Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan koruma demirin gayet güzel görünüyor. Güle güle kullan.
    Senin sissy bar ın plakaya doğru uzantısı var gibi geldi bana yanlış mı gördüm yoksa , Artçı için hemen yaptırmam lazım ondan ,Bugün izmitte sordum hyosung bayisine internetten bakıp 230 tl dedi. Hyosung un orijinali imiş.Bir de artçının oturma alanını daraltan bir konumu var gibi geldi bana.
    Senin sissy bar hakkında bilgi lütfen
    Birde Yan çantaları yaşıma demiri sorununu nasıl çözdünüz. Malum o demirler olmazsa çantalar yeniyor yaylar tarafından.
    kalın sağlıcakala..

Bak , koray hocam da taktırmış. Benim bu işi en kısa zamanda halltmem lazım.
    Koray hocam duam o demirleri hep aksesuar olarak kullanmak olsun..Güzel duyor sanki
    Bu adam başka şekil de yapıyor mu var mı bilginiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    hocam orhanla aynı yerde yapıldı.. bende başka şekil olayını sormuştum ama sadece böyle yapıyorlarmış.. gerçi yakından görünce gerçekten çok sağlam bir alet.. inşallah dediğiniz gibi sadece aksesuar olarak kalır.. bu arada ustaya sordum 10 numara dedi.. devrimin verdiği koruma demirinide yaptırmaya çalışıcaz bakalım ne olucak..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan koruma demirin gayet güzel görünüyor. Güle güle kullan.
    Senin sissy bar ın plakaya doğru uzantısı var gibi geldi bana yanlış mı gördüm yoksa , Artçı için hemen yaptırmam lazım ondan ,Bugün izmitte sordum hyosung bayisine internetten bakıp 230 tl dedi. Hyosung un orijinali imiş.Bir de artçının oturma alanını daraltan bir konumu var gibi geldi bana.
    Senin sissy bar hakkında bilgi lütfen
    Birde Yan çantaları yaşıma demiri sorununu nasıl çözdünüz. Malum o demirler olmazsa çantalar yeniyor yaylar tarafından.
    kalın sağlıcakala..

Bak , koray hocam da taktırmış. Benim bu işi en kısa zamanda halltmem lazım.
    Koray hocam duam o demirleri hep aksesuar olarak kullanmak olsun..Güzel duyor sanki
    Bu adam başka şekil de yapıyor mu var mı bilginiz.
    Hocam teşekkür ederim temennileriniz için. Evet benim sissy bar geriye doğru biraz uzuyor ve arkadaki artçı için biraz daha geniş alan kalıyor, fakat bu sissy barı ben yaptırmadım ilk sahibi yaptırmış o yüzden nasıl yaptırmış tam bilmiyorum, fakat isterseniz nerden yaptırdığını öğrenip size yazabilirim. Yan çantalar içinde sissy barın bağlandığı yerde metal bağlantılar var oradan aşağıya L şeklinde bir demir iniyor bu demir çantanın içeriye doğru yani hem yaylara doğru, hemde egzosa doğru temasını engelliyor. Bir ara resmini çekmiştim o demirlerin. İsterseniz sizin için oraların resimlerini çekip ekleyebilirim.

Korayım kardeşim, sevindim sende taktırmışsın bugün. Murat'tan ses yok o da taktı mı acaba bugün. Akşam gelir yazar nasılsa
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan bilgiler için teşekkürler. L demirinin resimlerini görmek isterim zira o yüzden çanta takamıyorum.
    sissy bar için bilgi edinebilirsen sevinirim yoksa sorun değil
    soğol..

Motosikleti
    -
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan bilgiler için teşekkürler. L demirinin resimlerini görmek isterim zira o yüzden çanta takamıyorum.
    sissy bar için bilgi edinebilirsen sevinirim yoksa sorun değil
    soğol..
    Hocam buldum eski resimleri, motor biraz pisti bu fotoğrafı çektiğim sırada kusuruma bakma.

Resimleri 47. sayfada buldum, ne kadar da çok artmış bizim topicin mesajları

Motosikleti
    orhan tekrar teşekkür ederim.. takılması sökülmeside çok basitmiş.. 2 dakika sürdü..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan tekrar teşekkür ederim.. takılması sökülmeside çok basitmiş.. 2 dakika sürdü..
    Rica ederim Koraycım ne demek. Bu arada mitmuallim hocamız için çanta demirinin resmini ararken eski sayfaları karıştırdım biraz. Sana motoru aldığımız sayfaları ve kendi motorumu aldığım sayfaları okudum tekrar nostalji oldu. Ara ara okumak iyi geliyor insana

Motosikleti
    onu bende yapıyorum gerçekten insan çok tuhaf hissediyor.. o zamanlarda gv yi asla alamayacakmışım gibi geliyordu.. şimdi garajda durduğunu bilmek bile huzur veriyor.. umarım herkes tez zamanda kavuşur gönlündekine...

Motosikleti
    GV250 2009
    Merhaba arkadaşlar. Ben tepesindeyken düzgün bir poz alabildim sonunda ama fotoğrafı insan kendi çekmeyince istediği gibi ayarlayamıyor yinede.
    Bu koruma demirinin yerini ve telefonunu verirseniz ben de yaptırmak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    tekerin düz bassın.. nazar değmesin alomatik.. ilk buluşmaya bekliyoruz.. orhan telefonu yazar sana.. tekrar hayırlı olsun..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

Orhan koruma demirini gönderdiğin arkadaşımdan aldım, teşekkür ederim.Fakat henüz montajını yapamadım.Yarın öğleden sonra yağmur yağmazsa motosiklete monte edeceğim.Arkadaşlar her ikinizin motosikletleri koruma demiri ile aslan gibi duruyor.Diğer arkadaşlarımın temennileri gibi umarım ancak aksesuar olarak kalır.

Alomatik motosikletin tekrar hayırlı olsun.Seni hiç üzmesin.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

Orhan koruma demirini gönderdiğin arkadaşımdan aldım, teşekkür ederim.Fakat henüz montajını yapamadım.Yarın öğleden sonra yağmur yağmazsa motosiklete monte edeceğim.Arkadaşlar her ikinizin motosikletleri koruma demiri ile aslan gibi duruyor.Diğer arkadaşlarımın temennileri gibi umarım ancak aksesuar olarak kalır.

Alomatik motosikletin tekrar hayırlı olsun.Seni hiç üzmesin.
    murat çok basit montajı.. 2 dakikada tamam.. hatta sen 30 saniyede takarsın diye düşünüyorum Allah hiç birimize kaza göstermesin..

Motosikleti
    Artık Yok
    Kardeşim hayırlı olsun çok güzel olmuş koruma demiri çok önemli ben bir türlü fırsat bulamadım ama motoru kullandığım her seferde rahatız oluyordum doğrusunu yapmışsın hayırlı olsun inşallah hep parlak kalır...
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    sağolasın volkan.. havalar ısınsın iyice bunaldığında atla gel..artçılığım iyidir.. bebişide öp benim için..

Motosikleti
    Artık Yok
    Davetin için sağol inşallah gelirim.Hehehe vay vay vay motoru satın aldığında götüremeyen adam artçı taşıyor artık maşallah maşallah öptüm bile...
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    yok yok hayır.. sen gel ben senin artçın olayım dedim yavaş yavaş bişeyler yapmaya çalışıyorum işte

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan resimler için de teşekkürler .Çıktısını alıp hafta sonu sanayide ustaya göstereyimde ona göre yapsın artık .
    Ama anladığım kadarıyla çamurluk üstündeki nikelajlı parçaya bir aparat yapılmış. Onun arasına da L demiri sıkıştırılmış.
    Sağol varol.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet naber?yaw ben yine mesaide kaldım 2 gün ve şimdi evdeyim.yine 5 sayfa geçmiş ve ben şimdi bitirdim neler olup bittiğini

bir baktım ne göreyim.videolar resimler ve gülmekten giren mide ağrıları havada uçuşmuş

burak ile bende de çatlama sesleri

ha bir de koruma demirlenmişiz

orhan hayırlı olsun arkadaşım.koray abi ve murat sizlere de hayırlı olsun.

ya ben ne zaman motoruma binecem yaa

bu arada bilgisayara format atmıştım şimdi resim yükleyen programı yükleyemiyom.nasıl yapacaktım arkadaşlar?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    beyler yokmu plan program hafta sonu? gerçi havada çok iyi değil ama..

ilkercim koruma demiri sağlammış.. sende niyatlendiğinde bize alo diyorsun yaptırıp gönderiyoruz abi.. bu arada resim ekleme linki ama sayfa açıldığında biraz aşağı indir daha iyi bir anlatım var http://www.motosiklet.net/forum/foru...im-ekleme.html

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi çok sağol.ben şu mesai olayında biraz rahatlayıp motoru getireyim antalya'dan sonra arayacağım sizi.görünüşü güzel.sis farı ve ayaklık takmak için de uygun.çok güzel olmuş.tekrar hayırlı olsun.allah sağlamlığını denetmek zorunda kalmasın ve güle güle kullanın
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler