet sahibinden.com da idi. Burda motosikletsiz bekliyoruz hocam, canım sıkılıyor. Yazın gelmesini dört gözle bekliyorum...
    Şarköy'de Sigortacı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı €rK@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayhan hocam ve yörük arkadaşta devamlı getirtmişler bir sorun çıkmamış... Olmazsa bir parça getirtip şansımı deneyeyim gerekirsede giderim artık. Öncelikle allahın izniyle şu motorumun siparişini vereyim daha sonra tekrar irtibata geçeriz ve bende adım adım bilgilendiririm sizleri.
    İnşallah sorun çıkmazsada bir an önce istediklerime kavuşurum.
    Bir parça getirip şansını denemene gerek yok. Çünkü 150€ sınırını geçmezsen hiç sorun olmadan kapına kadar gelir. Zaten bir parça getirirsen sınırı aşmayacağı için bir şey denemiş olmazsın. 150€'yu geçersen işin biraz şansa kalmış

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    YÖRÜK hocam motor nasıl da gıcır gıcır duruyor öyle.

Motorumu önümüzdeki hafta sonu garaja kaldıracağım. Sezon benim için kapanıyor. Ama buradan muhabbete devam ederiz. Yayınlayamadığım fotoğraflar vardı önümüzdeki hafta onları yayınlarım. İyi günler hepinize.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    slm arkadaslar nasılsınız ben bektas kahramanmrasdan eskı nıckım chemistry ıdı .
    nasıl gıdıo motorlarnız ne alemde bır sorum olacak motorlarınız 100 km kac lt benzn yakmakda merak ettım benım kı ıle karsılastırmak ıstıom

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.

timoti hakan hocam teşekkür ederim.senin motorla benim motor hemen hemen aynı ve aynı gıcırlıkta maşallah diyelim tüm gv250 lere..motoru en son yıkadım kuruladım ve pasta cila yaptıktan sonra yaklaşık 1,5-2 ay önce kış uykusuna bıraktım.biraz erken oldu ama tayin olayları falan olunca artık bu senelik böyle oldu.sen tam zamanında kapatmışsın aslında sezonu.

erkan arkaş nerelere kayboldu?halledebildi mi acaba işlerini?

bektaş46 arkadaşım ortalama 4-4,5 lt yakar muhtemelen..

Motosikleti
    kullan bı arkads 3,5-4 arası yakıyor dyordu da bıraz supheye dusdum tskler

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    o muhtemelen şehir dışı ölçümdür,ben ortalama ş.içi ve ş.dışı yazdım.karma yani..

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    slmlar istanbulda motorunu satmak isteyen ve kk na taksit yapabilecek varsa benimle iletisim kurabilir.
    sencerkocer@hotmail.com

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar nasılsınız ben bektas kahramanmrasdan eskı nıckım chemistry ıdı .
    nasıl gıdıo motorlarnız ne alemde bır sorum olacak motorlarınız 100 km kac lt benzn yakmakda merak ettım benım kı ıle karsılastırmak ıstıom
    En düşük ölçümüm 3,4;en yüksek ölçümüm 4,2 oldu bugüne kadar.Yörük bizim hesap niye farklı çıkıyor acaba?
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En düşük ölçümüm 3,4;en yüksek ölçümüm 4,2 oldu bugüne kadar.Yörük bizim hesap niye farklı çıkıyor acaba?
    bu ölçümlerin karma mı?ş.dışı mı?

Motosikleti
    arkadas bı ayrıntıyı gozden kacırmayalım depoyu full ederken dahı 500 -700 ml arasında degısmekte bılgınıze

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Hasanpaşa'daki motomax'ın olduğu sokakta dükkanı bulunan Niyazi Usta'ya karbüratör ve segman temizliği yaptırdım,ayrıca orjinal Ngk buji de taktı.Motorun ilk çalışması daha kolaylaştı.En önemlisi max deviri durduğu yerde görebiliyor.Kısaca motor kendine geldi.Ayrıca motorda haberim bile olmayan başka aksaklıkları da tespit etti.Hyosung konusunda çok bilgili bir usta.Bakım veya tamir için usta arıyorsanız Niyazi ustayı tavsiye ederim arkadaşlar.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasanpaşa'daki motomax'ın olduğu sokakta dükkanı bulunan Niyazi Usta'ya karbüratör ve segman temizliği yaptırdım,ayrıca orjinal Ngk buji de taktı.Motorun ilk çalışması daha kolaylaştı.En önemlisi max deviri durduğu yerde görebiliyor.Kısaca motor kendine geldi.Ayrıca motorda haberim bile olmayan başka aksaklıkları da tespit etti.Hyosung konusunda çok bilgili bir usta.Bakım veya tamir için usta arıyorsanız Niyazi ustayı tavsiye ederim arkadaşlar.
    dostum o daha bilmediğin aksaklıklar neler?bizim motorlarda da olabilir ona göre önlemlerimizi alalım.teşekkürler

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Şöyle aksaklıklar buldu: benzin otomatiğim verimli çalışmıyormuş ve değişmemesi sonucunda benzin sarfiyatının artacağını söyledi ustam,o parçayı değiştirdik.Birde arka tekerleğin içerisinde bir parça varmış adını unuttum şimdi ama sanırım tekerleğin sağ-sol yapmasını önleyen yani düz dönmesini sağlayan bir parça,onunda değişmesi gerektiğini söyledi.Arka frenin kilitlenmesi durumunda arkanın sağa yada sola doğru kaymasını sağlarmış bu parçanın değişmemesi.En yakın zamanda değiştirmek üzere onu aklıma not aldım
    Yani kısaca karbüratör temizliği ve segman ayarı diye gittim,neler neler çıktı.Ki ben mutlu mesut motorumu kullanırken...

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Herkese oncelikle kooooocccaaammmaannn selamlar sevgiler ;)
    Umarim hersey yolundadır. Malum turizm otelcilik ile ugraşıyorum vede sezonu yogun bir sekilde basladık vede yogun bir sekilde kapattık. Sık sık sizlere ulaşamamış olsam da arada bir anda bütün mesajları okuyarak takip etmeye caliştim. Ama tabiki bu seferde muhabbetlerden de uzak kaldım. Bu uzak kaldıgım zaman zarfında okudugum hersey bir kenera TIMOTI sana sapka çıkartırım :D kesşe zamanında takip etmiş olsaydım da seni bodrum da hem misafir ederdim hemde buradan izmir yönü ya da marmaris yönüne kadar bir sürede eşlik ederdim.
    Ama tekrardan Şapka çıkar hocam sana güzel bir rota yapmışssın kendine. Umarim bir gün daha kalabalık oluruz ya da en azından beraber cıkarız ;)

Bu arada Yörük selamlar sana da ;) Umarim hersey yolundadır. Sana şu çantalarını sormak istiyorum. Marka model ve ne kadara aldın acaba ?

Motosikleti
    2010 gv 250

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese oncelikle kooooocccaaammmaannn selamlar sevgiler ;)
    Umarim hersey yolundadır. Malum turizm otelcilik ile ugraşıyorum vede sezonu yogun bir sekilde basladık vede yogun bir sekilde kapattık. Sık sık sizlere ulaşamamış olsam da arada bir anda bütün mesajları okuyarak takip etmeye caliştim. Ama tabiki bu seferde muhabbetlerden de uzak kaldım. Bu uzak kaldıgım zaman zarfında okudugum hersey bir kenera TIMOTI sana sapka çıkartırım :D kesşe zamanında takip etmiş olsaydım da seni bodrum da hem misafir ederdim hemde buradan izmir yönü ya da marmaris yönüne kadar bir sürede eşlik ederdim.
    Ama tekrardan Şapka çıkar hocam sana güzel bir rota yapmışssın kendine. Umarim bir gün daha kalabalık oluruz ya da en azından beraber cıkarız ;)

Bu arada Yörük selamlar sana da ;) Umarim hersey yolundadır. Sana şu çantalarını sormak istiyorum. Marka model ve ne kadara aldın acaba ?
    önder hoşgeldin arkadaşım.geçmiş olsun o zaman sezonu sonlandırdığın için.iyi bir istirahati hak etmiş olmalısın..
    dostum çantalar armodenin.feyizoğlundan almıştım.www.feyizoglu.com dan girerek bulabilirsin.

ee artık aramıza döndüğüne göre katılımcı olursun zira gv250 ciler olarak kan kaybediyoruz da..

canercim nasılsın?ilanı verip bişi yazmadığına göre senden de ümidi keselim o zaman

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İlker Hocam;
    Aslında bizim GV250'ler anladığım kadarı ile bir üst sınıf motora geçmek için basamak oluyor. Bir üst sınıf motora geçen arkadaşların bazıları da böyle güzel bir motordan sonra tatmin olamayıp geri dönüyorlar. En uzun motora sahip olan arkadaşlar kimler acaba???
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler