Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 da kısmet olmuş.Sesi hala çok farklı geliyor diğer 250 liklere göre.Kıyak motosiklet valla.

Bu arada sormak istediğim bir soru var.Depoyu fulledim haftalar evvel,dün bir de baktım rezerve gelmiş benzin.Hemen 10 liralık attım,yarısı dolu gözüküyor şimdi.
    Kısacası 200 km de rezerve dayanmışım.Bu biraz çok değil mi?Devamlı trafikte kullandım,motoru üç dört saat aralıklarla kullandığım için bol bol jigle ile çalıştırmam gerekti.Ne diyorsunuz?
    yaw bende dün depoyu fulledim...200 km'de 11litre benzin aldım..çok fazla ama sanırım hep şehir içi ve kış şartlarından dolayı bukadar fazla yaktı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Hazer bizim depoların ne kadarı normal ne kadarı rezerv peki?Tamamı 13 14 olması lazım...
    Kolpa Adamları

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın o çantayı almayın hakan abideki görüntüsü hiç estetik değil, yaşlı işi gibi geldi bana açıkçası ama http://www.motorturk.com.tr/armode_deri_yan_canta.html
    bu linkteki 2 çanta benim aradıgım ve daha önce sahibinden.comda bi tigerda gördüğüm soruşturdugum çantanın çok benzeri ve hoşuma gitti AR46-AR56

Yaşlıyız sana göre

Şaka bir yana, arkadaşım kullandı o çantalardan, memnundu ama onlar heybe gibi sanırım..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    püskül konusunda ilkerle aynı düşüncedeyim..bence sade olan derim ama zevk meselesi yasin..her ikiside aynı özelliklerde..hangisi kafana yatıyorsa onu al...ama ortadan heybe gibi olmasın alacağın çanta.....demir aparatla takılandan olsun

ilker o sisybar çantası yan çantalarınla ne görüntü açısından nede kalite açısından uymayacak dostum yaw
    yaw ben nasıl bir çanta alacam o zaman arkaya? bana model tavsiyedinde bulunun bari
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    Hazer bizim depoların ne kadarı normal ne kadarı rezerv peki?Tamamı 13 14 olması lazım...
    tahminen 3 litre falandır rezerv

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ben nasıl bir çanta alacam o zaman arkaya? bana model tavsiyedinde bulunun bari
    dur ilker bakalım bi aceleye getirmeyelim dostum

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın o çantayı almayın hakan abideki görüntüsü hiç estetik değil, yaşlı işi gibi geldi bana açıkçası ama http://www.motorturk.com.tr/armode_deri_yan_canta.html
    bu linkteki 2 çanta benim aradıgım ve daha önce sahibinden.comda bi tigerda gördüğüm soruşturdugum çantanın çok benzeri ve hoşuma gitti AR46-AR56
    dostum zevk meselesi ama bizimkiler daha sağlam görünüyor.bir de yasinin dediği gibi biz yaşlandık mı ne

hakan moralim bozuldu ama..ya ben en çok onu beğendim ama üstünde de sosis çantası var.tam kalsik gibi hoşuma gitmişti..diğer modellere de baktım bavul gibi duruyo onlar yaw..

Motosikleti
    suzuki an125
    dostum zevk meselesi ama bizimkiler daha sağlam görünüyor.bir de yasinin dediği gibi biz yaşlandık mı ne

hakan moralim bozuldu ama..ya ben en çok onu beğendim ama üstünde de sosis çantası var.tam kalsik gibi hoşuma gitmişti..diğer modellere de baktım bavul gibi duruyo onlar yaw..
    bence senin dediğin arkada bavul gibi durur ilker...birazdaha kibar bakalım..çok hantal durur senin dediğin..aslında hiç koyma arkaya çanta derim ama koyacaksanda daha kibar bişey olsun bence

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Arkadaşlar hepinizin bu yakıt işinde değerli görüşlerinizi almak isterim...
    Bu arada burada bir arkadaşım deri motosiklet aksesuarları üretiyor,armode fiyatlarına custom yani size özel çanta yaptırılabilir veya mevcut çantalarınızı modifiye edebilirsiniz,sorusu olan olursa ona iletirim veya telini verebilirim.İstanbul Ataşehirde kendisi.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum yakıt konusunda şunu söyleyebilirim.senin motorun yakışı biraz fazla gibi.birde 3-4 saatte bir sürekli kullandım diyorsun o zaman aralıklarında jikle çekmeden çalışması lazım kolaylıkla.karbüretöre baktır istersen.birde sanırım senin gösterge de randımanlı çalışmıyor.tmm bizim motorların göstergesi hassas değil ama yinede kabaca yakıt durumunu veriyor bize.ama seninkinin şamandırasına bakmak lazım.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Bu arada burada bir arkadaşım deri motosiklet aksesuarları üretiyor,armode fiyatlarına custom yani size özel çanta yaptırılabilir veya mevcut çantalarınızı modifiye edebilirsiniz,sorusu olan olursa ona iletirim veya telini verebilirim.İstanbul Ataşehirde kendisi.
    Tüketim konusunda benim birşey söylemem pek doğru olmaz, malum benim motor daha rodajda.

Çanta konusunda da yapan arkadaşa anlatma, tasarım falan daha zor olur gibi geliyor bana. Birde taksit olayı var ya webde.

Çanta konusunda da tam alıyordum, internet sitesini bir arayım dedim. Bazen stokta olmayan ürünleri satıyorlar, ayıkla pinicin taşını ondan sonra..
    Nitekim telefondaki arkadaş stoğuna bakıp arıyım dedi hala haber yok.

İlker, arka çanta konusunda pek sıcak bakmadığımı söylemiştim ama ille alacaksan yan çantalarla uyumlu birşey almanı tavsiye ederim. Yan çantaların, linkini attığın arka çantaya göre sade kalacak gibi.

http://www.hediyedenizi.com/Hediye/1...30_LtAr_29.htm

Bu ürün fena değil gibi geldi bana..

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    aman tanrrııııııııııııııııııımmmmmmmmm nerden buldun o fiyata?ben 165 e aldım taksitli :( 23tl gitti desene hangi site o ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:15 ----------

ön arka ikisi mi 280 tl?bir yanlışlık olmasın??
    yok yanlışlık yok 2008 veya 2009 üretimi lastikler ve markası metzeler. satıcı antalyada. kargo ücretsiz. ön 1 cm kalın arka 1 cm ince tek problem bu.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüketim konusunda benim birşey söylemem pek doğru olmaz, malum benim motor daha rodajda.

Çanta konusunda da yapan arkadaşa anlatma, tasarım falan daha zor olur gibi geliyor bana. Birde taksit olayı var ya webde.

Çanta konusunda da tam alıyordum, internet sitesini bir arayım dedim. Bazen stokta olmayan ürünleri satıyorlar, ayıkla pinicin taşını ondan sonra..
    Nitekim telefondaki arkadaş stoğuna bakıp arıyım dedi hala haber yok.

İlker, arka çanta konusunda pek sıcak bakmadığımı söylemiştim ama ille alacaksan yan çantalarla uyumlu birşey almanı tavsiye ederim. Yan çantaların, linkini attığın arka çantaya göre sade kalacak gibi.

http://www.hediyedenizi.com/Hediye/1...30_LtAr_29.htm

Bu ürün fena değil gibi geldi bana..
    bencede budur

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaw bunun sapı var çanta gibi çıkarıp taşıyabiliyorsun galiba.merak ettiğim bişi var.bunu nasıl monte edicem ben motora?arkadaşlarım bu güzel mi eminmisiniz?öteki biraz janjanlı gibi ama daha kullanışlı gibi değil mi?yardım lütüfen.acelemiz yok ben gelen kadar gözünüze falan çarparsa haber ediverin lütfen..olmadı bunu da alabilirm ama aramaya devam edelim olmamı

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Ok..
    Nasıl monte edildiği konusunda en ufak bir fikrim yok..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 ----------

Ok..
    Bu arada çantayı aldım arkadaşlar. Siteden aldığım bilgiye göre pazartesi kargoya verilecek, Salı günü elimde olacak..

Motosikleti
    suzuki an125
    yaw bunun sapı var çanta gibi çıkarıp taşıyabiliyorsun galiba.merak ettiğim bişi var.bunu nasıl monte edicem ben motora?arkadaşlarım bu güzel mi eminmisiniz?öteki biraz janjanlı gibi ama daha kullanışlı gibi değil mi?yardım lütüfen.acelemiz yok ben gelen kadar gözünüze falan çarparsa haber ediverin lütfen..olmadı bunu da alabilirm ama aramaya devam edelim olmamı
    ilker büyük ihtimal çantanın arkasında metal halkalar vardır sisbara bağlayabilmen için...çok kibar durur bu çanta bence..ama vakit var nasılsa daha bakarız dostum...biara sirkeciye geçecem o zaman yakından bakarım ben sisybar çantalarına
    Ok..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:56 ----------

Bu arada çantayı aldım arkadaşlar. Siteden aldığım bilgiye göre pazartesi kargoya verilecek, Salı günü elimde olacak..
    hayırlı olsun yasin pişman olmayacaksın

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok sağol hakancım eğer gittiğin zaman bakarsan çok sevinirim.

yasin hayırlı olsun çantaların.sen benden önce takacağına göre sen resimleri bizimle paylaşırsın.her aşamanın fotosunu çekte öğretici olsun bizden sonraki arkadaşlara da..güle güle kullan dostum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 ----------

arkadaşlar biraz önce paypal hesabı oluşturdum.kredi kartımdan 1,94 dolar çekeceklermiş ve ekstrede görünen çekim işleminin kodunu sisteme girince hesap aktif olacakmış ve o çekilen meblağ paypal hesabına geri yatırılacakmış.internette yurt dışından alışveriş yaparken daha güvenli oluyormuş.kredi kartı numarası girmiyormuşuz çünküm.ben biraz geriden takip ediyom bu teknolojik olayları belki çoğunuzun haberi ve hesabı vardır.daha önceden de bahsettiğim gibi dönmeme 10 gün kala hyosungsource'dan alışveriş yapacağım.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Paypal internet den ödeme konusunda sorunsuz ve güvenilir bir sitedir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin İlker.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    canan abi sağol.bakalım nasıl olacak..ilk alışverişimi hyosource dan yapacam.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    daha oncede yazmıştım. bir depo ile max. 340 km. 2lt kadar rezervi var motorun 250kmden once rezerve düşmemesi gerekir ne kadar yakarsa yaksın.
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaklaşık olarak bir depo ile 340-350 km falan gitmesi lazım.250 km den önce rezerve düşmesi imkansız gibi normal şartlarda..

canan abi bişi soracam..diyelim ki ben paypal aracılığı ile alışveriş yaptım.ama istediğim ürünler stoklarında kalmamış ve para iadesi yapacaklar.bu iadeyi paypala mı yapıyorlar?benim elime nasıl geçiyo?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler