Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    İyi akşamlar arkadaşlar,
    Koruma demiri benim ilk önceliğim olacak.Motor parçası satan sitelerde hazırına raslayamadım. Yok sanırım hazır. Şu sıralar forumdaki arkadaşlar buna yoğunlaştılar gibi geliyor bana. iyi de oluyor .Model ve fiyat durumları ne alemde . Bu durum netleşirse bende yeni s&t kanuni gv 250 me taktırmak niyetindeyim. sizi takip etmeye devam edeceğim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar,
    Koruma demiri benim ilk önceliğim olacak.Motor parçası satan sitelerde hazırına raslayamadım. Yok sanırım hazır. Şu sıralar forumdaki arkadaşlar buna yoğunlaştılar gibi geliyor bana. iyi de oluyor .Model ve fiyat durumları ne alemde . Bu durum netleşirse bende yeni s&t kanuni gv 250 me taktırmak niyetindeyim. sizi takip etmeye devam edeceğim..
    Mitmuallim hocam, bir tane hazır yapılmış olan koruma demirinden alıp İzmitte Murat'ın (Rebel) ustasında çoğaltmayı düşünüyoruz. Şimdilik Murat-Koray ve ben varız, toplam maliyeti aramızda bölüşeceğiz. Bu koruma demiri konusunu ben motoru aldığımdan beri erteliyorum ama artık yeni sezon açılıyor ve taktırmak şart oldu.
    ..::.. GO ..::..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    queequeg hoşgeldin.. umarım emrahın verdiği bilgiler işine yarar ve çözersin sorunu.. MİTMUALLİM HOCAM; koruma demirini çözmek üzereler orhanlar.. bu arada fotoğrafları bekliyoruz sizlerden..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    -
    Ben boş bir zamanımı kolluyorum koruma demirini gidip almak için Korayım, bugün telefonda da söylediğim gibi. Belki önümüzdeki haftaiçi bir gün, gidip alabilirim. Ondan sonraki iş İzmit'e Murat'ın yanına gidip ustasına ölçü aldırmak olacak.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Or ko ye Hımm tamam , model ve fiyat belli olsun , beğenirsem bende varım.
    Emek koray, toplanırken fotoları çektim, birde güzel bir havada iyi bir yerde çekip ekleyeceğim en yakın zamanda..havaların açamsını bekliyorum..

Motosikleti
    -
    Or ko ye Hımm tamam , model ve fiyat belli olsun , beğenirsem bende varım.
    Emek koray, toplanırken fotoları çektim, birde güzel bir havada iyi bir yerde çekip ekleyeceğim en yakın zamanda..havaların açamsını bekliyorum..
    Hocam model belli zaten, orjinal koruma demirini yaptırmayı düşünüyoruz, aşağıdaki linkteki koruma demiri
    http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...oruma%20demiri

Fiyatı da biz yaptırınca belli olacak sanırım. Şimdiden kabullendik zaten maliyeti. Ama eminiz ki bu ilandakinden daha ucuza malolacak

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

queequeg merhaba, aramıza hoşgeldin.Bahsettiğin sorun ile ilgili olarak şunu söyleyebilirim; motosikleti jikle ile çalıştırdığında motosiklet ısınınca jikleyi kapattığında motosiklet stop etmiyor ve el gazı ile gaz verdiğinde gaza tepki veriyorsa bir sorun olmamalı, şu şekilde oluyorsa, motosikleti jikle ile çalıştırdıktan 5-10 saniye sonra jikleyi kapatırsan motosiklet teklemeye başlar ve stop edebilir, bu arada jikle açık veya kapalı iken el gazı ile gaz verdiğinde motosiklet gazı almaz hatta stop edebilir, motosiklet soğukken bu durum çok anormal değildir.

Orhan Çağlayan 'daki motosiklet koruma demirini senin motosiklete mi benim motosiklete mi taktıralım?
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan, tamam şimdi hatırladım bu koruma demirini.Bir ara değişik model resimleri görmüştüm onlardan biri mi diye düşündüm.Gerçi onlar özel yapım ve yurt dışı ürünü idi sanırm.
    Her halükarda bunu yaptıracağız Allah korusun motorla yan yatarsak hem motor hemde biz ciddi zarar görürüz.
    Hadi hayırlısı bakalım...

Motosikleti
    gv250
    İyi akşamlar arkadaşlar,
    arkadaşım bende yeni gv aldım ve koruma demiri araştırıyorum ve araştırmalarımın sonunda 100/100paslanmaz çelikten yapan biryer buldum ve tasarımıda mükemmel fitatı 175tl 05365214992 adamın numarası

Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan Çağlayan 'daki motosiklet koruma demirini senin motosiklete mi benim motosiklete mi taktıralım?
    Murat hiç farketmez abi, ben bu haftasonu alamam ancak önümüzdeki haftaiçi izin günümde alabilirim demiri. Sen müsait olabilirsen gelirsen senin motora taktırırız, çünkü benimkine taktırırsak İzmit'e götürmem gerekecek motoru. Normal zaman olsa hiç sorun değil atlar gelirim ama biliyorsun hazırlıklar felan kafamı kaldıramıyorum pek. Bir gün boş günüm var onda da Garipçe gezisine gitmeyi düşünüyordum. Olmadı pazar günü gitmem Garipçeye gelirsen taktırırız senin motora. Ne dersin? Bence seninkine taktırmak daha mantıklı, sen ustana ölçüsünü aldırır bizim içinde çoğaltırsın.

Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende yeni gv aldım ve koruma demiri araştırıyorum ve araştırmalarımın sonunda 100/100paslanmaz çelikten yapan biryer buldum ve tasarımıda mükemmel fitatı 175tl 05365214992 adamın numarası
    perioğlu hoşgeldin,

Biraz önce de vermiştim bahsettiğin yerin linkini

Motosikleti
    gv250
    arkadaşlar madem çoğumuz arıyoruz bu koruma demirini bu bahsettiğim ustaya toptan yaptıralım ben tek koruma demiri için pazarlık yapmaya kalktım taviz vermedi 175den ömürboyu garantili yapıyorum paslanmaya karşı çeliği dışardan özel geliyor bende türkiyede tekim bunu yapan felan dedi ama toplu olrsa 150ye yapar belki

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Orhan tamam benim motosiklete koruma demirini taktırmak konusunda seninle hemfikirim.Bu haftasonu Garipçe Köyü Gezisine gelemeyeceğim, çünkü geçen haftadan ertelediğim Trabzon seyahati var, hafta sonu bir aksilik olmazsa orada olacağım.Döndüğümde tekrar konuşur anlaşırız artık.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    gv250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat hiç farketmez abi, ben bu haftasonu alamam ancak önümüzdeki haftaiçi izin günümde alabilirim demiri. Sen müsait olabilirsen gelirsen senin motora taktırırız, çünkü benimkine taktırırsak İzmit'e götürmem gerekecek motoru. Normal zaman olsa hiç sorun değil atlar gelirim ama biliyorsun hazırlıklar felan kafamı kaldıramıyorum pek. Bir gün boş günüm var onda da Garipçe gezisine gitmeyi düşünüyordum. Olmadı pazar günü gitmem Garipçeye gelirsen taktırırız senin motora. Ne dersin? Bence seninkine taktırmak daha mantıklı, sen ustana ölçüsünü aldırır bizim içinde çoğaltırsın.

perioğlu hoşgeldin,

Biraz önce de vermiştim bahsettiğin yerin linkini
    dikkat etmemişim

Motosikleti
    GV250 2009
    Tekrar Merhaba Arkadaşlar. Bir süre mesaj atamadım ama hep okuyordum. Bugün sabah depodan 3-4 litre gitmiş gibi gözüküyordu ama akşam bir baktım 10 litre gibi gözüküyor. bi anda oraya inmiş sanki. gittim doldurdum belki aslında 4 litre falandır diye ama gerçektende 10 litre gitmiş. 183km de neredeyse 30 lira 16 kuruş gibi bişeye geliyor. normal mi bilmiyorum e5 de toplam 20km yapmışımdır onun dışında neredeyse hep trafik gerçi.
    Aldığımda bir sorunu vardı. geçen cuma tekrar tekrar olunca usta çağırttım gaz kablosunun ayarları tam sıkıştırılmamış bazen 6000 devire ilk çalıştırdığımda. onu çözerken biraz benzin döküldü gerçi ama pek de hesaba katılcak bişey değildi sanırım. biraz gıcırtılar geliyor bazen ön tekerden kalkış esnasında. birde bu sabah e5 e çıkarken bi minivan ben yavaşlayıp korna çalmama rağmen geri gidip önüme çıkmak için yaklaşmamı bekledi sanki ani fren yaptım ve dünden kalma ıslak yolda arka teker kaydı biraz. ondan beri sanki bir yamukluk varmış gibi geliyor. acaba arka tekerde hasar mı oldu yoksa benden mi anlamadım. fotoğrafları da hala çekemedim aşşa inip çekebilirim ama çok kirli ve tepesinde ben varken çekilmek istiyorum ama hiç fırsat olmuyor o konuda. en olmadı motosay haftaya bizimkine uygun sissy bar yapınca onu monte edilmiş bir şekilde çekicem.

Motosikleti
    orhanım bu adamla yüzyüze yada telefonla konuştunmu? şekil olarak başka bişey tarif etsek yaparmı acaba? eğer konuşursan bunu sorabilirmisin sana zahmet...

Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan tamam benim motosiklete koruma demirini taktırmak konusunda seninle hemfikirim.Bu haftasonu Garipçe Köyü Gezisine gelemeyeceğim, çünkü geçen haftadan ertelediğim Trabzon seyahati var, hafta sonu bir aksilik olmazsa orada olacağım.Döndüğümde tekrar konuşur anlaşırız artık.
    Tamam Murat, o zaman bu haftasonu için müsait değilsin anladığım kadarıyla. Döndüğünde konuşuruz, benim haftaiçi boş vakitlerim olacak, sana da uyarsa önümüzdeki haftaiçi uygun bir günde birlikte de gidebiliriz.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar tekrar merhabalar... Sayfalar dolup taşmış; gönül dostlukları motosiklet sevdamızın ötesine gelmiş.. Orhan ve Koray kardeşlerim sayfanın mimarlarındansınız.. O zaman bu yaz güneye gezi organize edilecek kadar sayı olmuş bile... Düşünsenize sanırım aktif 20 adet GV250 kullanıcısı var. Bunlardan 5 tanesi bile böyle gezi organizasyouna yeter.. Sayfamız çokda güzel olmuş yahu.. Gerçi hepsini okuyamadım ama yaklaşık 1 aydır aranızda yoktum. Önce Ankarada 15 gün kaldım sonra 15 gün italya da.. Çok şükür şu Antalya'dayım. Eh gelir gelmez motosikletimin başına geçtim. 1 aydır çalışmayan motorum ikinci marşta aldı. Sonra eşimle Kemer'e gittik geldik.. Detayları anlatırım .. Kalın sağlıcakla....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhanım bu adamla yüzyüze yada telefonla konuştunmu? şekil olarak başka bişey tarif etsek yaparmı acaba? eğer konuşursan bunu sorabilirmisin sana zahmet...
    Telefonla konuştum kardeşim ama sormadım hiç, bu şekilden istiyorum diye. Ama sipariş vermek için aradığımda sorarım

Alıntı Alomatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Merhaba Arkadaşlar. Bir süre mesaj atamadım ama hep okuyordum. Bugün sabah depodan 3-4 litre gitmiş gibi gözüküyordu ama akşam bir baktım 10 litre gibi gözüküyor. bi anda oraya inmiş sanki. gittim doldurdum belki aslında 4 litre falandır diye ama gerçektende 10 litre gitmiş. 183km de neredeyse 30 lira 16 kuruş gibi bişeye geliyor. normal mi bilmiyorum e5 de toplam 20km yapmışımdır onun dışında neredeyse hep trafik gerçi.
    Alomatik o kadar yakması normal değil bir baktır bence

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldiniz.Rolanti ayarınızı biraz yükseltin bujinizi ve aldığınız benzinin yerini değiştirin.Olmadı karbüratörünüzü gözden geçirin.Mutlaka birisinde hallolacak
    teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. bujimi yeni değiştirdim sorun ondan değil sanırım. benzin aldığım yeri değiştireceğim. rolanti ayarı yapmayı ise bilmiyorum, teknik servise götürmem gerekir sanırım bunun için. o zaman da olmazsa mrock'un dediği gibi karbüratör'ü gözden geçirmesini söylerim servisteki arkadaşlara.

bi de belki de R_E_B_E_L'in dediği gibidir. yani bu durum her gün motoru ilk çalıştırdığımda başıma geliyor. bir süre gezdikten sonra çalışma ile ilgili bir sorun çekmiyor. ama her gün ilk çalıştırdığımda belli bir süre gidondan gazı almıyor.

Motosikleti
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrar merhabalar... Sayfalar dolup taşmış; gönül dostlukları motosiklet sevdamızın ötesine gelmiş.. Orhan ve Koray kardeşlerim sayfanın mimarlarındansınız.. O zaman bu yaz güneye gezi organize edilecek kadar sayı olmuş bile... Düşünsenize sanırım aktif 20 adet GV250 kullanıcısı var. Bunlardan 5 tanesi bile böyle gezi organizasyouna yeter.. Sayfamız çokda güzel olmuş yahu.. Gerçi hepsini okuyamadım ama yaklaşık 1 aydır aranızda yoktum. Önce Ankarada 15 gün kaldım sonra 15 gün italya da.. Çok şükür şu Antalya'dayım. Eh gelir gelmez motosikletimin başına geçtim. 1 aydır çalışmayan motorum ikinci marşta aldı. Sonra eşimle Kemer'e gittik geldik.. Detayları anlatırım .. Kalın sağlıcakla....
    selçuk hoşgeldin.. gezi fotoğraflarını at hemen.. yurtdışındada çekmişsindir onlarıda at.. bu yaz çalmazsam biyerlerde bellimi olur bi grup atlar geliriz.. tabi ayvalık olayınıda unutmayalım ROLANTİ AYARI ; MOTORUN SOLTARAFINDA KÜÇÜK BİR DÜĞME VAR ORADAN YAPILIYOR..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler