Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarı ile Selka motorunu satıyordu, onunla konuşabilirsin.
    Hatta motorunun geçmişini de bu başlıkta okuyabilirsin...
    Evet selkanın motoru gerçekten bakımlı ve temiz. fiyat da iyi. fakat gel gelelim antalya bana çok uzak. oraya gidip motoru buraya getirmek sorun maalesef.

bir de sorum olacak arkadaşlarım;
    GV 250 sahibi olup da farklı bir renge boyatmış olan var mı aranızda?

Aklımdaki fikir temiz bir tane bulup boyatarak değişik bir tarz yakalamak. Düşündüğüm airbrush değil, normal araç boyasıdır.

Bir de merak ettiğim boyatma maaliyeti ve ruhsata işletme maaliyeti. Bilgisi olan arkadaşların bilgilerini ve ayrıca ellerinde mevcut ise fotoğraflarını paylaşmalarını rica ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar merhaba,
    Çok uzun zamandır yazamadım. İşlerin yoğunluğu feci eh evde bir de bebiş beklenince internetten azcık uzak kalınıyor tabi
    Öncelikle sizleri ve buralara yazmayı çok özlemişim
    En kısa zamanda görüşelim derim.
    Koray kardeşim müjdeli haberini görünce çok sevindim Emrah'tan
    Orhan hala biz bi çay içicez seninle iş çıkışı Gerçi benim siyah inci Çınarcıkta kaldı bir haftadır uzağız. Motosiklet olmadan İstanbul hiiiiç güzel değilmiş onu anladım
    İlker Afganistan çok enteresan ve değişik bir kültür umarım sorunsuz ve güzel bir dönem geçirirsin orada. Beni askerdeyken gönderirler falan diye tahmin etmiştim Urdu dili mezunu olunca
    Yeni arkadaşlar hoş geldiniz tekeriniz düz bassın bendeniz Burak
    Herkese tekrardan selam...
    Ride hard or stay at home

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan hala biz bi çay içicez seninle iş çıkışı Gerçi benim siyah inci Çınarcıkta kaldı bir haftadır uzağız. Motosiklet olmadan İstanbul hiiiiç güzel değilmiş onu anladım
    Burakcım inan geçen gün aklımdaydı yine bir türlü buluşamadık iş çıkışı diye. Hatta yarın işe motorla gelicem akşamına CBF150 sitesinden arkadaşlarla buluşucam karşıda Yenikapıda, seni de ararım diye düşünmüştüm gelmek istermisin diye. Ama Çınarcıktaymış ha senin motor, istersen artçı alabilirim seni ama bebek bekleyen bir baba adayı olarak geç saate kadar seni bağlamayayım

Bu arada İstanbul hakikaten motorsuz çekilmez
    ..::.. GO ..::..

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    İstanbul motorla bile çekilmiyor valla Birkaç kere motorla geldik İstanbul a da yol abi o tarafikte hiçbirşey kullanılmaz.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Senin benim içim Istanbul zor şehir Süleyman, Çorlu nun trafiği yanında Istanbul çekilmez elbette!
    Ama Istanbul da yaşayanlar için de bu trafik yüzünden motor vazgeçilmez oluyor.
    Her şey olaylara hangi pencereden baktığınla alakalı!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    arkadaşlar hyosunglarınızla ilgili parça ihtiyacınız olursa çok uygun fiyat veren birisine yönlendirebilirim sizi.Örnek vermek gerekirse 120 tl olan GV650 hava filtresi dediğim yerde 25 tl.gv250 arka balata 30 tl...özelden ulaşabilirsiniz....

saygılar...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    HYOSUNG GV250...06 BY 7262
    mrb lar 10 temmuz da ıst dan aldıgım 2007 gv 250 nın plaka ruhsatını da bugun ankarada almıs bulunmaktayım su ara alacak arkadaslar ıcın tekrar edecek olursam..

226 tl noter
    40 tl sigorta
    105 tl ruhsat
    8.5 tl plaka
    379.5 tl

kazasız belasız surusler..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TOLGADRB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb lar 10 temmuz da ıst dan aldıgım 2007 gv 250 nın plaka ruhsatını da bugun ankarada almıs bulunmaktayım su ara alacak arkadaslar ıcın tekrar edecek olursam..
    hayrı olsun sanada tolga küçükçekmeceden mi aldın sende motoru

benimkinin bu gün ruhsatı plakası filan çıktı hafta sonu teslim alıcan cumartesini iple çekiyom

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hyosunglarınızla ilgili parça ihtiyacınız olursa çok uygun fiyat veren birisine yönlendirebilirim sizi.Örnek vermek gerekirse 120 tl olan GV650 hava filtresi dediğim yerde 25 tl.gv250 arka balata 30 tl...özelden ulaşabilirsiniz....

saygılar...

arkadaşın yeri istanbuldamı??? benim hava filtresi, yağ filtresi ve 2 adet bujiye ihtyiacım var şuanda

226 tl noter
    40 tl sigorta
    105 tl ruhsat
    8.5 tl plaka
    379.5 tl

Selam arkadaşlar,

Hayırlı olsun ben de nihayet gv250 aldım, yalnız İstanbul epey fark ediyormuş ben Kocaeli'nden 200 liraya hallettim bunları sigorta hariç

Motosikleti
    HYOSUNG GV250...06 BY 7262
    Alıntı özgürmesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benimkinin bu gün ruhsatı plakası filan çıktı hafta sonu teslim alıcan cumartesini iple çekiyom
    anladım yok benım 2 .el 2007 suan 7000 oldu 1 haftada 1000 e yakın yaptım

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia

226 tl noter
    40 tl sigorta
    105 tl ruhsat
    8.5 tl plaka
    379.5 tl

Alıntı özgürmesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı demonz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Hayırlı olsun ben de nihayet gv250 aldım, yalnız İstanbul epey fark ediyormuş ben Kocaeli'nden 200 liraya hallettim bunları sigorta hariç
    Arkadaşlar, hepinizin motoru hayırlı olsun. Kazasız sürüşler, tekeriniz düz bassın. Başlığımızın mevcudu gittikçe artıyor Bu yaz bitmeden bir GV 250 buluşması düzenleyelim. Mesela Kıyıköy ya da İğne Ada ya da Saroz Körfezi olabilir. Ne dersiniz?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Arkadaşlar, hepinizin motoru hayırlı olsun. Kazasız sürüşler, tekeriniz düz bassın. Başlığımızın mevcudu gittikçe artıyor Bu yaz bitmeden bir GV 250 buluşması düzenleyelim. Mesela Kıyıköy ya da İğne Ada ya da Saroz Körfezi olabilir. Ne dersiniz?
    İğneadaaaaaa aman allahımmm. orada 2004 - 2006 yılları arasında sahil güvenlik botunda görev yaptım. hayatımın en kötü iki yılıydı. ama gezi amaçlı hiç düşünmedim oraları. hele yıldız (ıstranca) dağlarını motorla aşmak süper olur bence Denizi güzeldir. bulgaristan ile sınırımız olan rezova deresi, jandarma karakolu ziyaret edilerek görülebilir. Uzuuuun bir kumsalı varıdr. Denizi de temiz fakat soğuktur. yazın bile sıklıkla dalgalı ve hırçındır karadeniz. sahil güvenlik botu balıkçı barınağına aborda olur her zaman. gidenler botu ziyaret edebilir ve çardakta çay içebilir. ( tabi seyire çıkmadılarsa)

kışın felaket derecede kar yağışı olur ve iğneadaya ulaşım yolu kapanır. iğneadaya gitmek için demirköyden geçmek gerekir. en kısa yol otobandan lüleburgaz çıkışından çıkılarak demirköye gitmektir. iğneada da çadır tatili yapacak belediye kampı mevcuttur. denize yakın ve ağaçlık bir alandır kamp yeri. ben gelemezsem ve giden olursa , iğneada merkezde çay bahçesinde çay içerseniz eğer kahveci Nihat abime botun eski çarkçısı abdullah üsteğmenin selamı var derseniz sevinirim

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bu kadar bilgiyi verdikten sonra bence siz de gelmelisiniz bizimle oraya!!!

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Valla bende bugün inceliyordum İğneadayı. Eşimle haftasonu yakın bir yerlere kaçmak istiyoruz Ağustos ayı içerisinde. Şöyle topluca tüm GV'ler buluşsak gitsek hiç fena olmaz hani
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Bu kadar bilgiyi verdikten sonra bence siz de gelmelisiniz bizimle oraya!!!
    Şimdiden birşey söylemek olanaksız. gezi planlandıktan sonra elbette ben de gelmek isterim. hatta gv 250 sahibi olup o şekilde gelmeyi daha çok isterim. Planlanacak tarihte gelmeme engel bir husus yoksa neden olmasın...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Ok o zaman.
    Önümüzdeki hafta yıllık izine çıkacağım, dönüşümde hep beraber uygun olan bir tarhi kararlaştırırız

cherkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    slm beyler ben bir scooter kullanıcısıyım ve scoterdan hevesimi aldım istanbul içerisinde çok rahat fakat ben gezmeyi seviyorum memleketim de yalova olduğu için devamlı yalovaya gidip geliyorum ve malum scooter lastikleri küçük olduğu için çukurlara girdikçe duman oluyorum yüksek hızda nasıl yaptıysam ön lastiği yamultmuşum düşünün yani...cruiser chopper tarzı motorlara geçmek istiyorum ama vitesli motor hiç kullanmadım ve fiyat performans oranında en iyilerden hyosung gv 250 die duyuyordum forumlarda da biraz araştırdım ama bunlarda sanırsam çokça vitesi boşa alma problemi varmış ve şehir içi kullanımda motor çok ısınıyormuş galiba eğer trafik çok yoğun olup çok dur kalk yapınca istop etme durumları varmış galiba genel olarak anladığım kadarıyla.karar verme aşamasındayım kymco nun venox250 modeli de düşünüyorum 100000km garantisi ile fakat fiatı beni çok aşıo ve 2. eli çok az gördüğüm kadarıyla.bi yardımcı olursanız çok memnun kalacağım...şimdiden teşekkürler...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı cherkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm beyler ben bir scooter kullanıcısıyım ve scoterdan hevesimi aldım istanbul içerisinde çok rahat fakat ben gezmeyi seviyorum memleketim de yalova olduğu için devamlı yalovaya gidip geliyorum ve malum scooter lastikleri küçük olduğu için çukurlara girdikçe duman oluyorum yüksek hızda nasıl yaptıysam ön lastiği yamultmuşum düşünün yani...cruiser chopper tarzı motorlara geçmek istiyorum ama vitesli motor hiç kullanmadım ve fiyat performans oranında en iyilerden hyosung gv 250 die duyuyordum forumlarda da biraz araştırdım ama bunlarda sanırsam çokça vitesi boşa alma problemi varmış ve şehir içi kullanımda motor çok ısınıyormuş galiba eğer trafik çok yoğun olup çok dur kalk yapınca istop etme durumları varmış galiba genel olarak anladığım kadarıyla.karar verme aşamasındayım kymco nun venox250 modeli de düşünüyorum 100000km garantisi ile fakat fiatı beni çok aşıo ve 2. eli çok az gördüğüm kadarıyla.bi yardımcı olursanız çok memnun kalacağım...şimdiden teşekkürler...

Al bi Gv kafanda kesende rahat olsun.

Kesinlikle ısınma sorunu yok o stop etme olayı rölanti düşüklüğünden yada cok bilmişlerin becerıksızlığınden başka birşeyh değil.

Hemen deponun altında rolantı ayar vidası var yolda gıderken bıle ayarlayabılırsın.

Şimdiden hayırlı olsun.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kymco Venox 250 sınıfının en iyileri arasında. Ama bildiğim kadar yedek parça ve servis TR de yaygın değil. Elden çıkarması seri olmuyor.
    silindir başına düşen 2 emme, 2 egsoz ,4 süpap,çift egzantirk,dohc motor
    [URL=http://imageshack.us]
    Avrupada bu iki motosikleti kıyaslıyor…
    250cc Cruiser Motosikletler: AlphaSports (Hyosung) GV250, Honda Rebel, Kymco Venox, Suzuki GZ250, Yamaha Virago.

GV 250 soğutma sistemi resimde…
    [URL=http://imageshack.us][/

Kymco venox
    [URL=http://imageshack.us][/

Geriye kalan seçim ise mali durum konuşur…
    Dil sorunu yoksa harika bir anlatım var teknik bilgi donanımlı adresi veriyorum.
    http://www.motorcyclecruiser.com/roa...son/index.html
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler